تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور| فقط با دو کلمه بدون فراموشی یاد بگیرید!!!

دین و زندگی همیشه برای داوطلب نقش درسی را ایفا می کند که داوطلب بر این باور است که تایم بسیار است و پس می توان آن را در انتهای برنامه خود قرار دهد. اما جالب است بدانید در سال 97 تعداد افرادی که توانسته بودند به درصد 100 دست پیدا کنند از افرادی که در فیزیک به صد رسیده بودند بسیار بسیار کمتر بودند. پس باید دین و زندگی را جدی گرفت نه تنها تک به تک آیات بلکه تمامی مطالب و سرفصل ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند. قضا و قدر از جمله مباحثی است که در سال چهارم نظام قدیم و سال دوازدهم نظام جدید وجود دارد. تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور می تواند این اطمینان را به شما بدهد که یادگیری دین و زندگی اصلا سخت نیست. تنها 5 دقیقه زمان گذاشته و با ما همراه باشید.

قضا

بررسی دین و زندگی سال چهارم و دوازدهم کنکور

دین و زندگی چهارم و دوازدهم هرکدام سهمشان از 25 سوال کنکور 7 سوال می باشد که 28 درصد دین و زندگی به آن اختصاص داده شده است. پس با این اوصاف باید برای به دست آوردن این درصد تلاش کرد اما چطور می توان با وجود اینهمه متن و حجیم بودن مطالب به این درصد رسید؟ تازه فقط دین و زندگی نیست باید سایر دروس را هم به خوبی بلد بود و در حافظه خود ثبت کرد.

حال تصور کنید که هر مبحث برای رسیدن به رشته های تاپ حائز اهمیت باشد قضا و قدر هم از این قاعده مستثنی نیست چون که هر ساله 1 الی 2 سوال را به خودش اختصاص می دهد و البته که مبحث قضا و قدر هم دارای متنی زیاد و گنگ می باشد و برای تسلط بر آن باید مطالعه زیادی داشت و هم چنین این که باید نکات ترکیبی و مهم آن را نیز دریافت.

قضا و قدر سال دوازدهم

با توجه به توضیحات داده شده باید به دنبال راهی بود که ما را زودتر به جواب برساند و زمان را برای دروس سخت تر و با ضریب بیشتر ذخیره کرد. اما چطور می توان به این مهم رسید؟ با ما همراه باشید تا شما را با یک شگفتی آشنا کنم.

تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور فقط با دو کلمه

مگه میشه اینهمه مطلب رو فقط در دو کلمه جمع آوری کرد؟ اصلا امکانش هست؟ من هم تا زمان ندیدن تدریس بینظیر استاد باورم نمی شد اما استاد خلاف انتظار همه باورها عمل کردند و یک شگفتی ایجاد کردند.

در این تدریس قضا معادل یک بنا عمل کرده و قدر معادل یک مهندس می باشد. مهندس با علمش با عندسه و اندازه گیری طرح، نقشه، برنامه و ساختار یک شیء را مشخص می کند پس مهندس یک نقشه کش، برنامه ریز هستش و اندازه گیری می کند و در این نقشه مختصات، جزئیات، موقعیت ها و ریزه کاری ها را مشخص می کند بعد که مهندس این کار را انجام داد نقشه را به بنا پاس می دهد. بنا اسمش مشخص است بنا نقشه را بنا می کند نقشه را اجرا و پیاده می کند و در نهایت یک ساختمان بنا می شود.

در قسمت بالا بخشی از تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور شرح داده شد که به شما پیشنهاد می شود حتما ویدیو آن را نیز دنبال کنید تا مطالب بیشتر در این مورد کسب کنید.راستی دوستان این استاد شگفتی ساز سوالاتش کاملا با سوالات دین و زندگی کنکور 98 هم تطابق داشت که می تونید اطلاعات لازم در این مورد رو تو مقاله دیگه ای که نوشتم دنبال کنید.

تدریس قضا و قدر فقط در دو کلمه

روش های تدریس استاد یوسفیان پور

استاد یوسفیان پور با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی، الگوسازی، رمز گردانی علمی و یادگیری یک بار برای همیشه باعث می شوند تا علاوه بر این که شما در این درس بیش از پیش مسلط شوید همچنین به درس دین و زندگی علاقه مند شده و برای رسیدن به درصد بالا در این درس تمامی تلاش خود را به کار بگیرید.

انیمیشن و تصویرسازی

در این روش استاد یوسفیان پور با استفاده از انیمیشن تمامی لغات یا جملاتی که ممکن است برای شما سنگین باشد بسیار ساده ساخته اند تا نکته ای برای شما غیر قابل مفهوم باقی نماند.  همچنین سر جلسه کنکور با به یادآوری این انیمیشن ها و تصاویر به راحتی و با سرعت بیشتری به جواب سوالات دست پیدا کنید. البته در این میان فراموشی مطالب هم به حداقل می رسد و مطالب تا مدت ها در ذهن شما باقی خواهد ماند مانند یک فیلمی که تا مدت ها آن را به خاطر دارید.

الگوسازی

الگو یه شاه کلیده یعنی لازم نیست برای هر قفل یک کلید داشته باشید برای تمامی قفل ها یک کلید که همون شاه کلیده کفایت می کنه و میتونه همه قفلا رو باز کنه. الگو هم همین نقش رو ایفا می کنه یعنی دیگه نیازی نیست برای هر فرمول یا هر متن سختی یک تکنیک و روش یاد بگیرید تا اون رو به یاد داشته باشید. فقط با یادگیری یک الگو تمامی متون سخت و حجیم رو تا مدت ها به یاد خواهید داشت و خیلی سریع تر هم به جواب خواهید رسید.

رمزگردانی علمی

در این مورد باید اینطوری برای شما توضیح بدم که شما دیگه لازم نیست آیات بلند رو حفظ کنید استاد یوسفیان پور با استفاده از یکسری کلمات این آیه ها را رمزگردانی کرده و  این کار سبب می شود تا آیه را به خوبی به یاد داشته باشید به طور مثال آیه مربوط به قضا و قدر دارای آیه ای بلند می باشد که استاد یوسفیان پور با استفاده از کلماتی همچون شمس و قمر، لیل و نهار در فلک اند با این جمله شما چه اول ایه را داشته باشید چه انتها هیچ فرقی نمی کند چون که مضمون و معنی آن را به خوبی می دانید.

لیل و نهار

یادگیری یک بار برای همیشه

دوستان با توصیف تک تک صفاتی که در تدریس استاد یوسفیان پور وجود دارد شما با دیدن دی وی دی ها و تدریس استاد یک بار برای همیشه تمامی مطالب را به طور کامل یاد خواهید گرفت و تا مدت ها این مطالب در ذهن شما خواهد ماند.

نحوه برنامه ریزی و مشاوره برای این درس

مشاورین موسسه حرف آخر با توجه به سطح داوطلب و آزمونی که از داوطلب برای تعیین سطح می گیرند برنامه ای را مطابق با آن تدارک دیده و طبق این برنامه نحوه مطالعه درس دین و زندگی و تمامی مباحث، نحوه تست زنی و تحلیل تست را در اختیار داوطلب قرار داده تا بتواند در کم ترین زمان به بیشترین بازدهی دست پیدا کند.

نحوه تهیه دی وی دی های دین و زندگی استاد یوسفیان پور

برای تهیه دی وی دی های دین و زندگی و بهره مندی از تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور و همچنین سایر مباحث آن و استفاده از مشاوره و برنامه ریزی کنکور می توانید از طریق شماره های زیر اقدام کنید و نهایت استفاده را برای رسیدن به درصد بالا در دین و زندگی ببرید: 02166576371- 09120047025

پکیچ دین و زندگی

امتیاز بدهید.
guest
22 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!