جواب خود را بیازمایید علوم هفتم

در این مقاله می‌خوانید:

این مطلب به جواب خود را بیازمایید علوم هفتم اختصاص داده شده است. شما طی خواندن این مطلب به پاسخ تمام خود آزمایی‌های علوم هفتم می‌رسید و خواهید فهمید که این مطلب کامل و دقیق نوشته شده است و دیگر نیازی به بررسی دیگر مطالب و جزوات نخواهید داشت. پس بهتر است 10 دقیقه برای خواندن این متن وقت بگذارید. آموزش ریاضی هفتم فصل دوم را با کلیک بر روی آن فرا گیرید.

جواب فصل اول خود را بیازمایید علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه 10

خود را بیازمایید صفحه 10

جرم کلید 12 گرم است. برای پیدا کردن حجم کلید باید حجم کلید در آب را از حجم آب کم کنیم که به عدد 3 سانتی متر مکعب می‌رسیم. طبق فرمولی که برای چگالی در صفحه قبل خواندید؛ از تقسیم جرم به حجم، چگالی به دست می‌آید که در این سوال برابر با 4 گرم بر سانتی متر مکعب است.

برای مطالعه جواب فعالیت های علوم هفتم فقط باید بر روی آن کلیک کنید.

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم فصل 5

جواب خود را بیازمایید علوم هفتم فصل 5

جواب خود را بیاموزید صفحه 39 علوم هفتم
جواب خود را بیاموزید صفحه 39 علوم هفتم

جواب خود را بیازمایید فصل 6 از علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه 51 علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه 51 علوم هفتم

1) زباله صنعتی، فاضلاب خانگی، آلودگی نفتی، زباله دریایی، ذخایر زیر زمینی و غیره از این عوامل هستند. / 2) اگر رودخانه آلوده شود، آبزیان نیز آلوده می‌شوند که این آلودگی یا بیماری با مصرف غذایی انسان، از این موجودات به بدن ما می‌رسد.

برای مشاهده و خرید محصولات موسسه ما به صفحه فروشگاه حرف آخر مراجعه نمایید.

فصل هشتم از جواب خود آزمایی‌های علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه 66 علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه 66 علوم هفتم

1) ژول 650 = 325 × 2 / 2) از آن جایی که ضرب جابه جایی در نیرو هر دو حالت برابر با 100 ژول است کار انجام شده یکسان می‌باشد اما به طور کلی هل دادن روی سطح شیبدار آسانتر از بلند کردن جسم است.

اگر نتوانید هر کدام از دروس پایه خود به خصوص علوم هفتم را به خوبی یاد بگیرید، لطمه بزرگی در آزمون های مهمی مثل تیزهوشان و کنکور خواهید خورد. بنابراین باید کاری کنید که هم این درس را خوب بیاموزید و هم از همکلاسی های خود پیشی بگیرید. همه این موارد با پکیج علوم هفتم حرف آخر به دست می آید. پس بدون وقت تلف کردن فرم زیر را پر کنید. و برای اطلاع از قیمت دیگر پکیج‌ها به صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید.

%20 محصولات متوسطه اول به صورت رایگان

فرم-متوسطه-اول

خود را بیازمایید صفحه 70 علوم هفتم

خود را بیازمایید صفحه 70 علوم هفتم

ژول 900= 300 – 1200

امیدوارم که خسته نشده باشید و همچنان با انرژی ادامه دهید.

خود را بیازمایید صفحه 71

خود را بیازمایید صفحه 71

1583= 408 + 45 + 1130

فصل 10 و پاسخ خود را بیازمایید آن

خود را بیازمایید صفحه 89

خود را بیازمایید صفحه 89

هوایی که در بالای رادیاتور قرار دارد گرم شده و مبسط می‌گردد و چگالی‌اش کاهش می‌یابد. به همین دلیل به سمت بالا حرکت می‌کند و هوای سرد جای آن را می‌گیرد و به رادیاتور نزدیک می‌شود. این هوای سرد نیز به همان ترتیب گفته شده، گرم می‌شود و به همین طریق هوای کل اتاق به وسیله رادیاتور گرم می‌شود.

اگر دوست دارید بهترین سرنوشت تحصیلی ممکن را برای خود یا فرزند عزیزتان رقم بزنید نیازمند یک مشاور دلسوز و کارشناس متخصص هستید که سال‌ها در این حوزه تجربه دارد و می‌تواند شما را در کمترین زمان به هدفتان برساند، استعداد یابی کند، مشکلات درسی را شناسایی کرده و بهترین راهکار را برای حل آن‌ها پیشنهاد دهد. برای دستیابی به همه این موارد فقط کافیست فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ارشد حرف آخر با شما تماس رایگان بگیرند.

قمری-4-ماهه

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

و اگر برای کل دروس هفتم یک اتفاق خوب و محصول با کیفیت می‌خواهید به صفحه حرف آخر هفتم مراجعه کنید تا بهترین محصولات را که توسط اساتید نامدار کشوری تدریس شده‌اند خریداری نمایید.

در آخر لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات به ما برسانید تا ما بهتر بتوانیم به نیازهای درسی شما بپردازیم.

4 7 رای
امتیاز این نوشته
guest
35 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!