آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هشتم

درس زبان پایه هفتم یکی از مهم­ترین و کاربردی ترین دروسی است که دانش آموزان باید به باید گیری کامل آن توجه کنند. من، حامد حبیب زاده، قصد دارم تا در این مطلب به صورت مفصل به آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هشتم بپردازم. با مطالعه تمامی درسنامه ها و آموزش های زبان هفتم که در سایت قرار داده ام، خواهید توانست به راحتی نمره دلخواه خود را کسب کنید. با 20 گرفتن در زبان معدل خود را افزایش دهید و جزو دانش آموزان ممتاز باشید. برای مشاهده فصل قبل به آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هفتم مراجعه کنید.

آموزش مکالمه زبان هفتم درس هشتم My Favorite Food 

در درس هشتم زبان هفتم، شما یاد می­ گیرید تا غذاها و نوشیدنی­ های مورد علاقه خود را به زبان انگلیسی بیان کنید و به پرسش و پاسخ در این زمینه بپردازید. در این شاهد مکالمه دو دانش آموز هستید که در مورد غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود گفتگو می کنند.

آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هشتم مکالمه درس 8

معنی مکالمه درس هشتم زبان هفتم 

دانش آموز 1: ببین، کافیه. من گرسنه ام. تو چطور؟
دانش آموز 2: منم همینطور. بیا یک مقدار کیک و شیر بخوریم.
دانش آموز 1: خوب به نظر می رسد، اما من میخواهم کمی چای با کیکم بخورم.
این مورد علاقه من هست.
دانش آموز 2: بسیار خب، بیا به آشپزخانه برویم. مامان؟

فایل صوتی مکالمه درس 8 زبان هفتم 

[waveplayer ids=”50302″]

در این فایل صوتی به دقت به مکالمه میان دو دانش آموز گوش کرده و سعی کنید تلفظ صحیح کلمات را به خاطر بسپارید. در ادامه آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هشتم برای آشنایی بیشتر شما با موضوع درس به بررسی تمرین اول می پردازیم.

پاسخ تمرین اول درس هشتم زبان هفتم صفحه 43

در تمرین اول درس هشتم زبان هفتم از شما خواسته شده است تا به دقت به مثال های آورده شده گوش کنید و سپس با دوستتان به پرسش و پاسخ پرداخته و در خصوص غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود صحبت کنید.

آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هشتم تمرین 1

معنی تمرین اول درس هشتم زبان هفتم صفحه 43

غذای مورد علاقه شما چیست؟                        برنج و کباب
نوشیدنی مورد علاقه شما چیست؟                    آب پرتقال
دوست دارید چی بخورید/ بنوشید؟                   مقداری کیک و شیر

فایل صوتی تمرین اول درس هشتم زبان هفتم

[waveplayer ids=”50302,50303″]

به فایل صوتی تمرین اول درس هشتم زبان هفتم نیز به دقت گوش کنید و سپس مشابه مثال های آورده شده با دوستتان به گفتگو بپردازید. برای مثال:

What’s your favorite drink?         Coffee

نکته: favorite به معنی دلخواه، مورد علاقه است.

بسته آموزشی رایگان برای پایه هفتم

قبل از ادامه آموزش درس 8 زبان هفتم بهترین موسسه آموزشی را به شما معرفی می کنم. موسسه حرف آخر بزرگترین و قوی ترین مرکز آموزش دروس پایه های متوسطه اول و دوم، بهترین آموزش را برای درس های هفتم و از جمله زبان انگلیسی هفتم درس تهیه کرده است. برای آشنایی با آموزش های حرف آخر، این موسسه 20 درصد تمام آمورش های پایه هفتم را به رایگان به شما هدیه می دهد. همین الان فرم زیر را پر کنید تا بسته آموزشی رایگان حرف آخر در سریع ترین زمان برای شما ارسال شود. با مشاهده این آموزش ها به راحتی خواهید توانست زبان انگلیسی هفتم را یاد بگیرید و در تمام امتحانات این درس بهترین نمره را کسب کنید.

%20 محصولات متوسطه اول به صورت رایگان

فرم-متوسطه-اول

پاسخ تمرین دوم صفحه 43 زبان هفتم 

در ادامه آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هشتم به تمرین دوم درس هشتم می رسیم، در این تمرین نیز مانند تمرین اول از شما خواسته شده است تا به مثال های آورده شده به دقت گوش کرده و با عبارات مناسب به گفتگو با دوستتان بپردازید.

تمرین 2 درس 8 زبان هفتم

معنی تمرین صفحه 43 زبان هفتم درس 8

در متن زیر معنی تمرین صفحه 43 را مشاهده می کنید.

من گرسنه ام.                              نظرت در مورد مقداری کیک و شیر چیست؟
من تشنه ام.                                بیا یک چیزی بنوشیم.
من احساس گرسنگی/ تشنگی دارم.  بیا چیزی بخوریم/ بنوشیم.

فایل صوتی تمرین صفحه 43 زبان هفتم

به فایل صوتی مربوط به تمرین دوم درس هشتم زبان هفتم گوش کنید، به تلفظ صحیح کلمات و بیان عبارات دقت کرده و سپس مشابه با مثال های تمرین دوم با دوستتان به گفتگو بپردازید.

آموزش بخش Sounds and Letters صفحه 44 زبان هفتم 

در بخش Sounds and Letters درس هشتم زبان هفتم، مکالمه ای میان یک دانش آموز و معلم زبان انگلیسی آورده شده است و در نهایت از شما خواسته شده است تا کلماتی مرتبط با خوردنی و نوشیدنی ها را بیان کرده و تلفظ و املای صحیح آن ها را بنویسید.

آموزش صفحه 44 زبان هفتم درس هشتم

معنی صفحه 44 زبان هفتم بخش  Sounds and Letters درس هشتم

مجید : ببخشید، آقا؟ شما چطور این کلمات را به انگلیسی می گویید؟ نارگیل، ژله، به و کدو؟
معلم : Coconut, C-O-C-O-N-U-T برای نارگیل، Jelly, J-E-L-L-Y برای ژله، Quince, Q-U-I-N-C-E برای به، Zucchini, Z-U-C-C-H-I-N-I برای کدو.
مجید : ممنون.

شما نیز کلماتی به انگلیسی برای غذا و نوشیدنی بیان کرده و تلفظ و املای صحیحشان را بنویسید. برای مثال:

Tea, T-E-A برای چایRice, R-I-C-E برای برنج. Orange, O-R-A-N-G-E برای پرتقال.

فایل صوتی صفحه 44 زبان هفتم

فایل صوتی صفحه 44 را به دقت گوش کنید و سعی کنید مانند به شکل درست تلفظ کلمات دقت نمایید.

دریافت مشاوره رایگان آموزشی برای پایه هفتم

موسسه حرف آخر در کمک به یادگیری روش های صحیح درس خواندن، برای دانش آموزان پایه های مختلف به صورت کاملا رایگان مشاوره آموزشی ارائه می دهد. کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ارشد حرف آخر با شما تماس بگیرند و همه آنچه را که برای درست درس خواندن به آن نیاز دارید به شما ارائه دهند. با دانستن روش های صحیح درس خواندن دیگر لازم نیست که مدت های طولانی برای یادگیری یک درس زمان صرف کنید. با داشتن برنامه منظم آموزشی به موقع و با بازدهی بالا درس بخوانید و در تمامی درس های خود نمرات عالی کسب کنید. همجنین با یادگیری این روش ها در سال های بعد و مخصوصا کنکور نیز به راحتی خواهید توانست تمام درس های خود را به شکل مظم و با برنامه بخوانید. فرم زیر را پر کنید و به ادامه آموزش زبان هفتم درس دوم بپردازید.

قمری-4-ماهه

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

آموزش بخش Listening and Reading درس هشتم زبان هفتم 

هدف از تمرینات Listening تقویت مهارت شنیداری شما و تسلط کافی بر تلفظ صحیح کلمات هست. پس به دقت به جملاتی که تحت عنوان دو مکالمه در این بخش در مورد غذاها و نوشیدنی ها آمده است گوش کرده و پاسخ صحیح را علامت بزنید.

آموزش listening and reading درس 8 زبان هفتم

فایل صوتی تمرین Listening and Reading درس هشتم زبان هفتم 

فایل صوتی مربوط به این بخش را به دقت گوش کنید و سعی کنید مانند آن کلمات و عبارات را به شکل درست تلفظ کنید.

پاسخ تمرین Listening and reading درس هشتم زبان هفتم 

در این قسمت از آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هشتم پاسخ تمرین listening and reading را بررسی می کنیم.

آموزش زبان انگلیسی هفتمدرس هشتم listening and reading

در بخش Conversation نیز از شما خواسته شده است تا به عنوان کار گروهی و آموخته هایتان از درس هشتم زبان هفتم، یک مکالمه ترتیب داده و به در این مکالمه به گفتگو در خصوص نوشیدنی و غذای مورد علاقه تان بپردازید.

آموزش conversation درس 8 زبان هفتم

دانش آموزان عزیز، آموزش زبان انگلیسی هفتم درس هشتم در این بخش به اتمام رسید. برای مشاهده آموزش بقیه فصل های کتاب می توانید به نوشته های من در سایت مراجعه کنید. در ادامه بهترین فیلم آموزشی موجود برای زبان هفتم را معرفی می کنم.

بهترین فیلم آموزش زبان هفتم 

اگر به دنبال بهترین و کامل ترین آموزش برای زبان هفتم هستید، من به شما آموزش زبان هفتم حرف آخر را پیشنهاد می کنم. نمونه ای از آموزش های این موسسه را برای درس دوم زبان هفتم مشاهده کردید. در این آموزش، تمام مطالب به صورت مکالمه دو نفری انجام شده است و کاملا عملی و مفهومی مطالب زبان انگلیسی هفتم آموزش داده شده است. اگر درس زبان را خوب یاد نگرفته اید و در امتحانات زبان انگلیسی نمرات شما کم می شود، باید هرچه سریع تر این مشکل زا برطرف کنید تا در سال های بعد دچار مشکل بزرگ تر در درس زبان نشوید. با تهیه این آموزش دیگر مشکلی در زبان انگلیسی هفتم نخواهید داشت و در تمام امتحان های تستی و تشریحی زبان انگلیسی نمرات 20 و درصدهای 100 را کسب خواهید کرد. برای مشاهده آموزش زبان هفتم بر روی تصویر زیر کلیلک کنید.

آموزش زبان هفتم حرف آخر

روش یادگیری لغات زیان انگلیسی

همانطور که شما هم تجربه کرده اید، یادگیری و حفظ کردن لغات درس زبان انگلیسی یکی از بزرگترین مشکلات یادگیری این درس است. اما با آموزش ها و روش های مخصوص استاد محمودی حفظ کردن لغات یکی از راحت ترین و جذاب ترین کارها برای شما دانش آموزان خواهد بود. در فیلم بالا نمونه ای از آموزش یادگیری لغات زبان را مشاهده می کنید.

4.5/5 - (76 امتیاز)
guest
9 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!