استاد مهران قاسمی

استاد مهران قاسمی

مهران قاسمی مدرس ریاضی مجموعه حرف آخر در کنار استاد عبدالرضا منتظری هستند. در واقع درس ریاضی حرف آخر با تدریس دو استاد نامی و معروف یعنی استاد مهران قاسمی و استاد عبدالرضا منتظری آماده شده است. در واقع درس ریاضی هم مانند زیست شناسی حرف اخر توسط دو مدرس ارائه می‌شود. اما با توجه به محبوبیت استاد مهران قاسمی مدرس ریاضی، امروز در سایت حرف آخر تصمیم گرفتیم شما عزیزان را با استاد مهران قاسمی مدرس ریاضی حرف آخر اشنا کنیم و رزومه این استاد را در اختیار شما قرار دهیم.

رزومه استاد مهران قاسمی مدرس ریاضی

استاد مهران قاسمی مدرس ریاضی هم همانند سایر مدرسین این مجموعه رزومه درخشان خود را دارد که بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس در مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان، مبتکر و مبدع الگوهای آموزشی ریاضی با زبان ساده، سرگروه مدرسین کل استان در طی چند سال و همچنین مدرس افتخاری در همایش های مختلف درس ریاضی قسمتی از رزومه استاد مهران قاسمی می‌باشد.

استاد مهران قاسمی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته ریاضی محض نیز هستند.

سابقه تدریس استاد مهران قاسمی

همانطور که اشاره شد استاد مهران قاسمی بیش از ۲۵ سال سابقه تدریس در آموزشگاه های معتبر و مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند و همچنین در طی تدریس خود هر سال عده کثیری از دانش آموزان ایشان توانسته اند به درصد های شگفت انگیزی در درس ریاضی کنکور دست پیدا کنند.

سبک تدریس استاد مهران قاسمی

استاد قاسمی مدرس ریاضی حرف آخر هم کاملا در چارچوب استاندارد های حرف آخر برای تدریس حرکت می‌کنند. در درس ریاضی فرمول ها حذف شده و جای خود را به الگو های کاربردی داده اند. از طرفی استفاده از شهودی سازی و پویا نمایی هم بخشی از فعالیت های این استاد در زمینه آموزش ریاضی است.

شهودی سازی هایی که توسط استاد قاسمی مدرس ریاضی حرف آخر انجام شده است داوطلب را به عمق مفاهیم می‌برد و باعث می‌‍شود تا قدرت یادگیری داوطلب به حداکثر برسد و همچنین دیگر دانش آموز با مشکل فراموشی نکات مواجه نشود.

همین امر باعث شده است تا تدریس این استاد از نظر دانش آموزان شیرین و جذاب به نظر برسد رضایت دانش آموزان از استاد مهران قاسمی به حداکثر برسد.

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!