عربی جامع کنکور 180x180 - درس عربی کنکور ضریب کم درصد بالا

درس عربی کنکور ضریب کم درصد بالا

درس عربی کنکور ضریب کم درصد بالاReviewed by Team1 on Apr 16Rating:

درس عربی کنکور برای کسانی که آرزو های بزرگ دارن یک امتییاز بینظیر.

درس عربی کنکور را میتوان تعیین کننده ترین درس عمومی خواند بخاطر انحراف معیار بالا ارزش بالایی داره و دانش آموزای آینده نگر حساب ویژه ای روی عربی باز کردن.

عربی

عربی جزو سخترین درس عمومی بین داوطلبای کنکوره چرا ؟ به زبان ساده تر میشه گفت بخاطر داشتن شاخ و برگ فراوان و پیچیده شدن افعال و ضمایر و خیلی چیزهای دیگه خنودنش برای خیلی ها هیچ تاثیری نداره برای همین بیشتر داوطلبا فقط رو به لغت میارن و فقط لغت میخونن که اونم کمترین تاثیر رو نداره چون حتی در ترجمه و تعریب باید قواعد خاصی رعایت بشه و با صرف تجرمه زبانی نمیشه به سوالات جواب داد.
درس عربی کنکور
خب بخاطر درصد های پایینی که داوطلبای کنکور در درس عربی بدست میارن کسانی که بتونن درصد خوبی در عربی بزنن رتبه های خیلی بالاتری کسب میکنن. بله درسته درصد خیلی کمی از داوطلبا میتونن حتی بالا ۵۰ درصد کسب کنن و تعداد انگشت شماری هم میتونن به درصد بالای ۷۰ برسن میبینید یک درس عمومی با نتایج کنکور چه ها که نمیکنه.
خب حالا این حرفا چه تاثیری داره ؟؟؟ تاثیرش جایی معلوم میشه که شما تصمیم به استفاده از این انحراف معیار داشته باشید و اگه این تصمیم رو دارین حتما توصیه میکنم تدریس های استاد واعظی رو ببینید ، استاد واعظی برترین مدرس کنکوریه کشوره و در تدریس های خودش از الگوسازی و انیمیشن استفاده میکنه و این یعنی تمام مطالب آموزشی که به صورت مفهومی تدریس میشه برای همیشه در حافظه شما ثبت میشه ، پکیج های استاد واعظی جزو پرطرفدار ترین پکیج های کنکوریه کشوره و داوطلب های زیادی با استفاده از این پکیج ها به نتیجه دلخواه رسیدن.

برای آشنایی بیشتر با تدریس های استاد واعظی و عربی کنکور کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *