داستان و انیمیشن ادبیات حرف آخر، راز رسیدن به درصد بالای ۹۰ در کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
ارسال شده توسط : حدیثه قمری دسته بندی: اخبار کنکور دیدگاه ها: 0 0 تاریخ ارسال:۲۱ خرداد ۱۳۹۸

داستان و انیمیشن ادبیات حرف آخر، راز رسیدن به درصد بالای ۹۰ در کنکور

اکثر داوطلبان در ابتدای مطالعه ادبیات با این قسمت مشکل دارند که کدام گزینه صحیح است خواندن ادبیات به صورت مبحثی یا به صورت درس به درس؟ دوستان تا به حال فکر کردید که اگه بخواهید ادبیات را درس به درس بخوانید هیچ مبحثی را به طور جداگانه نمی توانید مدیریت کنید و به خوبی به سوالات آن ها پاسخ دهید؟ خب کاملا مشهود است چرا که نحوه مطالعه صحیح ادبیات به صورت مبحثی است و شما باید حتما از منبعی استفاده کنید که درس را به شما به صورت مبحثی تدریس کند. تا انتها با ما همراه باشید و با پکیج ادبیات حرف اخر که اساسش تدریس مبحثی است آشنا شوید.

یکم توضیح بیشتر در مورد اینکه چرا باید این درس را مبحثی خواند؟

ادبیات شامل ۵ مبحث می باشد که عبارتند از: تاریخ ادبیات، زبان فارسی، املا و لغت، قرابت معنایی و آرایه های ادبی. خب مسلما همه شما می دانید که برای پاسخگویی به سوالات متفاوت تک تک این مباحث باید تکنیک مخصوص به آن را بلد بوده و تسلط کافی برای آن را داشته باشید. اما حالا با توجه به این مباحث تصور کنید که چند تای آن ها در یک درس آورده شده وقتی شما تازه می خواهید تکنیک املای متن آن را بیاموزید بلافاصله وارد قرابت معنایی می شوید و در ذهنتان هنوز دارید به املا و واژگان فکر می کنید و به فکر املای آن لغت هستید.

پس آنطور که باید قرابت را نمی آموزید و تا بیایید قرابت را یاد بگیرید باید تاریخ ادبیات مربوط به آن درس را یاد بگیرید پس این کار نه تنها اشتباه است بلکه خیلی زیاد تایم شما را می گیرد در حالی که تقریبا به هیچ چیزی مسلط نشده اید. خب حالا که مشخص شد باید این درس را مبحثی خواند بهتر است از چه منبعی استفاده کرد؟

معرفی پکیج کامل ادبیات حرف اخر

پکیج کامل ادبیات حرف اخر تمامی مباحث را شامل می شود و هیچ مطلبی در این درس جا نیفتاده است. روش تدریس در این پکیج به این صورت است که استاد محسن منتظرب با استفاده از الگو و انیمیشن و شهودی سازی تمامی مباحث را به داوطلبان کنکوری می آموزند به طوری که دیگر مطالب از یادتان نخواهد رفت چرا که این مطالب به نیمکره راست شما یا همان حافظه تصویری شما منتقل شده اند.

کلیک کنید و بخوانید!  6 نکته طلایی برای جمع بندی کنکور 98

استاد محسن منتظری با استفاده از لهجه های اقوام مختلف تمامی مطالب را تدریس کرده و این درس رابه شیرین ترین درس در کنکور تبدیل کرده است به طوری که اصلا از مشاهده آن خسته نمی شوید و از دیدن آن لذت خواهید برد.

زبان فارسی حرف آخر

استاد در این مبحث از الگوهای خاصی برای تدریس استفاده کرده اند که یکی از آن الگوها، الگوی سه خرگوش می باشد که در برخورد با تکواژ و واژه ها می توانید با استفاده از این الگو خیلی سریع به جواب برسید. بررسی دام های تستی توسط استاد منتظری باعث می شود که اگر با سخت ترین سوالات این مبحث هم برخورد کردید بتوانید جواب سوال را بدهید. ایشان همچنین برای اینکه به داوطلب یاد بدهند تا چطور می توان گزینه های غلط را رد کرد از الگوی حذف به قرینه های لفظی و معنوی استفاده می کنند.

تاریخ ادبیات حرف اخر

شاید برای شما عزیزان بسیار سخت باشد که اسامی تمامی نویسندگان و شعرا و آثارشان و محل زندگی شان و قرنی که می زیسته اند و … را بخوانید و از حفظ باشید و آن ها را با هم اشتباه نگیرید و در نهایت هم تا زمان کنکور آن ها را به یاد داشته باشید. اما وقتی با استاد منتظری پیش می روید در حالی که ایشان تمامی این شعرا و نویسندگان را به صورت داستان در آورده اند با استفاده از لهجه های فوق العاده بامزه ای که استفاده می کنند و از تصاویر بسیار جالبی برای این کار استفاده می کنند با یک بار مشاهده تاریخ ادبیات حرف اخر به هیچ وجه مطالب را فراموش نخواهید کرد.

آرایه های ادبی حرف آخر

استاد محسن منتظری برای اینکه این مبحث ادبیات را به خوبی یاد بگیرید آرایه ها را دسته بندی کردند و با استفاده از الگوی حات حات نحوه تست زنی به سوالات مربوط به آرایه های ادبی را به شما آموزش می دهند و شما با این تک الگو می توانید به تمامی سوالات ترکیبی مربوط به این مبحث به خوبی جواب دهید. در این پکیج همانند سایر پکیج ها شما دارای کتاب کار می باشید که دیگر در این صورت نیازی به نت برداری نخواهید داشت و فقط با تمرکز به گفته های استاد می توانید خیلی زودترمطالب را یاد بگیرید و گفته ها را در تست ها پیاده کنید.

کلیک کنید و بخوانید!  چگونه پکیج ریاضی حرف آخر با کنکور 97 تطابق 100 درصد داشت؟؟

قرابت معنایی حرف آخر

همه شما عزیزان می دانید که قرابت معنایی پرسوال ترین مبحث ادبیات می باشد که حدودا ۴۰ درصد سوالات کنکور ادبیات را به خودش اختصاص داده است. بسیاری از داوطلبان این مبحث را برای خود بسیار دشوار تلقی می کنند و ترجیح می دهند از ۹ سوال مربوط به قرابت معنایی چشم پوشی کنند این در حالی است که اگر واقعا یک چنین اتفاقی بیفتد شما خود را از جمع رتبه برترها دور کرده است چون که ادبیات ضریبش ۴ است البته این در صورتی است که بقیه سوالات را به طور کامل پاسخ صحیح داده باشید. پس دوستان سعی کنید هیچ مبحثی را کنار نگذارید.

استاد منتظری در بخش قرابت هم همانند سایر مباحث تعداد بسیار زیادی تست حل می کنند و با استفاده از روش تدریس خاصشان یادگیری این مبحث را نیز برای شما بسیار آسان می کنند پس دیگر نگران این مبحث نباشید و به قول معروف شش دانگ حواستان را به استاد منتظری بدهید و فقط آن را یاد بگیرید.

املا و لغت حرف آخر

بسیاری از داوطلبان فکر می کنند اگر املا و لغت را خودشان بخوانند به راحتی می توانند به سوالات این مبحث پاسخ دهند ولی سخت در اشتباهند چرا که انقدر حجم لغات زیاد است که علاوه بر معنای آن ها باید حواستان به املای آن ها هم باشد که این درصد اشتباه شما را بالا می برد و در نهایت آنطور که باید در املا و لغت خوب ظاهر نمی شوید. پس لازم است با الگو و روش خاصی پیش بروید تا تمامی آن لغات را به خوبی در ذهنتان به یاد داشته باشید و در کنکور دچار سردرگمی نشوید.

استاد منتظری برای بهتر یاد گرفتن معنای لغات و املایشان از انیمیشن شهر حروف استفاده کرده اند که در این انیمیشن اختلاف کلمات با حروف مشابه مشخص شده است. ایشان هم چنین از تصاویر بسیار جذاب و به یادماندنی برای لغات استفاده کرده اند.

ادبیات حرف آخر

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد ادبیات حرف اخر داشتید می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید:

۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

اشتراک این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر