برنامه 4 ماهه حرف آخر| موفقیت در کنکور و رسیدن به رویایتان تنها در 4 ماه

این روزا امتحان تمامی دانش آموزان تمام شده و تابستون هم شروع شده. آهای یازدهمی ها تا به حال که داشتید استراحت می کردید دیگه باید یواش یواش شروع کنیدا وقت تنگه. میگید نه؟ چشم رو هم میذارید میبینید مهر رسید و باید برید مدرسه!! پس کی برای کنکور و سال های قبل بخونید؟!! پس باید از همین حالا شروع کنید برای درس خوندن و از همه مهم تر داشتن یک برنامه ریزی عالی که در طول راه شما رو راهنمایی کنه و شمارو به هدفتون برسونه. اما چه برنامه ای باشه که هم تابستون رو به نحو احسنت استفاده کنید هم تایم کم نیارید هم یک پیشرفت توپ داشته باشید؟ میخوام بهتون یک برنامه ای رو معرفی کنم که شامل همه اون ویژگی هایی که گفتم میشه اسمش هم هست برنامه 4 ماهه حرف آخر. پس تا انتها با ما همراه باشید.

راستی اگر به برنامه ریزی نیاز دارید و کامل متوجه شده اید که یک برنامه چگونه می‌تواند مسیر شما را تعین کند؛ در قالب سه مقاله طوفانی روش برنامه ریزی و تمام ریز جزئیات برنامه ریزی را در اختیارتان قرار داده ایم؛ مقالاتی که نه تبلیغی است و نه دارای هزینه و با خواندن آن ها می‌توانید یک تحول در مسیر کنکور خود ایجاد کنید. برای دسترسی کافیست از لینک‌های زیر استفاده کنید:

یک برنامه خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟

یک برنامه خوب باید باعث پیشرفت شما در طول مدتی که مطالعه خواهید داشتید شود یعنی هر هفته بهتر از هفته قبل. برنامه ای که جای جبرانی داشته باشد و هر زمانی بنا به هر دلیلی که حتما باید ضروری باشد نتوانستید مطالعه داشته باشید با برنامه جبرانی هفته پیش بروید و از برنامه عقب نیفتید.

1- جامع باشد

برنامه ای خوب است که همه دروس داخلش جای گرفته باشند و شما با پیش رفتن با آن برنامه همزمان همه درس ها را با هم پیش ببرید و نگرانی از عقب افتادن بعضی از درس ها نباشید و البته که علاوه بر درس ها تمامی مباحث را هم پوشش دهد.

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفتیم؛ بسته 5 روز با حرف آخر که کاری از اساتید حرف آخر هست و با داشتن آن می توانید به 40 تست قطعی کنکور مسلط شوید. این بسته رایگان است و شما فقط 35 هزار تومان هزینه بسته بندی و ارسال را پرداخت می کنید. فرم زیر را پر کنید. در این بسته آموزشی روش های تست زنی زبان با انیمیشن هم وجود دارد.

[gravityform id=”19″ title=”false” description=”true”]

2-ساعت مطالعه دقیق مطالب در اختیار داوطلب قرار گیرد

برنامه ای بهترین خواهد بود که در آن بدانید درسی که دارای ضریب اهمیت بیشتری می باشد به آن تایم بیشتری اختصاص داده شده است و برای هر درسی طبق یک ساعت خاصی پیش می روید در حالی که ساعت مطالعه هر درسی در جای خودش است و این سبب نمی شود که مطالعه سایر دروس کاهش پیدا کند بلکه همه چیز سر جای خودش دارای یک برنامه ریزی و یک هدف خاصی می باشد.

3- منظم باشد

برنامه باید در یک چهارچوب خاصی قرار داشته باشد یعنی یک روز یک درس را بیشتر بخوانید و چند روز اصلا آن را نخوانید دیگر اسمش برنامه نخواهد بود بلکه آن یک هرج و مرج است که باعث سردرگمی شما در مطالعه نیز خواهد شد. برنامه ای که بدانید در طول هفته قرار است چه کاری انجام دهید و کدام مباحث را می خواهید بخوانید.

برنامه 4 ماهه حرف آخر

4- دارای تایم های تست زنی برای آموزش و محک داوطلب باشد

در صورتی شما به تسلط در یک درس دست پیدا می کنید که بارها و بارها تست زده و نحوه برخورد با یک تست در یک درس را بلد باشید پس یک برنامه خوب حتما باید دارای یک تایم به خصوصی برای تست زنی همه دروس چه برای یادگیری بیشتر یا همان آموزش چه برای محک خود داوطلب داشته باشد و شما را هم برای آزمون های آزمایشی هم برای کنکور آماده سازد.

5- دارای زمانی برای مرور باشد

بدون مرور تحت هیچ شرایطی مطالب در ذهن تان نخواهند ماند و فراموش خواهند شد پس باید بارها و بارها مرور داشت تا بتوانید نه تنها مباحث را در آزمون های آزمایشی به یاد داشته باشید بلکه تا زمان کنکور به خوبی در ذهنتان سپرده و  بتوانید از این مطالب به خوبی استفاده کرده و به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنید.

خب اینم از ویژگی های یک برنامه ریزی توپ و عالی که فقط نیاز به یک منبع خوب دارد و یک تلاش و کوشش عالی که بتواند شما را به موفقیت صد در صد برساند. اما اصلا این برنامه ریزی را باید از کجا تهیه کرد و در کجا چنین برنامه ریزی ای وجود دارد تا موفقیت شما را تضمین کند؟

معرفی برنامه 4 ماهه حرف آخر

برنامه 4 ماهه حرف آخر به شما آموزش می دهد که چطور فقط و فقط در 4 ماه با مشاهده دی وی دی های حرف آخر که تمامی دروس را پوشش می دهد پیش بروید و در طول این مدت زمان تمامی مطالب را خوانده و تایم های باقی مانده تا کنکور را برای مرور چندین و چند بار مطالب به کار بگیرید. در این برنامه شما هیچ نگرانی ای در مورد هیچ چیزی نخواهید داشت همه شرایط برای شما مهیاست فقط کافی است اراده کنید و از زمانی که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید.

برنامه 4 ماهه حرف آخر

برنامه 4 ماهه حرف آخر شامل…

این پک حاوی یک دی وی دی و یک دفترچه می باشد که در آن تمامی اساتیدی که دروس مختلف را تدریس می کنند به توضیح آن چه که قرار است تدریس کرده و طبق چه شیوه و روشی پیش رفته می پردازند و شما همچنین می دانید که قرار است از هر درس در طول هفته چقدر و چند ساعت درس خوانده و اصلا چه مبحثی را بخوانید. در این پک اساتید توضیح می دهند که تحت هیچ شرایطی نباید کتاب درسی را کنار گذاشت و تاکید دارند که بعد از مشاهده تدریس اساتید داوطلبان باید به کتاب رجوع کرده و آن را مطالعه کنند تا یک مروری هم برایشان باشد.

اما در این میان اساتید به این نکته هم اشاره می کنند که با توجه به جزوات و کتاب کارهایی که کنار دی وی دی ها به داوطلب ارائه می شود دیگر آن ها نیاز به نوشتن مطالب در حین گوش دادن به توضیح دروس نخواهند داشت که باعث نشود حواس شان به نوشتن مطالب گفته شده پرت شود و نتوانند آنطور که باید مطالب را بیاموزند. همچنین یک تایم های به خصوصی برای تکمیل نویسی جزوه یا همان نت برداری خودمان در تایم مشاهده دی وی دی ها قرار داده شده که شما با احتساب تمامی آن ها می توانید با یک برنامه فوق حرفه ای به هدفتان یا همان رویایتان دست پیدا کنید.

مزایای استفاده از برنامه 4 ماهه حرف آخر

1- با استفاده از این برنامه شما زمانتان را مدیریت کرده و می توانید علاوه بر مطالعه یکباره دروس چندباره هم تست کار کنید هم مرور داشته باشید و این یعنی اوج موفقیت برای کسی که قصد دارد هرجوری که شده به هدفش دست پیدا کند. مطمئنا همه شما عزیزان اگر بخواهید خودتان مطالعه کنید برای همه دروس شاید زمانی بسیار بسیار بیشتر از 4 ماه تنها برای خواندن مطالب زمان لازم داشته باشید چه برسد به اینکه هم تست بزنید هم مرور داشته باشید.

برنامه 4 ماهه حرف آخر

2- در این برنامه که طبق دی وی دی ها تدوین شده است مطالب به گونه ای تدریس شده اند که هرگز مباحث از یاد داوطلب نخواهد رفت یعنی اساتید از انیمیشن و الگوسازی و شهودی سازی برای یادگیری بهتر مطالب استفاده کرده اند که سبب می شود تا متون به نیم کره راست مغز شما یا حافظه تصویری تان منتقل شوند.

3- ایستگاه های جبرانی ای که در این برنامه به کار برده شده است سبب می شود تا اگر در برنامه اختلالی ایجاد شد با استفاده از این ایستگاه ها به برنامه برگردید و همان قدر قوی پیش بروید و نگران از دست رفتن زمانتان نباشید.

آیا برنامه 4 ماهه حرف آخر به کل داوطلبان به یک صورت ارائه می شود؟

داوطلبان شاید فکر کنند که این برنامه برای تمامی آن ها یکسان است در حالی که اینطور نیست چون که وقتی داوطلبی پک های موسسه حرف آخر را تهیه می کند و برنامه 4 ماه در اختیارش قرار می گیرد مشاور برای اینکه داوطلب بتواند از این برنامه نهایت استفاده را داشته باشد آن را شخصی سازی کرده و مطابق شرایط شما تنظیم می کند اما چطور؟

به اندازه تمامی داوطلبان کنکور برنامه های مطالعاتی مختلفی وجود دارد چون که شرایط مطالعه هر فردی مختص خودش است یک فردی آخر شب بهتریت بازدهی در مطالب را دارد و یک فردی بهترین عملکردش در صبح زود می باشد. یک فردی عادت دارد حتما حتما ظهرها حتی نیم ساعت هم شده بخوابد تا ذهنش رفرش شود ولی یک فرد برای اینکه بتواند دوباره به مطالعه بپردازد کافی است نیم ساعت استراحت کند و از این دست شرایط اختصاصی که برای هر فردی مختص خودش است.

یک نمونه تدریس از برنامه 4 ماهه ببینید:

شخصی سازی برنامه 4 ماهه حرف آخر

با این اوصاف ما مشاورین موسسه حرف آخر کاری که در موسسه های دیگر انجام نمی شود را انجام می دهیم و آن این است که ابتدا برای داوطلبان مان یک پرونده آموزشی تشکیل داده و سپس برای بهینه سازی برنامه مطالعاتی ابتدا از داوطلب آزمون تعیین سطح گرفته تا مشخص شود در هر کدام از دروس در چه سطحی قرار دارد و چقدر تایم باید برای دروسی که بلد است و دروسی که بسیار ضعیف است بگذارد تا بتواند همزمان همه دروس را به بهترین نحو پیش ببرد.

پس از این آزمون برنامه 4 ماهه حرف آخر را بر حسب ساعت هایی که بهترین بازدهی را دارد برای دروسی که بسیار ضعیف هستید و ساعت هایی که بازده خوب است برای دروسی که قوی هستید و نقطه قوت داوطلب محسوب می شود در اختیار داوطلب قرار می گیرد. در این برنامه شما می دانید که صبح ها قرار است چه مطالعه ای داشته و مرور آن مطالب کی اتفاق افتاده و چه تعداد تست را داشته باشید تا در آن درس و مبحث به پیشرفت چشمگیری دست پیدا کنید.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد برنامه 1000 ساعته حرف آخر داشتید می توانید با ما در تماس باشید: 09120047025- 02166576371
[vc_row css=”.vc_custom_1576670702033{margin: 10px !important;}” animation_type=””][vc_column][ult_sticky_section stick_behaviour=”stick_permanent” sticky_position=”bottom” btn_mobile=”enable” permanent_lr=”10″ sticky_gutter=”13″][vc_single_image image=”15992″ img_size=”167×56″ alignment=”right” onclick=”custom_link” link=”tel:+982166576371″ label=”” animation_type=”” css=”.vc_custom_1576670814029{margin-bottom: 10px !important;}”][/ult_sticky_section][/vc_column][/vc_row]

امتیاز بدهید.
guest
4 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!