استاد مهران قاسمی

مدرس ریاضی کنکور

مهران-قاسمی

مهران قاسمی مدرس ریاضی مجموعه حرف آخر  هستند. در واقع درس ریاضی حرف آخر با تدریس دو استاد نامی و معروف یعنی استاد مهران قاسمی و استاد عبدالرضا منتظری آماده شده است. در واقع درس ریاضی هم مانند زیست شناسی حرف اخر توسط دو مدرس ارائه می‌شود. اما با توجه به محبوبیت استاد مهران قاسمی مدرس ریاضی، امروز در سایت حرف آخر تصمیم گرفتیم شما عزیزان را با استاد مهران قاسمی مدرس ریاضی حرف آخر اشنا کنیم و رزومه این استاد را در اختیار شما قرار دهیم.

رزومه استاد مهران قاسمی مدرس ریاضی

مهران قاسمی مدرس ریاضی

استاد مهران قاسمی عضو دپارتمان ریاضی و مدرس ریاضی حرف آخر هم همانند سایر مدرسین این مجموعه رزومه درخشان خود را دارد که بیش از 20 سال سابقه تدریس در مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان، مبتکر و مبدع الگوهای آموزشی ریاضی با زبان ساده، سرگروه مدرسین کل استان در طی چند سال و همچنین مدرس افتخاری در همایش های مختلف درس ریاضی قسمتی از رزومه استاد مهران قاسمی می‌باشد.

استاد مهران قاسمی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته ریاضی محض نیز هستند.

سابقه تدریس استاد مهران قاسمی

استاد قاسمی مدرس ریاضی

همانطور که اشاره شد استاد مهران قاسمی بیش از 25 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های معتبر و مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند و همچنین در طی تدریس خود هر سال عده کثیری از دانش آموزان ایشان توانسته اند به درصد های شگفت انگیزی در درس ریاضی و بودجه بندی ریاضیات کنکور دست پیدا کنند.

سبک تدریس استاد مهران قاسمی

استاد قاسمی مدرس حرف آخر

استاد قاسمی مدرس ریاضی و فعال در آموزش موسسه حرف آخر هم کاملا در چارچوب استاندارد های حرف آخر برای تدریس حرکت می‌کنند. در درس ریاضی فرمول ها حذف شده و جای خود را به الگو های کاربردی داده اند. از طرفی استفاده از شهودی سازی و پویا نمایی هم بخشی از فعالیت های این استاد در زمینه آموزش ریاضی است.

شهودی سازی هایی که توسط استاد قاسمی مدرس ریاضی حرف آخر انجام شده است داوطلب را به عمق مفاهیم می‌برد و باعث می‌‍شود تا قدرت یادگیری داوطلب به حداکثر برسد و همچنین دیگر دانش آموز با مشکل فراموشی نکات مواجه نشود.

همین امر باعث شده است تا تدریس این استاد از نظر دانش آموزان شیرین و جذاب به نظر برسد رضایت دانش آموزان از استاد مهران قاسمی به حداکثر برسد.

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از تدریس های استاد قاسمی را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
قمری-4-ماهه

نمونه تدریس های استاد مهران قاسمی

پخش ویدیو

نظر رتبه های برتر در مورد استاد قاسمی مدرس ریاضی

اما ویدیو مقابل نظر رتبه های برتر کنکور 99 است که با استفاده از تدریس استاد مهران قاسمی و استاد عبدالرضا منتظری توانستند در ریاضیات کنکور درصد بالایی را کسب کنند می توانید مشاهده کنید. همچنین در این ویدیو افرادی مانند محمد محمدی پور که موفق به کسب درصد 100 در ریاضیات کنکور با کمک اساتید ریاضی حرف آخر شد را می توانید مشاهده کنید و نظری که درباره تدریس استاد قاسمی و استاد منتظری دارند.

سوالات متداول شما راجع به استاد مهران قاسمی

استاد مهران قاسمی فارغ التحصیل آنالیز ریاضیات و دارای مدرک کارشناسی ارشد می باشند.

در داخل سایت و قسمت کامنت ها می توانید نظرات را مشاهده کنید و همچنین ویدیو نظرات رتبه های برتر نیز به صورت تصویری قرار داده شده است

برای خرید فوری محصولات با اطمینان خاطر می توانید از طریق شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 اقدام کنید

کافیست عبارت “20درصد” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا مشاورین ارشد سریعا با شما تماس بگیرند و بیست درصد از محتوای تدریس های استاد قاسمی را رایگان در اختیارتان قرار دهند

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!