تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور| فقط با دو کلمه بدون فراموشی یاد بگیرید!!!

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور

تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور| فقط با دو کلمه بدون فراموشی یاد بگیرید!!!

ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته مشاوره و برنامه ریزی کنکور بدون دیدگاه 22 0

دین و زندگی همیشه برای داوطلب نقش درسی را ایفا می کند که داوطلب بر این باور است که تایم بسیار است و پس می توان آن را در انتهای برنامه خود قرار دهد. اما جالب است بدانید در سال ۹۷ تعداد افرادی که توانسته بودند به درصد ۱۰۰ دست پیدا کنند از افرادی که در فیزیک به صد رسیده بودند بسیار بسیار کمتر بودند. پس باید دین و زندگی را جدی گرفت نه تنها تک به تک آیات بلکه تمامی مطالب و سرفصل ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند. قضا و قدر از جمله مباحثی است که در سال چهارم نظام قدیم و سال دوازدهم نظام جدید وجود دارد. تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور می تواند این اطمینان را به شما بدهد که یادگیری دین و زندگی اصلا سخت نیست. تنها ۵ دقیقه زمان گذاشته و با ما همراه باشید.

بررسی دین و زندگی سال چهارم و دوازدهم کنکور

دین و زندگی چهارم و دوازدهم هرکدام سهمشان از ۲۵ سوال کنکور ۷ سوال می باشد که ۲۸ درصد دین و زندگی به آن اختصاص داده شده است. پس با این اوصاف باید برای به دست آوردن این درصد تلاش کرد اما چطور می توان با وجود اینهمه متن و حجیم بودن مطالب به این درصد رسید؟ تازه فقط دین و زندگی نیست باید سایر دروس را هم به خوبی بلد بود و در حافظه خود ثبت کرد.

حال تصور کنید که هر مبحث برای رسیدن به رشته های تاپ حائز اهمیت باشد قضا و قدر هم از این قاعده مستثنی نیست چون که هر ساله ۱ الی ۲ سوال را به خودش اختصاص می دهد و البته که مبحث قضا و قدر هم دارای متنی زیاد و گنگ می باشد و برای تسلط بر آن باید مطالعه زیادی داشت و هم چنین این که باید نکات ترکیبی و مهم آن را نیز دریافت.

قضا و قدر سال دوازدهم

با توجه به توضیحات داده شده باید به دنبال راهی بود که ما را زودتر به جواب برساند و زمان را برای دروس سخت تر و با ضریب بیشتر ذخیره کرد. اما چطور می توان به این مهم رسید؟ با ما همراه باشید تا شما را با یک شگفتی آشنا کنم.

تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور فقط با دو کلمه

مگه میشه اینهمه مطلب رو فقط در دو کلمه جمع آوری کرد؟ اصلا امکانش هست؟ من هم تا زمان ندیدن تدریس بینظیر استاد باورم نمی شد اما استاد خلاف انتظار همه باورها عمل کردند و یک شگفتی ایجاد کردند.

در این تدریس قضا معادل یک بنا عمل کرده و قدر معادل یک مهندس می باشد. مهندس با علمش با عندسه و اندازه گیری طرح، نقشه، برنامه و ساختار یک شیء را مشخص می کند پس مهندس یک نقشه کش، برنامه ریز هستش و اندازه گیری می کند و در این نقشه مختصات، جزئیات، موقعیت ها و ریزه کاری ها را مشخص می کند بعد که مهندس این کار را انجام داد نقشه را به بنا پاس می دهد. بنا اسمش مشخص است بنا نقشه را بنا می کند نقشه را اجرا و پیاده می کند و در نهایت یک ساختمان بنا می شود.

در قسمت بالا بخشی از تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور شرح داده شد که به شما پیشنهاد می شود حتما ویدیو آن را نیز دنبال کنید تا مطالب بیشتر در این مورد کسب کنید.راستی دوستان این استاد شگفتی ساز سوالاتش کاملا با سوالات دین و زندگی کنکور ۹۸ هم تطابق داشت که می تونید اطلاعات لازم در این مورد رو تو مقاله دیگه ای که نوشتم دنبال کنید.

تدریس قضا و قدر فقط در دو کلمه

روش های تدریس استاد یوسفیان پور

استاد یوسفیان پور با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی، الگوسازی، رمز گردانی علمی و یادگیری یک بار برای همیشه باعث می شوند تا علاوه بر این که شما در این درس بیش از پیش مسلط شوید همچنین به درس دین و زندگی علاقه مند شده و برای رسیدن به درصد بالا در این درس تمامی تلاش خود را به کار بگیرید.

انیمیشن و تصویرسازی

در این روش استاد یوسفیان پور با استفاده از انیمیشن تمامی لغات یا جملاتی که ممکن است برای شما سنگین باشد بسیار ساده ساخته اند تا نکته ای برای شما غیر قابل مفهوم باقی نماند.  همچنین سر جلسه کنکور با به یادآوری این انیمیشن ها و تصاویر به راحتی و با سرعت بیشتری به جواب سوالات دست پیدا کنید. البته در این میان فراموشی مطالب هم به حداقل می رسد و مطالب تا مدت ها در ذهن شما باقی خواهد ماند مانند یک فیلمی که تا مدت ها آن را به خاطر دارید.

الگوسازی

الگو یه شاه کلیده یعنی لازم نیست برای هر قفل یک کلید داشته باشید برای تمامی قفل ها یک کلید که همون شاه کلیده کفایت می کنه و میتونه همه قفلا رو باز کنه. الگو هم همین نقش رو ایفا می کنه یعنی دیگه نیازی نیست برای هر فرمول یا هر متن سختی یک تکنیک و روش یاد بگیرید تا اون رو به یاد داشته باشید. فقط با یادگیری یک الگو تمامی متون سخت و حجیم رو تا مدت ها به یاد خواهید داشت و خیلی سریع تر هم به جواب خواهید رسید.

رمزگردانی علمی

در این مورد باید اینطوری برای شما توضیح بدم که شما دیگه لازم نیست آیات بلند رو حفظ کنید استاد یوسفیان پور با استفاده از یکسری کلمات این آیه ها را رمزگردانی کرده و  این کار سبب می شود تا آیه را به خوبی به یاد داشته باشید به طور مثال آیه مربوط به قضا و قدر دارای آیه ای بلند می باشد که استاد یوسفیان پور با استفاده از کلماتی همچون شمس و قمر، لیل و نهار در فلک اند با این جمله شما چه اول ایه را داشته باشید چه انتها هیچ فرقی نمی کند چون که مضمون و معنی آن را به خوبی می دانید.

یادگیری یک بار برای همیشه

دوستان با توصیف تک تک صفاتی که در تدریس استاد یوسفیان پور وجود دارد شما با دیدن دی وی دی ها و تدریس استاد یک بار برای همیشه تمامی مطالب را به طور کامل یاد خواهید گرفت و تا مدت ها این مطالب در ذهن شما خواهد ماند.

نحوه برنامه ریزی و مشاوره برای این درس

مشاورین موسسه حرف آخر با توجه به سطح داوطلب و آزمونی که از داوطلب برای تعیین سطح می گیرند برنامه ای را مطابق با آن تدارک دیده و طبق این برنامه نحوه مطالعه درس دین و زندگی و تمامی مباحث، نحوه تست زنی و تحلیل تست را در اختیار داوطلب قرار داده تا بتواند در کم ترین زمان به بیشترین بازدهی دست پیدا کند.

نحوه تهیه دی وی دی های دین و زندگی استاد یوسفیان پور

برای تهیه دی وی دی های دین و زندگی و بهره مندی از تدریس قضا و قدر استاد یوسفیان پور و همچنین سایر مباحث آن و استفاده از مشاوره و برنامه ریزی کنکور می توانید از طریق شماره های زیر اقدام کنید و نهایت استفاده را برای رسیدن به درصد بالا در دین و زندگی ببرید: ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱- ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵

پکیچ دین و زندگی

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (22)

 • سعید پاسخ

  سلام.من ده ساله که از کنکور فاصله گرفتم و میخوام دوباره کنکور بدم اگه خدا بخواد دندونپزشکی 😍😍 اسم استاد یوسفیان پور رو از قبل شنیده بودم ولی باورم نمیشد که تو یه هفته میشه کل دینی رو خوند. پکیج حدود یه ماه پیش دستم رسید معرکه بود الان دیگه هیچی حفظ نمی کنم به قول یکی از رتبه برترهای حرف آخر : با استاد یوسفیان پور فراموشی را به فراموشی بسپارید. توصیه می کنم حتما تهیه کنید. استاد متشکریم. راستی برای جمع بندی نظام جدید دینی برنامه ای ندارن استاد؟

  ۱۳ مهر ۱۳۹۸ در ۲۲:۵۲
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام داوطلب عزیز خداروشکر که راضی هستید. حتما به آرزوتون خواهید رسید چون که منبعی رو انتخاب کردید که تو کم ترین زمان ممکن شما رو به درصد بالایی می رسونه. اما در مورد جمع بندی فعلا استاد یوسفیان پور چیزی در این مورد نگفتن از اونجایی که حجم دی وی دی ها کم هستش من به شما پیشنهاد می کنم خلاصه نویسی کنید و با خلاصه نویسی ها تمرین و تکرار داشته باشید تا تسلط تون نسبت به دین و زندگی بیش از پیش بشه.

   ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۵:۳۵
 • سامان پاسخ

  سلام.من هم مثل خیلیا اولش فکر میکردم شعاره ولی بعد از تهیه این پکیج یه روز هم طول نکشید و باهام تماس گرفت خانم قمری و حسابی راهنماییم کرد از همینجا از مشاور خوبم تشکر می کنم. اما در مورد خود پکیج بگم براتون: کتاب کار داره و نیازی به نوشتن ندارید حجمش خیلی کمه و سریع تموم میشه مشکل من تو درک مفاهیم بود که با تدریس استاد استاد یوسفیان پور تقریبا به همشون مسلط شدم الان.خیلی تشکر میکنم

  ۱۳ مهر ۱۳۹۸ در ۲۲:۵۶
  • حدیثه قمری پاسخ

   خواهش می کنم داوطلب عزیز. همه هدف ما موفقیت شما و رسیدن به آرزوتون هستش. خوشحالم که میشنوم تونستید با استفاده از این پکیج نقاط ضعفتون رو به نقاط قوتتون تبدیل کنید. امیدوارم تو تمامی دروس تون به همین صورت باشید و دیگه هیچ مشکلی جلو راحتون برای رسیدن به هدفتون قرار نگیره.

   ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۵:۳۸
 • سمیه پاسخ

  سلام خیلی مطلب خوبی نوشتید کاش می گفتید که چجوری می تونیم با شما برای مشاوره ارتباط بگیریم؟؟؟؟؟؟؟

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۳۲
 • عطیه پاسخ

  من این پکیج رو از (خانم قمری ) خریدم انصافا کارشون تو مشاوره حرف نداره هم برنامه رو برام شخصی سازی کرد هم هر سوالی دارم رو ازشون می پرسم. میشه اینستاگرامخانم قمری رو اینجا قرار بدید؟ممنون میشم

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۳۶
 • حسین پاسخ

  من حدود ۲ ماه پیش این پکیج رو از این سایت سفارش دادم به محض اینکه پکیج رسید دستم مشاور موسسه خانم قمری با من تماس گرفتن و کامل راهنماییم کردن (دستشون درد نکنه👍👍) بچه ها توصیه می کنم حتما بگیرید استادیوسفیان پور واقعا کولاک کرده همه تستارو میشه جواب داد باهاش

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۳۷
 • ایمان پاسخ

  سلام.من اصلا این پک رو قبول ندارم آخه مگه میشه با این پک به درصد بالا رسید؟؟؟

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۳۹
 • احسان پاسخ

  والا تدریسای بهتر از این هم دیدم هر کی موافقه لایک کنه؟؟؟؟

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۳۹
 • رضا پاسخ

  سلام.تدریسش کامله یا مثل سایر موسسات فقط مطالب مهم رو میگه؟؟؟؟؟؟؟

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۲
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر بله کامله و خط به خط مطالب کتاب آورده شده تا داوطلبی که از این منبع استفاده می کنه دیگه نیازی به مطالعه سایر منابع نداشته باشه چون این منبع کامل هستش.

   ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۵۳
 • زهرا پاسخ

  سلام لطفا یکی جواب منو بده برای فعالسازی دی وی دی های حرف آخر باید چیکار کنم؟؟ من تازه از سایت سفارش دادم پکیجارو

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۳
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر باشه برای فعالسازی اگه نیاز به راهنمایی دارید می تونید با شماره مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱ تماس بگیرید حتما راهنمایی تون می کنن تا به مشکل برنخورید و سریع تر شروع به کار کنید.

   ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۵۰
 • زینب پاسخ

  سلام خسته نباشین.میشه کانال تلگرام حرف آخر رو معرفی کنید؟؟؟

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۴
 • امید پاسخ

  سلام خسته نباشین.من جزوات حرف آخر رو می خوام لطفا راهنمایی کنید چجوری باید دانلود کنم؟؟؟

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۵
 • صحرا پاسخ

  امکان نداره شما بتونید با این پکیج کل مفاهیم رو یاد بگیرید؟؟؟همش الکیه

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۶
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام دوست عزیز خب براتون یه مثالی میزنم تا ببینید اینطور که شما میگید نیست. خب دوست عزیزم اگه شما خودت بخوای بخونی چقدر ازت زمان میگیره؟ ۵۰۰ صفحه ست با یه عالمه آیه و روایت و مفهوم آیات و روایاتو…. چقدر باید وقت بذارید؟ ۱۰۰ ساعت؟ ۲۰۰ ساعت شایدم از ۱۰۰۰ ساعت بیشتر و فقط هم این درس نیست باید زمان کافی برای سایر دروست هم بذاری پس باید خیلی تایم صرف کنی. اما با پکیج حرف اخر چون که با انیمیشن تدریس شده و با ۱۴ الگو طی ۴۰ ساعت تمامی مطالب رو یاد میگیرید. خب یه مثال دیگه واس اینکه بدونید همه مطالب داخل این پکیج وجود دارن یانه؟ وقتی شما میخواید یه رمان بخونید ممکنه روزها وقتتون رو بگیره ولی وقتی فیلم همون رمان رو میبینید تبدیل میشه به دو ساعت. حرف آخر هم به همین صورته تمامی مطالب رو به انیمیشن و تصویرسازی و الگو تبدیل شده پس بدیهیه مطالب حجم شون کمتر میشه ولی کامل هستش.

   ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۲۳
 • عیسی پاسخ

  سلام. این پکیج با کنکور ۹۸ اصلا مطابقت داشت؟ اگه داره چرا فیلماشو قرار نمی دید؟؟؟؟

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۸
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام داوطلب عزیز بله تطابق ۱۰۰ درصدی داشته. به محض اینکه مطلب رو به روز رسانی کردیم که قراره به همین زودیا اتفاق بیفته حتما ویدیو مربوط به مطابقتش رو هم قرار میدیم تا شما از ویدیو هم دیدن کنید.

   ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۷:۱۰
 • سحر پاسخ

  سلام.این برنامه ۴ ماهه حرف آخر که اعلام می کنید برای این پکیج هم هست دیگه درسته؟؟؟

  ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۹
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام دوست عزیز بله برنامه ۴ ماهه شامل هر ۸ درس تجربی به طور کامل و ۷ درس ریاضی رو شامل میشه این برنامه ۴ ماهه مخصوص افرادی هستش که روزانه ۱۲ ساعت مطالعه دارند ولی اگع بخواید تو تایم ۸ تا ۱۰ ساعت مطالعه کنید ما میتونیم براتون خصوصی سازیش کنیم.

   ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۶:۵۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر