چگونه با برنامه 1000 ساعته حرف آخر کل دروس را در 4 ماه تمام کنیم؟؟

در این مقاله می‌خوانید:

با اهمیت مشاوره و برنامه ریزی همگی آشنایی دارید برای همین وارد بحث های مهم تر می شوم. برنامه خوب مکمل یک منبع خوب می باشد. همه ما از منابع متعددی تا الان استفاده کرده ایم ولی کدام موسسه کنار منبع به شما نحوه استفاده از آن را یاد می دهد و برنامه را در اختیار داوطلبان قرار میدهد؟ به همین دلیل داوطلبان به دنبال افراد متفرقه می روند که از آنها برنامه بگیرند و در آخر هم با صرف هزینه فراوان به نتیجه مطلوب خود نمی رسند. اما امروز می خواهم شما را با برنامه 1000 ساعته حرف اخر آشنا کنم. همچنین قرار است با پروژه 6040 مسیر کنکورتان را عوض کنید.

کنکوری هستم و نمیدونم برای کنکور چکار کنم!

اصلا خوب نخوندم و نمیدونم تو این مدت چیکار کنم!

با چه منابعی پیش بروم!

چه برنامه ای می تونه منو موفق کنه!

فقط کافیه با شماره های 02166576182، 02166576371، 02166572148، 02166566623 تماس بگیرید و سرنوشت کنکور خود را تغیر دهید

برنامه ای که شما را نه تنها از پیدا کردن مشاور و صرف هزینه بی نیاز میکند بلکه میتواند شما را به یک برنامه ریز و مشاور حرفه ای هم تبدیل نماید.

بدون حاشیه به سراغ برنامه 1000 ساعته حرف آخر می رویم و ویژگی های آن را بررسی می کنیم تا با نسل جدیدی از آموزش آشنا شوید که هر چیزی برای رتبه شدن لازم دارید در اختیار شما قرار میدهد. این برنامه شاهکاری از حرف آخر است.  بعد از مطالعه این مقاله حتما صفحه مشاوران ارشد موسسه حرف آخر را بخوانید تا با یکی از مشاورین ارشد اشنا شوید.

مقاله را تا انتها مطالعه کنید و در انتها یک سورپرایز ویژه برای شما داریم

لینک دانلود برنامه 4 ماهه حرف آخر  کنکور 1400 نیز اضافه شد.

ثبت نام در طرح مشاوره کنکور 1400 حرف آخر

اما طرح ویژه برای داوطلبان کنکور 1400 در موسسه حرف آخر. دوستانی که تمایل دارند در این طرح ثبت نام کنند و صفر تا صد آموزش کل کنکور را با حل بیشتر از 7 هزار تست و 10 دوره مرور در 4 ماه با منابع حرف آخر به پایان برسانند همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.

4 ماه طلائی تا کنکور با حرف آخر

برنامه-4ماهه-اصلی

معرفی و نحوه استفاده از برنامه چهار ماهه از زبان برترین مدرس و مشاور کنکور ایران:

توجه داشته باشید قبل از ادامه مطالعه این مقاله حتما ویدیو بالا را ببینید که در این ویدیو از زبان استاد منتظری معرفی و نحوه استفاده از برنامه 4 ماهه حرف آخر را از زبان استاد عبالرضا منتظری برترین مدرس و مشاور کنکور مشاهده خواهید کرد.

در این ویدیو به راحتی می‌توانید بهترین نتیجه را برای کنکور خود تضمین کنید.

با برنامه هزار ساعته حرف اخر کل آموزش را در 4 ماه به پایان برسانید

در اولین مرحله ممکن است با شنیدن نام 1000 ساعت دچار دلهره شوید که چقدر زیاد است و چه کسی میتواند 1000 ساعت درس بخواند. اما بیاید برایتان این موضوع را حل کنم.

1000 ساعت یعنی چقدر ؟ همه ی ما میدانیم کسی که دنبال رسیدن به دندان پزشکی ، داروسازی یا پزشکی میباشد باید روزانه حراقل 12 ساعت مطالعه داشته باشد.

حال این موضوع را وارد برنامه هزار ساعته حرف اخر کنیم. فرض کنید شما روزی 10 ساعت درس میخوانید ، اگر فقط روزانه 10 ساعت درس بخوانید در 100 روز میشود هزار ساعت؛ بازهم احساس میکنید زیاد است؟ قبول دارم گول ظاهر 100 روز را خوردید ؛ 100 روز چند ماه است؟ سه ماه و 10 روز

الان چطور بازهم از نظر شما زمان زیادی است؟ یعنی داوطلبی که روزانه میانگین 10 ساعت مطالعه داشته باشد (که اگر به دنبال رسیدن به هدف های بالا باشد 100 درصد این ساعت مطالعه را خواهد داشت و حتی بیشتر از آن) می تواند در سه ماه و 10 روز پرونده کنکور خود را ببندد. واو شگفت انگیز است. دو ماه و 10 روز مطالعه برای پزشکی.

ما هم به فکر داوطلبان بوده ایم و 20 روز را اضافه در نظر گرفته ایم و روزهایی که حس درس خواندن ندارند یا کلا مشکلی برایشان پیش می آید و نمی توانند بخوانند بیست روز را برای جبران گذاشتیم و به آن می گوییم برنامه 4 ماهه حرف آخر.

اما صبر کنید. در بازه کنونی زمان بسیار کمی تا کنکور باقی مانده است و مطمئنا استرس وجود داوطلبان را فرا گرفته. قبل از ادامه این مطلب به شما پروژه ای را معرفی می‌کنیم که 100 روزه پرونده کل کنکور را ببندید.

معرفی پروژه 6040 حرف آخر: آموزش کل کنکور در 2 ماه!

اگر تا کنون به صورت ناقص خوانده اید یا اصلا نخوانده اید دیگر نگران نباشید با پروژه 6040 حرف آخر فقط در دو ماه پرونده کل کنکور را خواهید بست. در این پروژه شما در دو ماه یا همان 60 روز آموزش کامل را برای دروس خود دریافت خواهید کرد و در 40 روز 20 آزمون شبیه ساز کنکور حل خواهید کرد که کاملا مشابه کنکور است و در عین حال در کنار هر آزمون شما یک بار کل دروس را مرور خواهید کرد. برای در یافت اطلاعات کامل در رابطه با پروژه 6040 حرف آخر و همچنین دریافت تخفیف ویژه برای این منبع با شماره های حرف آخر 02166576182، 02166576371، 02166572148، 02166566623 تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان مشاوره شوید.

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

واقعا یعنی با برنامه هزار ساعته حرف آخر یا برنامه 4 ماهه حرف آخر می توانیم در 4 ماه کل کنکور را بخوانیم؟

برنامه 4 ماهه حرف آخر

بله رفقا . حتما میپرسید چگونه چنین چیزی امکان پذیر است؟ 1000 ساعت کل کنکور مگر میشود؟

خب برادر من خواهر من بهتون حق میدم از بس کتاب و منابع بی ربط استفاده کرده اید که فقط وقت شما را تلف کرده اند این باور را پیدا کرده اید. اما اینجا حرف آخر است و داستان کلا فرق میکند. ما به جای استفاده از صد تا فرمول برای یک مبحث ، از الگو استفاده میکنیم.

به شما یک الگو آموزش میدهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های آن مبحث را بدون هیچ نکته ی دیگری برای شما حل میکنیم.

مثلا در فیزیک دوازدهم حرف آخر فصل 1 سینماتیک (نظام قدیما ناراحت نشید منظور همون فصل 1 فیزیک چهارم خودمونه) از بس که به فرمول یاد میدهند برای این فصل زده میشویم و حس خواندن آن را نداریم و حتی موسسه ی آقای X این فصل که سه سؤال در کنکور را به خود اختصاص میدهد در 40 ساعت تدریس کرده است. 40 ساعت برای 3 سؤال!!!!:/

ولی در حرف آخر ما همین فصل را در 12 ساعت تدریس کرده ایم ! باورتان میشود؟ ما اصلا برای این فصل یک فرمول هم استفاده نمیکنیم و فقط یک الگو آموزش میدهیم که آموزشش 3 ساعت طول میکشد.

9 ساعت بعدی فقط تست حل میکنیم. تست کنکور و تالیفی فقط با همان یک الگو .

یا از حدودا نصف سؤالات شیمی از بخش مسائل طرح میشود ، ما کل مسائل را فقط با 3 الگو به شما یاد میدهیم در 20 ساعت که حدود 9 ساعت به آموزش اختصاص دارد و کل تست های 10 سال اخیر هم در همین 20 ساعت حل میشود.برای مطالعه تک تک محصولات حرف آخر و مشاهده نمونه تدریس ها به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

برنامه قطاری حرف اخر:

برنامه قطاری حرف آخر

برنامه هزار ساعته از آنجا که به یک قطار شبیه است و ساعت مطالعه شما همان سرعت قطار است به برنامه قطاری حرف اخر نیز معروف است که مسیر برای شما تعین شده است.

با برنامه قطاری حرف آخر شما از اولین واگن شروع به حرکت کرده و هر چه‌قدر که ساعت مطالعه شما بالاتر باشد سریعتر به واگن آخر خواهید رسید و این امر در برنامه قطاری حرف اخر باعث می‌شود که داوطلب بتواندن رقابت با خود را پیشه بگیرد.

نمونه برنامه ریزی فیزیک کنکور در برنامه 1000 ساعته نظام جدید حرف آخر:

در ویدیو بالا شما با نمونه ای از برنامه 1000 ساعته نظام جدید حرف آخر برای درس فیزیک آشنا خواهید شد و قدرت موسسه حرف آخر را در زمینه مشاوره نیز خواهید دید.
خب آقای مشاور برنامه هزار ساعته حرف اخر دی وی دی است؟ کتاب است؟ یا مشاوره و برنامه ریزی؟

برنامه 1000 ساعته حرف آخر متشکل از آموزش ، تست و آزمون است و تمامی این موارد در 1000 ساعت در اختیار شما قرار میگیرد.

در گام اول به شما منابع آموزشی داده میشود که با استفاده از آن ها آموزش را شروع میکنید. مثلا صفر تاصد دین و زندگی 37 ساعت است ، عربی 23 ساعت ، زبان 28 ساعت.

اما فقط منبع کار شما را راه نمی اندازد بلکه باید نحوه ی استفاده از منابع و دی وی دی های حرف آخر را هم بلد باشید ، اینجاست که برنامه 1000 ساعته حرف آخر وارد عمل میشود.

در گام اول هرکدام از اساتید آموزش کامل نحوه ی مطالعه ی هر درس را به شما آموزش میدهند

آموزش نحوه مطالعه دروس در برنامه حرف آخر

برنامه حرف آخر دو دی وی دی هم دارد. دی وی دی هارا باز میکنید بر روی نام درس کلیک میکنید و استاد مربوطه جلوی شما حاضر می‌شود در برنامه حرف اخر نحوه ی مطالعه ی هر درس و نحوه ی استفاده از دی وی دی را یاد گرفتید؟ وارد مرحله ی دوم میشوید. در آنجا بازهم اساتید دست به کار میشوند و دی وی دی ها را مو شکافانه بررسی میکنند. منظور از بررسی این است که هر کدام از مباحث چند اسلاید است ، در چه مدت زمانی تدریس شده است ، چند تست در این مبحث حل میشود و شماره ی اسلاید ها را هم برای شما خواهند نوشت. خوبی برنامه حرف آخر به همین دلیل است که ترتیب خواندن مباحث را به شما میگویند. منظور از ترتیب رعایت پیش نیاز میباشد که بسیار هم مهم است و متاسفانه کسی رعایت نمیکند. به همین دلیل در کنکور 98 ، از هر 100 نفر 48 نفر ریاضی را منفی زدند یا در درس فیزیک از هر 100 نفر فقط 4 نفر توانستند درس فیزیک را بیشتر از 50  درصد بزنند.

امیدوارم تا اینجای کار از برنامه 4 ماهه حرف آخر خوشتان آمده باشد اما اگر مایلید به صورت تخصصی تر این برنامه به شما معرفی شود کافی است فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم یا همین الان با شماره 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 تماس بگیرید یا از طریق سامانه پیامکی اقدام کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم و به صورت رایگان یک مشاوره تخصصی نیز دریافت کنید.

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر

عقب نمانید! تمام دروس را در 4 ماه تمام کنید...

باکس های برنامه هزار ساعته حرف آخر

تا اینجا کامل با دی وی دی های حرف آخر و نحوه ی استفاده از آن ها آشنا شدید و مدت زمان هر مبحث و ترتیب مطالعه ی هر مبحث را یاد گرفتید. در گام بعدی متناسب با هر زمان تدریس هر مبحث باکس بندی میشود و در باکس هایی در اختیار شما قرار میگیرند.

آقای مشاور در برنامه هزار ساعته حرف آخر منظور از باکس چیست؟

مثلا مبحث دنباله ی هندسی را در نظر بگیرید. این مبحث کلا در حدود یک ساعت با حل تست تدریس شده است. اما سؤال اینجاست شما یک ساعت کامل پشت لپتاچ بنشینید این مبحث تمام میشود؟ قطعا نه

پس مدت زمانی که شما لازم دارید تا آن یک ساعت را کامل ببینید رعایت شده است و برای مبحث دنباله ی حسابی که تدریس دی وی دی آن یک ساعت است در باکس مربوطه 1 ساعت و نیم زمان گذاشته شده است.

این باکس ها برای هر درس جداگانه آماده شده است و بهم گره خورده اند و چیزی شبیه یک قطار را به وجود می آورند. قطاری که از مبدا ( جایی که فرد تازه میخواهد شروع کند ) حرکت میکند و با روزی 10 ساعت مطالعه در 4 ماه شما را به مقصد میرساند. از این رو به برنامه 1000 ساعته حرف آخر برنامه قطاری حرف آخر هم میگویند.

مرور و جمع بندی بعد از برنامه چهار ماهه حرف آخر

جمع بندی حرف آخر

خب بعد از تمام کردن برنامه چهار ماهه حرف آخر فقط به مرور تمرین و تست زنی میپردازید و آنقدر باید تست حل کنید که بعضی از تست ها را وقتی دیدید با چشم بتوانید آن ها را بزنید.

اما هر تستی را هم نباید زد و هر آزمونی را نباید حل کرد. این موضوع را مشاورین ما در موسسه کامل به دانش آموز یاد خواهند داد که بعد از اتمام برنامه هزار ساعته حرف آخر باید چه تست هایی را و چگونه حل کند.

برنامه هزار ساعته حرف اخر فقط آموزش است؟ 

نه جانم !

برنامه هزار ساعته حرف آخر از سه بخش تشکیل شده است. آموزش و حل تست و تمرین و آزمون . از هر 10 ساعت حدود 4 ساعت آموزش است و 6 ساعت تست و حل تمرین .

برنامه هزار ساعته حرف اخر به حدی قوی میباشد که بزرگترین بانک تست هم محسوب میشود و شما را حتی از کتاب تست هم بی نیاز میکند.

سبک برنامه ریزی در برنامه هزار ساعته حرف آخر

نخیر ! برنامه 1000 ساعته حرف اخر اصلا وابسته به زمان نیست. اصلا بگذارید از همان لفظ برنامه قطاری حرف آخر استفاده کنیم در اینجا ؛ این برنامه واگنی است. در یک روز شما 6 ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت کمتری و آهسته تر حرکت میکند. اما در روز دیگری شما 12 ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت بالاتری حرکت میکند و سریع تر به مقصد میرسید.

لذا برنامه 1000 ساعته حرف آخر اصلا برنامه زمانی نیست و به زمان بستگی ندارد بر خلاف سایر برنامه ها. با این برنامه خیالتان راحت است که در هر شرایطی اگر نتوانستید روزی درس بخوانید ، عقب نمی افتید.

آیا در برنامه ی قطاری حرف آخر یا برنامه 1000 ساعته حرف اخر زمان مطالعه ی هر درس ثابت است؟ مثلا هرروز 3 ساعت زیست؟

بازهم خیر !!! وقتی میگوییم برنامه 1000 ساعته حرف آخر منحصر به زمان نیست شعار نمیدهیم.

در برنامه 1000 ساعته زمان کاملا تنظیم شده . یک مثال ساده برایتان بزنم. مثلا در درس شیمی دو مبحث انتخاب میکنیم . مبحث اول نامگذاری ترکیبات شیمی و مبحث دوم هم رسم ساختار لوویس . زمان آموزش نامگذاری ترکیبات 30 دقیقه است. پس در باکس مربوط به این مبحث شما باید 1 ساعت وقت بگذارید. اما زمان آموزش سرسم ساختار لوویس با تمرین و حل تست 1 ساعت و نیم است و در باکس مربوط به آن شما باید 2 ساعت و 20 دقیقه این مبحث را مطالعه کنید. پس زمان تدریس هر مبحث با درجه سختی آن در باکس ها رعایت شده و قرار نیست کل سال شما فقط هرروز 3 ساعت زیست یا درس دیگری بخوانید.

بسیار خب دوستان خوبم این هم از معرفی برنامه 1000 ساعته حرف آخر امیدوارم که لذت برده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه 1000 ساعته حرف اخر یا برنامه قطاری حرف آخر و با کلا تهیه ی برنامه هزار ساعته حرف آخر با شماره های سایت مرکزی حرف آخر 02166576182، 02166576371، 02166572148، 02166566623 تماس بگیرید تا مشاورین ما در موسسه شما را کاملا راهنمایی کنند.

در ضمن اگر به صورت کامل می خواهید با موسسه حرف آخر آشنا شوید ما 30 ساعت از کل آموزش حرف آخر از تمامی دروس، شامل آموزش، مشاوره و آزمون را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهید داد که با کمک آن در 5 روز برروی 15 درصد از کل کنکور نیز مسلط خواهید شد برای دریافت این مجموعه ارزشمند همین الان فرم زیر را پر کنید.

5-روز-با-حرف-آخر

%20 پکیج های حرف آخر؛ رایگان!

دانلود رایگان برنامه 4 ماهه کنکور حرف آخر

در این قسمت امکانم دانلود رایگان برنامه 4 ماهه کنکور حرف آخر را برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید فراهم کرده ایم.

دانلود رایگان برنامه 4 ماهه حرف آخر برای کنکور 1400

برنامه 4 ماهه حرف آخر

فایل بالا مربوط به برنامه 4 ماهه حرف آخر برای کنکور 1400 می‌باشد و جدیدترین برنامه ارائه شده از سوی حرف آخر برای دانش آموزان می‌باشد.

دانلود برنامه 1000 ساعته نظام قدیم حرف آخر

برای دانلود برنامه 1000 ساعته نظام قدیم حرف آخر از طریق لینک زیر اقدام کنید.

دانلود برنامه 1000 ساعته نظام قدیم

دانلود برنامه 1000 ساعته حرف آخر نظام جدید

برای دانلود برنامه 1000 ساعته حرف آخر نظام جدید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر نظام جدید

دانلود برنامه 6040 حرف آخر نظام جدید

برنامه 6040 حرف آخر

اما خبر خوب برای داوطلبان حرف آخر. امکان دانلود برنامه 6040 حرف آخر برای داوطلبان نظام جدید نیز فراهم شد و می‌توانید از طریق لینک بالا این برنامه را دانلود کنید و در 2 ماه پرونده کل آموزش خود را ببندید.

دانلود برنامه 6040 حرف اخر نظام قدیم

برنامه 6040 نظام قدیم

در این بین داوطلبان نظام قدیم نیز بی بهره نماندند و برای آن ها لینک دانلود برنامه 6040 حرف اخر را نیز قرار داده ایم که می‌توانند به صورت رایگان دانلود کنند.

معرفی دروس برنامه 1000 ساعته حرف آخر

اما در ادامه برای شما محصولات حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که متوجه شوید چه زحمتی برای تهیه این محصولات کشیده شده است و به نوعی یک گنج به حساب می‌آیند که آینده شما را رقم خواهند زد. با استفاده از این محصولات شما در 4 ماه با برنامه 1000 ساعته حرف آخر قادر خواهید بود پرونده کل کنکور خود را ببندید. ویدیو ها را حتما مشاهده کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت برای ما ارسال کنید.

  • برنامه هزار ساعته را از کجا تهیه کنیم؟

کافیست با شماره سایت مرکزی حرف آخر تماس بگیرید: 02166576182

  • برنامه هزار ساعته رایگان می باشد؟

بله این برنامه به صورت یک فایل رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

  • برنامه هزار ساعته برای همه درس ها می باشد؟

بله. مخصوص همه درس ها هست و به صورت تکی هم مورد استفاده قرار می گیرد. مشاور ارشد موسسه آقای شایان مامندی این برنامه را در اختیار شما قرار می دهد.

  • برنامه هزار ساعته را از کجا دانلود کنیم؟

کافیست وارد سایت شوید. لینک دانلود قرار داده شده است و همچنین می توانید با شماره های 02166576182 – 02166572148 – 02166576371 – 02166566623 تماس بگیرید

3.8 5 رای
امتیاز این نوشته
guest
93 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!