گرامر و لغات دوازدهم حرف آخر/ بررسی تخصصی محصول

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

گرامر و لغات دوازدهم حرف آخر/ بررسی تخصصی محصول

ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته اخبار کنکور بدون دیدگاه یک نظر 0

بررسی تخصصی گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی

یکی از مشکلات بزرگی که داوطلبان با زبان انگلیسی دارند این است که نمیتوانند آنطور که باید لغات را در ذهنشان تثبیت کنند و همیشه فقط یک الی چند بار لغات را می خوانند و فکر می کنند که فراموشش نخواهند کرد ولی متاسفانه اگر این لغت تمرین و تکرار نشود و مرور نداشته باشید فراموش خواهد شد. اهمیت لغات به حدی است که در سوالات کنکور ۸ سوال را به خودشان اختصاص داده اند. این در حالی است که فقط ۴ سوال از سوالات زبان گرامر می باشد. گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی طی ۱۵ ساعت تمامی دروس زبان دوازدهم را پوشش داده و زبان را برای شما مانند آب خوردن کرده است.

با توجه به تایمی که این محصول دارد فقط اگر در طول روز شما دو ساعت از تایم تان را به این درس اختصاص دهید طی ۸ روز به طور کامل آن را فرا گرفته اید. در کنار حجم کم آن می توان به این نکته اشاره کرد که انیمیشن ها و تصاویری که در تدریس استاد محمودی به کار گرفته شده است یادگیری را برای شما آسان کرده است. پس در این میان میشه گفت که با استفاده از پکیج گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی دیگر بابت یادگیری لغات مشکلی نخواهید داشت.

خب شاید خیلی از شما عزیزان بگویید چطور ممکن است که لغات را فراموش نکرد؟ اگر کمی به عقب برگردیم متوجه می شوید که در مورد انیمیشن و تصویر صحبت کردم، یکی از ویژگی هایی که تصویر سازی و انیمیشن دارد این است که مطالب چه سخت چه آسان برای همیشه در ذهنتان می ماند چرا که مطالب به نیمکره راست شما یا همان حافظه تصویری شما انتقال پیدا خواهند کرد.

معرفی پکیج گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی

این پکیج به صورت الگوسازی و شهودی سازی و انیمیشن تدریس شده و کار یادگیری زبان انگلیسی را برای شما راحت کرده است. استاد محمودی در کمترین زمان ممکن با تدریس خاصشان کل زبان را پوشش داده اند و هیچ مطلبی جا نمانده است و شما به راحتی می توانید با به یادآوری الگوها و تصاویر با سرعت به تست ها پاسخ داده و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. این محصول در ۱۵ ساعت تدریس شده و دارای یک کتاب کار می باشد.

معرفی استاد محمودی/ استاد زبان انگلیسی حرف آخر

استاد محمودی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی و علوم گیاهی از دانشگاه تربیت مدرس می باشند. ایشان مولف کتاب تیک آخر و کتاب زبان جامع کنکور، مبتکر روش های تصویری در زبان می باشند و هم چنین مدرس تصویری انگلیسی می باشند.

ویژگی تدریس استاد محمودی

لغات

استاد محمودی ابتدا یک لغت را با تصویر یا انیمیشن به شما نشان می دهد سپس آن را در یک جمله به کار برده و تک به تک لغات جمله را معنی می کنند و در کنار آن کلمات هم معنی یا هم خانواده های آن را می آورند تا لغت برای شما ملموس تر شود به طور مثال برای لغتی چون create  که به معنای خلق کردن می باشد از لغات هم خانواده اش مانند creation به معنای خلقت، creator به معنای خالق و creative  یعنی خلاق استفاده کرده اند. در این صورت اگر شما با انواع ساختارهای این لغت برخورد کنید به راحتی می توانید به سوال پاسخ دهید.

گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی

ایشان هم چنین از لغاتی که دارای کلمات مشابه می باشند مانند price , prize  که هم خانواده هم نیستند ولی دارای کلمات مشابه بسیاری هم هستند استفاده کرده اند این مسئله باعث می شود که ذهن شما به چالش کشیده شود و در کنار لغاتی که توسط استاد محمودی یاد می گیرید لغات هم وزن یا مشابه آن ها را همزمان بیاموزید. این باعث می شود تا دایره لغات شما بسیار وسیع شده و در هنگام مطالعه متون درک مطلب با تسلط بیشتری به سوالات پاسخ دهید.

گرامر

استاد محمودی در مباحث مربوط به گرامر در حین تدریس از تست های بسیاری برای مثال زدن و نحوه صحیح پاسخ دادن به سوالات مربوط به گرامر استفاده می کنند که باعث می شود داوطلب به بیشتر تست های سراسری و تالیفی مسلط شده و بتواند به راحتی به پاسخ برسد.

البته ایشان با استفاده از الگوهایی که در تدریس شان به کار می گیرند می خواهند شما در کنار یادگیری مطالب خیلی سریع یعنی در زمان اندک به پاسخ برسید به طور مثال ایشان انقدر با شما تست کار می کنند که شما می توانید فقط در ۱۰ ثانیه تست را بزنید نه تنها تایم تان ذخیره می شود مهم تر از آن شما توانستید در این زمان کم به پاسخ صحیح دست پیدا کنید و این یعنی رسیدن به هدف.

این محصول مناسب چه کسانی می باشد؟

تمامی افرادی که دارای پایه قوی و ضعیف هستند می توانند از این محصول استفاده کنند چرا که این محصول یک پکیج صفر تا صد می باشد و مناسب تمامی افراد در هر سطحی از دانش این درس می باشد. اگر جزو افرادی هستید که زبانتان بسیار ضعیف است نگران نباشید پکیج گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی از سطح صفر صفر به شما زبان را به طور کامل آموزش می دهد و مطمئن باشید شما هم می توانید مانند افرادی که در این زمینه قوی هستند به نتیجه برسید فقط کافیه که تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید.

برنامه ریزی برای مطالعه این محصول به چه صورت می باشد؟

برنامه ریزی ای که ما مشاوران حرف آخر در اختیارتون قرار می دهیم مطابق دی وی دی می باشد و تعداد تست هایی که خواهید زد و مبحثی را که باید مطالعه کنید به شما خواهیم گفت که کاملا اصولی و طبق یک برنامه ریزی بی نقص بتوانید طی یک تایم مناسب زبان را به خوبی فراگیرید و موفق شوید. در برنامه ریزی ای که توسط مشاوران صورت می گیرد تمامی شرایط شما برای مطالعه و استراحت و تست زنی مدنظر قرار گرفته و یک برنامه با توجه به شرایط مدنظر شما تدوین خواهد شد.

گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی

چرا پکیج گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی انتخاب رتبه برترها می باشد؟

یکی از عللی که سبب شده داوطلبان این محصول را انتخاب کنند کم حجم بودن متن در عین پرمغز بودن آن می باشد چرا که با توجه به سریع تر یاد گرفتن این درس زمان بیشتری برای تمرین و تکرار و برای مرور یکباره و چندباره خواهید داشت. در این صورت شما در کم ترین زمان به بهترین نتیجه رسیده اید و می توانید زمان ذخیره شده را برای قسمت درک مطلب آن یا در سایر دروس به کار برده و خود را در میان رتبه برترها قرار دهید.

دوستان عزیز فراموش نکنید که رسیدن به درصد ۱۰۰ در این درس راحت نیست برای اینکه رتبه برتر باشید باید از منبع خوبی استفاده کنید تا شما را به هدفتان برساند منبعی که در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشد. جالب است که بدانید تعداد افرادی که در درس زبان انگلیسی در سال ۹۷ در سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی به درصد ۱۰۰ رسیده اند حتی به اندازه انگشتان دو دست هم نمی باشد.

۴ نفر از داوطلبان رشته ریاضی و ۵ نفر از داوطلبان رشته تجربی در کنکور ۹۷ موفق به کسب درصد ۱۰۰ شده اند.

در انتها شما را دعوت می کنم که از  نمونه ای از تدریس گرامر و لغات دوازدهم استاد محمودی دیدن کنید

با ما در تماس باشید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر