آموزش زبان انگلیسی هفتم درس ششم

در این مطلب با آموزش زبان انگلیسی هفتم درس ششم در خدمت شما دانش آموزان عزیز هستم. همانطور که می دانید، زبان انگلیسی هفتم مهمترین درس این پایه است. اگر در این پایه زبان را به خوبی یاد بگیرید، در سال های بعد مشکل چندانی در درس زبان انگلیسی نخواهید داشت. بنابراین بسیار مهم است که این درس را از بهترین منابع موجود یاد بگیرید و به خوبی تمام نکات موجود در این کتاب را بلد باشید. من، حامد حبیب زاده، آموزش تمام دروس زبان انگلیسی هفتم را برایتان در سایت قرار داده ام. برای مشاهده درس قبل به آموزش زبان انگلیسی هفتم درس پنجم مراجعه کنید.

آموزش زبان پایه هفتم درس شش My House

در آموزش درس ششم زبان هفتم، به معرفی بخش ­های مختلف خانه پرداخته شده است. همانطور که مشاهده می­ کنید در صفحه 32 و در تصویر ابتدایی درس، مکالمه­ ای از فرید و مادرش آورده شده است که در آشپزخانه به گفتگو پرداخته ­اند. در این مکالمه فرید ابتدا با مادرش صحبت می­ کند و سپس از مادرش می­ پرسد که پدرش کجاست.

آموزش زبان انگلیسی هفتم درس ششم

معنی مکالمه ابتدای درس ششم زبان پایه هفتم

بهتر است آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم درس ششم را با معنی مکالمه ابتدای درس آغاز کنم. در مکالمه این درس با بخش های مختلف خانه آشنا می شویم. در مکالمه ابتدایی درس چنین گفتگویی میان فرید و مادرش انجام شده است:

فرید: مادر، کجا هستی؟
مادر: من در آشپزخانه هستم.
فرید: سلام . پدر کجاست؟
مادر: در پارکینگ.
فرید: چه کار می­ کند؟ من خیلی گرسنه هستم.
مادر: بسیار خب، دستانت را بشور و برای ناهار بیا. من پدرت را صدا می­ کنم، دارد ماشین را تعمیر می­ کند.
فرید: بسیار خب.

فایل صوتی مکالمه ابتدایی درس ششم زبان هفتم

در این فایل صوتی به مکالمه میان فرید و مادرش گوش داده و به تلفظ صحیح کلمات دقت نمایید. در ادامه آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم درس ششم به نخستین تمرین این درس می پردازیم.

پاسخ تمرین اول درس ششم زبان هفتم

در تمرین اول درس ششم از شما خواسته شده است تا به مثال­ ها گوش داده و سپس با دوستتان به پرسش و پاسخ بپردازید. در این تمرین سوالاتی در مورد اینکه دیگران کجا هستند پرسیده شده و سپس پاسخی مناسب با سوالات داده شده است.

تمرین اول درس 6 زبان هفتم

معنی تمرین اول درس ششم زبان هفتم

در این بخش از آمورش درس 6 زبان هفتم، معنی پرسش و پاسخ تمرین 1 برایتان آورده شده است:
تو کجا هستی؟          من در اتاق خواب هستم.
او کجاست؟              او در اتاق نشیمن است.
او کجاست؟              او در دفتر کارش است.
آنها کجا هستند؟       آنها در پارکینگ هستند.

فایل صوتی تمرین اول درس ششم زبان هفتم

به فایل صوتی این تمرین هم گوش داده و با دوست خود به پرسش و پاسخ بپردازید. برای مثال:

.Where are you?               I’m in my office
.Where is she?                   She’s in the living room

پاسخ تمرین دوم درس 6 زبان هفتم

در این تمرین نیز از شما خواسته شده است تا به مثال­ هایی که در فایل صوتی مربوط به همین تمرین آورده شده است، گوش فرا دهید و سپس با دوستتان به پرسش و پاسخ بپردازید. در این تمرین سوالاتی مربوط به اینکه سایر افراد چه کار می­ کنند آورده شده است و پاسخی مناسب با این سوالات داده شده است.

تمرین 2 درس 6 زبان هفتم

معنی تمرین دوم درس ششم زبان هفتم

معنی مکالمه تمرین دوم درس 6 را در زیر برایتان نوشته ام. به معنی این تمرین دقت کنید، همانطور که مشاهده می کنید، سوال پرسیدن در مورد فعالیت افراد را در این درس یاد می گیریم.

چه کار می­ کنی؟            من دارم آشپزی می­ کنم.
او چه کار می ­کند؟          او در حال تماشای تلویزیون است.
او چه کار می­ کند؟         او در حال مطالعه کتاب است. 
آن ها چه کار می­ کنند؟     آن ها دارند فوتبال بازی می ­کنند.

فایل صوتی تمرین دوم درس شش زبان هفتم

در این فایل صوتی شما می­ توانید به مکالمات تمرین درس ششم گوش کنید و مانند تمرین دوم با دوستتان به پرسش و پاسخ بپردازید. برای مثال :

.What are you doing?            I’m playing volleyball

مژده برای دانش آموزان پایه هفتم، بسته آمورشی رایگان

بدون شک زبان هفتم مهمترین درس این پایه است و یادگیری کامل و اصولی آن برای همه دانش آموزان پایه هفتم بسیار مهم است. موسسه حرف آخر بزرگترین و قوی ترین مرکز آموزش دروس پایه های متوسطه اول و دوم، بهترین آموزش را برای این درس تهیه کرده است. برای آشنایی با آموزش های حرف آخر، این موسسه 20 درصد تمام آمورش های پایه هفتم را به رایگان به شما هدیه می دهد. همین الان فرم زیر را پر کنید تا بسته آموزشی رایگان حرف آخر در سریع ترین زمان برای شما ارسال شود. با مشاهده این آموزش ها به راحتی خواهید توانست زبان انگلیسی هفتم را یاد بگیرید و در تمام امتحانات این درس بهترین نمره را کسب کنید.

%20 محصولات متوسطه اول به صورت رایگان

فرم-متوسطه-اول

آموزش بخش Sounds and Letters درس ششم زبان هفتم

در این بخش مکالمه­ ای بین فاطمه و معلمش آورده شده است. در ادامه فایل صوتی مربوط به این بخش و معنی این مکالمه را برایتان آورده ام. هدف از این بخش این است که شما به دقت به تلفظ درست کلمات گوش کنید و سعی کنید عبارات را دقیقا مانند فایل صوتی تکرار کنید.

آموزش زبان هفتم درس 6

معنی مکالمه بخش Sounds and Letters درس 6 زبان هفتم

معلم: فاطمه، به این تصویر نگاه کن. مرد چه کار می­کند؟
فاطمه: او کار می ­کند.
معلم: دوباره بگو.
فاطمه: او کار می­ کند.
معلم: او کار می­کند. آن حرف /w/ است، نه /v/ .
آیا شما کلمات دیگری را در زبان انگلیسی سراغ دارید که با حرف w شروع شود؟
مثال: window, wall, war, water, wear

فایل صوتی صفحه 34 درس ششم زبان پایه هفتم

مشاوره رایگان آموزشی برای پایه هفتم

موسسه حرف آخر در کمک به یادگیری روش های صحیح درس خواندن، برای دانش آموزان پایه های مختلف به صورت کاملا رایگان مشاوره آموزشی ارائه می دهد. کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ارشد حرف آخر با شما تماس بگیرند و همه آنچه را که برای درست درس خواندن به آن نیاز دارید به شما ارائه دهند. با دانستن روش های صحیح درس خواندن دیگر لازم نیست که مدت های طولانی برای یادگیری یک درس زمان صرف کنید. با داشتن برنامه منظم آموزشی به موقع و با بازدهی بالا درس بخوانید و در تمامی درس های خود نمرات عالی کسب کنید. همجنین با یادگیری این روش ها در سال های بعد و مخصوصا کنکور نیز به راحتی خواهید توانست تمام درس های خود را به شکل مظم و با برنامه بخوانید. فرم زیر را پر کنید و به ادامه آموزش زبان هفتم درس دوم بپردازید.

قمری-4-ماهه

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

آموزش بخش Listening and Reading صفحه 35 زبان هفتم

هدف از تمرینات بخش listening این است که مهارت شنیداری شما افزایش یافته و با تلفظ صحیح کلمات آشنا شوید. در این تمرین هم از شما خواسته شده است تا به مکالمات فایل صوتی مربوطه گوش داده و گزینه­ های صحیح را علامت بزنید.

جواب تمرین درس 6 زبان هفتم

فایل صوتی تمرین صفحه 35 زبان هفتم

در این فایل های صوتی که به ترتیب مربوط به مکالمه 1 و 2 است، سوالاتی در خصوص اینکه افراد کجا هستند و مشغول به چه کاری هستند، پرسیده شده و جوابی متناسب با این سوالات داده شده است. در ادامه آموزش زبان انگلیسی هفتم درس ششم پاسخ بخش listening را آورده ­ایم.

پاسخ تمرین Listening and Reading صفحه 35 زبان پایه هفتم

پاسخ تمرین صفحه 35 زبان هفتم را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

زبان هفتم درس ششم

آموزش بخش Speaking and Writing صفحه 35 زبان پایه هفتم

در بخش Speaking and writing درس ششم از شما خواسته شده است تا گروه­ های دو نفره تشکیل دهید، یکی از شما اسامی همکلاسی­ ها را گفته و دیگری بگوید که آن شخص مشغول چه کاری است و به این ترتیب جدول مربوط به تمرین را پر کنید.

جواب تمرین آخر درس ششم زبان هفتم Conversation

در انتهای آموزش زبان انگلیسی هفتم درس ششم مثالی را با معنی برای این تمرین می نویسم. شما نیز سعی کنید مانند مثال من مکالماتی انجام دهید.

?You: What am I doing
.Your friend: you’re playing piano
.You: No, that’s not correct
.Your friend: Are You watching TV
.You: Yes

معنی مکالمه بالا را هم در زیر مشاهده می کنید.
شما: من دارم چه کار می کنم؟
دوست شما: تو داری پیانو میزنی.
شما: نه، درست نیست.
دوست شما: آیا تو داری تلویزیون می بینی؟
شما: بله.

دانش آموزان عزیز به این ترتیب آموزش آموزش زبان انگلیسی هفتم درس ششم به اتمام رسید. اگر به دنبال بهترین منبع آموزش زبان پایه هفتم هستید، پیشنهاد زیر را جدی بگیرید!

بهترین فیلم آموزشی برای زبان هفتم

اگر به دنبال بهترین و کامل ترین آموزش برای زبان هفتم هستید، من به شما آموزش زبان هفتم حرف آخر را پیشنهاد می کنم. نمونه ای از آموزش های این موسسه را برای درس دوم زبان هفتم مشاهده کردید. در این آموزش، تمام مطالب به صورت مکالمه دو نفری انجام شده است و کاملا عملی و مفهومی مطالب زبان انگلیسی هفتم آموزش داده شده است. با تهیه این آموزش دیگر مشکلی در زبان انگلیسی هفتم نخواهید داشت و در تمام امتحان های تستی و تشریحی زبان انگلیسی نمرات 20 و درصدهای 100 را کسب خواهید کرد. برای مشاهده آموزش زبان هفتم بر روی تصویر زیر کلیلک کنید.

آموزش زبان هفتم حرف آخر

4.8/5 - (19 امتیاز)
guest
11 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!