چگونه با زبان انگلیسی حرف آخر کمتر از یک هفته به جمع رتبه برترها ملحق شویم؟

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
کمتر از یک هفته انگلیسی سه پایه رو یاد بگیر

چگونه با زبان انگلیسی حرف آخر کمتر از یک هفته به جمع رتبه برترها ملحق شویم؟

ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته روش های مطالعه دروس کنکور, مشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها: , بدون دیدگاه یک نظر 0

خیلی از دانش آموزان به دلیل آشنا نبودن با نحوه مطالعه زبان کنکور وقت زیادی برای خواندن این درس تلف می کنند یا اصلا این درس را کنار می گذارند. در این مقاله تخصصی من به تفصیل راجع به روش مطالعه زبان کنکور صحبت کرده ام و با چند ترفند بی نظیر شما را با این درس آشتی می دهم حتی اگر پایه ضعیفی داشته باشید.

برخی از داوطلبان فکر می کنند چون کلاس زبان نرفته اند و نمی توانند مکالمه کنند پس دیگر قادر به پاسخگویی اکثر سوالات زبان کنکور نخواهند بود در حالی که این یک تفکر کاملا اشتباه است که در میان داوطلبان رایج شده و اعتماد به نفسشان را پایین آورده است.

نیازی به نگرانی نیست چون ما در این متن شما را با روش صحیح مطالعه و یادگیری دقیق زبان انگلیسی آشنا می کنیم پس تا انتهای متن با ما همراه باشید.

صحبت های حدیث قمری در مورد چگونه با زبان انگلیسی حرف آخر کمتر از یک هفته به جمع رتبه برترها ملحق شویم؟

جایگاه زبان انگلیسی در کنکور

اگر مقالات مربوط به مشاوره کنکور بنده را بخوانید حتما متوجه می شوید که زبان انگلیسی درسی است عمومی با ضریب ۲ و در انتهای دفترچه دروس عمومی واقع شده است. در این درس اگر بتوانید به درصد های بالا برسید از بسیاری از حریفان خود جلو افتاده و خود را به هدف تان نزدیک تر کرده اید. قسمت عمده این درس را واژگان تشکیل می دهند و شاید سخت ترین قسمت سوالات زبان کنکور را درک مطلب هایش به خود اختصاص داده است. اما دوستان عزیز این را بدانید که اگر با دقت و تمرین و تکرار آن را مطالعه کنید موفقیت شما حتمی خواهد بود.

نحوه مطالعه زبان کنکور به روش حرف آخری ها

۱-لغات

حتما بسیاری از شما عزیزان می دانید که واژگان نقش بسیار مهمی را در زبان انگلیسی به خود اختصاص داده اند اما باید بدانید برای اینکه لغات را فراموش نکنید از چه روشی استفاده کنید. البته در زیاد بودن تعداد لغات شکی نیست ولی کسی در این میان برنده خواهد بود که یا لغات بیشتری در ذهن داشته باشد یا توانایی حدس زدن معنی لغت را در متنی که تا حدودی به آن وارد است را داشته باشد، کاری که فقط با تمرین و تکرار بسیار می توان به راحتی بر آن مسلط شد.

لغات زبان

۲- گرامر

گرامر هم در این میان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. خب در این میان شاید بسیاری از شما بپرسید که با توجه به زیاد بودن تعداد گرامرها و پیچیده بودن بعضی از آن ها در سوالات کنکور چطور می توان به این قسمت مسلط شد؟ اگر شما از منبع خوبی برای مطالعه خود استفاده کنید تا به شما این گرامرها را به صورت الگو آموزش دهددیگر نیازی نیست که تک به تک آن دستورالعمل ها را به یاد بیاورید تا به پاسخ برسید. اما این منبع کجاست و چه منبعیه؟ اگر کمی ما را همراهی کنید به جواب سوالتان دست خواهید یافت.

گرامر زبان انگلیسی

۳-کلوز تست و درک مطلب

اما می رسیم به سخت ترین جای زبان کنکور، کلوز تست و درک مطلب حاوی متونی هستند که می تواند هم دارای مجهولات لغتی هم دارای مجهولات گرامری باشند که با تسلط بر در گرامر ولغات می توان تا حد بسیار زیادی در این دو قسمت موفق بود. البته که درک مطلب حاوی متون بسیار طولانی تری نسبت به کلوز تست می باشد.

اما دوستان میدانید که اصلا پاسخ دادن به این قسمت را باید به چه صورت شروع کرد؟ یعنی باید اول متن را خواند یا سوال را؟ این نکته را هیچوقت فراموش نکنید تا ندانید سوال از شما چه می خواهد چطور می توانید در کمترین زمان به پاسخ دست پیدا کنید در حالی که اکثر شما عزیزان اول متن را می خوانید حتی آنقدر برای آن تایم می گذارید که زمان به طور کامل تمام شده است و شما هنوز نتوانستید حتی به یک سوال پاسخ دهید.

خب حالا نحوه مطالعه زبان کنکور به چه صورت باشد بهتر است و باید چگونه به این سه قسمت اصلی تسلط کامل پیدا کرد؟ می خواهم شما را با یک منبع بینظیر که می تواند بالا بردن درصدتان در این درس را تضمین کند آشنا کنم.

نحوه مطالعه زبان کنکور

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم یک هدیه ویژه برای شما داوطلبان عزیز در نظر دارم، محاسبات حرف آخر؛ در این پکیج شما می توانید به همه سوالات سخت محاسباتی در کمتر از ۱۰ ثانیه پاسخ بدهید چون که قلق کار به دست تان خواهد آمد. قیمت این پکیج ۲۰ هزار تومن می باشد و در صورت تمایل برای تهیه این بسته کافی است تا فرم زیر را پر کنید.

زبان انگلیسی حرف آخر شاهکاری از استاد محمودی

اگر لغات زبان کنکور را فراموش می کنید یا اینکه در جواب دادن به سوالات لغات به دلیل زیاد بودن لغات دچار سردرگمی می شوید، گرامر را خوب یاد نمی گیرید و درصدتان پایین هست،  فقط کافیست از زبان حرف آخر استفاده کنید. استاد محمودی زبان کنکور را با انیمیشن و الگوسازی آموزش می دهد و این یعنی یادگیری بدون فراموشی!

دیدن این انیمیشن ها علاقه شما را به دنبال کردن دی وی دی های زبان کنکور و همچنین دنبال کردن تست ها به صورت متوالی بیشتر می کند و باعث می شود تا زبان برای شما به درسی شیرین و مهیج تبدیل شود.

نمونه تدریس استاد محمودی برای گرامر زبان کنکور با انیمیشن

اگر بخواهم فقط به قسمتی از تداریس استاد اشاره کنم ایشان با استفاده از یک انیمیشن و موزیک بسیار زیبا افعال جدانشدنی یا جداشدنی را آموزش داده و با این کار سبب شده تا مطالب به نیم کره راست شما یا همان نیمکره ای دارای حافظه تصویری می باشد منتقل می شود و این در حالی است که مطالب هرگز فراموش نمی شوند چرا که با به یادآوری انیمیشن ها یا الگوها خیلی سریع تر از قبل می توانید به جواب دست پیدا کنید.

ویژگی های زبان انگلیسی استاد محمودی

یکی از مهم ترین پارامترهایی که برای خواندن دروس حائز اهمیت است یادگیری آن ها در مدت زمان کوتاه است. کاری که اگر شما به صورت تنهایی و بدون استفاده از هیچ منبعی انجام دهید بسیار طولانی و زمان بر خواهد بود در کنار آن ممکن است نتیجه خیلی خوبی هم نداشته باشد چرا که شما نیاز دارید یکسری تکنیک ها را بیاموزید در غیر اینصورت درصد شما پایین یا متوسط خواهد بود. کوتاه بودن مدت زمان یادگیری تمامی مطالب زبان انگلیسی از جمله ویژگی های زبان انگلیسی حرف آخر می باشد.

استاد محمودی این درس را به مدت ۲۵ ساعت تدریس کرده اند و نحوه مطالعه زبان کنکور با استاد محمودی به این صورت است که شما می توانید این درس را حتی اگر روزانه به مدت دو ساعت مطالعه کنید، در کمتر از ۱۲، ۱۳ روز به اتمام برسانید و بارها و بارها آن را مطالعه کرده و مرور کنید و این رمز موفقیت شما خواهد بود.

البته با ساعت مطالعه بیشتر خیلی زودتر از آن چه که فکرش را می کنید می توانید به هدفتان که همان یادگیری است برسید. در کنار کوتاه بودن تایم تدریس، مهم ترین نکته ای که باید به آن اشاره می شدجامع بودن مطالب است یعنی استاد محمودی حتی یک کلمه را هم در این پک یا دی وی دی ها جا نگذاشته اند و به تمامی آن ها اشاره کرده اند.

 

ویژگی-زبان-حرف-آخر

 نحوه مطالعه زبان کنکور به روش استاد محمودی

کافی است تمامی تداریس استاد محمودی را به طور کامل گوش کرده و تک تک آن روش ها را در پاسخ دهی به سوالات کنکور به کار بگیربد یعنی با استفاده از الگوها و به یادآوری انیمیشن ها خیلی راحت و خیلی سریع تر از حد معمول که برای هر سوال ۴۸ ثانیه است به سوالات پاسخ دهید.

دوستان این را فراموش نکنید که زبان انگلیسی نقش به سزایی در رتبه آوری شما دارد و کسی در این میان پیروز خواهد بود که با تلاش بسیار و استفاده از منبع عالی و یک برنامه ریزی مناسب درصد خود را به بالاترین مقدار ممکن برساند. جالب است که بدانید در این درس در سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی در سال ۹۷ فقط ۹ نفر توانسته اند که به درصد ۱۰۰ برسند که از این تعداد سهم تجربی ها ۵ نفر و سهم رشته ریاضی فیزیک ۴ نفر بوده است.

نحوه-مطالعه-زبان-کنکور

اگر قصد دارید رتبه برتر شوید و می خواهید نحوه مطالعه زبان کنکور را بدانید و به درصد بالا در زبان فکر می کنید می توانید با من تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵- ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

همچنین برای خرید پکیج های حرف آخر می توانید به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید

تماس-با-قمری

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر