کلاهبرداری حرف آخر

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

کلاهبرداری موسسه حرف آخر! در سال های اخیر که موسسه استاد عبدالرضا منتظری محبوبیت فراوانی کسب کرده است حاشیه هایی در رابطه با کلاهبرداری موسسه حرف آخر به گوش می‌رسد. اما امروز من شایان مامندی به عنوان کسی که دوران دبیرستان از تمامی منابع این موسسه استفاده کرده است و همچنین فردی که 3 سال در این موسسه مشغول فعالیت است بدون هیچ گونه اغراق و طرفداری از موسسه به صورت کامل تجربیات خودم در رابطه با محصولات موسسه حرف آخر و نقد این موسسه را در اختیار شما قرار خواهم داد و بعد از خواندن این مقاله خودتان می‌توانید تشخیص بدهید که کلاهبرداری موسسه حرف آخر درست است یا نادرست.

من شایان مامندی هستم مشاور تحصیلی و  دعوت می کنم که 5 دقیقه از وقت ارزشمند خود را به خواندن این مقاله اختصاص دهید و با دید بازتری برای انتخاب منابع آموزشی اقدام کنید. همان‌گونه که اشاره کردم این مقاله را نه به عنوان مشاور موسسه حرف آخر بلکه به عنوان یک مشاور بی طرف در رابطه با کلاهبرداری موسسه حرف آخر برای شما خواهم نوشت و به صورت صادقانه تمامی موارد مربوط به حرف آخر را با دلیل و استدلال قانع کننده در اختیار شما قرار خواهم داد.

در ضمن یک خبر خوب هم برای شما عزیزان داریم اگر در خرید محصولات ابهامی برای شما وجود دارد و به دنبال خرید با اطمینان محصولات حرف آخر هستید باید بدانید این سایت دارای نماد اعتماد است و برای تهیه محصولات کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی با مشاوران ارشد موسسه در ارتباط باشید یا فرم زیر را پر کنید.

شایان مامندی» 02166576182 برای ارتباط از تلگرام یا واتس آپ هم کافیست کلیک کنید.

آقای میلاد خدایی» 02166572148 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

خانم حدیث قمری» 02166576371 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

خانم مریم فرزی» 02166566623 برای ارتباط از تلگرام کلیک کنید.

قمری-4-ماهه

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

کلاهبرداری موسسه حرف آخر:

موسسه حرف آخر از سال 1390 قعالیت خود را به عنوان تولید کننده منابع آموزشی در زمینه کنکور ایران شروع کرد و توسط عبدالرضا منتظری فعالیت خود را آغاز نمود. این موسسه نو پا سبک جدیدی از آموزش دروس را مبتنی بر استفاده از پویا نمایی آغاز کرد که تا کنون برای استفاده از این روش هیچ اقدامی نشده بود. در زمینه کنکور موسسات متعددی مشغول فعالیت بودند و هستند و امروز تفاوت عمده حرف آخر با سایر موسسات و کلاهبرداری موسسه حرف آخر در سایت مرکزی حرف اخر را کاملا بررسی می‌کنیم که آیا ادعای صحیحی است یا خیر.

استفاده از پویا نمایی یادگیری دروس و مفاهیم را از حالت حفظی خارج می‌کند و به حالت آموزشی مفهومی تبدیل می‌کند. شاید این جمله برای شما مبهم باشد پس با یک مثال مفهوم آن را بیان کنیم.

راستی از اینجا قصد دارم به شما تعدادی از محتواهای مهم و به شدت کاربردی را معرفی کنم که جزو مقالات پر بازدید هم هستند، برای دسترسی به هرکدام می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

همه شما تجربه تماشای فیلم را دارید. یکی از فیلم های مورد علاقه خود را به یاد بیاورید که چند سال قبل مشاهده کرده اید. نه به صورت کامل ولی تقریبا جزئیات و درون مایه فیلم در ذهن شما مانده است.

حال به کتابی که هفته قبل مطالعه کرده اید فکر کنید. متوجه می‌شوید که حجم گسترده آن را از یاد برده اید یا اصلا همگی تجربه دارید بعد از خارج شدن و اتمام امتحان یک درس چند ساعت که گذشت احساس می‌کنید کل آن درس را از یاد برده اید.دلیل این امر به خاطر حفظ کردن دروس است اما دلیل فراموش نکردن فیلم این است که به صورت شهودی آن را مشاهده کرده اید. حال به این بیندیشید که اگر در یادگیری دروس هم می‌توانستید از شهودی سازی استفاده کنید چقدر یادگیری آسان و ماندگاری مطالب در ذهن افزایش می‌یافت. موسسه حرف آخر برای اولین بار در این مسیر قدم گذاشت و صفر تا صد دروس را به صورت انیمیشین تدریس کرد. اما همه این ها یک طرف ولی کلاهبرداری موسسه حرف اخر و پویا نمایی چه ارتباطی دارند؟پاسخ این سوال را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

حرف آخر کلاهبردار است؟

در قسمت بالا به پویانمایی در حرف آخر اشاره کردیم و در رابطه با تاثیری که در یادگیری دارد حرف زدیم. اما الان می‌خواهیم بین محتوای حرف آخر و جمله حرف آخر کلاهبردار ارتباط ایجاد کنیم. در قدم اول در رابطه با جمله حرف آخر کلاه بردار که ممکن است اکثر شما شنیده باشید ولی سوال من این است که آیا تا کنون کسی توانسته است ایرادی از محتوای منابع آموزشی یا دی وی دی های حرف آخر ایراد بگیرد؟ مثلا بگوید که که در فلان درس فروشگاه حرف آخر نکته ای وجود دارد که نمی‌توان با آن فلان سوال کنکور را حل کرد؟ اگر فردی چنین ادعایی دارد از طریق شماره تماس 02166576182 یا 09120067692 با من در ارتباط باشد و در صورتی که سوالی از کنکور بیابد که با الگوهای اساتید حرف آخر نتوان آن را حل کرد  جایزه دریافت می‌کند. این ادعای بزرگی است اما بخاطر اینکه روی تک تک دروس حرف آخر تسلط دارم به شما تضمین خواهم داد که به هیچ وجه حرف اخر کلاهبردار درست نیست و فقط بخاطر شایعه پراکنی است.

دلیل اینکه موسسه حرف آخر در دو سال برند معتبر و شناخته شده ای شد بخاطر محتوای آن است. بهترین محتوای آموزشی که در هیچ جای ایران مشابه آن وجود ندارد. برای برند شدن یک شرکت یا موسسه به زمانی حدود حداقل 5 سال لازم است ولی حرف آخر در دو سال به این جایگاه رسید و این نشان دهنده محتوای خوب آموزشی است. افرادی که شایعه حرف اخر کلاهبردار یا کلاهبرداری حرف اخر را در بین دانش آموزان پراکنده می‌کنند بخاطر رقیب بودن حرف آخر با آن هاست. با روی کار آمدن موسسه حرف آخر درامد موسسات بزرگ بسیار کاهش یافت. به یاد داشته باشید که هرگاه یک فرد یا شرکتت یا موسسه ای کوبیده و تخریب شد دلیل این تخریب شدن از دو حالت بیشتر نیست! یا آن موسسه بسیار کلاهبردار است یا آن موسسه بسیار عالی است. اگر حرف آخر کلاهبردار بود حداقل یک نفر می‌توانست از محتوای آموزشی آن ایراد بگیرد اما تا کنون این اتفاق رخ نداده است. در ادامه بازهم بیشتر این موضوع را بررسی می‌کنیم و به شکلی جذاب تر.

داستان رتبه های برتر حرف آخر

ویدیو بالا درباره بهنام دانش می‌باشد. رتبه دو رقمی کنکور تجربی 99 که با کمک تدریس های حرف آخر توانست این جایگاه را کسب کند و جالب است بدانید در همان کنکور 99 تعداد 30 رتبه تک و دو رقمی داشت.

رتبه 12 و 23 کنکور تجربی 99

ویدیو های بالاهم مربوط به رتبه 12 و 23 کنکور تجربی می‌باشد که توانستند با کمک حرف آخر به نتیجه های دلخواه خود دست پیدا کنند و در ویدیو فوق نظرات خود را درباره حرف آخر بیان کرده اند. برای دیدن نمونه های بیشتر کافیست وارد صفحه نظرات درباره حرف آخر شوید.

ویدیو های بالا تنها گوشه ای از رتبه های برتر حرف آخر است که با این مجموعه توانسته اند به هدف خود در کنکور سراسری دست پیدا کنند. اگر شما هم خواهان استفاده از منابعی هستید که رتبه های برتر استفاده کرده اند همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر

عقب نمانید! تمام دروس را در 4 ماه تمام کنید...

عبدالرضا منتظری کلاهبردار:

پک کامل حرف آخر نظام قدیم رشته تجربیجدیدا در رابطه با استاد منتظری هم حرف و حدیث های زیادی شنیده می‌شود. استاد منتظری مدرس ریاضی حرف آخر و همچنین مدیرعامل موسسه حرف اخر است. شاید جمله عبدالرضا منتظری کلاهبردار را نیز شنیده باشید یا اینکه عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است. اما بازهم دلیلی برای این جمله و اثبات آن وجود ندارد. جدیدا عده ی زیادی می‌گویند که استاد منتظری با طراحان سوالات کنکور در ارتباط است و سوالات را خریده است. اما منطقی فکر کنید احتمال اینکار وجود دارد؟ تا یک هفته قبل از کنکور اصلا دسترسی به سوالات کنکور غیر ممکن است و از طرفی دی وی دی های حرف اخر اصلا اپدیت نمی‌شود آن وقت به نظر شما امکان دارد سوالات کنکور خریداری شود و در حرف آخر تدریس و بررسی شود که داوطلبان سوالات را داشته باشند؟ پس بازهم به این نتیجه می‌رسیم که استاد منتظری کلاه بردار نیست و همچنین استاد منتظری مافیا کنکور هم نیست. فقط یک مدرس دلسوز و کاربلد است و بیش از 20 سال در زمینه تدریس ریاضی کنکور سابقه دارد. همچنین بهترین محتوای آموزشی را در زمینه کنکور در اختیار داوطلبان می‌گذارد که تا کنون نتایج درخشانی نیز کسب کرده است. در لیست قیمت محصولات حرف آخر می‌توانید این منابع را ببینید.

موسسه حرف آخر خوبه؟

مطابقت حرف آخر

خب برسیم به پاسخ این سوال که ایا موسسه حرف آخر خوبه؟ یا آخرین دلیل برای اینکه موسسه حرف اخر کلاهبردار است یا نه می‌توان به مدارک معتبر بین الملی از دانشگاه فرانسه و سازمان یونسکو اشاره کرد. این مدارک به دلیل ارائه نسل جدید آموزش در حرف آخر به این برند تعلق گرفته است و حتی در ایران هم در اخبار سراسری شبکه یک و شبکه دو و شبکه خبر از حرف آخر تجلیل شده است. آیا اگر کلاه برداری حرف آخر واقعیت داشت می‌توانست چنین جوایز و مدارکی را از برترین نهاد های جهانی دریافت کند؟

اما به سراغ رتبه های برتر حرف آخر برویم. موسسه حرف آخر در سال 97 حدود 15 رتبه زیر 100 و در سال 98 حدود 30 رتبه زیر 100 داشت. در حرف اخر محتوای دروس به حدی قوی است که حتی تطابق فراوانی با دروس کنکور داشت و اینجا می‌توان پاسخ سوال حرف اخر خوبه را دریافت کنید. اگر محتوای حرف اخر خوب نبود هیچ وقت نمی‌توانست به این نتایج درخشان برسد در حالی که حرف آخر حتی رتبه تک رقمی نیز داشته است. می‌توانید مقاله مربوط به رتبه های برتر حرف اخر را از همین سایت بخوانید.

عبدالرضا منتظری و دخترش افتخار آفرین شدند

 

نازنین منتظریشاید باور این موضوع برای رقیبان حرف آخر اندکی سخت و حتی غیر قابل تحمل باشد اما باید بدانید که عبدالرضا منتظری و دخترش یعنی نازنین منتظری افتخار آفرین شدند. دلیل این افتخار آفرینی هم خانم نازنین منتظری می‌باشد که امسال توانست به مسابقات جهانی فیزیک راه پیدا کند و استاد منتظری به عنوان تنها مدیر انتشارات آموزشی چنین موفقیتی را کسب کرد و فرزندش به مسابقات المپیاد جهانی راه پیدا کرد و اینجاست که این بیت واقعا لایق حرف آخر و خانواده استاد منتظری است ” کار ز عمل براید نه به حرف / ما همه با هم اولیم ” چنین نتیجه ای خود نیز دلیلی بر توانایی موسسه حرف آخر است.

آیا موسسه حرف آخر معتبر است؟

یکی از سوالات رایج هم درباره این است که آیا موسسه حرف آخر معتبر است یا خیر. در پاسخ این سوال باید گفت که موسسه حرف آخر از سال 1390 به صورت رسمی فعالیت خود را شروع کرده است و همچنین به صورت رسمی نام این موسسه ثبت شده است و علاوه بر این با توجه به برنامه های موسسه حرف آخر در شبکه های تلویزیونی می‌توان به اعتبار موسسه حرف آخر پی برد زیرا سال هاست که برنامه های آموزشی موسسه حرف آخر از تمامی شبکه های ملی صدا و سیما و همچنین شبکه های استانی در حال پخش است و احتمال آن نزدیک به صفر است که مخاطب شبکه های صداوسیما باشید و اسم موسسه حرف آخر را نشنیده باشید. توضیحات فوق به سادگی و با اندکی استدلال می‌تواند شما را به پاسخ سوال آیا موسسه حرف آخر معتبر است یا خیر برساند. در ادامه همین مقاله توصیه می‌کنم مقاله دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر را هم مطالعه کنید.

مافیای کنکور حرف آخر! آیا عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است؟

یکی از جدیدترین سوالاتی که مخاطبان حرف آخر در حال پرسیدن آن هستند درباره مافیای کنکور حرف آخر است و خیلی ها اعتقاد دارند که عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است اما با استدلال کامل به پاسخ این سوال و بدون هیچ گونه طرفداری خواهم پرداخت. استاد عبدالرضا منتظری فردی است که سال هاست در زمینه آموزش در حال فعالیت است و موسس و مدیر عامل مجموعه حرف آخر نیز می‌باشد. استاد منتظری موسسه حرف آخر را از صفر به این جایگاه رساند و تمامی ارزش هایی که در حال حاضر موسسه حرف آخر دارد مدیون زحمات استاد عبدالرضا منتظری و سایر اساتید و مدیران حرف آخر می‌باشد. اما آیا واقعا عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است؟ بد نیست چشم اندازی به سال 99 داشته باشیم و موضوع کرونا که متاسفانه استاد منتظری به صورت خیلی شدید درگیر کرونا شدند و جالب است بدانید تمامی دانش آموزان و شاگردان حرف آخر به شدت پیگیر وضعیت استاد منتظری بودند و در پست هایی که در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی در این زمینه گذاشته می‌شد واقعا بازخورد های خیلی خوبی از دانش آموزان مشاهده می‌شد که همگی پیگیر وضعیت استاد منتظری بودند و برای سلامتی ایشان دعا می‌کردند. اما سوال اینجاست آیا اگر مافیای کنکور حرف آخر واقعی بود و عبدالرضا منتظری مافیای کنکور بود می‌توانست این همه طرفدار داشته باشد و یک ملت برای سلامتی وی دعا کند؟

سوالات متداول درباره کلاهبرداری حرف آخر

افرادی با من تماس گرفته اند و خود را از طرف حرف آخر معرفی کرده اند از کجا اعتماد کنیم؟

با توجه به شماره کارتی که برای شما ارسال کرده اند می‌توانید متوجه شوید. برای اطمینان بیشتر هم کافیست با شماره 02166576182 تماس بگیرید تا کامل شما عزیزان را راهنمایی کنیم.

کلاهبرداری حرف آخر واقعیت دارد؟

در مقاله ای که برای شما نوشته ایم به صورت کامل درباره موضوع کلاهبرداری حرف آخر توضیح داده شده است.

رتبه های برتر حرف آخر واقعی هستند؟

بله و ویدیو مصاحبه با آن ها را می‌توانید در داخل مقاله مطالعه کنید.

چگونه با مشاوان ارشد حرف آخر ارتباط برقرار کنیم؟

آسان ترین راه ارسال واژه “مشاوره” به سامانه 10002907 و یا تماس با یکی از شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 است.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!