زیست شناسی جامع 180x180 - زیست موسسه حرف آخر بهترین منبع

زیست موسسه حرف آخر بهترین منبع

زیست موسسه حرف آخر بهترین منبعReviewed by Team1 on Apr 10Rating:

زیست موسسه حرف آخر چرا برترین منبع زیست کنکوره ؟؟؟

زیست موسسه حرف آخر ازبین منابع زیادی که برای زیست کنکور توصیه میشه بیشترین محبوبیت رو داره و دلایلی محکم وجود داره که به بخشی از اونا توجه میکنیم.

الگو سازی و انیمیشن

نمیدونم چقدر با نوین ترین روش تدریس یعنی استفاده از الگو سازی و انیمیشن آگاهی و اطلاعات داری ولی به صورت مختصر میگم ، حافظه بلند مدت ما به صورت تصویری کار میکنه یعنی وقتی اطلاعاتی در حافظه بلند مدت ما ذخیره میشه یک تصویر ذهنی از اون ثبت شده و این وظیفه نیمکره راست مغزه ، در روش تدریس موسسه حرف آخر و زیست شناسی حرف آخر از انییشن و الگوسازی استفاده شده و این یعنی ثبت در حافظه بلند مدت.

 

زیست موسسه حرف آخر

تدریس مفهومی

نمیدونم شما هم جزو اون دسته از دانش آموزا هستین که مطالب رو فقط حفظ میکنید یا سعی میکنید مفاهیم مطلبو بدونید ، یه مثال ساده وقتی مبحث قلب رو میخونید ممکنه فقط این مطالب رو حفظ کنید که در گردش خون ، خون ابتدا وارد دهلیز راست میشه و سپس بطن راست و از بطن چپ و دهلیز چپ خارج میشه این یک روخوانی ساده بود ولی آیا سوالات کنکور هم به همین آسونی مطرح میشه باید گفت نه.
پس نیازه شما مفهوم کارکرد قلب رو بدونید ، اینکه عضلات قلب از چه نوعی هستند و چطور این انقباض و انبساط در قلب انجام میشه تا گردش خون در بدن انجام بشه ، و باز سوال چرا زیست شناسی حرف آخر اینجا دیگه سوال نیست بلکه جوابه ، بله با زیست حرف آخر این مباحث و همه مباحث زیست به صورت مفهومی برای شما ارائه میشه شما درک میکنید تمام اتفاقات زیستی رو که در کتاب زیست مطرح شده ، این عالی نیست ؟؟؟؟
معلومه این خیلی جذابه چون وقتی سوالات زیست کنکورو می بینید نه تنها استرس و نگرانی ندارید وقتی روی سوال رو می بینید مثل یک زیست شناس که به همه اطلاعات واقفه به سوال جواب میدین.

میخواین بیشتر با زیست شناسی آشنا بشین پس اینجا کلیک کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *