راهکار های افزایش درصد کنکور و رسیدن و تغیراتی که لازم است در خود ایجاد کنید

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
افزایش درصد کنکور
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته اخبار کنکور, مشاوره حرف آخر, مشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها: بدون دیدگاه یک نظر 0

راهکار های افزایش درصد کنکور و رسیدن و تغیراتی که لازم است در خود ایجاد کنید

سلام دوستان خوبم امیدوارم که حالتون خوب باشه و سرحال و پرانرژی و آماده و آماده برای رسیدن به بهترین ها. امروز به سراغ برنامه کارنامه بیست شبکه آموزش  تا آخر با ما باشید که کلی برنامه ی خوب امروز در کارنامه ۲۰ برای شما عزیزان داریم و در رابطه با افزایش درصد کنکور حرف خواهیم زد.

به سراغ استاد منتظری دبیر و مدرس ریاضی کنکور و همچنین مدیرعامل موسسه ی حرف آخر خواهیم رفت و از گفته های مشاوره ای ایشان استفاده میکنیم که قطعا برای کنکوری ها مفید هستند.

افزایش درصد کنکور چگونه اتفاق می افتد؟

افزایش درصد کنکور

به سراغ متداول ترین سؤال داوطلبان میرویم. همه ی داوطلبان یک سال قبل از ورود به سال کنکور یک سؤال ملکه ی ذهنشان است و از همان اول میپرسند که آیا میتوانم من هم موفق شوم؟ میتوانم قبول شوم؟ این کار راحت است؟ سخت است؟

حتی خیلی از افراد در ابتدا به دنبال رتبه ۱ کنکور میباشند ولی با گذشت زمان کم کم به رتبه ۱۰۰ هم قانع میشوند بعد از مدتی میگویند ” حالا با ۱۰۰۰ هم میتوان رشته ی خوبی آورد” بعد ۱۰ هزار و آخر سر در نزدیکی های کنکور میگویند سال بعد برای رتبه ۱ میخوانم ولی بازم همان آش و همان کاسه ….

ولی واقعا چرا اینگونه است؟ چون مسیر هایی که باید طی کنند را طی نمیکنند. اما برگردیم سراغ سؤال اصلی  ، رتبه برتر کنکور شدن یعنی چه؟ با چند سؤال ماجرا را شروع میکنیم …

چند نفر قرار است رتبه ۱ کنکور شوند؟ ۱ نفر

چند نفر قرار است در مشاوره کنکور ۹۹ رتبه ۲ شوند؟ بازهم یک نفر

چند نفر قرار است جزو ۱۰۰ نفر اول باشند ؟ ۱۰۰ نفر

پس تعداد آدم هایی که قرار است وارد رشته های پزشکی و دندان و دارو و مهندسی بشوند از همین الان معلوم است و جایگاهشان مشخص است.

در کنکور ۹۹ چگونه به افزایش درصد کنکور برسیم ؟

افزایش درصد در کنکور 99

در بازه زمانی کنونی داوطلبانی وجود دارند که از همین زمان فول فول هستند و جایگاهشان مشخص است یعنی حدودا صد نفر اول کنکور ۹۹ از همین الان معلوم هستند.

ولی اینجا یک سؤال پیش می آید اگر من تصمیم بگیرم جزء ۱۰۰ نفر اول کنکور باشم قضیه چگونه میشود؟

اگر من تصمیم بگیرم جزء ۱۰۰ نفر اول کنکور باشم باید یک سری کار ها انجام دهم و باید تلاش کنم ؛ وقتی آن کار ها را انجام دادم وارد جمع صد نفر اول میشوم ، دست یکی از آنها را میگیرم و میگویم دوست عزیز لطفا بروید آن ور تر تا من بیایم جای تو ، یعنی جایگاه او را تصاحب میکنید نه اینکه بگویید داداش میشه من رتبه ۱ باشم ، آبجی میشه من رتبه ۲۰ باشم و … تمامی این گفته ها میتواند اتفاق بیفتد اما ” تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف / مگر اسباب بزرگی همه آماده کنیم”.

اما الان میخواهم بگویم حتی دانش آموزان ضعیف هم میتوانند رتبه برتر شوند به شرطی که از این منحنی که بعد از ۲۰ سال تلاش و تجربه به آن رسیده ام عمل کنند.

اما صبر کنید؛ اینجا ما یک طرح ویژه برای شما داریم که می‌تواند مسیر کنکور شما را در یک جلسه مشاوره تخصصی تغییر دهد. اگر دنبال این فرصت استثنایی هستید کافی است فرم زیر را پر کنید تا از یکجلسه مشاوره رایگان و تخصصی بهره مند شوید.

منحنی موفقیت و راه کار های افزایش درصد کنکور  :

راه کار های افرایش درصد کنکور

این منحنی همانطور که در بالا هم مشاهده میکنید از دو محور تشکیل شده است. محور عمودی بیانگر درصد و محور افقی هم بیانگر نحوه ی آموزش داوطلبان است که توسط استاد عبدالرضا منتظری جزو برترین مدرسین و مشاورین کنکور تحلیل می‌شود.

نحوه افزایش درصد کنکور از ۰ تا ۷۰ :

این قسمت به آموزش اختصاص دارد و داوطلبی که بهترین آموزش را در اختیار داشته باشد میتواند خود را به درصد ۷۰ برساند یعنی بالاترین درصدی که میتواند بزند درصد ۷۰ است و به عبارت دیگر جمع سه رقمی ها. پس اگر بهترین آموزش را هم در اختیار داشته باشید بازهم بیشتر از ۷۰ نمیتوانید بالا بروید.

نحوه افزایش درصد کنکور از ۷۰ تا ۹۰ :

این درصد یعنی ورود به جمع دو رقمی ها . بعد از این که شما بهترین آموزش را گذراندید و بعد از آن وارد مرور و دوران جمع بندی شدید در صورتی که ۳ بار کل درس ها را مرور کنید میتوانید به درصد ۷۰ تا ۹۰ ئست پیدا کنید. هر چه به مراحل بالاتر نزدیک شوید شیب منحنی کمتر میشود و آهسته تر و با رشد کمتری حرکت میکنید ؛ شیب منحنی هم همان سختی است و هر چه شیب کمتر باشد سختی هایی که باید تحمل کنید بیشتر میشود.

نحوه ی افزایش درصد کنکور 

افزایش درصد کنکور

این قسمت مخصوص تک رقمی ها میباشد ؛ افرادی که بیشتر از رشته به دنبال اسم و رسم و جایگاه هستند که با رتبه تک رقمی میتوانند به آن برسند. در اینجا داوطلب اوج بدبختی و سخت را احساس میکند اما همانگونه که پیداست اگر به دنبال رسیدن به رتبه ی تک رقمی یا درصد بین ۹۰ تا ۱۰۰ میباشید باید ۴ بار دیگر نیز کل درس ها را مرور کنید.

یعنی فردی که به دنبال رسیدن به درصد ۱۰۰ و رتبه تک رقمی است باید از ۲ مرحله عبور کند :

۱- بهترین آموزش را در اختیار داشته باشد.

۲- بتواند ۷ بار کل درسهایش را مرور و جمع بندی کند. با ۳ بار مرور اول میتواند تا درصد ۹۰ بیاید بالا و با ۴ بار مرور دیگر به درصد ۱۰۰ میرسد.

اما برای هر بار مرور باید یک ماه وقت بگذارد. فرض کنید از همین الان برای کنکور شروع کرده اید و ۱۱ ماه فرصت دارید. ۷ بار مرور یعنی ۷ ماه و فقط ۴ ماه برای شما وقت باقی میماند.

یعنی شما باید در ۴ ماه بهترین نوع آموزش را باید در اختیار داشته باشید و در همین چهار ماه کل دروس را تمام کنید.

چگونه در ۴ ماه میتوانیم کل درس ها را مطالعه کنیم :

شاید از نظر شما این کار غیر ممکن باشد؛ البته قابل قبول هم میباشد چرا که با استفاده از منابع معمولی اینکار اصلا نشدنی است اما در حرف آخر اینگونه نیست و ما با استفاده از برنامه ۴ ماهه حرف آخر فقط و فقط در ۴ ماه کل دروس را به شما آموزش میدهیم اما  این ۴ ماه صرفا برای آموزش نیست بلکه تست زنی هم انجام میدهید و کل تست ها ده سال اخیر کنکور را هم در داخل همان منابع حل میکنید. بعد از آن هم برای مرور و جمع بندی شما هم برنامه ای وجود دارد که در ۴۰ روز شما بیست بار کل دروس را مرور میکنید و حدود ۵۰۰۰ تست شبیه ساز کنکور را نیز حل خواهید کرد.

برای استفاده از چنین برنامه ای و دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر  با  ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ شماره سایت مرکزی حرف آخر تماس حاصل فرمایید.

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!