آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم

زبان هفتم مهم ترین درسی است که دانش آموزان این پایه یاد بگیرند. من، حامد حبیب زاده، با شما هستم تا همه فصل های این کتاب را برایتان آموزش دهم. در این مطلب آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم را توضیح داده ام. با مطالعه همه آموزش های این کتاب که در سایت گذاشته ام، زبان هفتم را به شکل کامل یاد بگیرید و زبان هفتم را با نمره 20 قبول شوید. برای مشاهده مطالب درس اول هم می توانید به آموزش زبان انگلیسی هفتم درس اول مراجعه کنید. در ابتدا فیلم آموزش درس دوم زبان هفتم را برایتان آورده ام و سپس به صورت متن نیز این درس را سطد به سطر توضیح داده ام.

فیلم آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم

در این فیلم تمام مطالب درس 2 زبان هفتم را به کل کامل مشاهده می کنید. همچنین آقای محمودی، دبیر نمونه کشوری مطالب و نکات بیشتری را که مربوط به درس 2 است و در کتاب نیامده، برایتان توضیح می دهد. فیلم بالا را به دقت مشاهده کنید.

آموزش زبان هفتم درس دوم my classmates

در آموزش درس دوم زبان هفتم نحوه معرفی کردن دیگران را به زبان انگلیسی یاد می گیریم. همانطور که در تصویر ایتدای درس هم مشاهده می کنید، پرهام و علی با عرفان آشنا می شوند و پرهام عرفان را به علی معرفی می کند.

آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم

معنی مکالمه ابتدای درس دوم زبان هفتم

آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم را با معنی مکالمه ابتدای درس شروع می کنم. در مکالمه ابتدای این درس که بین دانش آموزان انجام می شود، این گفت و گو ها انجام شده است:

علی: آن پسر کیست؟

پرهام: او عرفان است. او همکلاسی جدید ماست.

علی: بیا با او حرف بزنیم.

پرهام: سلام، عرفان. این علی است.

علی: از دیدن شما خوش وقتم، عرفان.

عرفان: من هم از ملاقات(آشنایی) با شما خوش وقتم.

علی: به کلاس ما خوش آمدی.

عرفان: متشکرم.

فایل صوتی مکالمه درس دوم زبان هفتم

در این فایل صوتی مکالمه بین دانش آموزان را گوش کنید و به تلفظ درست کلمات دقت کنید. در ادامه آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم به بررسی تمرین های این درس می پردازیم.

جواب تمرین اول درس 2 زبان هفتم

در  تمرین اول درس دوم زبان هفتم از شما خواسته شده است که به مکالمه گوش کنید و سپس یکی از دوستانتان را مانند مثال آورده شده به کلاس معرفی کنید.

تمرین 1 زبان هفتم

معنی تمرین اول درس دوم زبان هفتم

در زیر معنی مکالمه ای که در این تمرین آورده شده است را مشاهده می کنید:

این دوست من پرهام است.

این همکلاسی من پریا است.

این معلم انگلیسی من آقای کمالی است.

از ملاقان با شما خوش وقتم.

من هم از ملاقات(آشنایی) شما خوشوقتم.

فایل صوتی تمرین اول درس 2 زبان هفتم

مکالمه این تمرین را هم از فیل صوتی بالا گوش کنید و مانند آن یکی از دوستان خود را معرفی کنید. برای مثال اگر در زیر من یکی از دوستان خود را به شما معرفی می کنم.

.This is my friend Mahdi

He is my classmate Ali

یک نمونه دیگر از معرفی فرد دیگر را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم

دوستان عزیز، قبل از این که به ادامه آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم بپردازیم، یک مژده فوق العاده برایتان دارم.

مژده برای دانش آموزان پایه هفتم

بدون شک زبان هفتم مهمترین درس این پایه است و یادگیری کامل و اصولی آن برای همه دانش آموزان پایه هفتم بسیار مهم است. موسسه حرف آخر بزرگترین و قوی ترین مرکز آموزش دروس پایه های متوسطه اول و دوم، بهترین آموزش را برای این درس تهیه کرده است. برای آشنایی با آموزش های حرف آخر، این موسسه 20 درصد تمام آمورش های پایه هفتم را به رایگان به شما هدیه می دهد. همین الان فرم زیر را پر کنید تا بسته آموزشی رایگان حرف آخر در سریع ترین زمان برای شما ارسال شود. با مشاهده این آموزش ها به راحتی خواهید توانست زبان انگلیسی هفتم را یاد بگیرید و در تمام امتحانات این درس بهترین نمره را کسب کنید.

%20 محصولات متوسطه اول به صورت رایگان

فرم-متوسطه-اول

پاسخ تمرین دوم صفحه 11 زبان هفتم

در تمرین دوم در صفحه یازده زبان هفتم از شما خواسته شده است که به فایل صوتی تمرین گوش کنید و سپس ده به دو مانند مثال تمرین کنید.

تمرین 2 زبان هفتم درس دوم practice 2

معنی تمرین دوم درس 2 زبان هفتم

در این تمرین مکالمه زیر انجام شده است:

آن پسر کیست؟

او دوست من عرفان است.

آن دختر کیست؟

او همکلاسی من پریا است.

آن مرد کیست؟

او معلم من آقای کریمی است.

آن زن کیست؟

او معلم من خانم بهرامی است.

فایل صوتی تمرین دوم صفحه 11 زبان هفتم

در این فایل صوتی مکالمه انجام شده در تمرین 2 را گوش کنید. در ادامه آموزش زبان انگلیسی هفتم درس دوم به آموزش مکالمه بین دانش آموز و کتابدار در صفحه 12 کتاب زبان هفتم می رسیم.

آموزش صفحه 12 زبان هفتم sounds and letters

در این بخش مکالمه بین دانش آموز و کتابدار (Librarian) را مشاهده می کنید. معنی این مکالمه را در زیر برایتان نوشته ام. به فایل صوتی مکالمه گوش کنید، به تلفظ درست کلمات دقت کنید و سعی کنید که این مکالمه را شما هم مانند فایل صوتی تکرار کنید.

جواب تمرین صفحه 12 زبان هفتم

معنی صفحه 12 زبان هفتم درس دوم

در تمرین صفحه 12 زبان هفتم از شما خواسته شده است که به مکالمه بین دانش آموز و کتابدار گوش کنید. معنی این مکالمه بالا را در زیر مشاهده می کنید:

کتابدار: می توانم کمکتان کنم؟

دانش آموز: بله. کارت عضویت کتابخانه برای خودم می خواهم، لطفا. (می توانم کارت عضویت کتابخانه داشته باشم؟ لطفا.)

کتابدار: حتما. اسم شما جیست؟

دانش آموز: من پریا بهپرور هستم.

کتابدار: ببخشید، نام خانوادگی شما چیست؟

دانش آموز: بهپرور. ب- ِ-ه-پ- َ-ر-و- َ-ر.

کتابدار: بسیار خوب. کارتتان را بفرمایید.

فایل صوتی صفحه 12 زبان هفتم درس 2

مکالمه صفحه 12 زبان هفتم را در فایل صوتی با دقت گوش کنید.

مشاوره رایگان آموزشی برای پایه هفتم

موسسه حرف آخر در کمک به یادگیری روش های صحیح درس خواندن، برای دانش آموزان پایه های مختلف به صورت کاملا رایگان مشاوره آموزشی ارائه می دهد. کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ارشد حرف آخر با شما تماس بگیرند و همه آنچه را که برای درست درس خواندن به آن نیاز دارید به شما ارائه دهند. با دانستن روش های صحیح درس خواندن دیگر لازم نیست که مدت های طولانی برای یادگیری یک درس زمان صرف کنید. با داشتن برنامه منظم آموزشی به موقع و با بازدهی بالا درس بخوانید و در تمامی درس های خود نمرات عالی کسب کنید. همجنین با یادگیری این روش ها در سال های بعد و مخصوصا کنکور نیز به راحتی خواهید توانست تمام درس های خود را به شکل مظم و با برنامه بخوانید. فرم زیر را پر کنید و به ادامه آموزش زبان هفتم درس دوم بپردازید.

قمری-4-ماهه

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

 

آموزش زبان هفتم صفحه 13 listening and reading

همانطوز که می دانید در تمرین های listening هدف این است که گوش دادن شما و درک شما از مکالمات انگلیسی بیشتر شود. در این تمرین هم از شما خواسته شدهاست که به مکالمه تمرین گوش کنید و گزینه های درست را علامت بزنید.

listening درس دو زبان هفتم

فایل صوتی تمرین صفحه 13 زبان هفتم

همانطور که در فایل صوتی بالا شنیدید، دو مکالمه انجام شده است که در آن شخص اول دوست خود را به شخص دوم معرفی کرده است. در قسمت اول شخص اول بیتا عبادی را معرفی می کند و در قسمت دوم، شخص اول بابک پاکزاد را به دوست خود معرفی می کند. بنابراین پاسخ تمرین listening  به شکل زیر خواهد بود.

پاسخ تمرین صفحه 13 زبان هفتم listening and reading

جواب listening درس 2 زبان هفتم

آموزش speaking صفحه 13 زبان هفتم درس دو

در این بخش از آموزش زبان هفتم درس دوم به تمرین نهایی درس دو می رسیم. در این تمرین هم از شما خواسته است که مانند آنچه که در درس دوم آموختید، باهم صحبت کنید و کوتاه ترین و بلند ترین نام و نام خانوادگی را از میان نام دوستان خود در جدول بنویسید.

جواب speaking درس 2 زبان هفتم

بهترین فیلم آموزشی برای زبان هفتم

اگر به دنبال بهترین و کامل ترین آموزش برای زبان هفتم هستید، من به شما آموزش زبان هفتم حرف آخر را پیشنهاد می کنم. نمونه ای از آموزش های این موسسه را برای درس دوم زبان هفتم مشاهده کردید. در این آموزش، تمام مطالب به صورت مکالمه دو نفری انجام شده است و کاملا عملی و مفهومی مطالب زبان انگلیسی هفتم آموزش داده شده است. با تهیه این آموزش دیگر مشکلی در زبان انگلیسی هفتم نخواهید داشت و در تمام امتحان های تستی و تشریحی زبان انگلیسی نمرات 20 و درصدهای 100 را کسب خواهید کرد. برای مشاهده آموزش زبان هفتم بر روی تصویر زیر کلیلک کنید.

آموزش زبان هفتم حرف آخر

3.8/5 - (5 امتیاز)
guest
5 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!