مهندس محمد کرمانیها

محمدعلی-کرمانیها

مطمئنا اگر مدت زمانی از محصولات حرف آخر استفاده کرده باشید و یا در شبکه های صدا و سیما برنامه های حرف آخر را دنبال کنید با مهندس محمد کرمانیها آشنایی دارید. فردی دلسوز و مهربان که از ابتدایی تاسیس موسسه حرف آخر در کنار استاد عبدالرضا منتظری در این مجموعه آموزشی حضور داشته اند و کارهای بسیار بزرگی در موسسه حرف آخر برای پیشرفت دانش آموزان کنکوری انجام داده اند. امروز در سایت حرف آخر با ما همراه باشید تا با استاد محمد کرمانیها به صورت کامل آشنا شوید.

محمد کرمانیها کیست؟

محمد کرمانیها

معرفی محمد کرمانیها را با تحصیلات وی آغاز کنیم. مهندس محمد کرمانیها فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران می باشند و در حال حاضر نیز در حرفه مشاوره کنکور در حال فعالیت هستند. همچنین مهندس محمد کرمانیها سال های زیادیست که زمینه مشاوره و برنامه ریزی کنکور فعالیت می کنند و از این حیث رزومه بسیار درخشانی دارند که در ادامه به صورت کامل رزومه مهندس کرمانیها در حرف آخر و سوابق ایشان را بررسی خواهیم کرد.

سابقه حضور مهندس کرمانیها در حرف آخر

مهندس کرمانیها

مهندس کرمانیها در موسسه حرف آخر سابقه ای حدود 10 ساله دارد و مدت زمان زیادیست که در موسسه حرف آخر (می توان گفت از ابتدایی فعالیت این موسسه) مشغول فعالیت هستند. همچنین لازم به ذکر می باشد که مهندس کرمانیها در بزرگترین موسسات آموزشی کنکور در کشور فعالیت داشته اند. شروع فعالیت مهندس کرمانیها در حرف آخر را می توان به عنوان مشاور تحصیلی در نظر گرفت و نقش بسیار مهمی هم در این زمینه داشتند. فعالیت هایی در زمینه مشاوره حرف آخر از جمله حضور در تدوین برنامه 4 ماهه حرف آخر از فعالیت های مهم مهندس کرمانیها در موسسه حرف آخر می باشد. همچنین در سال های اخیر به عنوان مجری در برنامه های آموزشی موسسه حرف آخر در شبکه های صدا و سیما حضور داشتند.

همین حالا با پر کردن این فرم می توانید 20 درصد از تدریس های استاد منتظری را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه سفارش دهید!
تا 3.500.000 تومان تخفیف پلکانی
قمری-4-ماهه

سوالات متداول شما راجع به مهندس محمد کرمانیها

مهندس کرمانیها فارغ التحصیل از رشته مهندسی عمران هستند

استاد محمد کرمانیها مشاور تحصیلی در موسسه حرف آخر می باشند.

برای خرید فوری محصولات با اطمینان خاطر می توانید از طریق شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 اقدام کنید

کافیست عبارت “20درصد” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا مشاورین ارشد سریعا با شما تماس بگیرند و بیست درصد از محتوای تدریس های حرف آخر را رایگان در اختیارتان قرار دهند

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!