با برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر کل کنکور خود را در دو ماه ببندید!!

هر چند که به ماه های پایانی کنکور نزدیک تر می‌شویم، استرس تمام کردن مطالب و جمع‌بندی به جان داوطلبان کنکور می‌افتد و بارها مشاهده شده که مشکلات جبران ناپذیری از جمله افسردگی به بار می‌آورد. در ابتدای مهرماه کنکوری ها “از جمله خود من در دوران کنکور” احساس قدرت و انگیزه ی و توانایی فراوان برای درس خواندن در وجودمان حس می‌شود ولی مشکل اصلی دقیقا اینجاست که کسی به فکر جمع بندی نیست و برای آن هیچ برنامه ای تعیین نمی‌شود. امروز به شما برنامه دو ماهه حرف آخر را معرفی می‌‌کنیم برای دریافت می‌توانید از طریق شماره تماس   02166576182 اقدام کنید.

راستی اگر به برنامه ریزی نیاز دارید و کامل متوجه شده اید که یک برنامه چگونه می‌تواند مسیر شما را تعین کند؛ در قالب سه مقاله طوفانی روش برنامه ریزی و تمام ریز جزئیات برنامه ریزی را در اختیارتان قرار داده ایم؛ مقالاتی که نه تبلیغی است و نه دارای هزینه و با خواندن آن ها می‌توانید یک تحول در مسیر کنکور خود ایجاد کنید. برای دسترسی کافیست از لینک‌های زیر استفاده کنید:

به یاد داشته باشیم با توجه به حجم مطالب بدون استفاده از جمع بندی و گذراندن دورۀ مرور ، مطالب خوانده شده فایده ای برای داوطلب نخواهند داشت.

همواره در ماه های پایانی با چهار دسته داوطلب سر و کار خواهیم داشت:

دستۀ اول:

تمامی درس ها را به شکل کامل مطالعه کرده و دوره های مرور را انجام داده اند.

دستۀ دوم:

افرادی که کاملا مطالب را مطالعه کرده اند امّا برای مرور و جمع بندی هیچ برنامه ای ندارند.

دستۀ سوم:

افرادی که مطالعه داشته اند ولی دست و پا شکسته مباحث را مورد مطالعه قرار داده اند.

دستۀ چهارم:

افرادی که کم کم به فکر شروع مطالعه هستند و می‌خواهند حجم کمی از مطالب را مطالعه کنند.

در این مقاله با معرفی یکی از جدیدترین منابع آموزشی با نام برنامه ی دو ماهه حرف آخر به شما تضمین خواهم داد که هر چهار دستۀ بالا می‌توانند در دو ماه 80 درصد مطالب و در یک ماه 50 درصد مطالب را می‌توان همراه با حل تست انبوه جمع بندی نمایند.

سردرگمی

برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر :

برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر بر خلاف تمامی برنامه های جمع بندی قسمتی از مطالب را به شما آموزش نداده یا اینکه تنها شامل 70 یا 80 درصد مباحث مهم باشد بلکه صفر تا صد آموزش را با استفاده از برنامه دو ماه در 2 ماه می‌توانید دریافت کنید به این صورت که صفر تا صد دروس در حدود 360 ساعت آموزش داده شده است و به صورت فشرده و این بار داوطلب در هر سطحی که باشد می‌تواند کل کنکور را در این مدت زمان به پایان برساند و به هدف خود دست پیدا کند. وویس بالا را از زبان استاد منتظری درباره برنامه 2 ماهه حرف اخر یا برنامه 6040 حرف آخر گوش دهید تا به صورت کامل با این برنامه و ویژگی های آن آشنا شوید. همچنین برای مشاهده شرایط مشاوره و رزومه از صفحه مشاورین ارشد حرف اخر دیدن کنید.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای بهره مندی از این فرصت استثنایی کافیست فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

مزایای برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر :

6040 حرف آخر

در دسته بندی بالا به 4 دسته افراد اشاره شد.

دستۀ اول به تست زنی و آشنایی با انواع تیپ تست های سراسری نیاز دارند.

سه دستۀ آخر نیز در وهلۀ اول به درسنامۀ منسجم نیاز دارند. زیرا هر سه دسته پراکنده خوانی کرده اند

در برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر بر روی تمامی مشکلاتی که یک داوطلب کنکوری با دارا بودن هر سطح از معلومات چه افراد قوی و چه افرادی که در از پایه در دروس مشکل دارند می‌توانند داشته باشند به صورت کامل مانور داده شده است و تمامی این مشکلات

با ارائۀ بهترین منبعی که همه ی افراد به دنبال آن می‌باشند در اقدام به حل مشکلات ماه های پایانی نموده است.

جالب است بدانید که در برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر تمامی دروس به صورت صددرصد پوشش داده شده است و چنین برنامه ای را تنها در موسسه حرف آخر می‌توانید دریافت کنید.

آموزش در برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر چگونه است؟

در برنامه ی دو ماهه حرف آخر ابتدا منابع آموزشی در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد. قطعا افرادی که مجموعۀ حرف آخر را به عنوان تنها منبع آموزشی دوران کنکور انتخاب کرده اند با قدرت این مجموعه در زمینۀ آموزش آشنایی دارند و نیاز به توضیح نیست.

امّا برای داوطلبانی که هنوز با حرف آخر آشنایی ندارند می‌توان گفت که تنها مجموعه ی آموزشی در داخل کشور که از آموزش شهودی و استفاده از الگوسازی در آموزش را پیش گرفته است.

در برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به دو نکته ی اساسی توجه شده است.

اولا بهترین منبع آموزشی که یک فرد می‌تواند در اختیار داشته باشد.

ثانیا برنامه ریزی دقیق که به جرأت می‌توان گفت دقیقا با دو ماه مطالعه ی منظم می‌توان بر این حجم از مطالب مسلط شد.

در بحث آموزش صرفا فقط درسنامه ها در اختیار داوطلب قرار نمی‌گیرد بلکه بزرگ‌ترین بانک تست هم در داخل منابع وجود دارد و داوطلب با استفاده از برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به صورت کامل بر روی درسنامه ها مسلط می‌شود و بزرگترین بانک تستی را نیز در داخل همین مجموعه حل می‌نماید.

در واقع با استفاده از برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر داوطلب از هر منبع دیگری حتی کتاب نیز بی‌نیاز می‌شود.

با برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر می‌توان واقعا می‌توان نتیجه گرفت؟

سال قبل هم برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به اجرا در آمد و با استقبال فراوانی نیز روبرو شد.

می‌توان گفت که سال ، سالِ حرف آخر بود چرا که تعداد زیادی از داوطلبان حرف آخری به نتیجه ی مطلوب رسیدند. امّا اینطور نیست که هر رتبه برتری را با نام خود مجموعه معرفی کنیم بلکه تمامی مصاحبات داوطلبان در شبکه های صدا و سیما و موجود می‌باشد و تمامی آن ها نیز توسط مشاورین مؤسسه راهنمایی شده اند.

از رتبه برتر های مجموعه ی حرف آخر می‌توان به مینا صالحی، بهزاد خادمی، محمدرضا خوشرو ، عرفان شهبازی ، سروین سلیمان پور ، علی و نهال بابائیان خواهر و برادر تبریزی که با دین و زندگی استاد ی.سفیان پور به درصد 94/7 در درس دین و زندگی دست پیدا کردند و … . در سال 98 این آمار به اوج رسید و 51 نفر از دانش آموزان حرف آخری توانستند با این مجموعه رتبه زیر 300 کسب کنند و آمار افرادی که 100 زدند هم بی نظیر بود. درصد و نام رتبه برترهای حرف آخر را از طریق لینک مربوطه می‌توانید مشاهدهکنید.

تمامی نام های بالا با استفاده از حرف آخر به رشته های پزشکی ، دندان و دارو در دانشگاه های تاپ کشور دست پیدا کرده اند.

به یاد داشته باشید موفقیت شانسی نمی‌باشد و نام شما هم می‌تواند سال برتر به عنوان رتبه برتر در این سایت قرار گیرد.

دانلود برنامه دو ماهه حرف آخر

برنامه دو ماهه رایگان کنکور حرف آخر را می‌توانید از همین جا دانلود کنید اما برای آشنایی با نحوه کارکرد این برنامه و دریافت منابع از طریق 02166576182 با ما در ارتباط باشید یا مقاله برنامه 4 ماهه حرف آخر را مطالعه کنید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم. برای دانلود برنامه دو ماهه حرف آخر از طریق لینک زیر می‌توانید اقدام کنید و این برنامه را دریافت کنید.

برنامه 2 ماهه کنکور حرف آخر

[vc_row css=”.vc_custom_1576670702033{margin: 10px !important;}” animation_type=””][vc_column][ult_sticky_section stick_behaviour=”stick_permanent” sticky_position=”bottom” btn_mobile=”enable” permanent_lr=”10″ sticky_gutter=”13″][vc_single_image image=”16006″ img_size=”167×56″ alignment=”right” onclick=”custom_link” link=”tel:+982166576182″ label=”” animation_type=”” css=”.vc_custom_1576671209562{margin-bottom: 10px !important;}”][/ult_sticky_section][/vc_column][/vc_row]

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/Fckwul

https://b2n.ir/368288

https://tinyurl.com/y68nd6s4
https://bit.ly/3k4kQLw
امتیاز بدهید.
guest
13 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!