چگونه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر کل دروس را در ۴ ماه تمام کنیم ؟؟

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
برنامه-1000-ساعته-حرف-آخر
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته بررسی محصولات حرف آخر, روش های مطالعه دروس کنکور, مشاوره حرف آخر, مشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها: بدون دیدگاه 44 5

چگونه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر کل دروس را در ۴ ماه تمام کنیم ؟؟

با اهمیت مشاوره و برنامه ریزی همگی آشنایی دارید برای همین وارد بحث های مهم تر می شوم. برنامه خوب مکمل یک منبع خوب می باشد. همه ما از منابع متعددی تا الان استفاده کرده ایم ولی کدام موسسه کنار منبع به شما نحوه استفاده از آن را یاد می دهد و برنامه را در اختیار داوطلبان قرار میدهد؟ به همین دلیل داوطلبان به دنبال افراد متفرقه می روند که از آنها برنامه بگیرند و در آخر هم با صرف هزینه فراوان به نتیجه مطلوب خود نمی رسند. اما امروز می خواهم شما را با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر آشنا کنم. همچنین قرار است با پروژه ۶۰۴۰ مسیر کنکورتان را عوض کنید.

کنکوری هستم و نمیدونم برای کنکور چکار کنم!

اصلا خوب نخوندم و نمیدونم تو این مدت چیکار کنم!

با چه منابعی پیش بروم!

چه برنامه ای می تونه منو موفق کنه!

فقط کافیه با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید و سرنوشت کنکور خود را تغیر دهید

برنامه ای که شما را نه تنها از پیدا کردن مشاور و صرف هزینه بی نیاز میکند بلکه میتواند شما را به یک برنامه ریز و مشاور حرفه ای هم تبدیل نماید.

بدون حاشیه به سراغ برنامه  ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر می رویم و ویژگی های آن را بررسی می کنیم تا با نسل جدیدی از آموزش آشنا شوید که هر چیزی برای رتبه شدن لازم دارید در اختیار شما قرار میدهد. این برنامه شاهکاری از حرف آخر است.  بعد از مطالعه این مقاله حتما صفحه مشاوران ارشد موسسه حرف آخر را بخوانید تا با یکی از مشاورین ارشد اشنا شوید.

مقاله را تا انتها مطالعه کنید و در انتها یک سورپرایز ویژه برای شما داریم

لینک دانلود برنامه ۴ ماهه حرف آخر  کنکور ۱۴۰۰ نیز اضافه شد.

ثبت نام در طرح مشاوره کنکور ۱۴۰۰ حرف آخر

اما طرح ویژه برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ در موسسه حرف آخر. دوستانی که تمایل دارند در این طرح ثبت نام کنند و صفر تا صد آموزش کل کنکور را با حل بیشتر از ۷ هزار تست و ۱۰ دوره مرور در ۴ ماه با منابع حرف آخر به پایان برسانند همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.

معرفی و نحوه استفاده از برنامه چهار ماهه از زبان برترین مدرس و مشاور کنکور ایران:

توجه داشته باشید قبل از ادامه مطالعه این مقاله حتما ویدیو بالا را ببینید که در این ویدیو از زبان استاد منتظری معرفی و نحوه استفاده از برنامه ۴ ماهه حرف آخر را از زبان استاد عبالرضا منتظری برترین مدرس و مشاور کنکور مشاهده خواهید کرد.

در این ویدیو به راحتی می‌توانید بهترین نتیجه را برای کنکور خود تضمین کنید.

مشاوره رتبه برتر حرف اخر در مورد برنامه ۴ ماهه حرف آخر رازهایی برملا می‌کند!

در این وویس برنامه ۴ ماهه حرف اخر توسط مشاور رتبه برتر حرف آخر شایان مامندی به شما کاملا معرفی خواهد شد. اگر به دنبال دانستن رازهایی مهم در رابطه با برنامه ۴ ماهه حرف آخر می‌باشید همین الان این وویس را گوش دهید. برای دریافت برنامه هزار ساعته و پرسش سوالات خود از طریق تلگرام حرف آخر همین الان اقدام کنید.

قبل از ورود به برنامه هزار ساعته حرف اخر باید بدانید که …

در اولین مرحله ممکن است با شنیدن نام ۱۰۰۰ ساعت دچار دلهره شوید که چقدر زیاد است و چه کسی میتواند ۱۰۰۰ ساعت درس بخواند. اما بیاید برایتان این موضوع را حل کنم.

۱۰۰۰ ساعت یعنی چقدر ؟ همه ی ما میدانیم کسی که دنبال رسیدن به دندان پزشکی ، داروسازی یا پزشکی میباشد باید روزانه حراقل ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشد.

حال این موضوع را وارد برنامه هزار ساعته حرف اخر کنیم. فرض کنید شما روزی ۱۰ ساعت درس میخوانید ، اگر فقط روزانه ۱۰ ساعت درس بخوانید در ۱۰۰ روز میشود هزار ساعت؛

بازهم احساس میکنید زیاد است؟ قبول دارم گول ظاهر ۱۰۰ روز را خوردید ؛ ۱۰۰ روز چند ماه است؟ سه ماه و ۱۰ روز

الان چطور بازهم از نظر شما زمان زیادی است؟ یعنی داوطلبی که روزانه میانگین ۱۰ ساعت مطالعه داشته باشد (که اگر به دنبال رسیدن به هدف های بالا باشد ۱۰۰ درصد این ساعت مطالعه را خواهد داشت و حتی بیشتر از آن) می تواند در سه ماه و ۱۰ روز پرونده کنکور خود را ببندد. واو شگفت انگیز است. دو ماه و ۱۰ روز مطالعه برای پزشکی.

ما هم به فکر داوطلبان بوده ایم و ۲۰ روز را اضافه در نظر گرفته ایم و روزهایی که حس درس خواندن ندارند یا کلا مشکلی برایشان پیش می آید و نمی توانند بخوانند بیست روز را برای جبران گذاشتیم و به آن می گوییم برنامه ۴ ماهه حرف آخر.چ

اما صبر کنید. در بازه کنونی زمان بسیار کمی تا کنکور باقی مانده است و مطمئنا استرس وجود داوطلبان را فرا گرفته. قبل از ادامه این مطلب به شما پروژه ای را معرفی می‌کنیم که ۱۰۰ روزه پرونده کل کنکور را ببندید.

معرفی پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر: آموزش کل کنکور در ۲ ماه!

اگر تا کنون به صورت ناقص خوانده اید یا اصلا نخوانده اید دیگر نگران نباشید با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر فقط در دو ماه پرونده کل کنکور را خواهید بست. در این پروژه شما در دو ماه یا همان ۶۰ روز آموزش کامل را برای دروس خود دریافت خواهید کرد و در ۴۰ روز ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور حل خواهید کرد که کاملا مشابه کنکور است و در عین حال در کنار هر آزمون شما یک بار کل دروس را مرور خواهید کرد. برای در یافت اطلاعات کامل در رابطه با پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر و همچنین دریافت تخفیف ویژه برای این منبع با شماره حرف آخر ۶۶۵۷۶۱۸۲-۰۲۱ تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان مشاوره شوید.

واقعا یعنی با برنامه هزار ساعته حرف آخر یا برنامه ۴ ماهه حرف آخر می توانیم در ۴ ماه کل کنکور را بخوانیم؟

برنامه قطاری

بله رفقا . حتما میپرسید چگونه چنین چیزی امکان پذیر است؟ ۱۰۰۰ ساعت کل کنکور مگر میشود؟

خب برادر من خواهر من بهتون حق میدم از بس کتاب و منابع بی ربط استفاده کرده اید که فقط وقت شما را تلف کرده اند این باور را پیدا کرده اید. اما اینجا حرف آخر است و داستان کلا فرق میکند. ما به جای استفاده از صد تا فرمول برای یک مبحث ، از الگو استفاده میکنیم.

به شما یک الگو آموزش میدهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های آن مبحث را بدون هیچ نکته ی دیگری برای شما حل میکنیم.

مثلا در فیزیک دوازدهم حرف آخر فصل ۱ سینماتیک ( نظام قدیما ناراحت نشید منظور همون فصل ۱ فیزیک چهارم خودمونه) از بس که به فرمول یاد میدهند برای این فصل زده میشویم و حس خواندن آن را نداریم و حتی موسسه ی آقای X این فصل که سه سؤال در کنکور را به خود اختصاص میدهد در ۴۰ ساعت تدریس کرده است. ۴۰ ساعت برای ۳ سؤال!!!!:/

ولی در حرف آخر ما همین فصل را در ۱۲ ساعت تدریس کرده ایم ! باورتان میشود؟ ما اصلا برای این فصل یک فرمول هم استفاده نمیکنیم و فقط یک الگو آموزش میدهیم که آموزشش ۳ ساعت طول میکشد.

۹ ساعت بعدی فقط تست حل میکنیم. تست کنکور و تالیفی فقط با همان یک الگو .

یا از حدودا نصف سؤالات شیمی از بخش مسائل طرح میشود ، ما کل مسائل را فقط با ۳ الگو به شما یاد میدهیم در ۲۰ ساعت که حدود ۹ ساعت به آموزش اختصاص دارد و کل تست های ۱۰ سال اخیر هم در همین ۲۰ ساعت حل میشود.برای مطالعه تک تک محصولات حرف آخر و مشاهده نمونه تدریس ها به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

معرفی برنامه قطاری نظام جدید حرف آخر و برنامه قطاری نظام قدیم حرف آخر از زبان استاد منتظری

ویدیو بالا را حتما مشاهده کنید تا برنامه هزار ساعته نظام جدید حرف اخر و برنامه هزار ساعته نظام قدیم حرف آخر از زبان استاد عبدالرضا منتظری برای شما معرفی شود. برنامه هزار ساعته نظام جدید حرف آخر و همچنین نظام قدیم می‌تواند تاثیر فراوانی در سرنوشت کنکور شما داشته باشد.

برنامه قطاری حرف اخر:

برنامه هزار ساعته از آنجا که به یک قطار شبیه است و ساعت مطالعه شما همان سرعت قطار است به برنامه قطاری حرف اخر نیز معروف است که مسیر برای شما تعین شده است.

با برنامه قطاری حرف آخر شما از اولین واگن شروع به حرکت کرده و هر چه‌قدر که ساعت مطالعه شما بالاتر باشد سریعتر به واگن آخر خواهید رسید و این امر در برنامه قطاری حرف اخر باعث می‌شود که داوطلب بتواندن رقابت با خود را پیشه بگیرد.

نمونه برنامه ریزی فیزیک کنکور در برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر:

در ویدیو بالا شما با نمونه ای از برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر برای درس فیزیک آشنا خواهید شد و قدرت موسسه حرف آخر را در زمینه مشاوره نیز خواهید دید.
خب آقای مشاور برنامه هزار ساعته حرف اخر دی وی دی است؟ کتاب است؟ یا مشاوره و برنامه ریزی؟

بودجهخ بندی آزمون های حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر متشکل از آموزش ، تست و آزمون است و تمامی این موارد در ۱۰۰۰ ساعت در اختیار شما قرار میگیرد.

در گام اول به شما منابع آموزشی داده میشود که با استفاده از آن ها آموزش را شروع میکنید. مثلا صفر تاصد دین و زندگی ۳۷ ساعت است ، عربی ۲۳ ساعت ، زبان ۲۸ ساعت.

اما فقط منبع کار شما را راه نمی اندازد بلکه باید نحوه ی استفاده از منابع و دی وی دی های حرف آخر را هم بلد باشید ، اینجاست که برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر وارد عمل میشود.

در گام اول هرکدام از اساتید آموزش کامل نحوه ی مطالعه ی هر درس را به شما آموزش میدهند

اما چگونه این کار را در برنامه حرف اخر انجام میدهند؟

برنامه هزار ساعته حرف آخر

برنامه حرف آخر دو دی وی دی هم دارد. دی وی دی هارا باز میکنید بر روی نام درس کلیک میکنید و استاد مربوطه جلوی شما حاضر می‌شود در برنامه حرف اخر نحوه ی مطالعه ی هر درس و نحوه ی استفاده از دی وی دی را یاد گرفتید؟ وارد مرحله ی دوم میشوید. در آنجا بازهم اساتید دست به کار میشوند و دی وی دی ها را مو شکافانه بررسی میکنند. منظور از بررسی این است که هر کدام از مباحث چند اسلاید است ، در چه مدت زمانی تدریس شده است ، چند تست در این مبحث حل میشود و شماره ی اسلاید ها را هم برای شما خواهند نوشت. خوبی برنامه حرف آخر به همین دلیل است که ترتیب خواندن مباحث را به شما میگویند. منظور از ترتیب رعایت پیش نیاز میباشد که بسیار هم مهم است و متاسفانه کسی رعایت نمیکند. به همین دلیل در کنکور ۹۸ ، از هر ۱۰۰ نفر ۴۸ نفر ریاضی را منفی زدند یا در درس فیزیک از هر ۱۰۰ نفر فقط ۴ نفر توانستند درس فیزیک را بیشتر از ۵۰  درصد بزنند.

امیدوارم تا اینجای کار از برنامه ۴ ماهه حرف آخر خوشتان آمده باشد اما اگر مایلید به صورت تخصصی تر این برنامه به شما معرفی شود کافی است فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم یا همین الان به تلگرام حرف آخر پیام دهید و مشاوره تخصصی توسط رتبه برترهای در اختیارتان قرار گیرد.

گام سوم در برنامه هزار ساعته حرف آخر چیست؟

تا اینجا کامل با دی وی دی های حرف آخر و نحوه ی استفاده از آن ها آشنا شدید و مدت زمان هر مبحث و ترتیب مطالعه ی هر مبحث را یاد گرفتید. در گام بعدی متناسب با هر زمان تدریس هر مبحث باکس بندی میشود و در باکس هایی در اختیار شما قرار میگیرند.

آقای مشاور در برنامه هزار ساعته حرف آخر منظور از باکس چیست؟

برنامه 4 ماهه حرف آخر

مثلا مبحث دنباله ی هندسی را در نظر بگیرید. این مبحث کلا در حدود یک ساعت با حل تست تدریس شده است. اما سؤال اینجاست شما یک ساعت کامل پشت لپتاچ بنشینید این مبحث تمام میشود؟ قطعا نه

پس مدت زمانی که شما لازم دارید تا آن یک ساعت را کامل ببینید رعایت شده است و برای مبحث دنباله ی حسابی که تدریس دی وی دی آن یک ساعت است در باکس مربوطه ۱ ساعت و نیم زمان گذاشته شده است.

این باکس ها برای هر درس جداگانه آماده شده است و بهم گره خورده اند و چیزی شبیه یک قطار را به وجود می آورند. قطاری که از مبدا ( جایی که فرد تازه میخواهد شروع کند ) حرکت میکند و با روزی ۱۰ ساعت مطالعه در ۴ ماه شما را به مقصد میرساند. از این رو به برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر برنامه قطاری حرف آخر هم میگویند.

آقای مشاور من برنامه هزار ساعته حرف آخر را در ۲۰۰ روز تمام کردم ؛ بعد از آن باید چکاری انجام دهم؟

یزنامه هزار ساعته حرف اخر

خب بعد از تمام کردن برنامه هزار ساعته حرف آخر فقط به مرور تمرین و تست زنی میپردازید و آنقدر باید تست حل کنید که بعضی از تست ها را وقتی دیدید با چشم بتوانید آن ها را بزنید.

اما هر تستی را هم نباید زد و هر آزمونی را نباید حل کرد. این موضوع را مشاورین ما در موسسه کامل به دانش آموز یاد خواهند داد که بعد از اتمام برنامه هزار ساعته حرف آخر باید چه تست هایی را و چگونه حل کند.

برنامه هزار ساعته حرف اخر فقط آموزش است؟ 

برنامه هزار ساعته حرف آخر

نه جانم !

برنامه هزار ساعته حرف آخر از سه بخش تشکیل شده است. آموزش و حل تست و تمرین و آزمون . از هر ۱۰ ساعت حدود ۴ ساعت آموزش است و ۶ ساعت تست و حل تمرین .

برنامه هزار ساعته حرف اخر به حدی قوی میباشد که بزرگترین بانک تست هم محسوب میشود و شما را حتی از کتاب تست هم بی نیاز میکند.

برنامه هزار ساعته حرف آخر یا برنامه قطاری حرف آخر به صورت زمانی است؟ یعنی فلان روز فلان ساعت فلان درس را بخوان؟

نخیر ! برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر اصلا وابسته به زمان نیست. اصلا بگذارید از همان لفظ برنامه قطاری حرف آخر استفاده کنیم در اینجا ؛ این برنامه واگنی است. در یک روز شما ۶ ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت کمتری و آهسته تر حرکت میکند. اما در روز دیگری شما ۱۲ ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت بالاتری حرکت میکند و سریع تر به مقصد میرسید.

لذا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر اصلا برنامه زمانی نیست و به زمان بستگی ندارد بر خلاف سایر برنامه ها. با این برنامه خیالتان راحت است که در هر شرایطی اگر نتوانستید روزی درس بخوانید ، عقب نمی افتید.

برنامه قطاری حرف آخر

آیا در برنامه ی قطاری حرف آخر یا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر زمان مطالعه ی هر درس ثابت است؟ مثلا هرروز ۳ ساعت زیست؟

بازهم خیر !!! وقتی میگوییم برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر منحصر به زمان نیست شعار نمیدهیم.

در برنامه ۱۰۰۰ ساعته زمان کاملا تنظیم شده . یک مثال ساده برایتان بزنم. مثلا در درس شیمی دو مبحث انتخاب میکنیم . مبحث اول نامگذاری ترکیبات شیمی و مبحث دوم هم رسم ساختار لوویس . زمان آموزش نامگذاری ترکیبات ۳۰ دقیقه است. پس در باکس مربوط به این مبحث شما باید ۱ ساعت وقت بگذارید. اما زمان آموزش سرسم ساختار لوویس با تمرین و حل تست ۱ ساعت و نیم است و در باکس مربوط به آن شما باید ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه این مبحث را مطالعه کنید. پس زمان تدریس هر مبحث با درجه سختی آن در باکس ها رعایت شده و قرار نیست کل سال شما فقط هرروز ۳ ساعت زیست یا درس دیگری بخوانید.

بسیار خب دوستان خوبم این هم از معرفی برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر امیدوارم که لذت برده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر یا برنامه قطاری حرف آخر و با کلا تهیه ی برنامه هزار ساعته حرف آخر با شماره سایت مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا مشاورین ما در موسسه شما را کاملا راهنمایی کنند.

دانلود رایگان برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر:

در این قسمت امکانم دانلود رایگان برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر را برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید فراهم کرده ایم.

دانلود رایگان برنامه ۴ ماهه حرف آخر برای کنکور ۱۴۰۰

برنامه ۴ ماهه حرف آخر

فایل بالا مربوط به برنامه ۴ ماهه حرف آخر برای کنکور ۱۴۰۰ می‌باشد و جدیدترین برنامه ارائه شده از سوی حرف آخر برای دانش آموزان می‌باشد. برای اطلاع از نحوه اجرای برنامه از طریق شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با ما در ارتباط باشید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم.

دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام قدیم حرف آخر:

برای دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام قدیم حرف آخر از طریق لینک زیر اقدام کنید.

دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام قدیم

دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نظام جدید:

برای دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نظام جدید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نظام جدید

دانلود برنامه ۶۰۴۰ حرف آخر نظام جدید:

برنامه ۶۰۴۰ حرف آخر

اما خبر خوب برای داوطلبان حرف آخر. امکان دانلود برنامه ۶۰۴۰ حرف آخر برای داوطلبان نظام جدید نیز فراهم شد و می‌توانید از طریق لینک بالا این برنامه را دانلود کنید و در ۲ ماه پرونده کل آموزش خود را ببندید

دانلود برنامه ۶۰۴۰ حرف اخر نظام قدیم:

برنامه ۶۰۴۰ نظام قدیم

در این بین داوطلبان نظام قدیم نیز بی بهره نماندند و برای آن ها لینک دانلود برنامه ۶۰۴۰ حرف اخر را نیز قرار داده ایم که می‌توانند به صورت رایگان دانلود کنند.

معرفی دروس برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر:

اما در ادامه برای شما محصولات حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که متوجه شوید چه زحمتی برای تهیه این محصولات کشیده شده است و به نوعی یک گنج به حساب می‌آیند که آینده شما را رقم خواهند زد. با استفاده از این محصولات شما در ۴ ماه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر قادر خواهید بود پرونده کل کنکور خود را ببندید. ویدیو ها را حتما مشاهده کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت برای ما ارسال کنید.

معرفی زیست شناسی حرف آخر:

درس زیست شناسی حرف آخر محصولی که یک بار استفاده از آن به منزله ۴ بار مرور کل زیست است. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا با قدرت این محصول بی‌نظیر آشنا شوید.

معرفی فیزیک حرف آخر:

در این ویدیو با شاهکار استاد پیمان کامیار آشنا خواهید شد. در معرفی فیزیک حرف آخر شما نحوه تدریس و تعداد تست فوق العاده ای که در این پکیج برای شما قرار داده شده است را می‌بینید.

معرفی عربی حرف آخر:

در این ویدیو معرفی عربی حرف آخر را خواهید دید که انقلابی در آموزش عربی کنکور است.

دوستان خوبم معرفی تعدادی از دروس حرف آخر را نیز مشاهده کردید برای دریافت نمونه تدریس های بیشتر و راهنمایی و پرسش سوالات خود با سایت مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید

۵ روز با حرف آخر شامل ۱۵ درصد از بودجه بندی کنکور می باشد.
تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (44)

 • دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر ؛ صفر تا صد کنکور فقط در 4 ماه | حرف آخر پاسخ

  […] فردی که بتواند روزانه ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشد با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر در ۴ ماه پرونده صفر تا صد کنکو… خود را خواهد […]

  26 سپتامبر 2019 در 17:19
  • شایان مامندی پاسخ

   بله بزرگوار در صورتی که روزانه ۱۲ ساعت مطالعه کنید با حرف آخر می‌تونید در حدود ۴ ماه کل درسا رو صفر تا صد آموزش ببینید ، حدود ۷ هزار تست حل کنید و بیشتر از ۵ بار کل دروس رو مرور کنید. برای آشنایی بیشتر با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر مقاله رو از همین لینکی که براتون قرار دادیم می‌تونید مشاهده کنید.

   5 اکتبر 2019 در 17:41
 • zahraxeyri پاسخ

  سلام خسته نباشید،من مشتاق شدم که برنامه ۱۰۰۰ ساعته رو تهیه بکنم میشه بیشتر راهنماییم بکنید ممنون میشم

  30 دسامبر 2019 در 23:32
 • عاطفه پاسخ

  من تا الان هیچی نخوندم واقعا با این برنامه می تونم به هدفم که دارو هست برسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با اینکه پایه خوبی هم ندارم
  لطفا جواب بدید

  31 دسامبر 2019 در 00:11
  • بنیامین پورحیدر پاسخ

   سلام خوب هستید…من دروغ نباشه سال قبل همه پک هارو خریدم و واقعا تصمیمم تو درس خوندن جدی بود با این برنامه و با مشاوره آقای مامندی تونستم از فیزیلوژی تبریز در بیام ولی باید خیلی منظم و با برنامه جلو بری اگه میخوای موفق باشی

   19 ژانویه 2020 در 18:45
 • elham پاسخ

  یعنی میشه با این برنامه به نتیجه ی خوبی در کنکور رسید؟!!!

  31 دسامبر 2019 در 23:30
 • elham zareyi پاسخ

  یعنی میشه الان با برنامه ۱۰۰۰ ساعته در کنکور به نتیجه عالی دست یافت؟!!!

  1 ژانویه 2020 در 00:01
 • رضا رضایی پاسخ

  سلام تعداد زدن تست رو هم مشخص کرده؟

  1 ژانویه 2020 در 19:51
 • ehsan.fd پاسخ

  سلام قیمت پک مشاوره ۱۰۰۰ ساعته به صورت جدا چنده؟
  یا اگه از محصوالت قبلا خریدم به صورت اشانتیون میدین؟

  1 ژانویه 2020 در 19:52
 • faeze gorbani پاسخ

  سلام واقعیتش من رفتم از بیرون قیمت کلاس های کنکور رو پرسیدم میخواستم قیمت پکیج های شمارو هم بدونم باهم مقایسه کنم که کدومو انتخاب کنم بی زحمت میشه بگین مرسی

  6 ژانویه 2020 در 00:44
 • ebrahim esmayilzade پاسخ

  من پکیج جامع تجربی نظام جدید رو تهیه کردم دروغ نباشه ولی دوستان ۱۰۰۰بار می ارزه به کلاس های بیرون چون خیلی سطح بالا و متناسب با کنکور درس میدن من که راضی هستم خواستم فقط نظره شخصیم رو بگم

  6 ژانویه 2020 در 00:47
  • شایان مامندی پاسخ

   نظر مثبت شما باعث افتخار ماست. به امید نتیجه خوبتون توی کنکور

   6 ژانویه 2020 در 22:12
 • آناهیتا ملکی پاسخ

  سلام خدا قوت میخواستم از پکیج هاتون تهیه کنم ولی تو تبلیغ ها دیدم که یه پروژه جدید به اسم ۶۰۴۰ دارین میشه بیشتر دربارش بگین مرسی

  6 ژانویه 2020 در 00:50
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و ادب
   پکیج ۶۰۴۰ یه برنامه ۱۰۰ روزه ست که شما تو ۶۰ روز آموزش فشرده رو خواهید دید و تو ۴۰ روز هم بیست تا آزمون شبیه ساز کنکور حل می‌کنید و کلی مرور می‌کنید

   6 ژانویه 2020 در 22:11
 • ملیکا قربانی پاسخ

  واقعیتش مشاوره من آقای مامندی هست ولی بعضی موقع ها که زنگ میزنم جواب نمیدن میخواستم دلیلش رو بدونم؟؟؟

  6 ژانویه 2020 در 00:52
  • شایان مامندی پاسخ

   خانم قربانی ازتون عذر خواهی می‌کنم خودتون می‌دونید که من تعداد دانش آموزام بالاست و حتما با اونا مشغول بودم ولی شماره تماستونو برام اس ام اس کنید خودم خدمتتون تماس می‌گیرم

   6 ژانویه 2020 در 22:10
 • مریلا نادرپور پاسخ

  خب این برنامه رو از کجا میشه تهیه کرد بیشتر راهنمایی کنید؟؟

  6 ژانویه 2020 در 00:54
 • yusef__.tb پاسخ

  الان پکیج دینی جامع رو تهیه کردم چجوری فعالش کنم بلد نیستم راهنمایی بکنید!

  6 ژانویه 2020 در 00:56
  • شایان مامندی پاسخ

   وقتتون بخیر برای فعالسازی دی وی دی های حرف آخر با شماره ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۲ تماس بگیرید

   6 ژانویه 2020 در 22:04
 • milad.navidi پاسخ

  همه مجموعه حرف نداره به جز زیست و ادبیات من که نتونستم با این دوتا درس با دی وی دی ها پیش برم…

  6 ژانویه 2020 در 01:04
  • شایان مامندی پاسخ

   اگه در رابطه با این دو درس مشکل دارید میتونید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ حرف آخر با من در ارتباط باشید تا کمکتون کنم

   6 ژانویه 2020 در 21:35
 • ladan78 پاسخ

  قیمت پکیج هاتون واقعا عالی هستن نسبت به بیرون قیمت کل پکیج های شما پول میگیرن ولی هیچی یاد نمیدننن

  6 ژانویه 2020 در 01:07
  • شایان مامندی پاسخ

   لطف شماست بزرگوار. امیدوارم بهترین نتیجه رو کسب کنید

   6 ژانویه 2020 در 21:34
   • ریحانه پاسخ

    سلام خسته نباشین آقای مامندی من کل پکیج رو تهیه کردم ولی تو درس ریاضی از پایه مشکل داشتم هنوزم این مشکلو دارم میشه کمکم کنین

    8 ژانویه 2020 در 21:58
    • شایان مامندی پاسخ

     سلام عزیز وقتتون بخیر. برای این مشکلتون افرادی که از پایه تو ریاضی ضعیف هستن یک سری تمرینات وجود داره که خیلی کمکشون می‌کنه. با شماره تماس من ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنم

     9 ژانویه 2020 در 14:58
 • علی پاسخ

  سلام پکیج های نسبت به سال ۹۷ چیا تغییر کرده؟آیا نیازی هس من محصولی را خریداری کنم؟

  24 ژانویه 2020 در 22:07
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام وقت بخیر. برای مطلع شدن از تغیرات به تلگرام ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ پیام بدید.

   28 ژانویه 2020 در 13:20
 • فاطمه پاسخ

  سلام خسته نباشین
  ببخشید تو برنامه قطاری اعدادی که زیر هر درس نوشته شده چی هستش؟

  28 ژانویه 2020 در 05:20
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام وقتتون بخیر. عدد اول شماره جلسه ست و عدد دوم هم مدت زمانیه که باید صرف مشاهده اون جلسه کنید

   28 ژانویه 2020 در 13:19
 • محمد ساجد ساویز پاسخ

  سلام
  من پکیج صفر تا صد (۱۰۰۰ساعته)مجموعه را در آبان تهیه کردم و بنا به دلایلی مانند دانشگاه پیام نور و امتحانات نتوانستم بخوانم و همچنین دلایل دیگر
  حالا اگه بخوام بخونم ثمری داره یا دیگه وقت نمیکنم و رتبم خوب نمیشه؟
  لطفا جواب دهید
  خیلی استرس دارم
  چون نخوندم نمیشه پروژه ۶۰۴۰رایگان بگیرم
  خیلی گیرم

  3 فوریه 2020 در 13:50
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و ادب. مشکلتون رو فهمیدم اما به دلیل پاسخ طولانی بهتره تلفنی حرف بزنیم با شماره ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم

   3 فوریه 2020 در 16:50
 • محمد ساجد ساویز پاسخ

  نمیشه اینجا بگین

  3 فوریه 2020 در 17:27
 • امید پاسخ

  سلام کسی که رشتش ریاضیه به جای زیست چه درسی رو مطالعه کنه

  5 فوریه 2020 در 16:12
 • A پاسخ

  سلام … اگه بخوایم از الان برا کنکور ۹۹ شروع کنیم و صفرِ صفر باشیم ، پکیج ۰ تا ۱۰۰ رو استفاده کنیم یا ۶۰۴۰ رو ؟

  6 فوریه 2020 در 03:17
  • شایان مامندی پاسخ

   وقتتون بخیر باشه برای دانش آموزانی که از الان تا حدودا یک ماه و نیم دیگه می خوان شروع کنن پیشنهاد ما پروژه ۶۰۴۰ حرف آخره که به شدت بهشون کمک می‌کنه تو بازه زمانی الان داوطلب احتمال داره که نتونه پروژه ۴ ماهه رو تموم کنه. کافیه روی اسم پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر کلیک کنید تا به صورت کامل با برنامه و نحوه آموزش آشنا بشید.

   6 فوریه 2020 در 11:27
 • تیدا پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من سال ۹۲کنکور دادم
  حالا چندتا سوال ازتون داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
  ۱.پکیج نظام جدیدتون رو تهیه کنم یا نظام قدیم کدوم موفقترم؟
  ۲.با تهیه پکیجتون بازم نیاز به تهیه و خوندن کتابهای درسی هم هس یا خوده پکیجتون کتاب هم داره که مارو بی نیاز کنه؟

  26 فوریه 2020 در 01:01
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر باشه. در رابطه با سوال اولتون پیشنهاد من به شما پکیج نظام جدیده چون برای شما تفاوتی نداره، مدت زیادی دور بودید و باید اموزشتون از صفر باشه، با توجه به اینکه حجم دروس نظام جدید از دروس نظام قدیم خیلی کمتره من به شما پکیج نظام جدید رو پیشنهاد میدم. در مورد سوال بعدیتون هم با توجه به تجربه شخصی خودم از استفاده از پکیج های حرف اخر میتونم بگم که این پکیج ها کل کتاب درسی رو پوشش دادن و شما از هر منبع دیگه ای اعم از کتاب درسی و کمک آموزشی، کلاس و مشاوره بی نیاز میشید. برای مشاوره بیشتر پیشنهاد می‌کنم از طریق ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا به صورت کامل مشاوره خرید محصولان رو دریافت کنید

   26 فوریه 2020 در 01:32
 • Abd پاسخ

  برنامه ۱۰۰۰ ساعته تک درسی هم به فروش میرسه؟؟ فقط درسای عمومی؟

  4 مارس 2020 در 21:10
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و عرض ادب. بله به صورت تکی و مبحثی هم می‌تونید تهیه کنید. با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا کامل راهنمایی بشید.

   18 مارس 2020 در 13:10
 • عرفان پاسخ

  سلام این برنامه برای یازدهم هم هست یا فقط مختص دوازدهمه؟ یا اگرم هست من چجوری مشتق رو بخونم وقتی هنوز دوازدهم نیستم؟

  26 مارس 2020 در 01:42
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و عرض ادب. این برنامه رو برای سال یازدهم هم میشه استفاده کرد. به تلگرام ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ پیام بدید تا کامل راهنمایی بشید

   26 مارس 2020 در 01:49
 • Mobina پاسخ

  سلام و عرض خسته نباشید
  ببخشید بنده سال ۱۴۰۰ کنکور تجربی دارم ولی پک تجربی کنکور ۱۳۹۸ را الان دارم
  می خواستم بدونم که الان می تونم به جای استفاده از برنامه ی ۱۰۰۰ ساعته ی پک خودم از برنامه ی سال ۱۴۰۰ که تبین شده استفادع کنم چون الان برنامه ام را که با برنامه ی شمامطابقت دادم دیدم هم تربیت دورس و هم ساعت باکس های مطالعاتی تغیر کرده
  در ضمن من یه چیزی را متوجه نشدم اینکه :
  شما میگید که کنکورمون را می تونیم تو ۴ ماه ببنیدم با این برنامه یعنی اگه کسی از ابتدا ی تیر استارت بزنه آموزشش حداکثر تا آبان امسال تمومه دیگه ؟!

  لطفا آقا ی مامندی هر چه زودتر منو راهنمایی کنید چون خیلی نگرانم
  خیلی ممنون

  19 ژوئن 2020 در 20:33
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و عرض ادب وقتتون بخیر. با توجه به اینکه در زمان تدریس تغیراتی ایجاد شده که بر اساس تغیرات کتاب درسی جدید بوده توصیه می‌کنم از برنامه خودتون استفاده کنید و در رابطه با برنامه چهار ماهه داوطلبانی که سال های قبل هم باهاشون کار کردم کل کنکور رو ۴ الی ۵ ماهه بستیم برای راهنمایی بیشتر هم از طریق تماس مستقیم ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ می‌تونید با من در ارتباط باشید

   21 ژوئن 2020 در 00:34

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!