نقد و بررسی پکیج هندسه ۱ نظام قدیم حرف آخر

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
هندسه یک استاد منتظری

نقد و بررسی پکیج هندسه ۱ نظام قدیم حرف آخر

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته بررسی محصولات حرف آخر برچسب ها: بدون دیدگاه یک نظر 0

هندسه یک حرف آخر

هندسه یک کنکور

هندسه یکی از مباحث تست خیز در ریاضی کنکور می‌باشد و با اختصاص ۴ تست از ۳۰ تست ریاضی به خود جزو مباحث مهم به شمار می‌رود.

اما با توجه به اینکه داوطلبان نحوه ی مطالعه ی هندسه یک را نمی‌دانند همواره از مطالعه ی این مبحث سر باز می‌زنند و اقدام به حذف آن می‌کننند. اما باید توجه داشته باشیم که درس هندسه و سؤالات آن به اندازه ی سؤالات سایر مباحث مانند کاربرد مشتق و یا حد تنوع ندارد. می‌توان هزاران تست از مباحث پایه ای ریاضی مانند کاربرد مشتق طرح کرد که داوطلب را با چالش مواجه کرد اما در هندسه یک اینگونه نمی‌باشد و تنوع سؤالات در این درس بسیار کم می‌باشد به طوری که با بررسی تست های کنکور به یک الگوریتم تکراری در طرح تست های هندسه خواهید رسید.

درس هندسه یک نظام قدیم :

هندسه یک حرف آخر

این درس متشکل از چهار فصل می‌باشد که به طور میانگین هر فصل یک تست را به خود اختصاص می‌دهد. اما نکته اینجاست که در مدرسه هندسه را به صورت تشریحی

.آموزش می‌دهند و نمی‌توان با استفاده از روش های تشریحی به تست های کنکور هندسه پاسخ داد

به عنوان مثال در دوران تحصیل خودم از هندسه بیزار بودم چرا که در مدرسه فقط برای ما قضیه ها را اثبات می‌کردند و در آخر هم ما می‌ماندیم و کوله باری از قضایا

که باید حفظ می‌کردیم.

اما خبر خوب اینجاست که برای حل تست های کنکور هندسه نیازی به این قضایا نیست و فقط کاربرد قضایا و حل تست ها داوطلب را به تسلط می‌رساند.

یک توصیه برای افرادی که می‌خواهند هندسه را حذف کنند :

این کار جزو اشتباهات جبران ناپذیر است. هندسه به نوعی پیش نیاز سایر مباحث و درس ها هم به شمار می‌آید به عنوان مثال قضیۀ خطوط موازی و مورب در ابتدای فصل یک در بسیاری از فصل های فیزیک از جمله حرکت شناسی و در سایر فصل های ریاضی مانند مثلثات و تابع کاربرد دارد.

علاوه بر آن فصل سوم مبحث تالس و تشابه که اکثر فصل های ریاضی و فیزیک از جمله فصل آینه ها با آن مواجه خواهیم شد و بدون تسلط بر این مباحث سؤالات بسیار آسانی را از دست پپخواهیم داد.

اهمیت هندسه به صورت کامل برای شما عزیزان مطرح شد . اما همواره انتخاب بهترین منبع آموزشی برای هر درس یک دغدغه محسوب می‌شود. در این مقاله به صورت کامل به نقد و بررسی پکیج هندسه یک نظام قدیم حرف آخر می‌پردازیم.

معرفی کامل پکیج هندسه ۱ حرف آخر استاد منتظری :

پکیج هندسه یک نظام قدیم

برای اولین بار در کشور استاد عبدالرضا منتظری با قدم در عرصه ی جدیدی برای آموزش نهاده است. در این روش آموزش با روش های قدیمی کاملا خداحافظی شده و این بار آموزش فقط بر مبنای به کار گیری نیمکره ی راست مغز انجام می‌شود.

در پکیج هندسه یک نظام قدیم حرف آخر صفر تا صد هندسه فقط به صورت شهودی و با استفاده از تصویر سازی های بی‌نظیر انجام شده است که درک مطالب را برای داوطلب به شدت آسان می‌نماید

در پکیج هندسه نظام قدیم حرف آخر کل مطالب هندسه در ۴ قسمت تدریس شده است که هر قسمت مربوط به یک فصل می‌باشد.

تعداد ساعات آموزش هندسه در پکیج هندسه یک حرف آخر  ۱۴ ساعت بوده و در قالب ۴ دی وی دی به داوطلب ارائه می‌شود.

اما این ۱۴ ساعت صرفا مربوط به تدریس نمی‌باشد بلکه در پکیج هندسه یک نظام قدیم حرف آخر تمامی تست های ۱۰ سال اخیر کنکور و تست های تالیفی و شبیه ساز کنکور به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرند. در ادامه به بررسی سه ویژگی پکیج هندسه یک نظام قدیم حرف آخر می‌پردازیم

۱- ویژگی تدریس استاد منتظری در پکیج هندسه یک نظام قدیم حرف آخر :

استاد عبدالرضا منتظری

در پکیج هندسه یک نظام قدیم حرف آخر دیگر خبری از تکنیک و فرمول های به درد نخور که فقط برای حل یک سؤال کاربرد دارند نیست. بلکه یک الگو آموزش داده می‌شود و تمامی تست های آن مبحث فقط با همین الگو حل می‌شود. از طرفی آموزش شهودی در پکیج هندسه یک حرف آخر باعث می‌شود تا داوطلب یک درک ساده ای از مبحث داشته باشد و یادگیری موضوعات مختلف به راحتی انجام پذیر باشد.

از الگوهایی که در پکیج هندسه یک حرف آخر تدریس می‌شود می‌توان به :

الگوی بادباک که کلیه ی تست های مربوط به زاویه ها در فصل یک با همین الگو حل می‌شود ،

الگوی جارو که در حل تست های مساحت و فیثاغورس کاربرد دارد

الگوی پروانه و فوق پروانه که در حل تست های تشابه استفاده می‌شود را می‌توان نام برد.

ویدیو بالا رو حتما مشاهده کنید تا ببینید تست زدن زیر ۱۰ ثانیه اونم تستای هندسه یعنی چی

۲- هندسه یک حرف آخر شامل چه مباحثی است؟

همانطور که اشاره شد در این پکیج تمامی مطالب مربوط به چهار فصل هندسه ی نظام قدیم در قالب ۵ الگو و فقط در ۱۴ ساعت آموزش داده می‌شود.

همچنین در این پکیج علاوه بر آموزش کلیۀ تست های ده سال اخیر و تست های تالیفی نیز حل می‌شود یعنی داوطلب با استفاده از پکیج هندسه یک استاد منتظری در ۱۴ ساعت هم بر درسنامه ها مسلط می‌شود و هم کلیۀ تست های مورد نیاز را حل می‌کند و ۴ تست قطعی را به خود اختصاص می‌دهد.

۳- پکیج هندسه یک حرف آخر مناسب چه افرادی است؟

طبق شعار استاد منتظری در حرف آخر برای استفاده از پکیج هندسه یک حرف آخر باید بر ۴ عمل سخت و دشوار (اعمال ضرب ، جمع ، تفریق و تقسیم ) مسلط باشد و اگر این چهار عمل را نداند نمی‌تواند از این پکیج استفاده کند!!!!

در پکیج هندسه ۱ حرف آخر تمامی مفاهیم و پیش نیاز ها برای آموزش هندسه رعایت شده و هر داوطلبی با هر سطح از معلومات می‌تواند از این پکیج استفاده کند.

در حرف آخر چگونه برای پکیج هندسه ۱ حرف آخر برنامه ریزی انجام می‌شود؟

نحوه ی مطالعه برای امتحان نهایی دوزادهم

بعد از تهیۀ پکییج هندسه نظام قدیم حرف آخر توسط مشاور مربوطه یک سری اطلاعات مربوط به داوطلب گرفته می‌شود و با استفاده از آن برنامه های زمانی ، حجمی و تلفیقی در اختیار داوطلب قرار داده می‌شود این برنامه مانند راهنما عمل می‌کند و دقیقا زمان لازم برای اتمام و نحوۀ مطالعه ی این مبحث را در اختیار داوطلب قرار می‌دهد.

پارازیت :

به یاد داشته باشید که در کنکور ۹۷ فقط دو درصد داوطلبان به درصد بالای ۵۰ دست یافتند یعنی با کسب درصد ۵۱ در ریاضی جزو ۲ درصد داوطلبان اول تجربی خواهید بود این این عمل به سادگی ممکن نیست.

پیشنهاد : برای جمع بندی برنامه ای نداری؟ نحوه و طریقۀ جمع بندی رو بلد نیستی؟ تمام مطالب مربوط به جمع بندی و اینکه کی و چگونه باید جمع بندی کرد رو تو همین سایت میتونی مطالعه کنی.

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر