نو آوری در آموزش

استفاده از الگو، انیمیشن و نقشه راه و مطابقت بالای 90 درصد در آموزش دروس یعنی تضمین موفقیت در کنکور 99 »»»»»» کلیک کنید

مشاوره و برنامه ریزی

با یک برنامه ریزی تخصصی 4 ماهه توسط اساتید و مشاوره تحصیلی، تمام دروس را تا کنکور بیش از 7 بار دوره کنید »»»»»» کلیک کنید

انتخاب رتبه برترها

مطابقت بالای 90 درصد با سوالات کنکور اتفاقی نیست! چرا رتبه برترها حرف آخر را بعنوان منبع قابل اعتماد انتخاب کردند؟ »»» کلیک کنید

الگو، انیمیشن، نقشه راه، مطابقت بالای 90 درصد | 4 عامل اصلی برتری حرف آخر

با صرف 10 دقیقه از زمان خود سرنوشت کنکور خود را با خواندن این مطلب تغییر دهید یکی از مهمترین علل عدم موفقیت دانش آموزان در کنکور، نداشتن زمان کافی برای خواندن تمام دروس می باشد. خیلی از داوطلبان کنکور حتی نمی رسند درس ها را دوره کنند و روز کنکور که فرا می رسد با کوهی از استرس وارد جلسه می شوند و ادامه ماجرا…

شما در خوش بینانه ترین حالت در سیستم رایج آموزشی می توانید تا دی ماه فقط 50 درصد از دروس را بخوانید و مدت زمان باقی مانده تا کنکور هم پاسخگوی 50 درصد بعدی نیست. اگر از هر رتبه برتری بپرسید که راز موفقیتش در کنکور چه بوده حتما به شما خواهد گفت که «مرور و تمرین و تکرار رمز موفقیت من بوده». حالا به نظر شما دانش آموزی که تازه دی ماه نصف درس هایش را خوانده چقدر وقت برای این کار دارد؟؟؟

امروز ما می خواهیم شما را با جدیدترین روش آموزش در دنیا آشنا کنیم »»» شهودی سازی و استفاده از نیمکره راست مغز

با این روش ما مدت زمان آموزش را در تمام دروس به حداقل رسانده ایم. فکرش را بکنید شما قرار است کل روش حل مسائل شیمی را فقط در 2 ساعت یاد بگیرید!!! کاری که با کتب کمک آموزشی بیش از 20 برابر زمان نیاز دارید. اما بحث ما فقط فشرده سازی آموزش نیست بلکه نوع آموزش هم مهم هست. به طور مثال همین مسائل شیمی کنکور را که 50 درصد سوالات شیمی را شامل می شود ما کلا در 13 ساعت جمع کرده ایم : 2 ساعت آموزش و 11 ساعت تکرار و تمرین و از همه مهم تر »»»»»»»»» هر تستی از مسائل شیمی از هر کتابی از هر آزمونی را می توانید با این روش حل کنید و در سریع ترین زمان ممکن به جواب برسید.

آیا برای همه درس ها به این شکل هست؟ تمام درس ها با همین روال آموزش داده می شود.

اما برنامه 1000 ساعته حرف آخر یا همان برنامه 4 ماهه چگونه ما را به موفقیت می رساند؟

ابدا این ویدیو را ببینید و توضیحات استاد منتظری مدیرعامل موسسه را پیرامون برنامه 4 ماهه حرف آخر بشنوید:

اگر تصورتان از برنامه ما به این صورت هست که مثلا به شما می گوییم که شنبه دو ساعت شیمی بخوان یا جمعه نخوان و … باید بگوییم سخت در اشتباهید چون تفاوتی که این برنامه با سایر برنامه ریزی های کنکوری دارد در انعطاف و تخصصی بودن آن می باشد. به این صورت که شما با هر ساعتِ مطالعه ای (دیگه کمتر از 6 ساعت که نمیخونی؟!😉😀) می توانید آن را اجرا کنید.

این برنامه توسط مشاورین و خود اساتید تهیه و تنظیم شده و برای هر داوطلب شخصی سازی می شود. (خیالتون راحت!😎 یه برنامه رو به 1000 نفر نمیدیم😐) و مطمئن باشید که پاسخگوی نیاز های شما برای هر درس است. (چی بخونم؟ از کجا تست بزنم؟ تستارو چجوری بزنم؟ چندتا تست بزنم؟ چقد وقت بذارم برای هر دی وی دی؟ کدوما رو اصلا ببینم؟ ترتیبش چجوریه و … همه رو تو برنامه مشاوره پاسخ دادیم رفقا 👌😎😊💪)

موفقیت بیش از هر زمان دیگری به شما نزدیک است!

شما با برنامه حرف آخر می توانید تا 7 بار تمام درس ها را دوره کنید و این یک شاهکار هست برای کسی که می خواهد درصدهای بالای 70 کسب کند. اما چرا بالای 70؟؟؟ مطمئناً شما که این مطلب را می خوانید و وارد این سایت شده اید اهدافی مثل قبولی در پزشکی دندان یا دارو در ذهن خود می پرورانید. اگر کارنامه های قبول شدگان کنکور و افرادی که رتبه زیر 1000 کسب کرده اند را ببینید متوجه خواهید شد مثل سابق نمی توان با میانگین 50 درصد در رشته های تاپ قبول شد.

پیشنهاد ویژه

برنامه 4 ماهه حرف آخر را می خواهید؟؟
فرم را پر کنید و منتظر تماس مشاورین ما باشید.

نمونه تدریس ها

برای دریافت مشاوره رایگان، لیست قیمت و تهیه پکیج های حرف اخر می توانید از طریق دفتر مرکزی حرف آخر اقدام نمایید

برنامه 1000 ساعته حرف آخر چگونه می تواند شما را جزو رتبه های برتر کنکور کند؟

دانش آموزانی که حرف آخر را انتخاب کردند و سرنوشت کنکور خود را تغییر دادند

رتبه های برتر کنکور حرف آخر را انتخاب کردند، شما چه تصمیمی خواهید گرفت؟

مطالب بالا را جمع بندی می کنیم. خیلی مختصر و مفید با شما صحبت می کنیم: آیا حاضرید از امروز گام محکمی در راستای موفقیت خودتان در کنکور بردارید؟ پس با ما همراه باشید.

برای کنکور امسال چه کنم؟ کدام موسسه؟ کدام منبع؟ بین این همه موسسه و انتشارات!!! از کجا بدانم که حتما با حرف آخر موفق می شوم؟؟؟

مسلما شما هم مثل خیلی از افرادی که کنکور دارند و البته با وجود این همه موسسه و آموزشگاه، در سردرگمی هستید و شاید قدرت تشخیص یک موسسه خوب از بد را نداشته باشید. فیلم هایی که در بالای صفحه گذاشتیم را خوب ببینید و کمی فکر کنید و البته آموزش ها و برنامه ریزی را هم مقایسه کنید. اگر کنکور برایتان خیلی مهم است حتما این کار را انجام دهید. خواهید دید که چرا حرف آخر به صورت اتفاقی تبدیل به برترین موسسه کنکوری کشور نشده و همه این ها حاصل سال ها تلاش و نوآوری در عرصه آموزش بوده است.

وجود این همه رتبه برتر هم اتفاقی نیست و البته این عزیزان واقعااااااا از روش ها و پکیج های حرف آخر استفاده کرده اند. متاسفانه در سال های اخیر رتبه گیری جای خود را به رتبه پروری داده!!!! (دیگه خودتون می دونید که منظورم چیه!😄😄😐)

اگر فکر می کنید که سنی از شما گذشته و از کنکور فاصله گرفته اید و دیگر نمی توان رویاپردازی کرد حتما ویدیوی زیر را هم ببینید تا کوهی از انگیزه شوید:

چگونه مجتبی سعادت پیشه توانست بعد از 13 سال دوری از کنکور به پزشکی برسد؟

تلفن را بردارید و بدون تردید و با هر هدفی که در ذهن خود دارید با ما تماس بگیرید. مشاورین ما با حوصله حرف های شما را خواهند شنید و بهترین راهکار را متناسب با زمان و سطح علمی شما ارائه خواهند کرد.

رتبه برترها در مورد ما چه می گویند؟

اسماعیل احمدی رتبه 23 کنکور تجربی :

من در آزمون های آزمایشی که قبلا شرکت می کردم اولین ترازم تو آزمون 5700 بود که تراز خیلی نا امیدکننده ای بود. تو شهر خودمون نفر 18 بودم ولی با کمک اساتید حرف آخر و برادرم تونستم به تراز 7900 که بیشترین ترازم بود برسم. من پستی ها و بلندی های زیادی داشتم و الان با کمک برادرهام و فیلم های آموزشی تونستم به اینجا برسم.

رضا عطارپور رتبه 34 رشته ریاضی سال 96 و رتبه 40 رشته تجربی سال 97 :

سال گذشته با کمک فیلم های آموزشی حرف آخر به رتبه 34 رسیدم. بنا به دلایل شخصی ترجیح دادم برم رشته تجربی. تمام فیلم های آموزشی این مجموعه رو خریدم بخصوص زیست شناسی. از اول خانوادم مخالف رشته ریاضی بودن ولی من به ریاضی علاقه داشتم. بعد از اون تصمیم گرفتم خودمو تو رشته تجربی نشون بدم. درصد ادبیات 90%، عربی 95%، دینی 65%، زبان 90%، زیست 74%، ریاضی 77%، فیزیک 77% و شیمی 76%. زیست حرف آخر یه ویژگی داره که دانش آموزانی که زیست نخوندن و کلاس زیست نرفتن با انیمیشن سازی توضیح داده شده از مطالب ساده و با زبان ساده مطالبو از صفر شروع کرده پس کسی که زیست نخونده با این دی وی دی ها میتونه درصداشو ببره بالا.

سروین سلیمان پور رتبه 41 منطقه 2 و 94 کشوری رشته تجربی :

یه درصد بزرگی از موفقیتی که من امروز در فیزیک به دست آوردم، مرهون دی وی دی های استاد کامیار هستم. توی فیزیک حرف آخر مفهوم محوری شعار نیست بلکه عملی شده.

آقای کامیار عزیز استاد فیزیک این مجموعه کسی که واقعا سالها تلاش کرده که فیزیک را از اون سیستم فرمولی در بیاره. فقط از روابط پایه کتاب استفاده کردند و یکسری مفاهیم و الگوها و نقشه راه ها را ایجاد کردند. درصدهای من : ادبیات 74% ، عربی90% ، دین و زندگی 80% و زبان 68%، و دروس اختصاصی ریاضی 75%، زیست شناسی 83%، فیزیک 93% و شیمی 90%.

محمدرضا خوشرو رتبه 59 کنکور تجربی :

آقای واعظی میومدن زاهدان و کلاس برگزار میکردند. خواهرم که ایشون رو میشناختن به من گفت که چرا کلاسهای آقای واعظی رو نمیری؟ من زیاد به کلاس اعتقاد نداشتم و معتقد بودم که خودم بخونم بهتره. خواهرم گفت من بهت قول میدم که نتیجه بگیری. قبول کردم و رفتم که ثبت نام کنم متاسفانه وقت ثبت نام تموم شده بود و ظرفیت پر شده بود. به من گفتن که آقای واعظی DVD آموزشی هم دارن. ولی من خیلی از DVD بد شنیده بودم و اعتقاد نداشتم. گفتن بگیر ضرر نمیکنی. من هم گرفتم و شروع به مطالعه کردم. و عربی که 30 درصد بودم الان شدم 100 درصد. نقطه ضعف تبدیل به نقطه قوت شد. ادبیات 78 درصد،‌ عربی 100 درصد،‌ دینی 60 درصد ، زبان 40 درصد ،‌ ریاضی 68 درصد ، زیست 87 درصد، فیزیک 87 درصد و شیمی 87 درصد

مشاورین
دفتر مرکزی
حرف آخر

خانم محجوب

021-66572148

ارتباط فوری

09120067692

آقای مامندی

021-66576182