جمع بندی کنکور ۹۹ با برترین اساتید کشور

درسامو پراکنده خوندم و نمی دونم چجوری باید جمع بندی کنم احساس می کنم همه چی یادم رفته!

می خوام با یه منبع مطمئن درسامو برای کنکور ۹۹ جمع بندی کنم و بهترین نتیجه رو بگیرم. این آخرین فرصتمه!

تا الان هیچی نخوندم و می خوام تو این مدت باقیمونده با خوندن چندتا از درسا یه رتبه خوب بیارم

چگونه می توانیم بهترین نتیجه را برای کنکور ۹۹ بگیریم؟

روزهای باقیمانده تا کنکور از حیاتی ترین روزها برای هر داوطلبی می باشد. شما که این مقاله را می خوانید مسلما دنبال روشی هستید تا بتوانید از سد کنکور ۹۹ به سلامت عبور کنید و نسبت به مطالعه ای که داشته اید به یک رشته خوب در شهر مورد نظرتان برسید.

یا تمام دروس را مطالعه کرده اید و آماده اید که جمع بندی کنید و یا به هر دلیلی تا کنون نتوانسته اید انتظارات را برآورده کنید و دنبال منبعی هستید تا در این بازه زمانی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد. در هر دو حالت بهترین پیشنهاد را برای شما داریم.

هدف شما چیست؟ بیشترین بازدهی در این مدت باقیمانده تا کنکور

از دروس عمومی شروع می کنیم. از درس دین و زندگی!

فرض می کنیم شما چیزی نخوانده اید. حتی لای کتاب را هم باز نکرده اید! تنها یک منبع وجود دارد که شما را در ۲۵ ساعت از صفر به صد می رساند و آن هم پکیج دین و زندگی استاد یوسفیان پور می باشد. این پکیج امسال مطابقت باورنکردنی ۱۰۰ درصد با سوالات کنکور داشت. شعار نمی دهیم. یک دقیقه وقت بگذارید و ویدیوی زیر را ببینید و در صورت تمایل ویدیوی کامل مطابقت همه دروس را می توانید از مشاورین دریافت کنید.

یک سوال: شما در چند روز می توانید ۲۵ ساعت دین و زندگی را تمام کنید؟ ۵ روز؟ یک هفته؟ مسلما بیشتر از یک هفته طول نخواهد کشید و خواهید دید ۵۰۰ صفحه کتاب درسی و کلی آیه و متن را آن هم بدون فراموشی یاد خواهید گرفت و از همه مهمتر خود را برای زدن درصد بالای ۹۰ و حتی ۱۰۰ آماده می کنید.

اما بریم سراغ درس عربی!

کمتر کسی هست که اسم استاد واعظی را نشنیده باشد. با پکیجی که برایتان آماده شده در ۲۰ ساعت کل عربی را یاد می گیرید و بالاترین درصد را می زنید. شاید عربی را تا الان نخوانده اید و از این درس خاطره خوبی ندارید! اما نگران نباشید. خبر خوب اینجاست که حتی با پایه ضعیف و صفر هم می توانید این پکیج را ببینید و به نتیجه دلخواه برسید.

بقیه درس ها چطور؟

ما برای همه درس های شما برنامه داریم. برای همه ساعت هایی که تا روز کنکور باقیمانده باید حساب شده جلو بروید. شما فرصت آزمون و خطا ندارید. این اساتید همگی آزموده شده هستند و زمانی که قستی از تدریس آن ها را به صورت رایگان ببینید قطعا با ما هم عقیده خواهید بود.

امیدوار باشیم یا نه؟؟ احتمال موفقیت چقدر است؟

شما دو انتخاب پیش روی خود می بینید. اینکه در این مدت با یک روش هوشمندانه برای کنکور بخوانم یا قید کنکور امسال را بزنم.

قطعا پیشنهاد ما گزینه اول است. اما چرا هوشمندانه؟ چون دیگر لازم نیست بخوانید و فراموش کنید. این بار با روشی پیش می روید که فقط یک بار می خوانید و برای مدت ها در ذهنتان باقی می ماند. اگر تا الان پراکنده خوانده اید یا اصلا نخوانده اید، این بهترین گزینه برای شماست. قرار نیست همه درس ها را بخوانید. قرار نیست ۱۰۰ درصد مطالب یک درس را بخوانید. در این مرحله شما باید هوشمندانه عمل کنید. اما چطور؟

اینجاست که نقش مشاور اهمیت پیدا می کند و ما برای این کار آماده ایم. با شما صحبت می کنیم حرف های شما را می شنویم. جزئیات مطالعه شما برای تک تک دروس را می گیریم و بهترین تصمیم را برای انتخاب منابع جمع بندی به شما پیشنهاد می کنیم.

در این تایم کوتاه چقدر از هر درس یا کدام درس را باید بخوانم و بهترین بازدهی را داشته باشم؟؟؟ این سوالی هست که پاسخش را از مشاورین ما می گیرید. پس تا دیر نشده با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان و تهیه منابع جمع بندی همراه با برنامه ریزی

اگر تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید کنکور ۹۹ را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید، با مشاورین ما تماس بگیرید

اگر می خواهید یک مشاور از مجموعه ما با شما تماس بگیرد و شما را تعیین سطح کند همین الان فرم زیر را پر کنید. بعد از بررسی سطح علمی شما، بهترین راهکارها توسط مشاور در اختیارتان قرار می گیرد. با تغییر سرنوشت خود در کنکور تنها چند قدم فاصله دارید …

همین الان ۲۰ درصد از هر درس را رایگان دریافت کنید

برای اینکه از هر جهت اطمینان خاطر داشته باشید ما پکیجی برای شما آماده کرده ایم که حدودا ۲۰ درصد از هر درس را شامل می شود آن هم به صورت رایگان. حالا کافیست روی دکمه های زیر کلیک کنید تا بلافاصله بتوانید با مشاورین در محیط تلگرام چت کنید و همین الان این ۲۰ درصد را دریافت کنید.

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!