دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم

در این مطلب به دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم و بررسی فیلم های آموزشی علوم هفتم و می‌پردازیم و شما با خواندن این مطلب در عرض چند دقیقه به بهترین فیلم های آموزشی علوم هفتم دسترسی خواهید داشت. برای دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

در شرایطی مانند شرایط حاضر، که مدارس به صورت غیر حضوری گذرانده می‌شوند اهمیت فیلم های آموزشی علوم پایه هفتم و دروس دیگر پر رنگ تر می‌شود. چرا که امکان اهمال کاری و نداشتن تمرکز بالا می‌رود. با این حال رسانه ها و ابزار های کمک آموزشی از لوازم یادگیری هستند و باعث افزایش عمق یادگیری می‌شوند.

عامل اصلی آموزش در کلاس حضوری معلم می‌باشد و در رسانه های آموزشی هم همان معلم است اما به صورت غیرحضوری. به کل امکاناتی که می‌توانند باعث به وجود آمدن شرایطی شوند که در آن حالت، دانش آموزان قادر به درک کامل مطالب و داده های جدیدی شوند رسانه آموزشی کفته می‌شود. با همه این ها، این رسانه میزان یادگیری را افزایش و مدت زمان آن را کاهش می‌دهد.

تجزیه و تحلیل فصل اول دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم

همانطور که می‌دانید علوم هفتم پنج بخش دارد که هر کدام از این بخش ها، به فصل های مجرایی تقسیم شده اند و ما به تک تک این فصل ها خواهیم پرداخت و برای همه آن ها فیلم های آموزشی درجه یکی ارایه خواهیم داد. بخش اول که علوم و ابزارهای آن نام گرفته، با مقدمه ای درمورد کنجکاوی انسان شروع شده  و دو فصل دارد.

فصل اول کتاب علوم هفتم که تجربه و تفکر نام گرفته، با پاسخ برخی دانش آموزان به پرسش علم چیست شروع شده است که هر کدام پاسخ متفاوتی بدان داده اند. جواب شما به این سوال چیست؟

بعد در مورد راه حل پرسش های ایجاد شده در ذهن هر یک از ما صخبت می‌کند. مثلا برای دانستن اینکه یک ماده به خصوص در آب حل می‎‌شود یا نه، باید به طراحی و انجام آزمایش و بررسی نتایج آن بپردازیم. نهایتا به این اصل می‌رسیم که سوال کردن و یافتن پاسخ برای آن ها مهمترین نکته در علم است.

اگر می خواهید همزمان با دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم ، آموزش ریاضی هفتم فصل ششم را نیز فرا گیرید فقط کافیست بر روی آن کلیک نمایید.

تبدیل علم به فناوری فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم

در ادامه فصل به رابطه علم با فناوری و تعریف فناوری می‌رسیم. که فناوری یعنی تبدیل علم به عمل. وقتی چیز جدیدی مثل ماشین، دارو و… ساخته می‌شود یعنی دانش علمی به عمل تبدیل شده است. دانشمندان در تلاشند که با استفاده از علم و تبدیل آن به یک فراورده متناسب، به نیاز های زندگی انسان پاسخ مناسب دهند. مثلا به جای استفاده از کبوتر و چاپار برای پیام رسانی، تلفن اختراع شد. یا برای حل مشکلات جا به جایی مسافران، خودرو و سپس هواپیما ساخته شد.

قابل ذکر است که تبدیل علم به فناوری لزوما به سود انسان نیست و اغلب فناوری ها مضراتی هم دارند. در مثال جا به جایی مسافران، همراه با راحتی و کاهش زمان، مساله آلودگی و ترافیک هم به میان آمد.

در پایان، درباره نیاز عصر حاضر به این مطلب می‌رسیم که امروزه برای پیشرفت و موفقیت باید متخصصان و دانشمندان تمام شاخه ها باهم مشترکا تلاش کنند. مثلا در تولید سوخت هسته ای و استفاده و بهره برداری از آن دانشمندان شاخه های مختلف علوم تجربی که شامل فیزیک، شیمی، زیست شناسی و زمین شناسی می‌شود، همکاری و همفکری داشته اند.

برای اطلاع از قیمت تمام محصولات موسسه حرف اخر به صفحه لیست قیمت محصولات حرف آخر بروید.

برای دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم فصل 10 و آموزش فصل 10 علوم هفتم به صورت کامل در کمتر از نیم ساعت!! را فقط در وبسایت حرف آخر پیدا می کنید. پس بی درنگ بر روی آن کلیک نمایید.

اگر دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم می‌خواهید، بدانید که…

یادگیری مستقل و خود آموز که از طریق رسانه های آموزشی حاصل می‌شود، می‌تواند تا پایان عمر فرد ادامه یابد و او را از تمام کلاس های حضوری آموزشی و رفع اشکال بی نیاز کند. زیرا وقتی که دانش آموز به پیگری مطالب می‌پردازد، تلاش می‌کند تا با آزمایش و خطا و تلاش زیاد، بدون کمک معلم مساله ها را حل کند. و این پروسه باعث مستقل شدن فرد از لحاظ یادگیری می‌شود.

ولی ضعف هایی هم به این نوع آموزش وارد است. مثلا امکان فعالیت گروهی و کار تیمی از دانش آموزان گرفته می‌شود. یکی از موارد مهم برای یادگیری موثر و درک عمیق مطلب، فعالیت های گروهی و تقسیم کار است.

نبودن تعامل مفید و انگیزه کافی از دیگر معایب آموزش مجازی از طریق رسانه هاست. این دو عامل مهم و اساسی در جریان آموزش می‌باشند. بنابراین والدین باید دانش آموزان را حمایت و تشویق کنند تا آنان انگیزه خود را حفظ کنند و تلاش کنند تا بهتر شوند.

اگر دوست دارید 20% از محتوای آموزشی دروس پایه خود را به صورت فیلم آموزشی رایگان در اختیار داشته باشید فقط باید فرم زیر را پر کنید و 20 هزار تومان هزینه پست را پرداخت کنید تا ما این بسته که توسط اساتید مشهور کشور تدریس شده است را برایتان ارسال کنیم. این پکیج توسط اساتید مطرح کشور تدریس شده است که در آن از انیمیشن و تصویر سازی استفاده شده است. با این بسته، شما در تمام دروس خود جهش علمی را تجربه خواهید کرد.

%20 محصولات متوسطه اول به صورت رایگان

فرم-متوسطه-اول

برای موفقیت تحصیلی باید از تدریس اساتید درجه یک و محصولات باکیفیت استفاده کنید. پکیج‌های حرف آخر هفتم نیز از این دسته محصولات هستند که علاوه بر تدریس عالی اساتید و آشنایی با روش حل مسائل؛ کتب کمک آموزشی نیز همراه خود دارند تا یادگیری شما بهتر و عمیق‌تر شود. هم چنین برای مشاهده دیگر محصولات و خرید، به فروشگاه حرف آخر سر بزنید. حالا با هم بخش انتهایی دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم را می آموزیم.

فکر می‌کنید نمی‌توانید علوم پایه هفتم را یاد بگیرید؟

از ویژگی‌های مهم انسان کنجکاوی برای بیشتر دانستن است. محققان و دانشمندان هم با وجود همین حس است که به دانسته‌های امروز رسیده‌اند. اما در این راه مسائل زیادی هم حل کرده‌اند. اما مهمترین نکته در علم سوال کردن و یافتن پاسخ است. حل مسئله هم مثل دیگر کارها مراحلی دارد که به آن روش علمی هم می‌گویند که عبارتند از:

مشاهده: اگر برای کسب اطلاعات درباره یک موضوع، از حواس پنج‌گانه خود برای آنالیز محیط اطراف استفاده کنید، مشاهده انجام داده‌اید.

جمع آوری اطلاعات: اگر مجموعه اطلاعاتی که از مرحله قبل و توسط حواسمان به دست آورده‌ایم را یادداشت کنیم، جمع آوری اطلاعات کرده‌ایم.

فرضیه سازی: بعد از گردآوری اطلاعات، راه حل‌هایی که برای حل مسئله به ذهنمام می‌رسند را فرضیه می‌گویند.

آزمایش فرضیه: برای فهمیدن اینکه کدام فرضیه و راه برای رسیدن به جواب مسئله بهتر است باید یک به یک آن‌ها را در شرایط یکسان آزمایش کنیم و نتایج را ثبت نمائیم.

تکرار آزمایش: برای اثبات درستی و رفع خطاها، بعضی آزمایش‌ها باید چند بار انجام شوند. و در نهایت پس از اطمینان، باید آن را عمومی کرد.

دیدید فصل اول کاری ندارد؟ همه چیز با حرف آخر ساده می‌شود. برای این که از همین فصل اول علوم هفتم، این درس را به خوبی و همراه با ساعت‌ها تدریس اساتید درجه یک کشور بیاموزید باید از یک محصول باکیفیت مثل پکیج علوم هفتم حرف آخر استفاده کنید تا از همین امسال برای آزمون تیزهوشان و کنکور آماده شوید و توشه جمع کنید.

برای موفقیت و دست یابی به آینده تحصیلی مدنظر خود باید هوشمندانه قدم بردارید و استعدادهای خود را شناسایی کنید و مشکلات درسی را به بهترین نحو ممکن رفع نمایید. اما شما تجربه کافی برای همه این کارها ندارید و حتما باید از راهنمایی یک مشاور کارشناس استفاده کنید. پس فرم زیر را پر کنید تا به صورت رایگان از مشاوره مشاوران ارشد ما استفاده کنید.

قمری-4-ماهه

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

حالا به سراغ جواب فعالیت ها و دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم می رویم.

پاسخ فعالیت صفحه 4 و دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم

از انجام این آزمایش دریافتیم که اتانول، نمک و جوهر نمک محلول در آب هستند اما نفت، براده آهن و گوگرد در آب انحلال نمی یابند.

پاسخ گفت و گو کنید صفحه 4 فصل اول از علوم هفتم

ابتدا یک مشکل را در نظر می گیریم. و آن را تعریف و تشریح می کنیم. سپس چند راه حل پیشنهاد می دهیم. و هر کدام از فرضیه ها را می آزماییم. و در نهایت نتیجه گیری کرده و یک راه حل مناسب را برای حل مشکل انتخاب می کنبم.

پاسخ فعالیت صفحه 5 علوم پایه هفتم و دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم

اینترنت به عنوان یک فناوری در حال گسترش شناخته می شود که علاوه بر منبع اطلاعاتی مهم و پرکاربرد، می تواند مخرب نیز باشد و وقت انسان را تلف کند.

پاسخ اطلاعات جمع اوری کنید صفحه 5 علوم پایه هفتم

برای خواندن پاسخ این سوال به صفحه اطلاعات جمع اوری کنید علوم هفتم مراجعه کنید.

در آخر مطلب دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم از شما خواهشمندیم که نظر خود را در مورد مطلب دانلود فیلم‌ های آموزشی علوم پایه هفتم در پایین بنویسید.

امتیاز بدهید.
guest
12 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!