حرف آخر نظام جدید شامل چه برنامه هایی می باشد؟

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
حرف آخر نظام جدید

حرف آخر نظام جدید شامل چه برنامه هایی می باشد؟

ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته اخبار کنکور, مشاوره حرف آخر بدون دیدگاه یک نظر 0

موسسه حرف آخر یک موسسه آموزشی کنکور است که با ارائه دی وی دی های آموزشی به آموزش دروس مربوط به کنکور می پردازد. یکی از ویژگی های خاصی که موسسه حرف آخر دارد در این است که اساتید موسسه حرف آخر با انیمیشن و الگوسازی و شهودی سازی درس ها رابه داوطلبان می آموزند کاری که باعث می شود مطالب به نیمکره راست مغز داوطلب انتقال داده شده و به حافظه تصویری آن ها برود و سبب شود مطالب تا مدت ها در ذهن شما بمانند.حرف آخر نظام جدید هم از این قائده مستثنی نیست و برنامه های خاصی برای داوطلبان نظام جدید مد نظر دارد.

الگوسازی و شهودی سازی دارای مزایای بسیاری هستند که اگر بخواهم فقط به چندتای آن ها اشاره کنم می توانم این را بگویم که:

۱- منجر به کاهش زمان مورد نیاز برای یادگیری و ماندگاری بالای مطالب می شود.

۲- سریع تر به جواب تست ها دست پیدا می کنید. اما چطور؟ سر هر سوالی که در تست مطرح شده با به یاد آوردن آن الگوها و تصاویر خیلی سریع تر به جواب می رسید.

۳- با استفاده از آن الگوها می توانید به چندین سوال به راحتی جواب بدهید چون که اساتید حرف آخر با استفاده از یک الگو که ایجاد کرده اند به همه سوالات مربوط به یک مبحث پاسخ میدهند پس دیگر نیاز نیست که برای هر سوال یک تکنیک جداگانه به کار بگیرید و تمامی آن تکنیک ها را حفظ باشید.

برنامه های حرف آخر نظام جدید

موسسه حرف آخر برای نظام جدید هم همانند نظام قدیم در کنار تمام دی وی دی هایی که در اختیار داوطلب قرار می دهد یکسری جزوه های مربوط به تدریس اساتید هم به داوطلبان ارائه می دهد جزوه هایی که تمامی قسمت های تدریس را شامل می شود و دیگر داوطلب نیازی به نوشتن حین گوش دادن به اساتید را ندارد و فقط کافی است شش دانگ حواسش را به آموزش اساتید بدهد.

برنامه مطالعاتی تنظیم شده برای داوطلبان نظام جدید طبق دی وی دی ها

از جمله برنامه هایی که حرف آخر نظام جدید برای داوطلبانش تدارک دیده در این است که بهترین برنامه ها را برای آن ها توسط مشاوران و یا پشتیبان ها تهیه کرده و متناسب با شرایط خاص مطالعه هر فرد این برنامه را تنظیم می کنند. برنامه ای که در آن مطالعه دقیق تک به تک دروس با توجه به ضرلیب و اهمیت شان و با توجه به انحراف معیاری که دارند و همچنین با توجه به بهترین ساعت مطالعه ای که یک داوطلب می تواند داشته باشد تنظیم شده است.

این برنامه مطالعاتی به این صورت است که طی ۴ ماه ابتدا تمامی مطالب و دروس را می خوانید و سپس زمان باقی مانده را بر حسب اهمیت دروس به مرورشان می پردازید. این مرور می تواند برای دروس عمومی یک ماه باشد و برای دروس تخصصی دوماه باشد پس با جمع کل این برنامه های تدارک دیده باز شما زمان اضافی برای مرور چند باره خواهید داشت. البته هرچه شما مرور بیشتری داشته باشید به نفعتان خواهد بود و باعث تسلط بالای شما بر روسی دروس می شود.

حرف آخر نظام جدید

مشاوره و پشتیبانی حرف آخر نظام جدید

مشاوران و پشتیبان های موجود در موسسه حرف آخر تمامی تلاش خود را می کنند تا بهترین برنامه ها را در اختیار داوطلبان قرار داده و سوال هایی که ممکن است در ذهن هر داوطلبی در مورد هرچیزی که به کنکور مربوط باشد نقش ببندد را به خوبی پاسخ می دهند. در صورتی که دانش آموزان دارای مشکلات مطالعه یا تست زنی یا حتی تحلیل تست زنی باشند می توانند با مشاوران در ارتباط باشند تا مشکل شان کامل حل شود و با قدرت و تلاش فراوان موفقیت خود را حتمی کنند.

دوستان این را هرگز فراموش نکنید که در کنار یک برنامه مناسب، مشاور مناسب و منبع مناسب حتما باید تلاش و کوشش داوطلب هم باشد تا بتواند به رتبه مدنظرش و آینده ای که در ذهنش مرسوم کرده است برسد. پس یادتان باشد این تلاش شماست که در ابتدا حرف اول را می زند.

روش خاص تدریس اساتید حرف آخر نظام جدید

در این مورد در مطالب بالا مفصلا توضیح داده شد اما باید این نکته هم اضافه شود که دیگر در این روش خاص خبری از تخته وایت برد و ماژیک نیست فقط شمایید و استاد و یک عالمه تدریس که فقط و فقط با انیمیشن و الگوسازی و شهودی سازی تدریس شده که مانند این است که شما دارید یک انیمیشن مشاهده می کنید در کنار آن نسبت به یک مطلب هم مسلط میشوید.

اما در این میان به یک قسمت تدریس اساتید اشاره نشد و آن هم این است که اساتید از نقشه راه هم استفاده می کنند مثلا استاد شیروانی در شیمی با استفاده از یک نقشه راه به تمامی سوالات محاسباتی شیمی میتوانید جواب دهید. نقشه راهی که بسیار ساده و جذاب است و کاملا قابل درک برای تمامی دانش آموزانی که چه ضعیف هستند و چه قوی.

در مورد درس فیزیک و مبحث پرفرمول سینماتیک یا همان حرکت شناسی که داد همه داوطلبان را در آورده هم این را بگویم که استاد کامیار با استفاده از الگو و نقشه راه این مبحث را بدون فرمول کاملا به شما یاد می دهد و با استفاده از آن نقشه راه می توانید به همه سوالات مربوط به این مبحث پاسخ بدهید و این یعنی نهایت خواسته یک دانش آموز که از شر این همه فرمول خلاص شده و دیگر نیازی به حفظ کردن آن نداشته باشد.

حرف آخر نظام جدید تمامی مطالب را شامل می شود

شاید خیلی از افراد فکر کنند که موسسه حرف آخر  با به کار بردن انیمیشن و الگوسازی نمی تواند تمامی مطالب را در خود جای دهد!! ولی کاملا برعکس است چرا که حتی کلمه ای جا نمانده است و اگر شما به حرف اساتید گوش بکنید می بینید که خودشان هم تاکید دارند بعد از آن که تدریس شان تمام شد و شما مشاهده کردید به سراغ کتاب بروید و یک مطالعه کوتاه یا روزنامه وار داشته باشید تا مرور صورت بگیرد.

پس مطلبی باقی نمانده و قرار است تمامی آن مطالبی را که در کمترین زمان به صورت انیمیشن و نقشه راه آموزش دیده اید فقط با دیدن خط به خط کتاب به یاد آوردی و در ذهن تان ثبت شود.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری داشتد می توانید با شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر