چگونه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر کل دروس را در ۴ ماه تمام کنیم ؟؟

با اهمیت مشاوره و برنامه ریزی همگی آشنایی دارید برای همین وارد بحث های مهم تر می شوم. برنامه خوب مکمل یک منبع خوب می باشد. همه ما از منابع متعددی تا الان استفاده کرده ایم ولی کدام موسسه کنار منبع به شما نحوه استفاده از آن را یاد می دهد و برنامه را در اختیار داوطلبان قرار میدهد؟ به همین دلیل داوطلبان به دنبال افراد متفرقه می روند که از آنها برنامه بگیرند و در آخر هم با صرف هزینه فراوان به نتیجه مطلوب خود نمی رسند. اما امروز می خواهم شما را با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر آشنا کنم. همچنین قرار است با پروژه ۶۰۴۰ مسیر کنکورتان را عوض کنید.

کنکوری هستم و نمیدونم برای کنکور چکار کنم!

اصلا خوب نخوندم و نمیدونم تو این مدت چیکار کنم!

با چه منابعی پیش بروم!

چه برنامه ای می تونه منو موفق کنه!

فقط کافیه با شماره های ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲، ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱، ۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸، ۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳ تماس بگیرید و سرنوشت کنکور خود را تغیر دهید

برنامه ای که شما را نه تنها از پیدا کردن مشاور و صرف هزینه بی نیاز میکند بلکه میتواند شما را به یک برنامه ریز و مشاور حرفه ای هم تبدیل نماید.

بدون حاشیه به سراغ برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر می رویم و ویژگی های آن را بررسی می کنیم تا با نسل جدیدی از آموزش آشنا شوید که هر چیزی برای رتبه شدن لازم دارید در اختیار شما قرار میدهد. این برنامه شاهکاری از حرف آخر است.  بعد از مطالعه این مقاله حتما صفحه مشاوران ارشد موسسه حرف آخر را بخوانید تا با یکی از مشاورین ارشد اشنا شوید.

مقاله را تا انتها مطالعه کنید و در انتها یک سورپرایز ویژه برای شما داریم

لینک دانلود برنامه ۴ ماهه حرف آخر  کنکور ۱۴۰۰ نیز اضافه شد.

ثبت نام در طرح مشاوره کنکور ۱۴۰۰ حرف آخر

اما طرح ویژه برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ در موسسه حرف آخر. دوستانی که تمایل دارند در این طرح ثبت نام کنند و صفر تا صد آموزش کل کنکور را با حل بیشتر از ۷ هزار تست و ۱۰ دوره مرور در ۴ ماه با منابع حرف آخر به پایان برسانند همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.

مامندی-4-ماهه-2

۴ ماه بخون، ۷۰۰۰ تا تست بزن، ۷ بار دوره کن!

معرفی و نحوه استفاده از برنامه چهار ماهه از زبان برترین مدرس و مشاور کنکور ایران:

توجه داشته باشید قبل از ادامه مطالعه این مقاله حتما ویدیو بالا را ببینید که در این ویدیو از زبان استاد منتظری معرفی و نحوه استفاده از برنامه ۴ ماهه حرف آخر را از زبان استاد عبالرضا منتظری برترین مدرس و مشاور کنکور مشاهده خواهید کرد.

در این ویدیو به راحتی می‌توانید بهترین نتیجه را برای کنکور خود تضمین کنید.

مشاوره رتبه برتر حرف اخر در مورد برنامه ۴ ماهه حرف آخر رازهایی برملا می‌کند!

در این وویس برنامه ۴ ماهه حرف اخر توسط مشاور رتبه برتر حرف آخر شایان مامندی به شما کاملا معرفی خواهد شد. اگر به دنبال دانستن رازهایی مهم در رابطه با برنامه ۴ ماهه حرف آخر می‌باشید همین الان این وویس را گوش دهید.

قبل از ورود به برنامه هزار ساعته حرف اخر باید بدانید که …

در اولین مرحله ممکن است با شنیدن نام ۱۰۰۰ ساعت دچار دلهره شوید که چقدر زیاد است و چه کسی میتواند ۱۰۰۰ ساعت درس بخواند. اما بیاید برایتان این موضوع را حل کنم.

۱۰۰۰ ساعت یعنی چقدر ؟ همه ی ما میدانیم کسی که دنبال رسیدن به دندان پزشکی ، داروسازی یا پزشکی میباشد باید روزانه حراقل ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشد.

حال این موضوع را وارد برنامه هزار ساعته حرف اخر کنیم. فرض کنید شما روزی ۱۰ ساعت درس میخوانید ، اگر فقط روزانه ۱۰ ساعت درس بخوانید در ۱۰۰ روز میشود هزار ساعت؛ بازهم احساس میکنید زیاد است؟ قبول دارم گول ظاهر ۱۰۰ روز را خوردید ؛ ۱۰۰ روز چند ماه است؟ سه ماه و ۱۰ روز

الان چطور بازهم از نظر شما زمان زیادی است؟ یعنی داوطلبی که روزانه میانگین ۱۰ ساعت مطالعه داشته باشد (که اگر به دنبال رسیدن به هدف های بالا باشد ۱۰۰ درصد این ساعت مطالعه را خواهد داشت و حتی بیشتر از آن) می تواند در سه ماه و ۱۰ روز پرونده کنکور خود را ببندد. واو شگفت انگیز است. دو ماه و ۱۰ روز مطالعه برای پزشکی.

ما هم به فکر داوطلبان بوده ایم و ۲۰ روز را اضافه در نظر گرفته ایم و روزهایی که حس درس خواندن ندارند یا کلا مشکلی برایشان پیش می آید و نمی توانند بخوانند بیست روز را برای جبران گذاشتیم و به آن می گوییم برنامه ۴ ماهه حرف آخر.

اما صبر کنید. در بازه کنونی زمان بسیار کمی تا کنکور باقی مانده است و مطمئنا استرس وجود داوطلبان را فرا گرفته. قبل از ادامه این مطلب به شما پروژه ای را معرفی می‌کنیم که ۱۰۰ روزه پرونده کل کنکور را ببندید.

معرفی پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر: آموزش کل کنکور در ۲ ماه!

اگر تا کنون به صورت ناقص خوانده اید یا اصلا نخوانده اید دیگر نگران نباشید با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر فقط در دو ماه پرونده کل کنکور را خواهید بست. در این پروژه شما در دو ماه یا همان ۶۰ روز آموزش کامل را برای دروس خود دریافت خواهید کرد و در ۴۰ روز ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور حل خواهید کرد که کاملا مشابه کنکور است و در عین حال در کنار هر آزمون شما یک بار کل دروس را مرور خواهید کرد. برای در یافت اطلاعات کامل در رابطه با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر و همچنین دریافت تخفیف ویژه برای این منبع با شماره های حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲، ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱، ۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸، ۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳ تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان مشاوره شوید.

مامندی-کنکور-رایگان

%۲۰ محصولات حرف آخر به صورت رایگان

واقعا یعنی با برنامه هزار ساعته حرف آخر یا برنامه ۴ ماهه حرف آخر می توانیم در ۴ ماه کل کنکور را بخوانیم؟

برنامه قطاری

بله رفقا . حتما میپرسید چگونه چنین چیزی امکان پذیر است؟ ۱۰۰۰ ساعت کل کنکور مگر میشود؟

خب برادر من خواهر من بهتون حق میدم از بس کتاب و منابع بی ربط استفاده کرده اید که فقط وقت شما را تلف کرده اند این باور را پیدا کرده اید. اما اینجا حرف آخر است و داستان کلا فرق میکند. ما به جای استفاده از صد تا فرمول برای یک مبحث ، از الگو استفاده میکنیم.

به شما یک الگو آموزش میدهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های آن مبحث را بدون هیچ نکته ی دیگری برای شما حل میکنیم.

مثلا در فیزیک دوازدهم حرف آخر فصل ۱ سینماتیک (نظام قدیما ناراحت نشید منظور همون فصل ۱ فیزیک چهارم خودمونه) از بس که به فرمول یاد میدهند برای این فصل زده میشویم و حس خواندن آن را نداریم و حتی موسسه ی آقای X این فصل که سه سؤال در کنکور را به خود اختصاص میدهد در ۴۰ ساعت تدریس کرده است. ۴۰ ساعت برای ۳ سؤال!!!!:/

ولی در حرف آخر ما همین فصل را در ۱۲ ساعت تدریس کرده ایم ! باورتان میشود؟ ما اصلا برای این فصل یک فرمول هم استفاده نمیکنیم و فقط یک الگو آموزش میدهیم که آموزشش ۳ ساعت طول میکشد.

۹ ساعت بعدی فقط تست حل میکنیم. تست کنکور و تالیفی فقط با همان یک الگو .

یا از حدودا نصف سؤالات شیمی از بخش مسائل طرح میشود ، ما کل مسائل را فقط با ۳ الگو به شما یاد میدهیم در ۲۰ ساعت که حدود ۹ ساعت به آموزش اختصاص دارد و کل تست های ۱۰ سال اخیر هم در همین ۲۰ ساعت حل میشود.برای مطالعه تک تک محصولات حرف آخر و مشاهده نمونه تدریس ها به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

معرفی برنامه قطاری نظام جدید حرف آخر و برنامه قطاری نظام قدیم حرف آخر از زبان استاد منتظری

ویدیو بالا را حتما مشاهده کنید تا برنامه هزار ساعته نظام جدید حرف اخر و برنامه هزار ساعته نظام قدیم حرف آخر از زبان استاد عبدالرضا منتظری برای شما معرفی شود. برنامه هزار ساعته نظام جدید حرف آخر و همچنین نظام قدیم می‌تواند تاثیر فراوانی در سرنوشت کنکور شما داشته باشد.

برنامه قطاری حرف اخر:

برنامه هزار ساعته از آنجا که به یک قطار شبیه است و ساعت مطالعه شما همان سرعت قطار است به برنامه قطاری حرف اخر نیز معروف است که مسیر برای شما تعین شده است.

با برنامه قطاری حرف آخر شما از اولین واگن شروع به حرکت کرده و هر چه‌قدر که ساعت مطالعه شما بالاتر باشد سریعتر به واگن آخر خواهید رسید و این امر در برنامه قطاری حرف اخر باعث می‌شود که داوطلب بتواندن رقابت با خود را پیشه بگیرد.

نمونه برنامه ریزی فیزیک کنکور در برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر:

در ویدیو بالا شما با نمونه ای از برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر برای درس فیزیک آشنا خواهید شد و قدرت موسسه حرف آخر را در زمینه مشاوره نیز خواهید دید.
خب آقای مشاور برنامه هزار ساعته حرف اخر دی وی دی است؟ کتاب است؟ یا مشاوره و برنامه ریزی؟

بودجه بندی آزمون های حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر متشکل از آموزش ، تست و آزمون است و تمامی این موارد در ۱۰۰۰ ساعت در اختیار شما قرار میگیرد.

در گام اول به شما منابع آموزشی داده میشود که با استفاده از آن ها آموزش را شروع میکنید. مثلا صفر تاصد دین و زندگی ۳۷ ساعت است ، عربی ۲۳ ساعت ، زبان ۲۸ ساعت.

اما فقط منبع کار شما را راه نمی اندازد بلکه باید نحوه ی استفاده از منابع و دی وی دی های حرف آخر را هم بلد باشید ، اینجاست که برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر وارد عمل میشود.

در گام اول هرکدام از اساتید آموزش کامل نحوه ی مطالعه ی هر درس را به شما آموزش میدهند

اما چگونه این کار را در برنامه حرف اخر انجام میدهند؟

برنامه هزار ساعته حرف آخر

برنامه حرف آخر دو دی وی دی هم دارد. دی وی دی هارا باز میکنید بر روی نام درس کلیک میکنید و استاد مربوطه جلوی شما حاضر می‌شود در برنامه حرف اخر نحوه ی مطالعه ی هر درس و نحوه ی استفاده از دی وی دی را یاد گرفتید؟ وارد مرحله ی دوم میشوید. در آنجا بازهم اساتید دست به کار میشوند و دی وی دی ها را مو شکافانه بررسی میکنند. منظور از بررسی این است که هر کدام از مباحث چند اسلاید است ، در چه مدت زمانی تدریس شده است ، چند تست در این مبحث حل میشود و شماره ی اسلاید ها را هم برای شما خواهند نوشت. خوبی برنامه حرف آخر به همین دلیل است که ترتیب خواندن مباحث را به شما میگویند. منظور از ترتیب رعایت پیش نیاز میباشد که بسیار هم مهم است و متاسفانه کسی رعایت نمیکند. به همین دلیل در کنکور ۹۸ ، از هر ۱۰۰ نفر ۴۸ نفر ریاضی را منفی زدند یا در درس فیزیک از هر ۱۰۰ نفر فقط ۴ نفر توانستند درس فیزیک را بیشتر از ۵۰  درصد بزنند.

امیدوارم تا اینجای کار از برنامه ۴ ماهه حرف آخر خوشتان آمده باشد اما اگر مایلید به صورت تخصصی تر این برنامه به شما معرفی شود کافی است فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم یا همین الان با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید یا از طریق سامانه پیامکی اقدام کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم و به صورت رایگان یک مشاوره تخصصی نیز دریافت کنید.

ثبت نام در طرح ویژه حرف آخر برای کنکور ۱۴۰۰

دریافت مشاوره » برنامه ریزی » ارتباط با رتبه های برتر » تعیین سطح علمی

گام سوم در برنامه هزار ساعته حرف آخر چیست؟

تا اینجا کامل با دی وی دی های حرف آخر و نحوه ی استفاده از آن ها آشنا شدید و مدت زمان هر مبحث و ترتیب مطالعه ی هر مبحث را یاد گرفتید. در گام بعدی متناسب با هر زمان تدریس هر مبحث باکس بندی میشود و در باکس هایی در اختیار شما قرار میگیرند.

آقای مشاور در برنامه هزار ساعته حرف آخر منظور از باکس چیست؟

برنامه 4 ماهه حرف آخر

مثلا مبحث دنباله ی هندسی را در نظر بگیرید. این مبحث کلا در حدود یک ساعت با حل تست تدریس شده است. اما سؤال اینجاست شما یک ساعت کامل پشت لپتاچ بنشینید این مبحث تمام میشود؟ قطعا نه

پس مدت زمانی که شما لازم دارید تا آن یک ساعت را کامل ببینید رعایت شده است و برای مبحث دنباله ی حسابی که تدریس دی وی دی آن یک ساعت است در باکس مربوطه ۱ ساعت و نیم زمان گذاشته شده است.

این باکس ها برای هر درس جداگانه آماده شده است و بهم گره خورده اند و چیزی شبیه یک قطار را به وجود می آورند. قطاری که از مبدا ( جایی که فرد تازه میخواهد شروع کند ) حرکت میکند و با روزی ۱۰ ساعت مطالعه در ۴ ماه شما را به مقصد میرساند. از این رو به برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر برنامه قطاری حرف آخر هم میگویند.

آقای مشاور من برنامه هزار ساعته حرف آخر را در ۲۰۰ روز تمام کردم ؛ بعد از آن باید چکاری انجام دهم؟

یزنامه هزار ساعته حرف اخر

خب بعد از تمام کردن برنامه هزار ساعته حرف آخر فقط به مرور تمرین و تست زنی میپردازید و آنقدر باید تست حل کنید که بعضی از تست ها را وقتی دیدید با چشم بتوانید آن ها را بزنید.

اما هر تستی را هم نباید زد و هر آزمونی را نباید حل کرد. این موضوع را مشاورین ما در موسسه کامل به دانش آموز یاد خواهند داد که بعد از اتمام برنامه هزار ساعته حرف آخر باید چه تست هایی را و چگونه حل کند.

برنامه هزار ساعته حرف اخر فقط آموزش است؟ 

برنامه هزار ساعته حرف آخر

نه جانم !

برنامه هزار ساعته حرف آخر از سه بخش تشکیل شده است. آموزش و حل تست و تمرین و آزمون . از هر ۱۰ ساعت حدود ۴ ساعت آموزش است و ۶ ساعت تست و حل تمرین .

برنامه هزار ساعته حرف اخر به حدی قوی میباشد که بزرگترین بانک تست هم محسوب میشود و شما را حتی از کتاب تست هم بی نیاز میکند.

برنامه هزار ساعته حرف آخر یا برنامه قطاری حرف آخر به صورت زمانی است؟ یعنی فلان روز فلان ساعت فلان درس را بخوان؟

نخیر ! برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر اصلا وابسته به زمان نیست. اصلا بگذارید از همان لفظ برنامه قطاری حرف آخر استفاده کنیم در اینجا ؛ این برنامه واگنی است. در یک روز شما ۶ ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت کمتری و آهسته تر حرکت میکند. اما در روز دیگری شما ۱۲ ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت بالاتری حرکت میکند و سریع تر به مقصد میرسید.

لذا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر اصلا برنامه زمانی نیست و به زمان بستگی ندارد بر خلاف سایر برنامه ها. با این برنامه خیالتان راحت است که در هر شرایطی اگر نتوانستید روزی درس بخوانید ، عقب نمی افتید.

برنامه قطاری حرف آخر

آیا در برنامه ی قطاری حرف آخر یا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر زمان مطالعه ی هر درس ثابت است؟ مثلا هرروز ۳ ساعت زیست؟

بازهم خیر !!! وقتی میگوییم برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر منحصر به زمان نیست شعار نمیدهیم.

در برنامه ۱۰۰۰ ساعته زمان کاملا تنظیم شده . یک مثال ساده برایتان بزنم. مثلا در درس شیمی دو مبحث انتخاب میکنیم . مبحث اول نامگذاری ترکیبات شیمی و مبحث دوم هم رسم ساختار لوویس . زمان آموزش نامگذاری ترکیبات ۳۰ دقیقه است. پس در باکس مربوط به این مبحث شما باید ۱ ساعت وقت بگذارید. اما زمان آموزش سرسم ساختار لوویس با تمرین و حل تست ۱ ساعت و نیم است و در باکس مربوط به آن شما باید ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه این مبحث را مطالعه کنید. پس زمان تدریس هر مبحث با درجه سختی آن در باکس ها رعایت شده و قرار نیست کل سال شما فقط هرروز ۳ ساعت زیست یا درس دیگری بخوانید.

بسیار خب دوستان خوبم این هم از معرفی برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر امیدوارم که لذت برده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر یا برنامه قطاری حرف آخر و با کلا تهیه ی برنامه هزار ساعته حرف آخر با شماره های سایت مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲، ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱، ۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸، ۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳ تماس بگیرید تا مشاورین ما در موسسه شما را کاملا راهنمایی کنند.

در ضمن اگر به صورت کامل می خواهید با موسسه حرف آخر آشنا شوید ما ۳۰ ساعت از کل آموزش حرف آخر از تمامی دروس، شامل آموزش، مشاوره و آزمون را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهید داد که با کمک آن در ۵ روز برروی ۱۵ درصد از کل کنکور نیز مسلط خواهید شد برای دریافت این مجموعه ارزشمند همین الان فرم زیر را پر کنید.

مامندی-کنکور-رایگان

%۲۰ محصولات حرف آخر به صورت رایگان

دانلود رایگان برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر

در این قسمت امکانم دانلود رایگان برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر را برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید فراهم کرده ایم.

دانلود رایگان برنامه ۴ ماهه حرف آخر برای کنکور ۱۴۰۰

برنامه ۴ ماهه حرف آخر

فایل بالا مربوط به برنامه ۴ ماهه حرف آخر برای کنکور ۱۴۰۰ می‌باشد و جدیدترین برنامه ارائه شده از سوی حرف آخر برای دانش آموزان می‌باشد.

دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام قدیم حرف آخر

برای دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام قدیم حرف آخر از طریق لینک زیر اقدام کنید.

دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام قدیم

دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نظام جدید

برای دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نظام جدید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نظام جدید

دانلود برنامه ۶۰۴۰ حرف آخر نظام جدید

برنامه ۶۰۴۰ حرف آخر

اما خبر خوب برای داوطلبان حرف آخر. امکان دانلود برنامه ۶۰۴۰ حرف آخر برای داوطلبان نظام جدید نیز فراهم شد و می‌توانید از طریق لینک بالا این برنامه را دانلود کنید و در ۲ ماه پرونده کل آموزش خود را ببندید.

دانلود برنامه ۶۰۴۰ حرف اخر نظام قدیم

برنامه ۶۰۴۰ نظام قدیم

در این بین داوطلبان نظام قدیم نیز بی بهره نماندند و برای آن ها لینک دانلود برنامه ۶۰۴۰ حرف اخر را نیز قرار داده ایم که می‌توانند به صورت رایگان دانلود کنند.

معرفی دروس برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر

اما در ادامه برای شما محصولات حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که متوجه شوید چه زحمتی برای تهیه این محصولات کشیده شده است و به نوعی یک گنج به حساب می‌آیند که آینده شما را رقم خواهند زد. با استفاده از این محصولات شما در ۴ ماه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر قادر خواهید بود پرونده کل کنکور خود را ببندید. ویدیو ها را حتما مشاهده کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت برای ما ارسال کنید.

معرفی زیست شناسی حرف آخر

درس زیست شناسی حرف آخر محصولی که یک بار استفاده از آن به منزله ۴ بار مرور کل زیست است. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا با قدرت این محصول بی‌نظیر آشنا شوید.

معرفی فیزیک حرف آخر

در این ویدیو با شاهکار استاد پیمان کامیار آشنا خواهید شد. در معرفی فیزیک حرف آخر شما نحوه تدریس و تعداد تست فوق العاده ای که در این پکیج برای شما قرار داده شده است را می‌بینید.

معرفی عربی حرف آخر

در این ویدیو معرفی عربی حرف آخر را خواهید دید که انقلابی در آموزش عربی کنکور است.

دوستان خوبم معرفی تعدادی از دروس حرف آخر را نیز مشاهده کردید برای دریافت نمونه تدریس های بیشتر و راهنمایی و پرسش سوالات خود با سایت مرکزی حرف آخر با شماره های ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲، ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱، ۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸، ۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳ تماس بگیرید.

۵ روز با حرف آخر شامل ۱۵ درصد از بودجه بندی کنکور می باشد.

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/xrDWFj

https://tinyurl.com/y22l3r3m

https://b2n.ir/254432

https://bit.ly/2I7sOqk

guest
66 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

دریافت 20% محصولات

20 درصد از محصولات حرف آخر را به صورت رایگان و فقط با پرداخت هزینه ارسال دریافت کنید.

ارسال پایه و رشته تحصیلی به:

به بالای صفحه بردن

عقب نمانید! ثبت نام طرح ویژه حرف آخر برای موفقیت در کنکور 1400

تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!