چگونه با زبان انگلیسی حرف آخر کمتر از یک هفته به جمع رتبه برترها ملحق شویم؟

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
ارسال شده توسط : حدیثه قمری دسته بندی: اخبار کنکور دیدگاه ها: 0 0 تاریخ ارسال:۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

چگونه با زبان انگلیسی حرف آخر کمتر از یک هفته به جمع رتبه برترها ملحق شویم؟

آیا تا به حال به این فکر کردید که چیکار کنید تا در زبان انگلیسی به درصدهای بالا برسید؟

امروزه یکی از مشکلات عدیده ای که داوطلبان عزیز دارند  این است که فکر می کنند چون به کلاس زبان نرفته اند و نمی توانند مکالمه کنند پس دیگر قادر به پاسخگویی اکثر سوالات نخواهند بود در حالی که این یک تفکر کاملا اشتباه است که در میان داوطلبان رایج شده و اعتماد به نفسشان را پایین آورده است. اما در این میان نحوه مطالعه زبان کنکور باید به چه صورت باشد؟

نیازی به تشویش و نگرانی نیست چون ما در این متن شما را با روش صحیح مطالعه و یادگیری دقیق زبان انگلیسی آشنا می کنیم پس حتما ما را دنبال کنید.

جایگاه زبان انگلیسی در کنکور

زبان انگلیسی درسی است عمومی با ضریب ۲ و در انتهای دفترچه دروس عمومی واقع شده است. در این درس اگر بتوانید به درصد های بالا برسید از بسیاری از حریفان خود جلو افتاده و خود را به هدف تان نزدیک تر کرده اید. قسمت عمده این درس را واژگان تشکیل می دهند و شاید سخت ترین قسمت سوالت این درس را درک مطلب هایش به خود اختصاص داده است.اما دوستان عزیز این را بدانید که اگر با دقت و تمرین و تکرار آن را مطالعه کنید موفقیت شما حتمی خواهد بود.

نحوه مطالعه زبان کنکور به روش حرف آخری ها

۱-لغات

حتما بسیاری از شما عزیزان می دانید که واژگان نقش بسیار مهمی را در زبان انگلیسی به خود اختصاص داده اند اما باید بدانید برای اینکه لغات را فراموش نکنید از چه روشی استفاده کنید. البته در زیاد بودن تعداد لغات شکی نیست ولی کسی در این میان برنده خواهد بود که یا لغات بیشتری در ذهن داشته باشد یا توانایی حدس زدن معنی لغت را در متنی که تا حدودی به آن وارد است را داشته باشد، کاری که فقط با تمرین و تکرار بسیار می توان به راحتی بر آن مسلط شد.

۲- گرامر

گرامر هم در این میان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. خب در این میان شاید بسیاری از شما بپرسید که با توجه به زیاد بودن تعداد گرامرها و پیچیده بودن بعضی از آن ها در سوالات کنکور چطور می توان به این قسمت مسلط شد؟ اگر شما از منبع خوبی برای مطالعه خود استفاده کنید تا به شما این گرامرها را به صورت الگو آموزش دهددیگر نیازی نیست که تک به تک آن دستورالعمل ها را به یاد بیاورید تا به پاسخ برسید. اما این منبع کجاست و چه منبعیه؟ اگر کمی ما را همراهی کنید به جواب سوالتان دست خواهید یافت.

۳-کلوز تست و درک مطلب

اما میرسیم به سخت ترین جای زبان کنکور، کلوز تست و درک مطلب حاوی متونی هستند که می تواند هم دارای مجهولات لغتی هم دارای مجهولات گرامری باشند که با تسلط بر در گرامر ولغات می توان تا حد بسیار زیادی در این دو قسمت موفق بود. البته که درک مطلب حاوی متون بسیار طولانی تری نسبت به کلوز تست می باشد.

کلیک کنید و بخوانید!  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید و قدیم! بررسی مو به مو سؤالات عربی

اما دوستان میدانید که اصلا پاسخ دادن به این قسمت را باید به چه صورت شروع کرد؟ یعنی باید اول متن را خواند یا سوال را؟ خب دوستان این نکته را هیچوقت فراموش نکنید که تا شما ندانید سوال از شما چه می خواهد چطور می توانید در کمترین زمان به پاسخ دست پیدا کنید در حالی که اکثر شما عزیزان اول متن را می خوانید حتی انقدر برای آن تایم می گذارید که زمان زبانتان به طور کامل تمام شده است و شما هنوز نتوانستید حتی به یک سوال پاسخ دهید.

خب حالا نحوه مطالعه زبان کنکور به چه صورت باشد بهتر است و باید چگونه به این سه قسمت اصلی تسلط کامل پیدا کرد؟ میخواهم شما را با یک منبع بینظیر که می تواند بالا بردن درصدتون در این درس رو تضمین کنه آشنا کنم.

نحوه مطالعه زبان کنکور

زبان انگلیسی حرف آخر

اگه لغات رو فراموش می کنید یا اینکه تو جواب دادن سوالاش به دلیل زیاد بودن لغات دچار سردرگمی میشید، گرامر را خوب یاد نمیگیرید و درصدتون پایین هستش بدونید که این مشکلات کاملا قابل حل شدنه فقط کافیه که با استاد محمودی مدرس زبان انگلیسی کنکور همراه باشید. از روش های تدریس ایشون می توان به الگوسازی و شهودی سازی و انیمیشن برای بهتر یادگیری درس زبان می توان اشاره کرد.

استاد محمودی با استفاده از الگوهای بینظیرشان باعث شدند تا  شما نحوه مطالعه زبان کنکور را به خوبی یاد بگیرید و  دیگر گرامر ها را فراموش نکرده و فقط با به کار بردن الگوها سریعا به جواب برسید. ایشون همچنین از انیمیشن برای یادگیری لغات و گرامر و درک مطلب استفاده کرده اند. دیدن این انیمیشن ها علاقه شما را به دنبال کردن دی وی دی ها و همچنین دنبال کردن تست ها به صورت متوالی بیشتر می کنند و باعث می شود تا زبان برای شما به درسی شیرین و مهیج تبدیل شود.

اگر بخواهم فقط به قسمتی از تداریس استاد اشاره کنم ایشان با استفاده از یک انیمیشن و موزیک بسیار زیبا افعال جدانشدنی یا جداشدنی را آموزش داده و با این کار سبب شده تا مطالب به نیم کره راست شما یا همان نیمکره ای دارای حافظه تصویری می باشد منتقل می شود و این در حالی است که دیگر مطالب هرگز فراموش نمی شوند چرا که با به یادآوری انیمیشن ها یا الگوها خیلی سریع تر از قبل می توانید به جواب دست پیدا کنید.

کلیک کنید و بخوانید!  تکنیکی شگفت انگیز برای جمع بندی دروس اختصاصی !!!!

ویژگی های زبان انگلیسی استاد محمودی

یکی از مهم ترین پارامترهایی که برای خواندن دروس حائز اهمیت است یادگیری آن ها در مدت زمان کوتاه است. کاری که اگر شما به صورت تنهایی و بدون استفاده از هیچ منبعی انجام دهید بسیار طولانی و زمان بر خواهد بود در کنار آن ممکن است نتیجه خیلی خوبی هم نداشته باشد چرا که شما نیاز دارید یکسری تکنیک ها را بیاموزید در غیر اینصورت درصد شما پایین یا متوسط خواهد بود. کوتاه بودن مدت زمان یادگیری تمامی مطالب زبان انگلیسی از جمله ویژگی های زبان انگلیسی حرف آخر می باشد.

استاد محمودی این درس را به مدت ۲۵ ساعت تدریس کرده اند و نحوه مطالعه زبان کنکور با استاد محمودی به این صورت است که شما می توانید این درس را حتی اگر روزانه به مدت دو ساعت به مطالعه اختصاصیش بپردازید در کمتر از ۱۲، ۱۳ روز به اتمام برسانید و بارها و بارها آن را مطالعه کرده و مرور کنید و این رمز موفقیت شما خواهد بود.البته با ساعت مطالعه بیشتر خیلی زودتر از آن چه که فکرش را می کنید می توانید به هدفتان که همان یادگیری است برسید. در کنار کوتاه بودن تایم تدریس، مهم ترین نکته ای که باید به آن اشاره می شدجامع بودن مطالب است یعنی استاد محمودی حتی یک کلمه را هم در این پک یا دی وی دی ها جا نگذاشته اند و به تمامی آن ها اشاره کرده اند.

نحوه مطالعه زبان کنکور

 نحوه مطالعه زبان کنکور به روش استاد محمودی

کافی است تمامی تداریس استاد محمودی را به طور کامل گوش کرده و تک تک آن روش ها را در پاسخ دهی به سوالات کنکور به کار بگیربد یعنی با استفاده از الگوها و به یادآوری انیمیشن ها خیلی راحت و خیلی سریع تر از حد معمول که برای هر سوال ۴۸ ثانیه است به سوالات پاسخ دهید.

دوستان این را فراموش نکنید که زبان انگلیسی نقش به سزایی در رتبه آوری شما دارد و کسی در این میان پیروز خواهد بود که با تلاش بسیار و استفاده از منبع عالی و یک برنامه ریزی مناسب درصد خود را به بالاترین مقدار ممکن برساند. جالب است که بدانید در این درس در سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی در سال ۹۷ فقط ۹ نفر توانسته اند که به درصد ۱۰۰ برسند که از این تعداد سهم تجربی ها ۵ نفر و سهم رشته ریاضی فیزیک ۴ نفر بوده است.

اگر قصد دارید رتبه برتر شوید و می خواهید نحوه مطالعه زبان کنکور را بدانید و به درصد بالا در زبان فکر می کنید با ما همراه باشید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵- ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

 

 

اشتراک این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر