نمونه تدریس دینی دهم استاد یوسفیان حرف آخر

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
نمونه تدریس دینی دهم حرف آخر

نمونه تدریس دینی دهم استاد یوسفیان حرف آخر

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته آموزش رایگان دینی حرف آخر, فیلم های آموزشی رایگان کنکور بدون دیدگاه یک نظر 1

 

دینی دهم حرف آخر از شاهکار های کنکور ایران که یادگیری دین و زندگی کنکور را برای شما راحت تر از هرکاری خواهد کرد. دینی سال دهم از حدود ۲۰۰ صفحه کتاب درسی و آیات فراوانی تشکیل شده است که برای یادگیری آن داوطلب نیاز به صرف زمان زیاد دارد و برای جلوگیری از فراموشی نیز باید دوره های مرور متعددی داشته باشد. اما با دینی دهم حرف آخر فقط در ۱۵ ساعت صفر تا صد دینی سال دهم را یاد بگیرید.در سال ۹۸ نیز دینی استاد یوسفیان پور با سؤالات کنکور تطابق ۱۰۰ درصد داشت و ۱۵ نفر از شاگردان حرف آخر توانستند با استفاده از آن دینی کنکور را ۱۰۰ بزنند. در ویدیو بالا قسمتی از مطابقت دینی حرف آخر با کنکور ۹۸ را مشاهده کنید. امروز هم تصمیم گرفتیم برای شما نمونه تدریس دینی دهم استاد یوسفیان حرف آخر را قرار دهیم. با ما همراه باشید و نمونه تدریس دینی دهم استاد یوسفیان حرف آخر را مشاهده کنید.

نمونه تدریس دینی دهم استاد یوسفیان حرف آخر:


مبحث قیامت از سنگین ترین و گسترده ترین مباحث دینی سال دهم که مطالعه آن بسیار سنگین است اما با نمونه تدریس دینی دهم استاد یوسفیان حرف آخر یادگیری این مبحث برای شما آسان تر از آب خوردن خواهد شد. نمونه تدریس دینی دهم استاد یوسفیان حرف اخر برای مبحث قیامت از سه بخش تشکیل شده است و در ویدیو بالا قسمت اول را می‌توانید مشاهده کنید و با معجزه موسسه حرف آخر در آسان سازی دینی آشنا شوید.

نمونه تدریس دینی دهم حرف آخر:


در قسمت بالا قسمت اول نمونه تدریس دینی دهم حرف آخر را مشاهده کردید و این بار به سراغ قسمت دوم نمونه تدریس دینی دهم حرف اخر خواهیم رفت که ادامه مبحث قیامت است با استفاده از این دو نمونه تدریس از دینی دهم حرف اخر شما قادر خواهید بود به راحتی به حداقل یک تست قطعی از کنکور پاسخ دهید. در کنار مشاهده نمونه تدریس دینی حرف آخر شما می‌توانید مقاله مربوط به برنامه هزار ساعته حرف آخر را مشاهده کنید تا از روش برنامه ریزی در حرف آخر و نحوه بستن پرونده کل دروس کنکور خود را در کمتر از ۴ ماه مشاهده کنید.

برای دریافت نمونه تدریس های بیشتر و تهیه محصولات با دفتر مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید.

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر