[vc_row][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی حرف آخر در تبریز شروع به کار کرد!

بالاخره بعد از مدت ها نمایندگی حرف آخر در تبریز با حضور مشاورین مجرب و کارآزموده و تنی چند از رتبه برترهای کنکور فعالیت خود را آغاز کرد. از امروز به بعد تمام دانش آموزانی که در این شهر هستند می توانند برای دریافت محصولات موسسه حرف آخر به این دفتر واقع در برج ستاره باران طبقه 6 واحد 68 مراجعه نمایند.

 

نمایندگی حرف آخر تبریز

گزارش آژانس خبری نصر از نمایندگی موسسه حرف آخر در تبریز:

در ویدیو بالا گزارش آژانس خبری نصر از نمایندگی موسسه حرف آخر در تبریز را می‌توانید مشاهده کنید. در این گزارش به صورت کامل این مرکز معرفی می‌شود و در یک مصاحبه با مشاورین این مرکز فعالیتی که در مرکز صورت می‌گیرد و خدماتی که توسط این مشاورین و مرکز در اختیار داوطلبین تبریزی قرار می‌گیرد را می‌توانید به صورت کامل مشاهده کنید و آشنا شوید. همچنین در انتها گزارش یک سورپرایز ویژه برای داوطلبان در نظر گرفته شده است که دانش آموزان تبریزی می‌توانند از آن بهره مند شوند.

با مراجعه به دفتر نمایندگی حرف آخر در تبریز چه خدماتی دریافت می کنید؟؟

اما عزیزانی که در شهر تبریز حضور دارند جهت بهره مندی از مشاوره حضوری و بررسی وضعیت تحصیلی خود می توانند به این مرکز مراجعه کنند. مشاورین ما در این مرکز پاسخگوی تمام نیازهای آموزشی و مشاوره ای شما خواهند بود. برای شما پرونده مشاوره ای تشکیل می شود و مشاورین با توجه به قوانین موسسه به صورت هفتگی با شما در ارتباط خواهند بود. علاوه بر آن امکان مشاوره تلفنی نیز وجود دارد و دانش آموزانی که پکیج خود را دریافت کرده باشند، از تمام خدمات پس از فروش ما بهره مند خواهند شد.

حرف-آخر-در-تبریز

علاوه بر موارد بالا ما این امکان را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید با رتبه برترهای رشته های مرتبط با خود هم بتوانید ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آن ها بخصوص بایدها و نبایدهایی که آن ها قرار است به شما بگویند، استفاده کنید.

پکیج 5 روز با حرف آخر را از نمایندگی حرف آخر در تبریز رایگان دریافت کنید!

5 روز با حرف آخر شامل 15 درصد از بودجه بندی کنکور می باشد.

پکیج 5 روز با حرف آخر که شامل 30 ساعت تدریس اساتید حرف آخر می باشد، را می توانید با مراجعه به ستاره باران طبقه 6 از مشاورین ما دریافت کنید. با دریافت این پکیج به مدت 5 روز مشاورین ما با شما خواهند بود. با مطالعه این بسته آموزشی شما به 15 درصد کنکور مسلط خواهید شد

آیا محصولات حرف آخر را از طریق دفتر نمایندگی هم می توان سفارش داد؟

بله 100 درصد. این دفتر کاملا مورد تایید موسسه حرف آخر می باشد و تمام خدمات ما و علاوه بر آن مشاوره حضوری هم در این دفتر ارائه می شود. با مراجعه به دفتر و ثبت سفارش، محصولات اریجینال موسسه برای شما و به اسم شما ثبت خواهد شد.

همانطور که می دانید محصولات حرف آخر دارای لایسنس می باشد.

ستاره-باران-حرف-آخر

آدرس و شماره تماس دفتر نمایندگی حرف آخر در تبریز :

فرقی نمی کند در چه سطحی قرار دارید. چند سال از کنکور فاصله گرفته اید. کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را در این مورد راهنمایی کنند و برنامه 4 ماهه حرف آخر را در اختیار شما قرار دهند.

041-34393153
041-34393154

برج ستاره باران طبقه 6 واحد 68

آیا برنامه 4 ماهه حرف آخر برای کنکور 99 را می توان از این دفتر تهیه کرد؟

برنامه 4 ماهه حرف آخر برای کنکور 99 که کاری از اساتید و مشاورین مجموعه حرف آخر می باشد، کلید موفقیت شما در کنکور امسال خواهد بود. ما در حرف آخر از 5 گام موفقیت صحبت می کنیم و معتقدیم که دانش آموزی سیستم رایج آموزشی را کنار بگذارد و با این سیستم پیشرفته درس ها را بخواند، موفقیت او حتمی خواهد بود. اما این 5 گام چیست و چگونه ما را کمک می کند؟

1- آموزش با الگو به جای هزاران فرمول!!!!

به قول استاد منتظری مدیر عامل حرف آخر، «الگو یک شاهکلید است» شما با شاهکلید هزاران قفل را باز می کنید در حقیقت وقتی شما حل تست ها را با الگو یاد می گیرید می توانید با یک الگو به انبوهی از تست ها با تیپ های مختلف جواب بدهید در صورتی که اگر با فرمول یا برخی تکنیک های به ظاهر تست زنی شما مجبورید برای هر تست یک تکنیک یاد بگیرید! پس انتخاب با شماست: استفاده از یک الگو و حل همه تست ها یا استفاده از هزاران تکنیک و فرمول که حفظ آن ها مشکل است!

2- انیمیشن و تصویرسازی؛ یادگیری یک بار برای همیشه!

یک لحظه چشمانتان را ببندید و به یک فیلمی که 3 سال قبل نگاه کرده اید فکر کنید! وقتی می خواهید آن را برای دوستتان تعریف کنید اینن کار را با جزئیات انجام می دهید. این همان نیمکره راست مغز شماست که مطالب تصویری را به خاطر می سپارد. ما در حرف آخر از انیمیشن ها برای یادگیری بهتر و ماندگاری بیشتر در ذهن استفاده می کنیم. طوری که با یک بار دیدن مطلب تا مدت ها در ذهن شما باقی بماند. کاری که ما برای اولین بار در ایران به شکل گسترده وارد آموزش کرده ایم.

3- نقشه راه ها شما را به مقصد می رسانند!

ساعت 3 بامداد است و همه چراغ ها خاموش، اما شما در تاریکی مطلق می توانید کارتان را انجام دهید مثلا می دانید یخچال کجاست یا کلید برق کجاست. این همان نقشه راه است که در ذهن شما حک شده و شما حتی در تاریکی هم به راه خود ادامه می دهید. در حرف آخر ما برای تمام دروس نقشه راه داریم. اما نقشه راه چه کمکی می کند؟؟؟

همانطور که می دانید کنکور 98 که برگزار شد اولین کنکور نظام جدید بود یعنی هیچ پشتوانه ای نداشت هیچ سوالی با آن سبک و سیاق تابحال طرح نشده بود. ما در موسسه حرف آخر ادعا می کنیم با نقشه راه های ما می توان به همه سوالات از هر آزمونی و از هر تیپی پاسخ داد. بطور مثال شما تنها با یک نقشه راه شیمی می توانید تمام مسائل شیمی کنکور را حل کنید به عبارتی 50 درصد شیمی کنکور! از هر تیپ تستی! صرفا یک ادعا نیست در عمل هم نشان داده ایم. حتما با مراجعه به دفتر حرف آخر در تبریز این نقشه راه ها را از مشاورین ما بخواهید.

4- مطابقت بالای 90 درصد اتفاقی نیست!!

امسال هم رکورد شکستیم و پکیج های ما مطابقت های بی نظیری با کنکور 98 داشت کنکوری که به اصطلاح «یتیم» بود و هیچ پشتوانه سوالی نداشت. مطابقت هایی که گاه عینا بدون تغییر روی سوال و گزینه ها! باور نکردنی هست اما وقتی ویدیوهای بررسی مطابقت ها را ببینید با ما هم عقیده خواهید شد. امسال در درس دین و زندگی استاد یوسفیان پور شاهکار کردند و مطابقت 100 درصدی پکیج این استاد با سوالات کنکور 98 باعث شد تا بیش از پیش بر همگان آشکار شود که بهترین مدرس دینی کنکور استاد یوسفیان پور می باشد. ریاضی استاد منتظری برترین مدرس ریاضی کنکور با همراهی استاد قاسمی هم مطابقت 97 درصدی داشت. یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

یعنی اگر شما مجموعه پکیج های ریاضی حرف آخر را میدیدید می توانستید این سوال ها را در دفترچه خود مشاهده کنید.

5- مشاوره و برنامه ریزی؛ 4 ماه و بعد تکرار، تکرار، تکرار

حتما اسم برنامه 4 ماهه را بارها شنیده اید. برنامه ای که ما در آن از پیشرفته ترین سیستم آموزشی بهره برده ایم. با این برنامه شما قادر خواهید بود تمام دروس خود را با روزانه 12 ساعت مطالعه در 4 ماه تمام کنید (البته ساعات مطالعه برای افراد، متفاوت می باشد) و بعد از آن تا روز کنکور بارها دوره کنید. کاری که ما در حرف آخر انجام داده ایم کم کردن حجم آموزش به واسطه آموزش با الگو و انیمیشن و نقشه راه می باشد. بطور مثال شما کل مسائل شیمی کنکور را در 13 ساعت جمع می کنید. 3 ساعت آموزش و 11 ساعت حل انواع تست در دی وی دی!

در این برنامه ما آنقدر دقیق کار کرده ایم که حتی تخمین زده ایم داوطلب با مشاهده دی وی دی و حل تست ها و مطالعه کتاب درسی و … چقدر باید وقت بگذارد. حتما از مشاورین حرف آخر در تبریز نمونه ای از این برنامه را بخواهید.

برنامه-4-ماهه-حرف-آخر[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gmaps link=”#E-8_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” title=”آدرس دفتر نمایندگی تبریز”][/vc_column][/vc_row]

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!