جمع بندی کنکور

تنها 60 + 40 روز تا موفقیت در کنکور فاصله دارید!

6040 حرف آخر

شما جزو کدام دسته از دانش آموزها هستید؟

تا الان هیچی نخوندم!

تا امروز به خاطر مشکلاتی که داشتم اصلا نتونستم برای کنکور درسامو بخونم. صفرِ صفر هستم.

نصف و نیمه خوندم!

یه چیزایی بلدم ولی فکر نمی کنم با این اوضاع تو کنکور موفق بشم!

خوندم ولی عقب هستم!

با این حجم از درسایی که مونده احتمالا به کنکور 1400 نمی رسم!

جای نگرانی نیست! با هر سطح و پایه ای که دارید، بهترین پیشنهاد را برای شما داریم. 

5 دقیقه وقت بگذارید و این صفحه را به صورت کامل مطالعه کنید. اگر هم عجله دارید و می خواهید همین الان این راهکار را به شما معرفی کنیم پس با ما تماس بگیرید.

دسته اول داوطلبان افرادی هستند که تا الان اصلا برای کنکور مطالعه ای نداشته اند و صد البته باید اشاره کرد که این دسته از افراد به صورت سطحی به کنکور نگاه می کنند و هنوز معنای یک سال پشت کنکور ماندن را درک نکرده اند. البته درصد عمده داوطلبانی که چنین وضعیتی دارند را داوطلبان پایه دوازدهم تشکیل می دهند و بخاطر حجم زیاد دروس مدرسه به نوعی از آماده شدن برای کنکور غافل شده اند و هدف اصلی آن ها برای امسال کسب نمره خوب در امتحانات نهایی است اما بازهم ارزش یک سال پشت کنکور ماندن را ندارد. این دسته از داوطلبان در حال حاضر به دنبال یک معجزه هستند که این معجزه می تواند یک منبع کامل و کم حجم باشد که در مدت زمان کوتاه با کمک آن بتوانند خود را برای موفقیت در کنکور آماده کنند.

اما در این میان کار آمد بودن منبع نیز به شدت اهمیت دارد یعنی منبعی که نیاز به آزمون و خطا نداشته باشد و عده زیادی با کمک آن توانسته باشند به موفقیت دست پیدا کرده باشند که پیشنهاد ما برای این دسته از داوطلبان برنامه 100 روزه می باشد که در طی 100 روز آموزش فشرده داوطلب برای کنکور آماده خواهد شد و از طرفی بالغ بر 10 هزار تست نیز حل خواهد کرد. برنامه ای که افراد مشابه با کمک آن در سال های گذشته به نتایج خوبی دست پیدا کرده باشند.

از جمله این نتایج می توان به آقای مانی مرتضوی اشاره کرد؛ فردی که فارغ التحصیل رشته فیزیک هسته ای بود و حدود 12 سال از کنکور فاصله گرفته بود. آقای مرتضوی همزمان که شاغل هم بودند و زمان زیادی برای مطالعه نداشتند و طبق گفته های خود روزانه از بهمن ماه 6 ساعت مطالعه می کردند و نکته حائز اهمیت در مورد ایشان این بود که در یک بازه زمانی 5 ماهه برای کنکور آماده شدند و در اولین کنکوری که بعد از 12 سال شرکت کردند موفق به کسب رتبه 641 در کنکور سراسری شد.

قسمت عمده ای از داوطلبان کنکور سراسری عضو این دسته هستند. افرادی که مدت هاست شروع به مطالعه کرده اند اما بازدهی چندانی ندارند و نمی توانند به خوبی تست ها را حل کنند. تست زنی هم رکن بسیار مهمی در کنکور می باشد. قسمت دوم افرادی این گروه ، داوطلبانی هستند که اصلا ناقص خوانده اند و بدون هیچ برنامه اصولی شروع به مطالعه برای کنکور کرده اند و الان که به قبل مشاهده می کنند متوجه اشتباهات خود می شوند و سعی در جبران نواقص دارند و البته می توان گفت که این دسته از داوطلبان هنوز هم امید زیادی برای موفقیت در کنکور دارند.

برای این دسته از داوطلبان هم برنامه ای نیاز است که به کمک آن بتوانند به صورت فشرده دروس خود را در مدت زمان کوتاه جمع کنند و سه ماه پایانی را به مرور و حل تست اختصاص دهند و از طرفی برنامه ای که مطمئن باشد و هیچ ناقصی نداشته باشد. برای این دسته از داوطلبان نیز پیشنهاد ما برنامه 100 روزه می باشد که در قالب 100 روز با یک برنامه ریزی دقیق یپش خواهند رفت و با کمک آن می توانند به تسلط کامل دست پیدا کنند.

از جمله افرادی که با کمک این برنامه موفق به کسب نتیجه خوب در کنکور شدند می توان به مجتبی سعادت پیش اشاره کرد. فردی که دارای دیپلم رشته ریاضی بود و 13 سال از کنکور فاصله گرفته بود. یک سال قبل از استفاده از برنامه 100 روزه آقای سعادت پیشه در کنکور شرکت کردند اما نتوانستند نتیجه خوبی را کسب کنند اما در سال بعد و به محض آشنایی با برنامه 100 روزه به سرعت خود را برای کنکور آماده کردند و موفق به کسب رتبه 390 در رشته تجربی شدند و هم اکنون نیز در حال تحصیل در رشته دندان پزشکی می باشند.

دسته سوم داوطلبان کنکور در این بازه زمانی افرادی هستند که تا کنون خوب مطالعه کرده اند و بازدهی خوبی نیز دارند اما این دسته از افراد باید بدانند که مطالعه کامل دروس تنها 40 درصد از مسیر آماده شدن آن ها برای کنکور می باشد و 60 درصد باقی مانده مربوط به تست زنی و همچنین قسمت عمده آن مربوط به مرور می باشد که دانش آموز بتواند در مطالعه مطالب گذشته تسلط لازم و کافی را کسب کند. برای این دسته از داوطلبان زمان حکم طلا را دارد و به شدت حائز اهمیت است که بتوانند در مدت زمان کوتاه مطالعه خود را به پایان برسانند و دوران مرور و جمع بندی و حل آزمون را شروع کنند.

برای این دسته از داوطلبان هم پیشنهاد ما برنامه 100 روزه می باشد که به شدت داوطلب را به هدف خود می رساند. برنامه 100 روزه برای داوطلبانی که مایل هستند در مدت زمان کوتاه مطالعه خود را به پایان برسانند نقش یک کاتالیزور را دارد که در 60 روز کل آموزش را با کمک این برنامه به پایان خواهند رساند و بعد از آن نیز دوران مرور و حل تست شروع می شود. در یک بازه 40 روزه نیز بیست آزمون شبیه ساز کنکور در اختیار داوطلب قرار داده می شود که با توجه به وجود تکنولوژی پاسخنما با هر آزمون داوطلب قادر خواهد بود یک بار کل دروس خود را نیز مرور کند و در این بازه 40 روزه می تواند علاوه بر حل حدود 5 هزار تست، بیست بار کل دروس را مرور کند.

برنامه 60+40 روزه نیازی به آزمون و خطا ندارد زیرا سال های قبل این برنامه آزموده شده و نتایج زیادی نیز با کمک آن کسب شده است و از همه جالب تر نتایجی است که دوقلو ها هر سال کسب می کنند. در سال 98 دوقلو های یاری یعنی خانم روژین و هانا یاری با کمک این برنامه موفق به کسب رتبه های 12 و 18 شدند و در سال 99 نیز دو قلو های محمدی پور آقایان محمد و علی محمدی پور توانستند با کمک این برنامه 100 روزه رتبه های 19 و 160 در رشته تجربی را کسب کنید. البته لازم به ذکر است که آقای محمد محمدیپور توانست ریاضی کنکور را با این برنامه 100 بزند.

پیشنهاد ما استفاده از پروژه 6040 است. ویدیو را ببینید تا با جزئیات طرح آشنا شوید!

با پروژه 6040 شما با هر سطح و پایه ای که دارید می توانید بخش اعظمی از دروس کنکور را در 100 روز طلایی مطالعه کنید و خود را به بالاترین سطح برسانید. انتخاب با شماست. همین الان می توانید تماس بگیرید و سرنوشت کنکور خود را عوض کنید.

تهیه پروژه 6040 همراه با تخفیف ویژه و برنامه مطالعاتی

اگر هنوز تردید دارید می توانید 20 درصد از این پروژه را به صورت کاملا رایگان از ما دریافت کنید.

5-روز-با-حرف-آخر

%20 تمام آموزش ها به صورت رایگان

6040 انتخاب رتبه های تک رقمی و دو رقمی

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!