افتخار افرینی نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری

اکثر ایرانیان و دانش آموزان با شنیدن نام منتظری به یاد استاد عبدالرضا منتظری و استاد محسن منتظری مدرسین این مجموعه و همچنین موسسه حرف آخر می‌افتند. موسسه حرف آخر را به خاطر تدریس بی نظیر اساتید آن و رتبه های برتر این مجموعه می‌شناسیم اما امروز اتفاقی جدید رقم خورد و موسسه حرف آخر نه به خاطر نتایج درخشانی که در کنکور هر سال کسب می‌کند و نه به خاطر تطابقاتی که با کنکور دارد بلکه به خاطر راه یافتن نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری به مسابقات فیزیک جهان درخشید.

نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری به مسابقات جهانی فیزیک راه یافت

امروز 18 اردیبهشت سال 1390 خبر راه یافتن نازنین منتظری به مسابقات فیزیک جهان سر و صدای زیادی پیدا کرد و اینجاست که باید به استاد عبدالرضا منتظری و خانم مهر عبداللهی والدین خانم نازنین منتظری بابت چنین نتیجه ای باید تبریک گفت. لازم به ذکر است که استاد منتظری پدر نازنین منتظری تنها مدیر انتشارات کنکوری است که فرزندش به مسابقات المپیاد جهانی راه یافته است و این نیز گواه بر اصالت و تبحر آموزشی در خانواده استاد منتظری است. ویدیو بالا را از نازنین منتظری مشاهده کنید.

عکس نازنین منتظری دختر استاد منتظری در حال ارائه آزمایش فوق العاده شمع و بطری

نازنین منتظری

مسابقات جهانی فیزیک

عکس نازنین منتظری در مسابقات جهانی فیزیک

تصاویر بالا قسمتی از عکس نازنین منتظری دختر استاد منتظری در حال ارائه آزمایش جذاب خود در مورد بطری و شمع می‌باشد و این نوجوان نخبه باعث افتخار ایران و حرف آخر شده است. آرزوی موفقیت روز افزون داریم برای خانواده استاد منتظری عزیز.

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/wWCZqV

https://b2n.ir/342129

https://tinyurl.com/yy8nj3ek
https://bit.ly/3p4hBYc
3/5 - (2 امتیاز)
guest
6 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!