نمونه تدریس زبان حرف آخر

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
نمونه تدریس زبان حرف آخر

نمونه تدریس زبان حرف آخر

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته آموزش رایگان زبان حرف آخر, فیلم های آموزشی رایگان کنکور بدون دیدگاه یک نظر 1

دوستان خوبم در سایت مرکزی حرف اخر با نمونه تدریس زبان حرف اخر شاهکاری از استاد مجتبی محمودی بهترین مدرس زبان کنکور با شما هستیم. با استفاده از نمونه تدریس زبان حرف آخر یا نمونه تدریس زبان استاد محمودی شما هم با برترین روش آموزش زبان کنکور اشنا خواهید شد که دیگر نیازی به حفظ لغات زبان نخواهید داشت برای درک مطلب و کلوز تست نیازی به خواندن کل متن ندارید و همچنین کل گرامر زبان کنکور را فقط با داستان سرایی های برترین مدرس زبان کنکور یعنی استاد مجتبی محمودی یاد خواهید گرفت. امروز بهترین نمونه تدریس زبان حرف آخر و فیلم آموزشی زبان کنکور را در اختیار شما قرار می‌دهیم که با استفاده از این نمونه تدریس زبان حرف آخر به بازدهی خوبی خواهید رسید و به صورت کاملا رایگان.

نمونه تدریس زبان حرف آخر:

زبان حرف اخر از سه قسمت گرامر و لغات زبان + درک مطلب و کلوز تست و پکیج تیر آخر زبان تشکیل شده است. در بخش گرامر و لغات شما بدون حفظ حتی یک لغت کل واژگان زبان کنکور را با داستان سررایی یاد خواهید گرفت در بخش گرامر هم با استفاده از الگو های استاد محمودی شما در کمتر از ۱۰ ساعت کل گرامر کنکور را یاد خواهید گرفت و در بخش درک مطلب و کلوز تست هم شما قدرتی را پیدا خواهید کرد که بدون خواندن کل متن به سوالات درک مطلب پاسخ دهید. در قسمت تیر آخر زبان هم در کمتر از ۸ ساعت کل زبان را مرور و جمع بندی خواهید کرد. امروز نمونه تدریس زبان حرف آخر را در سه قسمت نمونه تدریس گرامر زبان حرف آخر ، نمونه تدریس لغات زبان حرف آخر در اختیارتان قرار خواهیم داد.برای مشاهده اطلاعات کامل زبان حرف آخر به بخش فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید.

نمونه تدریس گرامر زبان حرف آخر:

نمونه تدریس گرامر زبان حرف آخر مبحث جملات شرطی

نمونه تدریس زبان حرف اخر حل تست جملات شرطی

نمونه تدریس گرامر زبان استاد محمودی ممبحث ترتیب صفات به همراه حل تست های این مبحث

نمونه تدریس زبان موسسه حرف آخر مبحث گرامر اسم مصدر حل تست

فیلم آموزشی زبان کنکور حرف آخر مبحث گرامر

برای دریافت نمونه تدریس های بیشتر از مبحث زبان و تهیه محصولات اورجینال حرف آخر با شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید.

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر