رتبه برتر 180x180 - چطور رتبه برتری بشم ؟

چطور رتبه برتری بشم ؟

چطور رتبه برتری بشم ؟Reviewed by ابوالفضل نجف زاده on Apr 26Rating: 5.0چطور رتبه برتری بشم ، اگه تا امروز بهش فکر نکردین پس معلومه که هدفتون زیاد جدی نیست.اونایی که هدفی برای موفقیت دارن و میخوان مبه جایی برسن همیشه یک سوال مهم از خودشون میپرسن و اون اینه که چطور رتبه برتری بشم ، این سوال و داشتن دغدغه رتبه برتری شدن نشون دهنده داشتن آرزوهای بزرگه و برای این آرزوها باید به اندازش تلاش کنید تا به نتیجه برسید.

چطور رتبه برتری بشم ، اگه تا امروز بهش فکر نکردین پس معلومه که هدفتون زیاد جدی نیست.

اونایی که هدفی برای موفقیت دارن و میخوان مبه جایی برسن همیشه یک سوال مهم از خودشون میپرسن و اون اینه که چطور رتبه برتری بشم ، این سوال و داشتن دغدغه رتبه برتری شدن نشون دهنده داشتن آرزوهای بزرگه و برای این آرزوها باید به اندازش تلاش کنید تا به نتیجه برسید.

کنکوری هایی که رتبه های برتری کسب کردند دارای سه ویژگی مهم هستند ، و شما هم باید این سه شخصیت رو در خودتون ایجاد کنید تا بتونید شما هم یک رتبه برتری بشید.

۱- یک دانش آموز رتبه برتری اعتماد به نفس بالایی داره ، فکرای مثبتی داره ، و خودشو قبول داره. از نظر این افراد موفق شدن و رتبه برتری شدن محال و غیر ممکن نیست ، و بیشتر با خودش رقابت داره و این رقابت باعث میشه موفقیتشو بدست بیاره.
۲- موفق ها سخت کوش هستند و از تلاش نمیترسن ، سمج هستند و در مورد یادگیری درسی پیگیر هستند ، هیچوقت مقابل بهونه هاش کم نمیاره و همیشه در مقابل بهونه برای تنبلیش برندس و برای رسیدن به اهدافش کوتاهی نمیکنه و دست از تلاش برنمیداره.
۳- این دانش آموزای موفق برای تمام مراحل درسیشون استراتژی مناسبی دارن ، برای اصلاح روش های و اشتباهات خودشون در مطالعه برنامه ریزی میکنند ، به پیشرفت درسی و بهتر شدن نتایج درسی خود فکر میکنند و همواره دنبال راههای جدید برای بهتر شدن هستند.

چطور رتبه برتری بشم

شما نیز می‌توانید جزء دانش‌آموزان برتر باشید. خودتان را دست‌کم نگیرید.

همونطور که گفتم یه رتبه برتری دنبال یه راه حل میگرده تا بتونه تو درساش نوفق تر بشه ، و اکثر کنکوری ها دنبال منابع معتبری هستند که بتونه تو کنکور رتبه برتری بشه و انتخاب این منابع و استفاده درست از این منابع که باید ویژگی های برتری داشته باشه خیلی اهمیت داره.

پس اگه شما هم دنبال رتبه برتری شدن هستید و میخواین از این منابع استفاده کنید و به سوال چطور رتبه برتری بشم ؟ جواب بدین کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *