شیرینی آموزش با طعم عربی حرف آخر

متاسفانه تعداد زیادی از داوطلبان کنکور از درس عربی متنفرند یا هم نمی توانند با آن ارتباط برقرار کنند چون که فکر می کنند عربی بسیار سخت است و حل تست های مربوط به آن سخت تر. خب دوستان شاید این منبع شماست که مناسب نیست. شده تا به حال دنبال یک منبعی بگردید تا عربی را برای شما عین آب خوردن کند و شما را به درصد بالا در این درس برساند؟ پس بیاید تا انتها این متن را دنبال کنید تا یکی از بهترین منابع عربی (عربی حرف آخر) که درس را به خوبی به شما یاد میدهد آشنا کنم.

آموزش ترجمه عربی

عربی را چطور مطالعه می کنید؟

درسی با انحراف معیار و ضریب 2. ولی اگه بتوانید در این درس به درصد بالا دست پیدا کنید خیلی از رتبه ها را جابه جا کرده اید و می توانید به رتبه برتر شدن فکر کنید. برای درسی مفهومی چون عربی که سوالات ترکیبی ای هم در کنکورهای این سال ها چاشنی سوالات شده اند فقط با کتاب پیش می روید؟

چند ساعت برایش تایم می گذارید یا چطور برای آن برنامه ریزی کرده اید؟ اصلا با بودجه بندی اش آشنایی دارید که چه تعداد سوال از ترجمه می آید و چه تعداد از قواعد؟ خب سهم ترجمه و تعریب از 25 سوال، 8 تست می باشد، قواعد 8 تست، درک مطلب 4 تست، تحلیل صرفی 3 تست و تشکیل 3 تست را به خودشان اختصاص داده اند.

دوستان تابه حال به این نکته توجه کرده اید که عربی در سال های اخیر تبدیل به یکی از نقاط قوت رتبه های برتر آزمونهای سراسری شده است و در ارتقا تراز آنها سهم عمده ای ایفا می کند پس اگر شما به خوبی از این فرصتی که دارید استفاده کنید موفقیت تان حتمی است.

عربی حرف آخر

در این میان شما باید از منبعی استفاده کنید که به شما نحوه صحیح مطالعه این درس، نحوه صحیح تست زنی در این درس و نحوه رد گزینه در همه تست ها را به شما یاد بدهد. تدریسش بی نظیر باشد و شما را به این درس علاقه من سازد. این منبع می تواند چی باشد؟

معرفی پکیج عربی حرف آخر

عربی حرف آخر در 23 ساعت تمامی مطالب ریز و درشت و خط به خط کتاب را توسط استاد واعظی به شما می آموزد. شما اگر در روز فقط دو ساعت از تایم تان را به این درس اختصاص دهید در کمتر از دو هفته این درس را می بندید و می توانید تا زمان کنکور چندین و چند بار آن را مرور کنید.

عربی با توجه به قواعد و نکات بسیاری که دارد نیاز به تمرین و تکرار دارد که استاد واعظی با حل تست های فراوان این مشکل را برای شما حل کرده است. این پکیج مناسب تمامی افراد می باشد یعنی چه کسی که علم خیلی کمی از عربی دارد و چه کسی که قوی هست می تواند با استفاده از این منبع درصد بالایی را کسب کند.

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم برای داوطلبین عزیز کنکوری یک هدیه ویژه دارم، بسته 5 روز با حرف آخر؛ 30 ساعت آموزش به همراه 40 تست قطعی کنکور. تمامی دروس در این پکیج قرار گرفته است. قیمت آن رایگان می باشد و فقط هزینه بسته بندی و ارسال گرفته می شود که 35 هزار تومان می باشد. اگر مایل به تهیه این محصول هستید کافیه که این فرم رو پر کنید:

[gravityform id=”19″ title=”false” description=”true”]

ویژگی های پکیج عربی حرف آخر

1- بیان شیوا

استاد محمد واعظی با استفاده از بیانی شیوا و توضیح دروس با هیجان مخصوص خودشان داوطلب را به وجد آورده و باعث می شود دچار خستگی و بی حوصلگی نشوید. به جرات می توانم بگویم این پکیج مختص افرادی است که از عربی متنفر هستند فقط کافی است تداریس استاد را ببینند که به چه صورت خستگی ناپذیری تمامی مطالب را با بیانی شیوا برای شما تدریس می کنند و شما را به این درس مطمئنا علاقه مند می سازند.

2- استفاده از نقشه راه

استاد واعظی با استفاده از نقشه راه و الگوهای خاص خود یادگیری عربی را برای شما راحت تر کرده و شما این درس را می توانید با استفاده از این الگوها سریع تر بیاموزید و با به یادآوری آن ها در کنکور نیز متعاقبا سریع تر به جواب برسید.

عربی حرف آخر

3- حل تمامی تست ها

در عربی حرف آخر استاد واعظی بعد از این که درسی را تدریس کردند یا نکته ای را گوشزد کردند بلافاصله بعد از آن شروع به حل تست های سراسری می کنند که این تست ها از سال 85 شروع شده و تا 97 ادامه دارد و تمامی نکته های موجود در این تست ها چه در گزینه های غلط چه در گزینه های درست به طور کامل بیان می کنند، پس هم یاد می گیرید که چگونه تست ها را حل کنید هم یاد می گیرید که در کم ترین زمان به جواب برسید.

یکی از مشکلات عمده ای که یک داوطلب با درس عربی می تواند داشته باشد قسمت درک مطلب آن است که اکثر داوطلبان در این قسمت گیر می کنند و نمی دانند در برخورد با این گونه سوالات چگونه به جواب برسند و یا از چه تکنیکی استفاده کنند. داوطلبان کنکوری عزیز دیگر نیاز نیست نگران باشید چون که حرف آخر فکر اینجایش را نیز کرده و با تمرین و تکرار این سبک سوالات درک مطلب را با استفاده از الگو و انیمیشن به شما یاد می دهد.

عربی حرف آخر

یک نمونه تدریس از عربی استاد واعظی رو ببینید:

سوالات عربی را از کجا شروع کنید؟

بسیاری از داوطلبان وقتی در کنکور یا آزمون های آزمایشی شروع به حل تست های عربی می کنند در صورتی که ببینند نمی توانند سوالات اول را پاسخ دهند به سراغ سوالات درک مطلب می روند و در ذهنشان به این فکر می کنند که تا زمان هست به سوال های این قسمت جواب دهند و سپس به سراغ آن یکی سوال ها بروند.

دوستان این طرز تفکر اشتباه هستش و شما حتما باید از سوالات ترجمه به سوالات پاسخ دهید در این میان ممکن است یکسری سوالات را جوابشان را ندانید که در این صورت کنار آن ها یک علامت منفی بگذارید و همچنین به یکسری سوالات برخوردید که جواب آن ها را بلد بودید ولی نیاز به زمان داشت پس کنار آن ها یک علامت ضربدر بزنید و در صورتی که دارای زمانی اضافی در بخش عربی بودید به پاسخ این گونه سوالات بپردازید.

اما در مورد درک مطلب باز هم تاکید می کنم در انتها به این سوالات پاسخ داده شود یعنی بعد از این که جواب سوالات را به ترتیب علامت زدید رجوع می کنید به سوالات  درک مطلب و طبق گفته های بالا در ابتدا به آن گزینه ها که وارد هستید و می توانید به آن ها جواب دهید پاسخ می دهید و الی آخر.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد پکیج عربی حرف آخر داشتید می توانید با شماره های زیر در تماس باشید:

09120047025-02166576371
[vc_row css=”.vc_custom_1576670702033{margin: 10px !important;}” animation_type=””][vc_column][ult_sticky_section stick_behaviour=”stick_permanent” sticky_position=”bottom” btn_mobile=”enable” permanent_lr=”10″ sticky_gutter=”13″][vc_single_image image=”15992″ img_size=”167×56″ alignment=”right” onclick=”custom_link” link=”tel:+982166576371″ label=”” animation_type=”” css=”.vc_custom_1576670814029{margin-bottom: 10px !important;}”][/ult_sticky_section][/vc_column][/vc_row]

امتیاز بدهید.
guest
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!