استاد پوریا مظفریان

مدرس و مشاور کنکور

پوریا مظفریان

کمتر کسی است که عضو فضاهای مجازی باشد و نام پوریا مظفریان را نشنیده باشد. مدرس و مشاور و سخنران انگیزشی که در سال های اخیر آوازه ای فراوان کسب کرده است و عمده آوازه وی را می توان به پست های انگیزشی و سخنان جالب وی در فضای مجازی نسبت داد. اما استاد پوریا مظفریان چندین سال است که در موسسه حرف اخر نیز فعالیت می کند به همین دلیل امروز به صورت تخصصی پوریا مظفریان را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد؛ خیلی از افرادی سوالات متعددی درباره پوریا مظفریان نیز دارند که امروز به اکثر این سوالات پاسخ خواهیم داد پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تحصیلات پوریا مظفریان چیست؟

استاد پوریا مظفریان

پوریا مظفریان فارغ التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه پلی تکنیک ایران یا همان دانشگاه صنعتی امیرکبیر می باشد و در حال حاضر هم فعالیت در فضای مجازی و برگزاری همایش به عنوان مشاور انگیزشی را انجام می دهد و از این طریق هواداران کثیری نیز کسب کرده است. در مقاله قبلی استاد عبدالرضا منتظری را به صورت کامل معرفی کردیم و امروز به سراغ استاد پوریا مظفریان خواهیم رفت.

زمینه تخصص پوریا مظفریان چیست؟

پوریا مظفریان زمینه تخصصی گسترده ای در قسمت کنکور دارد و به عنوان مدرس و مشاور فعالیت دارد. از جمله زمینه هایی که پوریا مظفریان در آن فعالیت دارد می‌توان به اینفلونسر اینستاگرام ، مشاور کنکور در زمینه انگیزشی و مدرس ریاضی اشاره کرد.

پوریا مظفریان حرف آخر

پوریا مظفریان

از ابتدای شروع فعالیت موسسه حرف آخر پوریا مظفریان به عنوان پارتنر در اکثر دروس فروشگاه حرف آخر در تدریس حضور داشت. از جمله درس هایی که پوریا مظفریان حرف آخر در آن ها حضور داشت می‌توان به ادبیات و عربی و زبان در بین دروس عمومی حرف آخر و همچنین در دروس اختصاصی در بعضی از قسمت ها در کنار استاد عبدالرضا مدرس ریاضی حضور داشت. اما در سال ۹۸ استاد پوریا مظفریان پکیج مشاوره ای خود را که دارای ویژگی های منحصر به فردی است را منتشر کردند.

این پکیج بی‌نظیر حاوی مطالعه ۱۰ ها کتاب و منبع خارجی است و چکیده همه آن ها برداشته شده است و در پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری قرار داده شده است که با استفاده از آن داوطلب به تسلط در موارد زیر می‌رسد.

  • افزایش تمرکز در هنگام مطالعه
  • افزایش بازدهی
  • راه های تقویت تند خوانی

پوریا مظفریان مدرس حرف آخر است؟

سال قبل استاد پوریا مظفریان یک پکیج آموزشی و مشاوره ای با نام نیترومطالعه و تمرکز لیزری تولید کردند که به صورت تخصصی در رابطه با اصول مطالعه صحیح و همچنین روش های تند خوانی آموزش هایی را ارائه دادند اما در حال حاضر این پکیج دیگر تولید نمی شود و هم اکنون هم پوریا مظفریان تنها به عنوان پارتنر در تدریس های حرف آخر کنار اساتیدی چون استاد محسن منتظری، استاد محمد واعظی، استاد مجتبی محمودی حضور دارد و در تدریس های این دروس نقش ایفا می کند.

ویدیو های پوریا مظفریان

محبوبیت و معروفیت پوریا مظفریان را می توان بخاطر ویدیو های انگیزشی و سخنان وی دانست. ویدیو هایی که از حدود دو سال قبل استاد مظفریان در حال آماده سازی آن ها می باشد و هر سری نیز ویدیو های پوریا مظفریان جدید تر ضبط می شوند. در حال حاضر نیز اکثر این ویدیو ها در کانال های تلگرامی و شبکه های اینستاگرام و همچنین یوتیوب و آپارات وجود دارند. 

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از تدریس های حرف آخر را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
قمری-4-ماهه

سوالات متداول شما راجع به استاد پوریا مظفریان

فارغ التحصیل رشته مهندسی از دانشگاه امیرکبیر

تولید و فروش این پکیج متوقف شده است.

در حال حاضر تماس مستقیم با استاد مظفریان امکان پذیر نیست و می توانید از طریق اینستاگرام به ایشان پیام دهید.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!