تبدیل واحدهای فیزیک به سبک استاد کامیار

یکی از اساسی ترین مشکل هایی که همیشه شما دوستان عزیز کنکوری با آن دست و پنجه نرم می کنند تبدیل واحد‌هایی هست که ممکن است چندین دقیقه از تایم شما را بگیرد. اما دوستان شما برای هر تست ممکن است در حد یک دقیقه یا حتی کمی کمتر وقت داشته باشید بنابراین تبدیل واحد یک سوال ممکن است تایم چندین سوال شما رو بگیرد در این بین تبدیل واحدهای فیزیک برای درس سنگین فیزیک ممکن است بسیار وقت گیر باشد و این موضوع یک فاجعه محسوب میشود و ممکن است شما را خیلی از هدفتان دور و دورتر کند پس باید برای این موضوع یک فکری بکنید.

حالا ممکن است لازم باشد تکنیک خود رو عوض کنید یا هم اگر اثر نکرد واجب است تا منبع تان رو عوض کنید چون ما داریم در مورد یک مسئله مهم و وقت گیر که در درس های مختلفی از جمله شیمی و فیزیک و ریاضی موجود هست حرف می زنیم و اگه شما نتوانید از پس این مشکل بربیاید ممکن است در کنکور گریبان گیرتان بشود و شما را از رسیدن به هدفتان باز نگاه دارد.

تبدیل واحدهای فیزیک به سبک استاد کامیار

کاری که استاد پیمان کامیار در تبدیل واحد در درس فیزیک انجام می دهند این است که این چند دقیقه را به چند ثانیه تبدیل می کنند و نه تنها سبب می شوند تا شما سریع تر به جواب برسید بلکه می توانید تایم اضافی را هم برای بقیه سوالات ذخیره کنید. شاید خیلی از شما بپرسید که همه این تبدیل واحدها نیاز به یکسری فرمول دارند که تا زمانی که شما نسبت به آن فرمول ها مسلط نباشید قادر نخواهید بود تا این کار را انجام دهید اما دیگر لازم نیست تا فرمولی را حفظ کنید تا به جواب برسید چون که استاد کامیار با فرمول کاری ندارد و تمامی تدریس ایشون بدون فرمول اتفاق می افتد.

استاد پیمان کامیار برای اینکه یادگیری دروس سخت و سنگین فیزیک برای داوطلبان راحت تر باشد و در بسیاری از قسمت ها که به تبدیل واحد ختم می شود داوطلب نیازی به حفظ تعداد بسیار زیادی فرمول نباشد از الگو استفاده می کنند. الگوهایی که سبب می شود در کم ترین زمان آن را آموزش دیده و در زمان کنکور با به یادآوری آن الگوها در سریع ترین زمان ممکن به جواب برسید و البته که آن ها را فراموش نخواهید کرد چون که بسیار ساده هستند و تا مدت ها در ذهن شما باقی خواهند ماند.

اگر نمی دانید تبدیل واحد های فیزیک نهم در کدام بخش از مباحث کتاب درسی است، حتما بر روی عبارت بودجه بندی فیزیک کلیک کنید تا یک مطلب کامل در این باره بخوانید و سیر تا پیاز بودجه بندی را بفهمید.

مثالی از تدریس استاد کامیار برای تبدیل واحد های فیزیک

مثالی از تدریس استاد کامیار برای تبدیل واحد های فیزیک

یک ظرفی را پر از جیوه کرده ایم یک مقدار گاز در یک قسمت ظرف گیر کرده است و در طرف دیگر ظرف فشار به مقدار 76 سانتی متر جیوه می باشد 5 سانتی متر سطح جیوه از قسمت دیگر بلندتر است از ما پرسیده اند که فشار چقدر است؟ فشار را به صورت سانتی متر جیوه خواسته اند.

اگر بخواهید با توجه به عکس و توضیحات بالا تبدیل واحد را خودتان انجام دهید ممکن است چندین دقیقه از زمان شما را بگیرد البته اگر در این دقایق توانسته باشید تا به درستی این کار را انجام دهید و به جواب صحیح برسید. چون که باید تبدیل به پاسکال شود و پاسکال به سانتی متر جیوه که کاری بسیار سخت و زمان بر می باشد. به طور مثال اگر 12 سانتی متر جیوه به داخل ظرف بریزیم فشار داخل اش برابر با 12 سانتی متر جیوه می باشد یعنی عدد ارتفاع بر حسب سانتی متر همان فشار است فقط واحدش دیگر به صورت پاسکال نمی باشد بلکه سانتی متر جیوه است.

اگر در یادگیری یا برنامه ریزی دروس خود مشکل دارید و به تنهایی نمی توانید از پس مشکل برآیید؛ حالا بهترین فرصت است که فرم زیر را پر کنید تا مشاور ارشد موسسه حرف آخر حدیث قمری با شما تماس گرفته و شما را استعداد یابی کنند تا بتواند مشکلات شما را با بهترین راه حل ها رفع نمایند. پس همین حالا فرم زیر را پر کنید تا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مشاوره-قمری

مشاوره رایگان تحصیلی با دانشجوی دکترای حرفه ای

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

مثالی از تدریس استاد کامیار برای تبدیل واحد های فیزیک

در این عکس ارتفاع 5 است پس فشار هم 5 سانتی متر جیوه می باشد 76 به اضافه 5 برابر با 81 است این نقطه با نقطه معادلش برابر است فشار بالایی هم مقدارش همین قدر خواهد بود تا تعادل برقرار شود. این توضیحات که شاید کمتر از یک دقیقه وقت شما را برای خواندن گرفت و توضیحاتی که شاید 5 دقیقه از زمان شما را برای یادگیری گرفت یک الگو روش تستی تبدیل واحد می باشد که برای تبدیل واحد فشار استفاده می شود و شما میتوانید در کم ترین زمان این کار را خودتان در آزمون های مختلف و در کنکور به راحتی انجام دهید.

حالا وقت آن است که یک هدیه جذاب به شما بدهیم. اگر شما نیز شیفته روش تدریس استاد کامیار شده اید و علاوه بر این می خواهید در دیگر دروس خود نیز با بهترین و کارآمدترین روش تدریس ها آشنا شوید، همین حالا فرم زیر را پر کنید تا صاحب فایل آموزشی 20 درصد از مباحث کتاب های درسی پایه خود که توسط اساتید برتر کشور همانند استاد کامیار تدریس شده اند بشوید. این فایل فقط با پرداخت هزینه ارسال پستی قابل سفارش است و برای خود بسته هزینه ای نخواهید پرداخت.

رایگان قمری min

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

روش آموزشی رایج در کشور

در آموزش رایج اگر دانش آموز یک برنامه دقیق و حساب شده برای خود تنظیم کند و دقیقا طبق آن پیش برود و اگر از تیرماه شروع به مطالعه بکند برای اینکه بتواند نیمی از دوازدهم و یکی از پایه های خود را بخواند به هفت ماه زمان نیاز دارد تا بتواند این قسمت ها را به طور کامل آموزش ببیند یعنی تا زمان دی ماه و امتحانات ترم اول که تایمی بسیار زیاد می باشد.

و برای اینکه بتواند باقی دروس دوازدهم به همراه یک پایه دیگر را نیز بخواند فقط و فقط 4 ماه وقت خواهد داشت تا انتهای اردیبهشت ماه و بعد از آن هم یک ماه برای جمع بندی خواهد داشت که دانش آموز خیلی به مطالب مسلط نخواهد شد.

البته اگر دقت داشته باشید بین نیمه اول مطالعه دروس با نیمه دوم هیچ تعادلی وجود ندارد و در نیمه اول تایم بیشتری اختصاص داده شده در حالی که در نیمه دوم تایم بسیار کم است و ممکن است برای اینکه داوطلب بتواند به بخش های مهم تر برسد برخی مباحث را کنار بگذارد یا در نهایت روخوانی کند که مسلما اگر نتواند آن را مرور کند 100 درصد آن را فراموش خواهد کرد در نتیجه داوطلب خیلی برای کنکور آماده نخواهد بود و رسیدن به موفقیت در این صورت برایش بسیار مشکل خواهد شد.

روش آموزشی موسسه حرف آخر به سبک استاد کامیار

در آموزش حرف آخر تنها در 4 ماه تمامی مطالب سه پایه به طور کامل خوانده خواهند شد و شما اگر از تیرماه شروع به مطالعه کرده باشید حدود 7 ماه تا کنکور زمان برایتان باقی خواهد ماند که در این هفت ماه شما 7 بار مرور و تمرین و تکرار خواهید داشت یعنی مطالب به طور کامل در ذهن شما ثبت شده و تسلط کافی در مورد مطالب را کسب خواهید کرد.

یعنی شما در هر یک ماه، یک بار تمامی دروس را مرور خواهید کرد و هزاران تست می زنید و نحوه تست زنی را نیز به خوب یاد خواهید گرفت پس دیگر نگرانی ای در مورد فراموشی مطالب نخواهید داشت.

حالا وقت آن نیست که به پکیج های فیزیک حرف آخر ایمان بیاورید؟! چون در حرف آخر از روش های الگو، انیمیشن، نقشه راه و شهودی سازی برای یادگیری تمام تبدیل واحد های فیزیک و دیگر مطالب استفاده شده است که باعث می شود مطالب به نیمکره راست مغز شما یا همان حافظه تصویری تان منتقل شده و دیگر تا مدت ها دروس را فراموش نکنید و در سریع ترین زمان به جواب برسید.

روش آموزشی موسسه حرف آخر به سبک استاد کامیار

برای مشاهده دیگر نمونه تدریس های حرف آخر بر روی عبارت کلیک کنید تا به همه آن ها دسترسی یابید.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد تبدیل واحدهای فیزیک استاد کامیار داشتید می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید: 09120047025-02166576371

حالا به سوالاتی که شما خیلی پرسیده اید جواب می دهیم:

مدرس فیزیک حرف آخر کیست؟

استاد پیمان کامیار مدرس برتر کشور، فیزیک حرف آخر را ندریس می کنند.

بودجه بندی تدریس فیزیک استاد کامیار در چند ماه خلاصه شده است؟

در 4 ماه کل فیزیک سه پایه تدریس می شود و 7 ماه باقی مانده برای مرور و جمع بندی در نظر گرفته شده است.

سبک استاد کامیار برای تبدیل واحدها چیست؟

استاد کامیار از تعدادی الگو برای تبدیل واحدها استفاده می کند که زمان بسیار کمتری می برد.

نمونه تبدیل واحد استاد کامیار را کجا می توانم ببینم؟

در همین مطلب یک نمونه قرار داده ایم.

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/fJYXF9

https://b2n.ir/826998

https://tinyurl.com/y6hs4bca
https://bit.ly/2IdsiGU
امتیاز بدهید.
guest
18 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!