محصولات حرف آخر انسانی

محصولات حرف آخر انسانی


موسسه حرف آخر
از محبوب ترین موسسات آموزشی کنکور از مقاطع ابتدایی تا دبیرستان و کنکور است که محصولات آموزشی خود را به صورت نشر دیجیتال تولید و ارائه می دهد. اما از طرفداران ویژه محصولات حرف آخر داوطلبان انسانی هستند که به صورت عمده درباره محصولات حرف آخر انسانی سوال دارند. من شایان مامندی کارشناس تحصیلی و مشاور ارشد حرف آخر امروز در یک مقاله تخصصی به معرفی محصولات حرف آخر انسانی خواهم پرداخت و همچنین یک سورپرایز ویژه هم برای شما عزیزان آماده کرده ایم پس تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

محصولات حرف اخر انسانی به دو دسته دروس تخصصی و دروس عمومی تقسیم می شوند اما در حال حاضر تمامی دروس انسانی حرف آخر آماده نیست و فقط تعدادی از این دروس قابل استفاده برای رشته انسانی است و همچنین تعدادی نیز در آینده نه چندان دور توسط اساتید حرف آخر تولید خواهند شد. اما امروز به صورت کامل به بررسی دروس عمومی حرف آخر خواهیم پرداخت و همچنین محصولات حرف آخر برای رشته انسانی قابل استفاده هستند را به صورت کامل معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید. 

اما همین ابتدای کار دوستانی که در رشته انسانی تحصیل می کنند یک جلسه مشاوره تخصصی درباره رشته انسانی و محصولات حرف آخر انسانی برای شما به صورت کاملا رایگان در نظر گرفته ایم. برای برخورداری از این فرصت استثنایی و ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر کافیست فرم زیر را پر کنید تا سریعا کارشناسان تحصیلی ما با شما ارتباط برقرار کنند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

ادبیات حرف آخر انسانی

ادبیات حرف آخر انسانی

اولین درسی که بررسی تخصصی آن خواهیم پرداخت ادبیات حرف آخر انسانی است که آیا دانش آموزان انسانی هم می توانند از ادبیات فارسی این مجموعه استفاده کنند یا خیر؟ ادبیات یکی از دروسی است که مابین تمامی 5 رشته انسانی، تجربی، ریاضی فیزیک، زبان و هنر درس مشترکی است و تمامی این رشته ها برای فارسی 1 یا سال دهم، فارسی 2 یا سال یازدهم، فارسی 3 یا سال دوازدهم یک کتاب دارند که مشترک است مطالب آن و همین موضوع سبب شده است که بتوانند از ادبیات حرف آخر برای رشته انسانی هم استفاده کنند. ادبیات حرف آخر هم به صورت مبحثی آموزش داده شده است نه پایه به پایه و از پکیج های آرایه ادبی، قرابت معنایی، املا لغت و واژگان و تاریخ ادبیات، دستور زبان تشکیل شده است.

سر جمع از تمامی پکیج های فوق 25 تست از بوجه بندی ادبیات کنکور طرح می شود و داوطلبان تمامی رشته ها با کمک پکیج ادبیات موسسه می توانند از آن استفاده کنند. پکیج ادبیات حرف آخر هم در حال حاضر در قالب 42 ساعت آموزش و حل تست ارائه می شود و روش های شهودی و الگوهایی که به کار برده شده برای آموزش داوطلب بدون نیاز به حفظ کردن کل مطالب ادبیات را یاد خواهد گرفت.

عربی حرف آخر برای انسانی 

عربی حرف آخر انسانی

عربی حرف آخر با تدریس بمب انرژی کنکور یعنی استاد محمد واعظی هم از پکیج های به شدت محبوب موسسه حرف آخر است. اما متاسفانه اینجا یک مشکل وجود دارد. درس عربی متوسطه دوم  مابین رشته های ریاضی فیزیک، تجربی ، زبان و هنر مشترک است اما برای رشته انسانی اندکی متفاوت است. داوطلبان رشته انسانی تمامی مطالبی که سایر رشته ها دارند را در کتاب عربی خود دارند اما اندکی گسترده تر از سایر رشته ها این مباحث را یاد خواهند گرفت و همچنین چندین مبحث اضافه تر هم در درس عربی سه پایه خود دارند.

در واقع عربی حرف آخر در حدود 60 الی 70 درصد از عربی رشته انسانی را پوشش می دهد. داوطلبانی که مایل هستند درس عربی حرف آخر را استفاده کنند هیچ مشکلی وجود ندارد اما حتما باید کنار این پکیج از کتاب کمک آموزشی نیز استفاده کنند تا مطالب اضافی را بتوانند خود مطالعه کنند. در واقع عربی حرف آخر انسانی 70 درصد مسیر یادگیری را برای داوطلبان این رشته آسان تر می کند و 30 درصد مابقی را داوطلب خود باید مطالعه کند. کل عربی مجموعه نیز 25 ساعت است و همانند سایر تدریس ها با استفاده از الگو و انیمیشن در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

دین و زندگی حرف آخر برای رشته انسانی

دینی حرف آخر انسانی

 به جرئت می شه گفت که دینی حرف آخر بهترین پکیج آموزشی دین و زندگی کنکور تو کل ایرانه و دلیلش هم واضحه؛ هر سال تعداد افرادی که با کمک این پکیج به درصد 100 دینی کنکور دست پیدا می کنند و همچنین تطابقی که این پکیج با سوالات کنکور هر سال در تمامی رشته ها دارد مهری بر اثبات این موضوع است که پکیج دینی حرف آخر با تدریس استاد یوسفیان پور بهترین پکیج آموزش دین و زند گی کنکور است. دینی حرف آخر برای رشته انسانی تا حدود زیادی قابل استفاده است. دینی تجربی و ریاضی شامل 34 درس از سه پایه کنکور است و دینی انسانی هم 45 درس است اما سوالات کنکور دینی مابین رشته های تجربی و ریاضی تا کنون بیش از 80 درصد از مباحث مشترک بوده است.

یعنی دین و زندگی حرف آخر برای رشته انسانی هم 80 درصد مسیر را آسان تر می کند. اینجاست که قدرت این پکیج معلوم می شود اما اگر به دنبال کسب درصد صد در درس دین و زندگی باشید 80 درصد ماجرا را به این پکیج بسپارید و 20 درصد مابقی هم زحمت خودتان می باشد. به یاد داشته باشید که با پکیج دینی استاد یوسفیان پور سال 98 داوطلبان رشته انسانی هم موفق به کسب درصد صد در این درس پر اهمیت شدند.

زبان حرف آخر برای رشته انسانی

زبان حرف آخر انسانی

زبان هم مانند درس ادبیات مابین تمامی رشته ها یکسان است. یعنی تمام داوطلبان در 5 رشته ریاضی فیزیک، انسانی، تجربی، زبان و هنر برای درس زبان عمومی یک کتاب را باید مطالعه کنند یعنی کتاب زبان سال دهم، یازدهم و دوازدهم و هیچ تفاوتی مابین منابع آن ها برای زبان انگلیسی کنکور وجود ندارد. حال اینجاست که اهمیت حرف آخر چند برابر می شود. عده زیادی از داوطلبان کنکور با درس زبان مشکل دارند اما با زبان این مجموعه داوطلب بدون داشتن هیچ معلوماتی از درس زبان انگلیسی می تواند این درس را یاد بگیرد و به تسلط کامل دست پیدا کند.

مهمترین ویژگی این بسته آموزشی، آموزش زبان انگلیسی با ساده ترین زبان ممکن و بیشتر با کمک داستان سرایی و انیمیشن سازی است. یعنی کسی که تا الان حتی زبان نیز نخوانده است و هیچ چیزی از آن بلد نیست می تواند با تدریس استاد محمودی این درس را به اوج برساند. نکته بعدی هم در مورد زبان مجموعه حرف آخر این است که کمترین زمان آموزش و حل تست را در میان تمامی پکیج های آموزش زبان کنکور دارد و داوطلب در 30 ساعت به صورت کامل روی این درس مسلط خواهد شد و یک بانک تست نیز حل خواهد کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن مهارت لازم برای حل 25 تست از بودجه بندی زبان کنکور را کسب خواهد کرد.

نحوه تهیه محصولات رشته انسانی حرف آخر

خرید دی وی دی های حرف آخر

دوستان خوبم اطلاعات بالا امیدوارم که تا کنون برای شما مفید بوده باشه برای مشاهده نمونه تدریس های حرف آخر برای تمامی دروس از طریق آپارات حرف آخر می توانید اقدام کنید. اما یک نکته مهم در آینده ای نه چندان دور کل محصولات رشته انسانی حر0ف آخر ضبط خواهند شد. اما در مورد تهیه محصولات حرف آخر برای رشته انسانی شما هم از طریق فروشگاه موسسه حرف آخر می توانید اقدام کنید و هم اینکه می توانید مشاوره تخصصی رایگان درباره محصولات انسانی دریافت کنید و برای این کار می توانید با شماره حرف آخر 02166576182 تماس بگیرید تا با کادر کارشناسان تحصیلی حرف آخر که همگی از مشاوران برجسته مجموعه هستند ارتباط برقرار کنید و بهترین گزینه ها را برای انتخاب داشته باشید و بتوانید نتیجه خوبی را در کنکور سراسری کسب کنید.

 

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!