۶ نکته طلایی برای جمع بندی کنکور ۹۹

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
جمع بندی کنکور

۶ نکته طلایی برای جمع بندی کنکور ۹۹

ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته مشاوره و برنامه ریزی کنکور بدون دیدگاه یک نظر 0

این روزها بسیاری از داوطلبان درگیر جمع بندی دروسی هستند که تا به حال مطالعه داشته اند و می خواهند با استفاده از آزمون های مختلف خود را محک بزنند تا به قول معروف ببینند چند مرده حلاج هستند. بسیاری از داوطلبان هم نمی دانند با چه منبعی به جمع بندی دروس بپردازند و به دنبال بهترین منابع جمع بندی کنکور می گردند. میتوانم بگویم تقریبا استرس زیادی بر شما عزیزان حاکم است چرا که نگران جمع بندی کنکور ۹۹ هستید.

این استرس فقط منشاش کنکور نمی تواند باشد چرا که در حال حاضر داوطلبان نظام جدید مشغول مطالعه دروس برای امتحان های نهایی خود نیز هستند و استرس این امتحان ها هم شما عزیزان را کلافه کرده. اما دوستان عزیز نظام جدید این را فراموش نکنید که هرچقدر در مطالعه دروس دقت بیشتری داشته باشید این برای کنکور شما هم مفید خواهد بود.

صحبت های حدیث قمری در مورد ۶ نکته طلایی برای جمع بندی کنکور ۹۹

جمع بندی برای یک دانش آموز کنکوری بسیار حائز اهمیت است و برای موفقیت ۱۰۰ درصدی خود باید یک جمع بندی توپ داشته باشد اما چطور؟ وویس را حتما گوش کنید.

زمان مناسب برای جمع بندی کنکور ۹۹ چه زمانی می تواند باشد؟

بهترین زمان برای این کار زمانی است که شما عزیزان تمامی مطالب درس تان را تمام کرده باشید ولی باید یک برنامه ریزی دقیق داشته و بتوانید در دو ماه مانده به کنکور این اتفاق برایتان رخ دهد چرا که مسلما خیلی از شما عزیزان دارای یکسری مشکلات در برخی مباحث هستید و باید زمان کافی برای تمرین و تکرار بسیار در این مباحث داشته باشید و بتوانید در این زمان باقی مانده به کنکور نقطه ضعف های خود را به نقطه قوت تبدیل کنید .

اما این زمان برای دانش آموزان نظام جدید به اوایل خرداد برمی گردد یعنی زمانی که دروسشان تمام شده و فقط برای امتحان خود را آماده می کنند. بله درست فکر کردید یعنی زمانی که برای امتحان مطالعه می کنید باید نت برداری کرده و در زمان هایی که اضافی خواهید آورد به تست زنی می پردازید.

شاید این حرفی که به شما عزیزان زدم جالب باشد شاید شما بگویید مگر زمانی هم باقی می ماند که حالا برای تست زنی هم زمان بگذاریم. ولی دوستان کنکوری عزیزم بدانید و آگاه باشید!! که شمایی که قرار است کنکور بدهید تحت هیچ شرایطی شب امتحانی نخواهید بود چرا که یک الی دو ماه مانده به کنکور زمانی برای یادگیری دروس جدید نیست و شما باید تمامی اون مطالبی را که خوانده اید مرور و جمع بندی کنید.

ساعت مطالعه

جمع بندی چه فوایدی دارد؟

وقتی شما یک مطلبی را به طور مثال در مهر ماه می خوانید و برای چند بار مرور می کنید و در نهایت آن را رها می کنید چرا که فکر می کنید کاملا آن را یاد گرفته اید باید بدانید حتی اگر زمان برای مرور هم نداشتید باید باید آن مبحث را تست زنی کنید ودر نهایت جمع بندی را انجام می دهید تا بدانید چه مقدار از آن مبحث را در یاد دارید و چه مقدار باید دوباره آن را مرور کنید تا در نهایت به تسلط برسید.

هدف ما برای جمع بندی تثبیت مطالب در ذهن مان و در نهایت تثبیت درصدها در آزمون های مان است و این یعنی مشاوره و برنامه ریزی کنکور که هم برای آن برنامه ریزی درست دارید و هم با مطالب مشاوره ای این مقاله همه سوال های ذهنتان پاسخ داده شده است. هم چنین بنده یک مقاله در مورد جمع بندی با پک های حرف آخر در کمتر از یک ماه نوشته ام که می توانید برای اینکه اطلاعات بیشتری کسب کنید به آن مراجعه کنید.

منظور از تثبیت درصد چیست؟

خب تثبیت درصد به چه منظور؟ دوستان باید بدانید که وقتی یک مطلبی را یاد گرفتید آنقدر روی آن کار می کنید تا بتوانید حتما و ۱۰۰ درصد به تست آن پاسخ دهید به طوری که وقتی با آن تست در کنکور یا با مشابه آن مواجه شدید بتوانید به آن پاسخ دهید. پس در این جا شما باید بدانید که تمرین و تکرار زیاد شما را می تواند به موفقیت برساند و رسیدن به رتبه عالی را برای شما به ارمغان بیاورد.

جمع بندی

دوستان نظام جدید امتحانات نهایی را جدی بگیرید!!!

چون که هم برای جمع بندی کنکور ۹۹ شما را آماده کرده و به شما کمک بسیاری خواهد کرد و هم این که شما هم همانند نظام قدیمی ها دارای ۳۰ درصد تاثیر مثبت معدل هم در کنکور هستید پس بهتر است با داشتن معدلی خوب یا عالی از این سهمیه هم استفاده کرده و خود را به جمع رتبه برتر ها نزدیک کرده و به جمع شان ملحق شوید.

برای جمع بندی از چه منابعی استفاده بشه بهتره؟

دوستان باید جمع بندی کنکور ۹۹ به صورتی باشد که باعث پیشرفت شما در مدت زمان باقی مانده شود یعنی شما باید هرآنچه که خوانده اید را به تست با پاسخ صحیح تبدیل کنید. مسلما شما عزیزان در این میان ممکن است به یک مرور کوچک یا حتی مطالعه دوباره یک قسمت مهم پر سوال در کنکور نیاز داشته باشید ولی خب زمان کم است و اگر شما بخواهید برگردید و یکسری مباحث را به دلیل فراموش کردن دوباره مطالعه کنید کارتان بسیار سخت خواهد شد و زمان برای جمع بندی سایر دروس یا سایر مباحث مهم را شاید از دست بدهید.

پس باید از منبعی استفاده کنید هم به شما نحوه تست زنی درست را یاد بدهد هم به شما مبحث قسمت هایی را که تست می زنید را آموزش دهد و هم دارای تست های فراوانی باشد که بعد از رفع اشکال بتوانید از تست های فراوان استفاده و تمرین و تکرار داشته تا به نتیجه مطلوب برسید. اما مگر چنین چیزی می تواند ممکن باشد؟ بله تا انتها با ما همراه باشید.

جمع بندی کنکور 99

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفتیم؛ بسته ۵ روز با حرف آخر که کاری از اساتید حرف آخر هست و با داشتن آن می توانید به ۴۰ تست قطعی کنکور مسلط شوید. این بسته رایگان است و شما فقط ۳۵ هزار تومان هزینه بسته بندی و ارسال را پرداخت می کنید. فرم زیر را پر کنید. در این بسته آموزشی روش های تست زنی زبان با انیمیشن هم وجود دارد.

معرفی بهترین منبع جمع بندی کنکور ۹۹

سوالات احتمالی کنکور ۹۹ نظام قدیم و جدید هم برای نظام جدیدی ها و هم برای نظام قدیمی ها در این مدت زمان باقی مانده بهترین منبع برای جمع بندی کنکور ۹۹ محسوب می شوند چرا که با استفاده از این آزمون ها هم نحوه تست زنی هم تحلیل تست زنی که حاوی تدریس های استادان می باشد و هم تست های فراوان را دارا می باشد.

در قسمت تحلیل تست زنی استادان به تدریس درس پرداخته و سپس تست را خودشان حل کرده و نحوه صحیح زدن آن تست را به شما می آموزند و هم چنین تست های مشابه آن مبحث را حل می کنند تا یادگیری آن مبحث یا درس برای شما عین آب خوردن باشد. ولی این به شرطی ممکن است که شش دانگ حواستان به تدریس استاد باشد و به دنبال آن تکرار و تست زنی بسیار شما را به درصد بالا خواهد رساند و موفقیت شما حتمی خواهد بود.

جمع بندی کنکور 98

 

با سوالات احتمالی کنکور ۹۹ دیگر دچار استرس نشوید

دوستان هرگز این مسئله را فراموش نکنید که اضطراب و استرس فقط و فقط دلیلش عدم تسلط شما بر درس یا نخواندن دروس می باشد پس سعی کنید با دقت و تمرکز کافی و با استفاده از منابع خوب و مطالعه دروس خوانده شده این استرس را به حداقل برسانید و بدانید فقط این شما هستید که با کنترل ذهنتان و مطالعه و تست زنی دقیق تر می توانید به موفقیت برسید پس دیگر استرس معنایی نخواهد داشت.

یک منبع خوب یا همان سوالات احتمالی کنکور ۹۹ که توسط موسسه حرف آخر  ایجاد شده است می تواند با تسلط شما بر دروس و مرور چند باره آن ها استرس شما را به صفر برساند و هم چنین اعتماد به نفس شما را حین حضور و شرکت در کنکور بالا ببرد.

اگر می خواهید یک جمع بندی فوق العاده داشته باشید و جزو رتبه برتر ها باشید می توانید با ما در تماس باشید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

تماس-با-قمری

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر