کم حجم ترین آموزش مطالب برای کنکور در بین تمام موسسات کنکوری برای کل دروس
استفاده از الگو، انیمیشن و نقشه راه در آموزش دروس یعنی تضمین موفقیت در کنکور 99
انتخاب رتبه برترها بعنوان یک منبع قابل اعتماد همراه با مشاوره و برنامه ریزی توسط اساتید

چگونه با برنامه 4 ماهه حرف آخر تا کنکور بیش از 7 بار کل دروس رو دوره کنیم؟

با صرف 10 دقیقه از زمان خود سرنوشت کنکور خود را با خواندن این مطلب تغییر دهید یکی از مهمترین علل عدم موفقیت دانش آموزان در کنکور، نداشتن زمان کافی برای خواندن تمام دروس می باشد. خیلی از داوطلبان کنکور حتی نمی رسند درس ها را دوره کنند و روز کنکور که فرا می رسد با کوهی از استرس وارد جلسه می شوند و ادامه ماجرا…

شما در خوش بینانه ترین حالت در سیستم رایج آموزشی می توانید تا دی ماه فقط 50 درصد از دروس را بخوانید و مدت زمان باقی مانده تا کنکور هم پاسخگوی 50 درصد بعدی نیست. اگر از هر رتبه برتری بپرسید که راز موفقیتش در کنکور چه بوده حتما به شما خواهد گفت که «مرور و تمرین و تکرار رمز موفقیت من بوده». حالا به نظر شما دانش آموزی که تازه دی ماه نصف درس هایش را خوانده چقدر وقت برای این کار دارد؟؟؟

امروز ما می خواهیم شما را با جدیدترین روش آموزش در دنیا آشنا کنیم »»» شهودی سازی و استفاده از نیمکره راست مغز

با این روش ما مدت زمان آموزش را در تمام دروس به حداقل رسانده ایم. فکرش را بکنید شما قرار است کل روش حل مسائل شیمی را فقط در 2 ساعت یاد بگیرید!!! کاری که با کتب کمک آموزشی بیش از 20 برابر زمان نیاز دارید. اما بحث ما فقط فشرده سازی آموزش نیست بلکه نوع آموزش هم مهم هست. به طور مثال همین مسائل شیمی کنکور را که 50 درصد سوالات شیمی را شامل می شود ما کلا در 13 ساعت جمع کرده ایم : 2 ساعت آموزش و 11 ساعت تکرار و تمرین و از همه مهم تر »»»»»»»»» هر تستی از مسائل شیمی از هر کتابی از هر آزمونی را می توانید با این روش حل کنید و در سریع ترین زمان ممکن به جواب برسید.

آیا برای همه درس ها به این شکل هست؟ تمام درس ها با همین روال آموزش داده می شود.

اما برنامه 1000 ساعته حرف آخر یا همان برنامه 4 ماهه چگونه ما را به موفقیت می رساند؟

ابدا این ویدیو را ببینید و توضیحات استاد منتظری مدیرعامل موسسه را پیرامون برنامه 4 ماهه حرف آخر بشنوید:

اگر تصورتان از برنامه ما به این صورت هست که مثلا به شما می گوییم که شنبه دو ساعت شیمی بخوان یا جمعه نخوان و … باید بگوییم سخت در اشتباهید چون تفاوتی که این برنامه با سایر برنامه ریزی های کنکوری دارد در انعطاف و تخصصی بودن آن می باشد. به این صورت که شما با هر ساعتِ مطالعه ای (دیگه کمتر از 6 ساعت که نمیخونی؟!😉😀) می توانید آن را اجرا کنید.

این برنامه توسط مشاورین و خود اساتید تهیه و تنظیم شده و برای هر داوطلب شخصی سازی می شود. (خیالتون راحت!😎 یه برنامه رو به 1000 نفر نمیدیم😐) و مطمئن باشید که پاسخگوی نیاز های شما برای هر درس است. (چی بخونم؟ از کجا تست بزنم؟ تستارو چجوری بزنم؟ چندتا تست بزنم؟ چقد وقت بذارم برای هر دی وی دی؟ کدوما رو اصلا ببینم؟ ترتیبش چجوریه و … همه رو تو برنامه مشاوره پاسخ دادیم رفقا 👌😎😊💪)

موفقیت بیش از هر زمان دیگری به شما نزدیک است!

شما با برنامه حرف آخر می توانید تا 7 بار تمام درس ها را دوره کنید و این یک شاهکار هست برای کسی که می خواهد درصدهای بالای 70 کسب کند. اما چرا بالای 70؟؟؟ مطمئناً شما که این مطلب را می خوانید و وارد این سایت شده اید اهدافی مثل قبولی در پزشکی دندان یا دارو در ذهن خود می پرورانید. اگر کارنامه های قبول شدگان کنکور و افرادی که رتبه زیر 1000 کسب کرده اند را ببینید متوجه خواهید شد مثل سابق نمی توان با میانگین 50 درصد در رشته های تاپ قبول شد.

تدریس ها را ببینید و لذت ببرید!

نیاز به مشاوره تحصیلی دارید؟ با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

الگو، انیمیشن، نقشه راه و مطابقت بالای 90 درصد عامل اصلی انتخاب حرف آخر توسط رتبه ها

الگو چیست؟ چرا ما از الگو برای آموزش استفاده می کنیم؟

پاسخ سوال ساده است. حتما عباراتی مثل تکنیک و فرمول را بارها شنیده اید. ما در حرف آخر از الگو استفاده می کنیم چون معتقدیم به جای اینکه برای هر سوال یک تکنیک! به دانش آموز یاد بدهیم، از الگو استفاده می کنیم تا با یک الگو به تمام سوالات بتواند پاسخ دهد. علت اینکه ما ادعا می کنیم بعد از دیدن آموزش های ما می توانید هر تستی از هر آزمونی را بزنید دقیقا همین موضوع است.

«الگو یک شاه کلید است» هزاران قفل را با الگو می توانید باز کنید. به طور مثال ما در حل مسائل شیمی از الگو هایی استفاده می کنیم که با آن همه تست های مسائل را می توان پاسخ داد. یا برای مبحثی مثل حرکت شناسی که بسیار فرمول خیز است فقط و فقط از الگوی V-T استفاده می کنیم شما با نمودار سرعت زمان کل تست های سینماتیک را حل خواهید کرد. باورش کمی سخت است اما حتما تدریس هایی که در قسمت اول گذاشتیم را ببینید بعد هر کتابی که دم دستتان هست بیاورید و تست ها را بزنید.

جای دوری نمی رویم. اگر جزو آن دسته از داوطلبانی باشید که با حفظیات مشکل دارند، می دانید که خواندن 500 صفحه آیه و متن درس دین و زندگی و فراموش نکردن آن کار ساده ای نیست. ما کل دین و زندگی را فقط با 14 الگو یاد می دهیم و ادعا می کنیم »»» دین و زندگی را بدون حفظ کردن و بدون فراموشی بالای 90 بزنید!

انیمیشن چیست؟ چرا حرف آخر از جدیدترین تکنولوژی آموزشی بهره می برد؟

ما با شهودی سازی تمام دروس و به کارگیری انیمیشن های جذاب و خلاقانه آموزش را برای شما شیرین تر از هر زمان می کنیم. تصور کنید قرار است انواع نمودارهای فیزیک را با انیمیشن بفهمید و برای همیشه به خاطر بسپرید. مفاهیم شیمی همه و همه با انیمیشن آموزش داده می شود حتی ادبیات را به شکل تصویر در آورده ایم.

با چشمان بسته هم می توانید مسیر را طی کنید! معجزه ای به نام نقشه راه

اگر می خواهید تمام دروس را در مدت زمان کم تمام کنید تنها یک راه دارید: استفاده از نقشه راه

نقشه راه، سریع ترین راه را به شما نشان می دهد بدون هیچ کم و کاست و بدون هرگونه اضافه گویی! شاید باور نکنید ولی برای درس شیمی فقط و فقط با یک نقشه راه ما کل مسائل شیمی (هر نوع تیپ تستی هر نوع سوالی) را حل می کنیم. دقت کنید فقط یک نقشه راه!

مطابقت بالای 90 درصد با سوالات کنکور اتفاقی نیست!

مطابقت یعنی شما در پکیج آموزشی خود سوالی طرح کرده اید و برای آن سوال روشی منحصربفرد گفته اید و در کنکور هم به همان شیوه سوال آمده طوری که دانش آموز با دیدن سوال بتواند در کسری از ثانیه آن را پاسخ دهد.

در حرف آخر ما دید طراحانه داریم و آموزش هایمان به قدری مفهوم محور و قدرتمند هستند که همه ساله خیلی از سوالات کنکور، «مطابقت عینی» با پکیج های ما دارند. بله باورش سخت است. به خاطر همین توصیه می کنیم حتما ویدیوهایی که بالا قرار داده بودیم را تماشا کنید تا ببینید مطابقت واقعی یعنی چه؟

مگر می شود ما در پکیج 20 آزمون خود سوالی طرح کنیم و آن سوال عینا بدون تغییر گزینه ها در کنکور بیاید؟ بله می شود و این اتفاق حاصل ده سال تفکر اساتید این مجموعه هست که با جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا مطالب را آموزش می دهند.

پیشنهاد ویژه

برنامه 4 ماهه رو میخوای داشته باشی؟

کافیه این فرم رو پر کنی!

منتظر تماس مشاورین ما باش!

کدام رتبه برترها از پکیج های حرف آخر استفاده کردند؟

بالاخره بهترین راهکار برای رتبه شدن در کنکور 99 چیست؟

حالا که کل مطلب بالا را خوانده اید، می خواهیم به یک جمع بندی برسیم:

برای کنکور امسال چه کنم؟ کدام موسسه؟ کدام منبع؟ بین این همه موسسه و انتشارات!!! از کجا بدانم که حتما با حرف آخر موفق می شوم؟؟؟

مسلما شما هم مثل خیلی از افرادی که کنکور دارند و البته با وجود این همه موسسه و آموزشگاه، در سردرگمی هستید و شاید قدرت تشخیص یک موسسه خوب از بد را نداشته باشید. فیلم هایی که در بالای صفحه گذاشتیم را خوب ببینید و کمی فکر کنید و البته آموزش ها و برنامه ریزی را هم مقایسه کنید. اگر کنکور برایتان خیلی مهم است حتما این کار را انجام دهید. خواهید دید که چرا حرف آخر به صورت اتفاقی تبدیل به برترین موسسه کنکوری کشور نشده و همه این ها حاصل سال ها تلاش و نوآوری در عرصه آموزش بوده است.

وجود این همه رتبه برتر هم اتفاقی نیست و البته این عزیزان واقعااااااا از روش ها و پکیج های حرف آخر استفاده کرده اند. متاسفانه در سال های اخیر رتبه گیری جای خود را به رتبه پروری داده!!!! (دیگه خودتون می دونید که منظورم چیه!😄😄😐)

اگر فکر می کنید که از کنکور فاصله گرفته اید و دیگر نمی شود درس خواند و به رویاها فکر کرد، حتما ویدیوی زیر را ببینید تا کوهی از انگیزه شوید.

چگونه مجتبی سعادت پیشه توانست بعد از 13 سال به پزشکی برسد؟؟

تلفن را بردارید و بدون تردید و با هر هدفی که در ذهن خود دارید با ما تماس بگیرید. مشاورین ما با حوصله حرف های شما را خواهند شنید و بهترین راهکار را متناسب با زمان و سطح علمی شما ارائه خواهند کرد.

ویدیوی برنامه 1000 ساعته و برنامه قطاری حرف آخر را هم ببینید و لذت ببرید!

مشاورین حرف آخر

خانم قمری

021-66576371

خانم فرزی

021-66566623

مشاوه فوری

09120047025