چگونه با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر تنها در ۱۰۰ روز به موفقیت در کنکور برسیم؟

پروژه ۶۰۴۰ چیست و چه کاربردی دارد؟

تا کنکور چند روز باقی مانده؟ اصلا حواستان هست که به روزهای پایانی کنکور نزدیک می شویم؟ دوران کنکور خودم را به یاد می آورم که تا قبل از عید کار خاصی برای کنکور نکرده بودم و مطالعه ام از تابستان آنقدر بی نظم و پراکنده بود که انگار اصلا چیزی نخوانده بودم!!! امان از پراکنده خوانی! آفت خانمان سوز کنکوری ها که بیش از ۹۰ درصد بچه ها گرفتار آن هستند و فکر می کنند خواندن ۱۰ مطلب به صورت ناقص و پراکنده بهتر از خواندن دو مطلب به صورت کامل است. نگران نباشید امروز میخواهم شما را با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر به صورت کامل آشنا کنم.

پروژه ای که ما در موسسه حرف آخر برای شما تدارک دیده ایم تا تنها در ۱۰۰ روز کل دروس کنکور را بخوانید و تست بزنید و بهترین نتیجه را کسب کنید.

آماده اید که سرنوشت کنکور خود را تغییر دهید؟؟ پس با من تا انتهای این مقاله همراه شوید تا امروز کوهی از انگیزه شوید. فقط یک ربع وقت بذارید.

 معرفی کامل پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

همان گونه که از نام این پروژه پیداست این طرح متشکل از دو پارت می باشد:
پارت اول قسمت ۶۰ روزه و پارت دوم قسمت ۴۰ روزه می باشد به عبارتی در مجموع کل این طرح را در ۱۰۰ روز می توان اجریی کرد.

پارت اول طرح ۶۰۴۰: 

در این پارت ۶۰ روز به آموزش اختصاص داده شده است که هر ۴ درس اختصاصی و هر ۴ درس عمومی را بصورت کامل پوشش می دهد, که برای نظام قدیم ۳۰۰ ساعت آموزش و برای نظام جدید حدود ۳۶۰ ساعت آموزش را در بر دارد.

آموزشی کامل و صفر تا صد بدون آن که مطلبی حذف شده باشد به این صورت که برای هر درس تمامی فصول و مباحث مورد بررسی قرار می گیرد، اما در قالب تدریسی فشرده، یعنی دسته بندی منسجم مطالب با تاکید بر مطالب مهم و کلیدی. پس از واژه جمع بندی استفاده نمی کنیم.
در این پارت برای هر درس اساتید به حل تست های منبع و مهم بسنده می کنند و تعداد این تست ها به اندازه ای است که شما را به تسلط در مبحث مربوطه برساند پس در این قسمت برای هر کدام از دروس نیاز به منبع تستی دیگری پیدا نخواهید کرد.

پارت دوم طرح ۶۰۴۰: 

بعد از اجرای پارت اول در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، داوطلب آمادگی ورود به پارت دوم این طرح یعنی برنامه ۴۰ روز را پیدا می کند که این برنامه ۴۰ روز در قالب آزمون اجرا می شود, یعنی ۲۰ آزمون شبیه ساز.

نحوه برگزاری قسمت ۴۰ از پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر:

در این مرحله داوطلب به صورت یک روز در میان کاملا در شرایطی مشابه جلسه کنکور آزمون برگزار می کند. بعد از هر آزمون ۱۵ ساعت تحلیل تصویری توسط اساتید برای همان آزمون را خواهیم داشت .

به این صورت که در اجرای  طرح ۴۰  این پروژه  شما نصف روز آزمون برگزار میکنید و یک روز و نصف کامل به تحلیل آزمون اختصاص میدید..

بر اساس تحلیل آزمون اساتید بسته به نیاز، ممکن است تعدادی از درسنامه ها و نکات مهم در پارت اول را دوباره تدریس و دسته بندی کنند و مزیت این کار این است که در قالب پاسخ های تشریحی هرکدام از این آزمون ها، هرکدام از مباحث بارها و بارها برای شما دوره خواهد شد.
یعنی ممکن است شما در دور اول برای یک درس درصد ۴۰ را داشته باشید، اما رفته رفته که تعداد آزمون بیشتری را مورد بررسی قرار می دهید و در قالب هر آزمون تعدادی از نقاط ضعف خود را شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام می کنید و نقاط قوت خود را تثبیت می کنید، این یعنی پیشرفت شما در آزمون بعدی و در پایان پارت دوم طرح ۶۰۴۰ شما به تسلط قطعی برای جلسه اصلی  یعنی همان جلسه کنکورمی رسید.

آیا ۶۰۴۰ پروژه مطالعاتی جمع بندی است؟

بعد از آشنایی اولیه با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر ممکن است این سوال در ذهن شما شکل بگیرید که آیا ۶۰۴۰ یک پروژه جمع بندی است؟
که در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در مطلب قبلی هم گفتیم در مورد این طرح از واژه جمع بندی استفاده نمی کنیم.

چرا در مجموعه حرف آخر ما این ادعا را داریم که پروژه ۶۰۴۰ جمع بندی نیست؟

در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر, چون اگر قسمت ۶۰ روزه این طرح که آموزش می باشد جمع بندی باشد، بنابراین ورود به قسمت ۴۰ روزه این طرح منقطی نیست چون آزمون جامع اصلا معنی پیدا نمی کند.
داوطلب اگر بخواهد  ۳۰ یا ۴۰ درصد مطالب را با جمع بندی پوشش دهد، چطور آزمون جامع برگزار کند؟
داوطلب زمانی می تواند ادعا داشته باشد که میتواند آزمون جامع برگزار کند که پوشش ۱۰۰ درصدی مطالب را در آموزش خود داشته باشد.

حال ممکن است سوال پیش بیاید چگونه آموزش و تسلط در ۱۰۰ روز امکان پذیر است؟

چون در این طرح ۳۰۰ ساعت فیلم آموزشی بیشتر نداریم. این قدرت مجموعه ماست که با استفاده از تکنولوژی جدید روز آموزش الگو و انیمیشن و رمز گردانی یاد گرفتیم که چگونه به داوطلبان لذت یادگیری را بچشانیم.

با این روش به شما یاد خواهیم داد  مثلا ترکیب توابع که صد درصد ۲ سوال کنکور هست، به چه شکلی در یک ساعت و نیم، ۵ دقیقه اش را آموزش ببینید  و ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه باقی مانده را  ۵۰ تا تست حل کنیدیا به چه شکلی در عرض ۳ ساعت پرونده حد و پیوستگی را ببندید به طوری که ۲ تا سوال قطعی کنکور را جواب دهید. یا به شما خواهیم گفت که ۲ سوال قطعی آمار را چگونه با ترکیب کردن یکبار برای همیشه آموزش ببینید.

در فیلم زیر حل تست های ترکیب توابع را فقط با یک الگوی بی نظیر از استاد منتظری یاد بگیرد!!!

پس این دیگر برمی گردد به هنر ما که چه اتفاقی می افتد و ما چگونه در ۶۰ روز کل آموزش را بستیم. البته این را هم بگویم اینکه می گوییم آموزش در ۶۰ روز، در بعضی از درس ها ۸۰ درصد و در بعضی درس ها ۹۰ درصد. اما جالب این است که وقتی ما ۸۰ درصد اینجا بستیم، ۲۰ درصد باقیمانده را در آزمون ها تدریس می کنیم.

پوشش دهی مطالب و ساعت تدریس در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر چگونه است؟

در قسمت قبلی این مقاله بصورت کامل با ذکر دلیل بازگو کردیم که پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر پوشش ۱۰۰ درصدی  مطالب را دارد و مهمتر از آن، فقط پوشش دادن مطلب نیست که داوطلب فقط فیلم آموزشی ببیند، بلکه برای تسلط و اطمینان خاطر داوطلب از یادگیری ۱۰۰ درصدی مطالب این جا داوطلب را به چالش می کشیم اما چگونه؟

با ۲۰ آزمون شبیه ساز همراه با ۱۵ساعت پاسخ نمای تصویری برای هر آزمون دوباره تاکید میکنم پاسخ نما نه پاسخ نامه مثلا در درس ریاضی۲۰ تا آزمونی که طرح شده ، پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر در جلوی دوربین همه حرف ها گفته شده است یعنی مثلا از سوال ۱۲۶ تا سوال ۱۵۵ دانش آموز به محض اینکه کلیک بکند، هر آزمونی که داده است، مشکل دارد سریع دی وی دی اش را می گذارد داخل دستگاه از شماره ۱ می آید تا ۲۷۰ کلیک می کند و با توضیحات تصویری استاد لذت یادگیری را می چشد که این اتفاق بزرگی است.

همانطور که قبلا گفته شد در قسمت ۶۰ این پروژه تقریبا ۹۰ درصد آن از سوالات بسیار مهم و منبع پوشش داده است و از سوالات کتاب درسی نیز تعداد زیادی سوال منشعب شده و خروجی های بسیار خوبی از آن گرفته شد. و در قسمت ۴۰ شما ۲۰ آزمون کاملا مشابه کنکور را خواهید داشت که در کل ۳۰۰ ساعت تحلیل این آزمون ها   این آزمون ها  می توانید بار ها و بار ها خود را محک بزنید.

در فیلم زیر با دیدن قسمتی از پاسخ نمای تصویری_تحلیلی ۲۰ آزمون در درس زیست شناسی به اثبات ادعای ما در این باره میرسید که چگونه پاسخ نمای تصویری این آزمون ها میتوانند شما را به دیدن طراحانه در هر درس برساند:

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر به کدام دسته از داوطلبان توصیه می شود؟

همونطور که قبلا گفتیم پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر برنامه ای با ایده و استراتژی جدید در کنکور می باشد که قابلیت اجرایی این برنامه برای داوطلبان مختلف در هر سطح و وضعیتی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه می باشد.

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر به کدام دسته از داوطلبان توصیه می شود؟

اول از هر چیز باید گفت این طرح مناسب برای داوطلبانی است که می خواهند در کمترین زمان، بیشترین بازده مطالعاتی را داشته باشند و داوطلبانی که تلاش داشتن و کلی کار انجام دادن اما  دوره و تست زنی منظمی نداشته و به جمع بندی و دسته بندی منظمی نرسیدن و یا نه اون آن دسته پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر از داوطلبانی که با وجود داشتن زمینه مطالعاتی بنا به هر دلیلی مطالعه برای کنکور را تا کنون به طور جدی شروع نکردن، اما به دنبال این هستند که متناسب با زمان باقی مانده بتوانند به نتیجه نسبی مطلوب برسند.

حتی داوطلبانی که مطالعه کامل و تست زنی دقیق و منظم داشتن اما به رتبه شدن در آزمون  های آزمایشی و تثبیت رتبه در کنکور سراسری فکر می کنند.
به عبارتی در هر سطح و وضعیتی که هستید این پروژه ۶۰۴۰ میتونه براتون معجزه گر باشه تا شما هم بتونید سهمتون و از کنکور بردارید.

تاثیرات و مزیت های پروژه ۶۰۴۰

اکثر داوطلبان در ماه های پایانی کنکور با آزمون های جامع از سوی موسسات مختلف مثل سنجش، قلمچی، گاج و غیره که همه حداقل ۳ تا آزمون جامع را خواهند داشت مواجه هستند,کسانی که مطالعه دقیق و تست زنی منظم داشته اند و قدرتمند شده اند، این آزمون های جامع به نفعشان می باشد و ابزاری خوب برای شناسایی و محک آن ها قبل از آزمون اصلی می باشد.
اما دانش آموزانی که دست و پا شکسته مطالعه داشته اند و کلاً به نتیجه نرسیده اند، با رسیدن به آزمون های جامع نا امید شده و سعی در کنار گذاشتن کنکور دارند.

چرا عده ای از داطلبان با رسیدن به آزمون های جامع نا امید شده و سعی در کنار گذاشتن کنکور دارند؟

چون قبل از آزمون جامع آزمون های مبحثی وجود دارد, در آزمون های مبحثی طراح حق ندارد سؤالات را با مباحث جلوتر ترکیب کنهد پس سؤالات حالت ترکیبی ندارند.
اما وقتی به آزمون های جامع می رسیم چون حجم بیشتر سوالات کنکور ترکیبی است طراحان به تبعیت از این موضوع در آزمون های جامع دست به طراحی سوالات ترکیبی میزنند و در اینجا دانش آموز با چالش جدی رو به رو می شود.

در مجموعه حرف آخر با طراحی این پروژه این چالش را  برای همیشه برای داوطلب حذف کردیم و بهترین تاثیر و مزیت این طرح نیز همین می باشد که در ماه های پایانی کنکور به همه داوطلبان در هر وضعیتی که قرار دارند این امکان را می دهد در کمترین زمان  با جدیدترین متد های آموزش روز دنیا آموزش۱۰۰درصدی مباحث را بصورت مفهومی و ترکیبی داشته باشند بدون آن که مبحثی حذف بشه و از همه مهمتر با ۲۰ آزمون جامع شبیه ساز با پاسخ نماهای تشریحی بتواند به کرات خود را محک زده و با آمادگی کامل وارد آزمون های جامع و در نهایت آزمون اصلی همان کنکور شوند.

در فیلم زیر  تاثیرات پروژه ۶۰۴۰ را از زبان استاد منتظری بشنوید:

برای کدام نظام آموزشی طراحی شده است؟ قدیم یا جدید؟

حرف آخر به عنوان جامع ترین نشر دیجیتال آموزشی در عرصه کنکور با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا خدمات و منابع خود را برای تمامی دروس در هر دو نظام آموزشی نظام قدیم( سالی واحدی) و نظام جدید(۳-۳-۶) بصورت پایه ای و مبحثی, بصورت کامل ارائه می دهد که پروژه ۶۰۴۰ هم از این قاعده مستثنی نیست.

نتایج کسانی که با  پروژه ۶۰۴۰ پیش رفته اند:

در این قسمت از مقاله میخواهیم شما را با نفراتی برتری از کنکور سراسری آشنا کنیم در یک یا چند یا همه دروسشان با پروژه ۶۰۴۰ حرف اخر  پیش رفته اند و توانسته اند به رویای خودشان که رسیدن به رشته های تاپ و دسته اول مثل پزشکی و دندان پزشکی و دارو در بهترین دانشگاه های کشور هست برسند.

اسامی نفرات برتر موسسه حرف آخر:

محمدرضا خوشرو(زاهدان) – پزشکی تهران

مهرداد زارع(زاهدان) – پزشکی تهران

اسماعیل احمدی(بوکان) – پزشکی بهشتی

سروش مسروری(بوکان) – پزشکی بهشتی

حسین فلاح( ملارد) – پزشکی بهشتی

عرفان شهبازی(ملارد) – دندان پزشکی بهشتی

مهدی حسنی – پزشکی تهران

فائزه کیانفر – پزشکی تهران

مینا صالحی – پزشکی تهران

میثم فرهمندی – پزشکی ایران

مهدی ایمانی – پزشکی ایران

سروین سلیمانی – پزشکی بهشتی

صالح مهر عبداللهی – پزشکی شاهد

رضا عطارپور –  پزشکی تهران

اسامی نفراتی که از پروژه 6040 حرف آخر استفاده کرده اند

دوستان عزیز شما هم مثل خیلی دیگه از رتبه برتر های حرف آخری از الان فرصت دارید به رتبه شدن فکر کنید و به رتبه شدن برسید فقط کافی از همین حالا یه حرف آخری بشید.

مشاوره و برنامه ریزی در پروژه ۶۰۴۰

بعد از آشنایی با طرح راهبردی ۶۰۴۰ برای مدت زمان باقی مانده تا کنکور، کار اصلی ما در وهله دوم این است که برنامه راهبردی این طرح را متناسب با وضعیت هر داوطلب برایش شخصی سازی می کنیم در دو قسمت: برنامه زمانی و برنامه حجمی

برنامه زمانی:

یعنی بعد از ثبت نام  در این طرح، یک برنامه زمانی منحصر به فرد در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت که در این برنامه به هر درس عمومی و اختصاصی متناسب با ضریب و اهمیتی که دارند، وقت اختصاص داده شده است و هیچ درسی حذف نشده است و برنامه دروس عمومی و اختصاصی هیچ گونه تداخلی باهم ندارند.

برنامه حجمی:

متناسب با برنامه زمانی، یک برنامه حجمی در اختیار داوطلب قرار می گیرد, منظور از برنامه حجمی این است که در هر جلسه ای که در برنامه زمانی برای هر درس مشخص شده است، به صورت دقیق تعیین می شود که چه مبحثی از دروس موردنظر مورد مطالعه قرار بگیرد. زمان دیدن DVD، تکمیل نویسی جزوه، تست و تحلیل تست در هر جلسه لحاظ شده است.
نمونه ای از برنامه حجمی روزانه در طرح 0 تا 100 حرف آخر

 

به بیان ساده تر در این برنامه ریزی حرف آخر، مدیریت صفر تا صد برنامه به عهده مشاوران ماست. تنها وظیفه داوطلب، اجرای درست برنامه ها و تعهد نسبت به برنامه هاست. چیزی که مشخص می کند تا چه میزان از این طرح نتیجه بگیرید.

جهت مشاوره و برنامه ریزی از طریق شماره های زیر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید:
۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳
۰۹۱۲۰۵۶۰۲۵۶