استاد حامد نصیری

مدرس ریاضی

حامد نصیری

استاد حامد نصیری یا استاد امیرحسین نصیری مدرس جوان ریاضیات در مجموعه حرف آخر هستند. دانش آموزان مقطع متوسطه اول با استاد حامد نصیری یا استاد امیر حسین نصیری در آموزش ریاضیات متوسطه اول حرف آخر آشنایی دارند اما امروز قرار است به صورت کامل استاد نصیری مدرس ریاضی را به شما عزیزان معرفی کنیم. اما ممکن است برای شما سوال شود که چرا همزمان از دو اسم امیرحسین نصیری و حامد نصیری برای این استاد استفاده می شود؟ در پاسخ باید گفت که نام اصلی این استاد امیر حسین نصیری می باشد اما ایشان را با نام حامد نصیری نیز می شناسیم و با این اسم هم خطاب قرار داده می شوند.

امیرحسین نصیری کیست؟

استاد امیرحسین نصیری

امیرحسین نصیری فارغ التحصیل از رشته آمار دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد. امیرحسین نصیری درای رزومه درخشانی نیز می باشد که از جمله این رزومه می توان به موارد زیر درباره استاد امیر حسین نصیری اشاره کرد:

  1. مدرس ریاضیات در شبکه های ملی صدا و سیما
  2. عضو پژوهش سرای جوان
  3. مدرس آموزشگاه های معتبر تهران
  4. مولف بسته های تصویری آموزش ریاضیات

ویژگی های تدریس استاد حامد نصیری

امیرحسین نصیری حرف آخر

استاد نصیری در آموزش خود به خصوص در منابع آموزشی حرف آخر در کنار استاد مهران قاسمی از سبک آموزشی انیمیشنی استفاده کرده اند. در قالب این نوع تدریس تمامی مطالب به صورت شهودی و با کمک انیمیشن و تصویر آموزش داده می شود. ویژگی تدریس استاد امیرحسین نصیری در ریاضیات متوسطه اول حرف آخر در کنار استاد مهران قاسمی اآموزش سه لایه ای ریاضیات می باشد که داوطلب در سه لایه به تسلط کامل دست پیدا می کند. در لایه اول آموزش ریاضیات متوسطه اول حرف آخر تمامی درسنامه ها با تصویر سازی و انیمیشن آموزش داده می شود و تمرینات متعدد حل خواهد شد. در لایه دوم یک بانک سوالات تشریحی حل خواهد شد که مخصوص نمره بیست در امتحانات است و لایه سوم هم لایه تستی است و به صورت کامل یک بانک تست از مباحث برای دانش آموز حل خواهد شد و در این سه لایه تسلط کافی و کامل به دست خواهد آمد.

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از تدریس های استاد نصیری را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
قمری-4-ماهه

نمونه تدریس های استاد حامد نصیری

پخش ویدیو

سوالات متداول شما راجع به استاد حامد نصیری

استاد حامد نصیری به همراه استاد مهران قاسمی تدریس ریاضیات متوسطه اول را به عهده دارند

خیر آقای نصیری مدرس ریاضیات هستند

برای خرید فوری محصولات با اطمینان خاطر می توانید از طریق شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 اقدام کنید

کافیست عبارت “20درصد” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا مشاورین ارشد سریعا با شما تماس بگیرند و بیست درصد از محتوای تدریس های حرف آخر را رایگان در اختیارتان قرار دهند

به بالای صفحه بردن

عقب نمانید! ثبت نام طرح ویژه حرف آخر برای موفقیت در کنکور 1400

تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!