فقط با 22 ساعت زبان حرف آخر برگه برنده کنکور را ازآن خود کنید !!!

زبان حرف آخر

زبان انگلیسی

در کنکور 97 تعداد 569984 نفر شرکت کننده داشتیم.  به نظر شما چند نفر زبان رومنفی زدن ؟ 100 نفر ؟ 1000 نفر ؟ یا 100000 نفر ؟

هیچ کدوم از عددای بالا نیست بلکه رقم خیلی بالاتری زبان رو منفی زدن. در کنکور 97 رشته ی تجربی تعداد 219930 نفر در درس زبان درصد منفی کسب کرده اند.

آمار اول : کسی که زبان را سفید تحویل دهد از تقریبا 220 هزار نفر رتبه ی بهتری کسب می‌کند .

در کنکور 97 فقط تعداد 39567 توانستند درصد بالای 60 را در درس زبان کسب کنند یعنی 6 درصد کل داوطلب ها :

آمار دوم : از 25 تست زبان فقط به 13 تست جواب دهید و جزو 6 درصد اول شرکت کننده ها باشید.

اما چجوری به این نتیجه برسیم ؟ این مطلب رو تا آخر دنبال کنید و سرنوشت کنکور خود را عوض کنید.

زبان کنکور :

زبان کنکو

زبان کنکور متشکل از سه بخش لغات ، گرامر و درک مطلب وریدینگ می‌باشد ، که سهم لغات 8 تست است که فقط یک تست خارج از لغات داخل کتاب طرح می‌شود ، سهم گرامر 4 تست و سهم ریدینگ و کلوز تست نیز 13 تست است .

اما کسب درصد خوب زبان به شدت کار دشواری شده است و طبق آمار بالا نیز این مورد برای شما اثبات شد . ولی دلیل درصد پایین داوطلبان در کنکور و درس زبان چیست ؟ عده ی زیادی از آن ها در کلاس های زبان شرکت کرده و مدارک زبان دارند ولی نمیتوانند به سؤالات زبان کنکور پاسخ دهند .

خب در این قسمت اگر با استفاده از تجربیات خودم به عنوان یک رتبه برتر پاسخ دهم دلیل این درصد پایین اولا نا آشنایی داوطلبان با نحوه ی خواندن زبان و ثانیا زمان کم است ( مورد دوم مخصوص افرادی است که مدارک زبان دارند ولی درصد کنکور آنها پایین بوده است)

برای هر تست زبان فقط 48 ثانیه زمان موجود است و زمان کلی پاسخگویی به 25 تست نیز 20 دقیقه است . اما واقعیت تلخ این است که در کنکور ما به دو متن 10 خطی ریدینگ ویک متن کلوز تست مواجه میشویم که پر از لغات خارج از کتاب درسی است و هر متن خودش به 10 دقیقه وقت برای خواندن نیاز دارند. از طرفی زبان نیز آخرین درسی است که به سراغ حل آن می‌رویم.

در این مطلب یکی از بهترین منابع آموزش کنکور زبان به نام پکیج زبان حرف آخر یا پکیج زبان استاد محمودی که در چند سال اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده را بررسی میکنیم.

پکیج زبان حرف آخر :

گرامر زبان محمودی

با استفاده از این پکیج تمام نگرانی ها به پایان میرسد. دیگر مهم نیست که در کلاس های زبان شرکت کرده اید یا نه .

حتی مهم نیست که در چه سطحی قرار دارید برای زبان . با پکیج زبان حرف آخر به راحتی به درصد بالای 90 خواهید رسید. مهمترین ویژگی پکیج زبان حرف اخر ، آموزش الگو محور و شهودی سازی مطالب است .

پکیج زبان محمودی از سه بخش تشکیل شده است.

بخش اول واژگان : 

 

شاید بتوان گفت که لغات زبان برای بسیاری از کنکوری ها یک کابوس است چرا که نه علاقه ای دارند و نه میفهمند و به ناچار لغات را حفظ میکنند ، ولی در کنکور لغات در قالب جمله به ما داده می‌شود لذا داوطلبان در پاسخگویی ناکام می مانند.

در پکیج زبان حرف آخر این مشکل کاملا حل شده است. کلیه ی لغات موجود برای زبان انگلیسی را در پکیج زبان استاد محمودی به سبک دیگری یاد بگیرید. این بار بدون حفظ کردن و در کوتاه ترین زمان در هر سطحی که باشید بر رروی لغات مسلط شوید.

در قسمت لغات چند درس را فقط با یک الگو و در قالب یک داستان بدون حفظ کردن یاد خواهید گرفت. ویدیوی زیر نمونه ای از تدریس لغات به سبک استاد محمودی در پکیج زبان حرف اخر می‌باشد.

بخش دوم قواعد :

گرامر زبان حرف آخر

حرف قواعد که می‌شود طرز فکر اکثریت از جمله من این بود ” بابا از قواعد 4 تا سؤال میاد خوندنشم سخته ارزش نداره حذفش میکنم ”

اما جالب است بدانید این طرز فکر من با پکیج زبان حرف آخر تغیر کرد چرا که در پکیج زبان حرف آخر خبری از فرمول های گرامر یا گنگی آموزش نیست برای هر گرامر یک داستان و الگو تدریس می‌شود و آن را به ساده ترین شکل یاد خواهید گرفت. تدریس گرامر در زبان حرف آخر در کمتر از 6 ساعت همراه با حل تمامی تست های سراسری و تالیفی طول می‌کشد یعنی در 6 ساعت 4 تست قطعی از کنکور را برای خود تضمین می‌کنید.

ویدیوی زیر نمونه ای از تدریس جذاب گرامر که هر سال یک تست از کنکور را به خود اختصاص می‌دهد میباشد.

بخش سوم درک مطلب و کلوز تست :

Capture 5

برسیم به اصلی ترین قسمت زبان مبحث کلوز تست و ریدیمگ با 13 تست در کنکور. اما آگاه باشید کلوز تست و ریدینگ جزو سنگین ترین مباحث هستند چرا که فرصت نمیشود 3 متن ده خطی را در 10/4 دقیقه خواند و به سؤالات نیز پاسخ داد.

اما هر مشکلی راه حلی دارد. در پکیج زبان حرف آخر اصلا لازم نیست متن ریدینگ یا کلوز تست خوانده شود بلکه با آموزش الگوی ریدینگ و کلوز تست در پکیج زبان حرف آخر بدون خواندن متن به سؤالات مربوطه در کوتاه ترین زمان پاسخ خواهید داد. جالب شد !! حل سؤالات درک مطلب بدون خواندن متن . در ریاضی هم چنین الگوی داریم به نام حل سؤالات کاربرد مشتق بدون استفاده از مشتق… باور نمیکنید ؟ روی متن قرمز کلیک کنید تا بفهمید موضوع چیه !

 

تایم کوتاه آموزش در پکیج زبان حرف آخر و حل تمامی تست های سراسری و تالیفی فقط با استفاده از الگوهای آموزش داده شده از ویژگی های پکیج زبان حرف اخر می‌باشد  و باعث محبوبیت محصول زبان استاد محمودی شده است. همان طور که اشاره شد صفر تا صد زبان همراه با حل تمام تیپ تست ها فقط و فقط در 22 ساعت تدریس شده است یعنی کمتر از یک شبانه روز…

جالب است بدانید در کنکور 97 سؤالات زبان با سؤالات داخل پکیج زبان حرف آخر تطابق 100 درصدی داشت یعنی تمامی سؤالات کنکور و مشابه آن ها قبلا در پکیج زبان استاد محمودی حل شده بود.

شما نیز اگر خواهام رسیدن به درصد بالا در درس زبان هستید پکیج زبان استاد محمودی بهترین گزینه برای انتخاب با توجه به ویژگی های آن می‌باشد.

برای تهیه ی محصول و دریافت مشاوره توسط رتبه برتر ها می‌توانید از طریق شماره ی 02166576182 با ما در ارتباط باشید.

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!