8 مزیت برای انتخاب پکیج کامل حرف آخر

خیلی از داوطلبان کنکوری نمی دانند که چطوری برای کنکور 99 شروع به مطالعه کنند. نمی دانند از چه منبعی استفاده کنند اصلا کلاس خوبه یا دی وی دی یا نه اصلا مطالعه کتاب؟ بهترین منبع برایشان چی می تواند باشد و آیا آزمون شرکت کنند یا نه؟ شاید این مقاله با معرفی پکیج کامل حرف آخر بتواند به همه سوالات شما پاسخ دهد، پس تا انتها ما را دنبال کنید.

چرا دی وی دی چرا کلاس یا کتاب نه؟

هر کدام از گزینه های بالا ممکن است انتخاب شما باشند اما چرا ما روی دی وی دی تاکید دارییم. بیاید تا کمی واضح تر و جزئی تر در این مورد بحث کنیم. در ابتدا این را خدمتتون عرض کنم که شما در هر صورت باید بدانید که کتاب درسی حرف اول را می زند چه شما با دی وی دی پیش بروید چه کلاس بروید.

آمادگی برای کنکور فقط و فقط با کتاب

دوستان عزیزی که برای کنکور فقط و فقط با کتاب پیش می روند به یکسری مشکلات برخورد می کنند که یکی از آن ها کم آوردن زمان می باشد. به طور مثال اگر شما دوست گلم قصد داشته باشی دین و زندگی را با کتاب بخوانی 500 صفحه کتاب است و یک عالمه آیات و روایات البته در مورد نظام قدیمی ها تعداد آیات و روایات بیشتر است و در مورد نظام جدیدی ها مطالب بیشتر خواهد بود و سرفصل مطالب و تیترشان حائز اهیمت.

به هر حال چقدر زمان لازم است تا بتوانید تمامی این متون را بخوانید و آیات و روایات را حفظ باشید و در کنار آن ها ترکیب بین دروس و آیات و پیام و مفهوم آیات را هم به طور کامل بلد باشید؟ خیلی زیاد. تازه این فقط یکطرف قضیه ست چون ممکنه این مطالب فراموش هم بشوند و شما مجبور باشید دوباره آن ها را بخوانید و البته که کنکور فقط شامل درس دین و زندگی نمی شود و درس های مهم تر دیگری تحت عنوان زیست و شیمی و ریاضی و فیزیک برای تجربی ها و ریاضی و فیزیک و شیمی برای ریاضی فیزیک ها حرف اول را میزند.

حجم مطالب دارد بیشتر و بیشتر می شود و ضریب برخی دروس بیشتر از بقیه و وجود فرمول ها و تکنیک های لازم برای تست زنی دروس هم که سر به فلک می زند. حالا چطور می شود که یک دانش آموز در این مدت کم هم کتاب ها را بخواند هم به مدرسه برود هم به درس های مدرسه اش برسد و مهم تر از همه دچار فراموشی مطالب نشود؟ پس با وجود این توضیحات کتاب هب تنهایی نمی تواند گزینه خوبی برای رسیدن به هدفتان باشد یا حتی اگر باشد هم نیاز به زمان بسیاری دارد که برای داوطلب امکان پذیر نیست.

کلاس های کنکور

یادگیری توسط استاد کاری بسیار فوق العاده است و دانش آموز می تواند خیلی خوب درس ها را فراگیرد. اما دوستان به این توجه کردید که برای رفتن به کلاس باید یک ساعت زودتر اقدام به آمادگی برای رفتن به سرکلاس کنید و بعد از کلاس هم یک تایمی لازم است در مسیر کلاس تا منزل باشید و بعد از رسیدن از سر کلاس هم چون در مسیر رفت و برگشت بودید احساس خستگی می کنید و چند ساعتی هم به این منوال از زمانتان می گذرد و شما خیلی کارها از جمله مرور و تست زنی را انجام نداده اید.

البته اگه شما داوطلب عزیز مدرسه ای نباشید چون اگر به مدرسه هم بروید و بعدش هم کلاس کنکور تقریبا دیگذ هیچ تایمی برای هیچ جیزی نخواهید داشت و در این صورت هم از درس زده می شوید و هم خیلی خسته می شوید.

متاسفانه بسیاری از کلاس های کنکور نیاز به هزینه های بسیار بالایی دارد و داوطلبان در این مورد به مشکل برمی خورند و ممکن است والدین شان برای پرداخت هزینه بسیار اذیت شوند. اما همه این ها به کنار اگر شما در منطقه ای باشید که محروم است و متاسفانه کلاسی هم در آن منطقه برگزار نشود پس باید یا به کلاس نروید یا باید علاوه بر هزینه های کلاس هزینه های رفت و آمد را هم به آن اضافه کرد که در این صورت شرایط برای داوطلب بسیار سخت می شود.

دی ودی دی

با استفاده از دی وی دی ها دیگر نیازی به کلاس نخواهید داشت و در منزل خود می توانید به راحتی درس را بیاموزید. دیگر خبری از ساعت های اتلاف شده رفت و برگشت نیست و مهم تر از آن در کم ترین مدت می توانید دروس را یاد بگیرید و آن مطالب را فراموش نکنید. خب دی وی دی های پکیچ کامل حرف آخر شامل این مزایا می باشد.

پکیج کامل حرف آخر

معرفی پکیج کامل حرف آخر

پکیج کامل حرف آخر شامل دی وی دی و جزواتی که در آن ها تدریس اساتید نوشته شده و هم چنین یکسری کتاب ها می باشند. تمامی دروس در آن موجود می باشند و جامع و کامل هستند. اما می خواهم به ویژگی های این پکیج که مزایای آن نیز می باشند اشاره کنم:

مزایای استفاده از پکیج کامل حرف آخر

1- کامل و جامع بودن پکیج ها

استفاده از این پکیج خیال شما را از لحاظ کامل بودن منبع راحت می کند دیگر نگران این نخواهید بود که نکند یک قسمتی از کتاب را نداشته باشد یا جا افتاده باشد. این پکیج خط به خط کتاب را به طور کامل برای شما شرح داده است.

2-روش های سریع تست زنی

در پکیج کامل حرف آخر شما روش های سریع تست زنی تمامی دروس را به طور کامل یاد خواهید گرفت اما به چه صورت؟ اساتید گرامی موسسه حرف آخر با استفاده از الگوها و انیمیشن ها و تصویرسازی دروس را به طور کامل به شما یاد می دهند و با توجه به انیمیشن ها و تصاویری که وجود دارد مطالب به نیمکره راست شما منتقل می شوند که همان حافظه تصویری شما می باشد پس مطالب هم از یاد شما نخواهند رفت و در کنکور با استفاده از آن ها سریعتر به جواب می رسید.

پکیج کامل حرف آخر

3-مفهوم محور

این پکیج به طور مفهوم محور می باشد. یعنی چه؟ یعنی اینکه اساتید دروس را به طوری تدریس کرده اند که در تدریس شان به طور کامل نکات ترکیبی را اشاره کرده اند و بهتر است بگویم که ترکیبی تدریس کرده اند و شما با دیدن این تدریس ها به راحتی می توانید به سوالات ترکیبی هم به خوبی پاسخ دهید.

4-کم حجم و پرمغز

در کم ترین زمان دروس به شما آموزش داده می شود. یعنی همه شما دین و زندگی ای که برای شما ممکن است چندین ماه طول بکشد فقط با مشاهده 50 ساعت دی وی دی کل دین و زندگی را با تمام نکات ترکیبی اش و مفهوم و پیام آیه ها به خوبی آموزش می بینید.

5-دارای پاسخ های تشریحی کامل

پاسخ تمامی تست ها به صورت کاملا تشریحی توضیح داده می شود به طور مثال ممکن است در برخی کتاب های کار وقتی شما به پاسخنامه رجوع می کنید نوشته باشد گزینه 3 صحیح است یا نوشته باشد به درسنامه رجوع شود. اما در پکیج کامل حرف آخر علاوه بر توضیح کامل گزینه صحیح. گزینه هایی که صحیح نیستند را هم به شما توضیح می دهند که چرا نمی توانند صحیح باشند.

6-استفاده از تکنولوژی روز دنیا

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این پکیج مشهود است به این معنا که تدریس به صورت شهودی سازی و الگو و انیمیشن است و اولین موسسه ای می باشد که از این روش منحصر به فرد برای تدریس استفاده کرده است.

7-بیان شیوا اساتید

اساتید در این پکیج بیانی کاملا شیوا و رسا دارند و شما داوطلب عزیز از تدریس اساتید به هیچ وجه خسته نمی شوید.

8-آموزش به زبان ساده

آموزش ها به صورتی است که تمامی داوطلبان چه در سطح ضعیف باشند چه در سطح قوی به راحتی دروس را یاد میگیرند و می توانند به تست ها پاسخ دهند.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد پکیج کامل حرف آخر داشتید می توانید با ما در تماس باشید:
09120047025-02166576371

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!