بهترین آموزش تصویری کنکور با استفاده از انیمیشن و الگو توسط موسسه حرف آخر

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

بهترین آموزش تصویری کنکور با استفاده از انیمیشن و الگو توسط موسسه حرف آخر

ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته مشاوره و برنامه ریزی کنکور بدون دیدگاه 8 0

اگر تمایل دارید زندگی تان بهتر شود و وضعیتش تغییر پیدا کند باید رشد پیدا کنید، اگر میخواهید رشد کنید باید تغییر پیدا کنید، اگر می خواهید تغییر پیدا کنید باید همواره در حال یادگیری باشید و از هر کسی که یک مطلب خوب و مفید را به شما یاد داد از او بپذیرید و اجازه بدهید در طول زندگی همین یک گام، یک گام شما را بالا ببرد و مطمئن باشید که موفقیت تدریجی است. قرار نیست که در یک شب، دو شب شما خودتان را در اوج ببینید پس از همین حالا برای کنکور ۹۹ برنامه ریزی کنید و از مشاوره حرف آخر بهره مند شوید.

در برنامه کارنامه ۲۰ می توانید هر بعداز ظهر همراه با یکی از اساتید حرف آخر پیش بروید و هر روز یک پله صعود کرده و خود را برای کنکور سال بعد آماده کنید. در برنامه کارنامه ۲۰ همراه با اساتید حرف آخر تعداد بسیاری تست حل خواهید کرد، مشاوره حرف آخر و بهترین آموزش را که متناسب با کنکور است خواهید دید.

تفاوت برنامه موسسه حرف آخر با برنامه سایر موسسه ها

تفاوت در آموزش رایج یا پیشرفته و مشاوره حرف آخر می باشد اما آن چه که می تواند به شما در این بازه زمانی کمک کند و باعث پیشرفت شما شود کدام است؟ با ما باشید تا بهترین ها را برای شما معرفی کنیم.

آموزش رایج

دانش آموزی که از تیرماه یا همان ابتدای تابستان تصمیم دارد تا به شروع مطالعه دروس خود بپردازد طبق برنامه های رایجی که در کشور ما وجود دارد دانش آموز تا دی ماه فقط می تواند نصف سال دوازدهم و نصف یکی از پایه ها یا دهم یا یازدهم را مطالعه کند تازه این زمانی اتفاق می افتد که داوطلب نهایت استفاده را از زمان و برنامه خود برده باشد، پس با این حساب از تیر ماه تا دی ماه ۷ ماه طول می کشد تا آموزش صورت بگیرد فقط و فقط آموزش نه چیز دیگر، بعد از آن  امتحان های دی ماه و نزدیک به یک ماه زمان یک داوطلب را از آن خود می کند پس فقط دو ماه می ماند تا عید فرا برسد.

مشاوره حرف آخر

مشکلات یک داوطلب کنکوری از بهمن ماه در آموزش رایج

در سه ماه باقی مانده که می شود بهمن و اسفند و فروردین دانش آموز باید خود را برای مطالعه و آموزش سایر قسمت ها از جمله نیمه دوم دوازدهم و یکی دیگر از پایه ها بپردازد که اگر فقط کمی دقت کنید متوجه می شوید که اصلا نمی تواند توازن برقرار شود چرا که هفت ماه اول سال را برای ۵۰ درصد مطالب وقت گذاشته و سه ماه را هم برای ۵۰ درصد دیگر مطالب باید زمان گذاشت که کاری بسیار سخت و امکان ناپذیر می باشد.

البته در این میان تدریس معلمان که از بهمن ماه شروع می شود نیز با سرعت بیشتری پیش می رود و به قول معروف گازش را می گیرندو تدریس می کنند، برخی مباحث را که به فروردین ماه می رسد با سرعت بسیار بالا بیان کرده و برخی را نیز به دلیل عدم زمان کافی به خود داوطلب واگذار می کنند که باز هم کار را برای دانش آموز سخت و سخت تر می کنند.

حال می بینید که فقط و فقط یک ماه مانده تا مطالب را جمع آوری کرده و باید یک جمع بندی داشته باشید و در این مدت یک تمرین و تکرار کوچک و کوتاهی داشته باشید. در این میان ممکن است یک سوال برای شما ایجاد شود که آیا صرفا آموزش و داشتن یک جمع بندی کوتاه می تواند یک داوطلب را به موفقیت برساند؟ مطمئنا که خیر

نظر استاد منتظری و استاد کامیار در این بود که تجربه چندین و چند ساله آن ها این را می گوید که تا جمع بندی و تمرین و تکرار ۷ بار نباشد این اتفاق لازم برای رتبه برتر شدن رخ نمی دهد پس سیستم آموزشی رایج نمی تواند آنطور که باید به یک داوطلب در کنکور برای تبدیل شدن به یک رتبه برتر کمک کند.

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفتیم؛ پکیج محاسبات حرف آخر که با آن می توانید به تمامی محاسبات عددی را در کم ترین زمان پاسخ دهید . قیمت این بسته ۲۰ هزار تومان می باشد در صورت تمایل برای تهیه این محصول کافیه فرم زیر را پر کنید. 

آموزش پیشرفته

در آموزش پیشرفته، آموزش کل دروس به جای ۱۰ ماه به ۴ ماه کاهش پیدا کرد. شاید این سوال در ذهن شما نقش پیدا کند که آیا این آموزش فشرده شده است؟ در پاسخ باید اینگونه بگویم که خیر، آموزش به روشی دیگر و به صورتی دیگر می باشد و کاملا متفاوت است یعنی تمامی مطالب پراکنده جمع شده اند و به یک شکل دیگر در آمده و در دل یک نقشه راه، یک الگو، یک پویانمایی یا در واقع تصاویر متحرک واقع شده اند و این روش ها سبب می شوند تا در ۴ ماه آموزش با کیفیت صورت بگیرد و از مشاوره حرف آخر نیز بهره مند می شوید.

پس با این اوصاف از زمان شما تا کنکور ۷ ماه باقی مانده است. خب پس در آموزش پیشرفته در قسمت اول بخش مطالعه و آموزش در ۴ ماه اول پرونده اش بسته شد. در قسمت دوم دیگر خبری از آموزش نیست تمرین و تکراره، و داخلش آموزش های سریع وجود دارد که در آن تا دی ماه هر ماه می توان یک بار مرور کامل دروس را انجام داد یعنی سه بار مرور رخ خواهد داد و بعد از امتحانات دی ماه تا زمان امتحانات خرداد ماه شما می توانید در ۴ ماه باقی مانده نیز باز ۴ بار دیگر مرور و تمرین و تکرار داشته باشید.

استفاده از مشاوره حرف آخر، راه ملحق شدن شما به جمع رتبه برترها

دوستان دیدید که با آموزش پیشرفته در طول یک سال می توان یک بار آموزش دید و ۷ بار مرور و تمرین و تکرار داشت و این سبب می شود تا مطالب به طور کامل در ذهن شما تثبیت شده و هرگز دچار فراموشی نشوید و به قدرت تسلط بالایی در این مورد دست پیدا کنید و خود را در میان رتبه برترها قرار دهید و این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما از برنامه مشاوره حرف آخر نهایت استفاده را ببرید.

مشاوره حرف آخر

مزایای آموزش پیشرفته نسبت به آموزش رایج

وقتی یک فردی با آموزش پیشرفته پیش می رود در این مدت زمانی که فقط آموزش می بیند فقط و فقط نسبت به مطالب ۷۰ درصد تسلط کامل دارد حالا چه این مدت زمان به ۴ سال کشیده شود چه در ۴ ماه آموزش ببینید این درصد فقط ۷۰ می باشد اما وقتی سه بار مرور و تمرین و تکرار دارید این مقدار به ۹۰ درصد می رسد و در ۴ بار مرور و تکرار دیگر به درصد ۱۰۰ دست پیدا خواهید کرد با توجه به توضیحات داده شده مشخص است که هرچه دانش آموز به سمت حرفه ای شدن پیش می رود کارش بسیار سخت تر و سنگین تر می شود.

مشاوره حرف آخر

استاد عبدالرضا منتظری در این باره یک مثال می زنند و می گویند عین این است که یک فردی دو صدمتر می رود که آن فرد این صد متر را در ۲۵ ثانیه طی می کند و اگر کمی تمرین و تلاش کند می تواند این مقدار را به ۱۵ ثانیه برساند یعنی ۱۰ ثانیه را ذخیره کند ولی دیگر هرچه قدر بیشتر تلاش و تمرین داشته باشد نمی تواند این تایم را به ۵ ثانیه برساند حتی سریع ترین دونده هم رکوردش بر روی ۹ و خورده ای می باشد. پس هرچه می خواهید عملکرد بهتری داشته باشید و حرفه ای تر عمل کنید کارتان بسیار سخت خواهد بود.

یک مثال عینی از آموزش پیشرفته

اما یک مثال بزنیم از یک فردی که در حال حاضر دانشجوی پزشکی می باشند ولی ۴ سال پشت کنکور مانده بودند در سه سال اول فقط ایشان آموزش دیده بودند و علت شکست ایشان در این مدت همین بوده چون که صرفا خود آموزش شمار ا بر یک درسی مسلط نمی سازد. اما خانم فائزه کیان فر در سال چهارم به این دلیل که تمرین و تکرار بسیار داشته اند و توانستند مرز ۷۰ درصد را رد کنند و به ۹۰ و بالای ۹۰ دست پیدا کنند به رشته تاپی مانند پزشکی برسند.

آموزش پیشرفته شامل چه روش هایی می باشد؟

الگو که یک شاه کلید است که همه قفل ها را باز می کند نه فقط یک کلید را، نقشه راه که تعداد بسیاری الگو را در خود جای داده، پویا نمایی و انیمیشن که یادگیری شما را بسیار آسوده می کنند و برنامه ۴ ماهه (مشاوره حرف آخر) که توسط مشاور در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

مشاوره حرف آخر

یک نمونه تدریس از شیمی حرف آخر که حاوی نقشه راه بالا می باشد برای شما قرار می دهم:

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره حرف آخر داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

تماس-با-قمری

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (8)

 • سیما پاسخ

  سلام وقت بخیر…گفتید تدریس با الگو یعنی فقط تو dvd ها تدریس شده و خودمون باید نکات رو بنویسیم؟؟؟

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۹:۲۱
 • امیرحسن پاسخ

  سلام…همه مشاوره ای شما رایگان هست یا پولی؟

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۱:۴۸
 • امید پاسخ

  سلام برای استفاده از مشاوره شما باید حضوری بیایم یا تلفنی هم میشه؟

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۲:۰۴
 • maraym پاسخ

  برای استفاده از مشاورتون باید از محصولات خریداری نمود بعد؟؟؟/

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۲:۳۵
 • kaveh پاسخ

  مشاوره در حرف آخر به چه صورتی هست میشه توضیح بدید ممنون

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۳:۳۳
 • nafas پاسخ

  برنامه ریزی یعنی چی الان طبق DVD ها برنامه ریزی میکنین؟

  ۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۳:۵۷
 • سمیرا پاسخ

  شبکه های اجتماعی مثل تلگرام یا اینستاگرام دارید بفرستید ممنون میشم

  ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ در ۰۰:۰۳
 • tayeb پاسخ

  تو سایتی دیدم که مشاوره رایگان میدین چه جوری میتونیم از اون جلسه بهره مند شیم؟؟

  ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ در ۰۰:۱۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر