بهترین دی وی دی ریاضی کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بهترین دی وی دی ریاضی کنکور
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته بررسی محصولات حرف آخر, روش های مطالعه دروس کنکور, مشاوره حرف آخر, مشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها: بدون دیدگاه 8 0

بهترین دی وی دی ریاضی کنکور

و اما بازگشتیم به معرفی بعترین دی وی دی آموزشی کنکور.در قسمت قبلی بهترین دی وی دی شیمی کنکور را به شما معرفی کردم و اینکه چگونه با این منبع می‌توانید فقط با ۳ الگو بدون هیچ فرمولی در ۳ ساعت کل مسائل شیمی را یاد بگیرید و در ۲۷ ساعت ۲۰۰۰ تست برای شیمی و مبحث مسائل با همان ۳ الگو حل کنید. اما امروز به سراغ بهترین دی وی دی ریاضی کنکور خواهیم رفت و به شما منبعی را معرفی خواهیم کرد که دیگر با فرمول خداحافظی خواهید کرد در درس ریاضی.

در بهترین دی وی دی ریاضی کنکور همه چیز شهودی آموزش داده می‌شود. به عنوان مثال دیگر داوطلب برای مبحث کاربرد مشتق دیگر حتی به عمل مشتق گیری نیز نیاز ندارد و در ادامه به قدرتی خواهد رسید که کل سوالات ریاضی کنکور را مانند مهراد زارع که از بهترین منبع ریاضی کنکور استفاده کرده بود به جای ۴۷ دقیقه در ۳۰ دقیقه جواب خواهد داد.

اما امروز شما یک دید جدید نسبت به درس ریاضی پیدا خواهید کرد و به مباحث زیر به صورت کامل خواهیم پرداخت.

 • بین بهترین دی وی دی ریاضی کنکور ، بهترین کلاس آموزشی ریاضی کنکور و بهترین کتاب آموزش ریاضی کنکور کدام را انتخاب کنیم؟
 • کم حجم ترین منبع آموزش ریاضی کنکور! در کمتر از ۹۰ ساعت پرونده ریاضی کنکور را با حل تست ببندید.
 • رتبه برترهایی که با استفاده از این منبع به نتیجه رسیده اند.

دی وی دی برای کنکور خوبه؟

دی وی دی برای کنکور خوبه؟

شاید برایتان عجیب باشد! دی وی دی برای کنکور خوبه چه ارتباطی با بهترین دی وی دی ریاضی کنکور دارد؟ این سوال را برای این طرح کردیم زیرا افراد زیادی نسبت به دی وی دی های کنکور بد بین هستند و حق هم دارند. اما این سوال که دی وی دی برای کنکور خوب است را با دلیل برای شما توضیح خواهیم داد. بین منابع کنکور، کتاب و کلاس و دی وی دی منابع بولد هستند. در مورد کتاب های آموزشی خودتان را جای یک مولف قرار دهید که قرار است کتابی برای کنکور بنویسید و یا حتی بهترین کتاب کمک درسی را نیز تالیف کنید. اگر هر آنچه که بلد هستید در داخل آن کتاب بیاورید آیا به بازار کلاس خصوصی خود لطمه نخواهید زد؟؟ پس ناچارید فقط نکات تشریحی را داخل کتاب بنویسید و مطالب اصلی را برای کلاس های خود نگه دارید.

این موضوع برای همه ثابت شده است. هنگام حل تست مشاهده کرده اید که روش های کتاب های کمک آموزشی چقدر وقت گیر هستند! اما در مورد کلاس حرف بزنیم. فرض کنید امروز ساعت ۴ تا ۵ کلاس داشته اید. باید از ساعت ۳ آماده شوید و راه بیفتید. یک ساعت سر کلاس بمانید و نیم ساعت هم در راه برگشت. یعنی حدود ۳ ساعت از وقت شما برای بودن در یک کلاس یک ساعته هدر رفت. حال بماند که در مسیر برگشت یک دور هم بزنید.

اما مزیت دی وی دی های آموزشی کنکور به دلیل صرفه جویی در زمان شماست. در مقاله بهترین منابع کنکور برای شما این موضوعات را کاملا توضیح داده ایم و بازهم به تشریح آن ها خواهیم پرداخت.

مزیت دی وی دی های آموزشی کنکور:

مزیت دی وی دی های آموزشی کنکور در دسترس بودن آن هاست؛ یعنی شما در هر زمان از شبانه روز می‌توانید از آن ها استفاده کنید. در واقع در سال های قبل عدم کارایی دی وی دی های آموزشی سبب شد که والدین و دانش آموزان دید بسیار بدی نسبت به دی وی دی های آموزشی کنکور پیدا کنند. اما یک مثل قدیمی و زیبا است که می‌گوید “هر حسنی کچل نیست و هر کچلی حسن نیست ” و همانگونه که در بالا نیز اشاره شد دی وی دی های آموزشی کنکور می‌توانند بسیار مفید و ارزشمند نیز باشند و مهم فقط این است که بهترین آن ها انتخاب شود.

امیدوارم این توصیها برای شما مفید باشد و به صورت کاملا صادقانه تمامی موارد بالا گفته شد و تجربه ای بود که در رابطه با تاثیری که دی وی دی های آموزشی کنکور در نتیجه کنکور من داشت خلاصه برایتان گفتم. اما بهترین دی وی دی ریاضی را تا ثانیه هایی بعد خواهید شناخت. بهترین دی وی دی ریاضی کنکور که به جرائت می‌توان آن را بهترین منبع آموزش ریاضی کنکور نیز لقب داد.

پکیج ریاضی حرف آخر با تدریس جذاب استاد منتظری بهترین مدرس ریاضی کنکور:

بهترین منبع ریاضی کنکور

استاد عبدالرضا منتظری را ممکن است بار ها در شبکه های صدا و سیما دیده باشید. فردی که به عنوان بهترین مدرس ریاضی کنکور شناخته می‌شود و در سال های اخیر به محبوب ترین مدرس ریاضی کنکور تبدیل شده است و نتیجه های درخشانی نیز با تدریس بی نظیر استاد علبدالرضا منتظری کسب شده است.

پکیجی که استاد عبدالرضا منتظری به تدریس آن پرداخته اند را با نام ریاضی حرف آخر می‌شناسید. کم حجم ترین و در عین حال کامل ترین منبع آموزش ریاضی کنکور که مشابه آن را هیچ وقت ندیده اید.

در داخل راین پکیج همه چیز شهودی است و قرار نیست نه فرمول حفظ کنید نه تکنیک بلکه به صورت کاملا مفهومی ریاضی را یاد خواهید گرفت اما به سبک استاد منتظری بهترین مدرس ریاضی کنکور.

چرا پکیج ریاضی حرف آخر بهترین منبع آموزش ریاضی کنکور شناخته می‌شود؟

پکیج ریاضی حرف آخر ویژگی های خاص خود را دارد. در بالا نیز به روش تدریس در این درس اشاره شد که کاملا شهودی است و داوطلب دیگر با گنگی مفاهیم مواجه نخواهد شد و این بار ریاضی کنکور را حس خواهد کرد و آن را درک می‌کند. یکی از دلایلی که ممکن است ریاضی کنکور برای تعداد زیادی از افراد نا مفهوم و گنگ باشد، آموزَش نادرست آن است به طوری که در سال ۹۷ از ۵۶۹۹۸۴ نفر شرکت کننده در کنکور تجربی حدود ۲۱۹۰۰۰ نفر از داوطلبان ریاضی را منفی زدند و این آمار وحشتناک ترین آمار کنکور است و در سال ۹۸ نیز این اتفاق تکرار شد.

هدف از گفته های بالا توصیف درس ریاضی است. در صورتی که مفهومی یاد نگیرید بزرگترین وحشت شما خواهد بود ولی با آموزش درست می‌تواند به نقطه قوت شما تبدیل شود. این نوع آموزش در حال حاضر با پکیج ریاضی حرف آخر امکان پذیر شده است چرا که به زبانی بسیار ساده و کاملا مفهومی ریاضی را به شما آموزش می‌دهد. بدون حتی یک فرمول! شاید باور نکنید ولی در مبحث کاربرد مشتق برای حل سوالات از مشتق گیری استفاده نمی‌شود و با یک الگو کل سوالات را سریع حل خواهید کرد.

اما یک خبر خوب و یک سورپرایز بزرگ! حرف آخر یک پکیج فوق العاده با عنوان ۵ روز با حرف اخر آماده کرده است و به مدت محدود رایگان است. در این پکیج برای تمامی دروس تدریس اساتید حرف آخر را می‌توانید مشاهده کنید و در ۵ روز به قدرتی خواهید رسید که می‌توانید به ۴۰ تست قطعی کنکور پاسخ دهید. این تدریس شامل مباحث سنگین ریاضی هم می‌باشد که با روش تدریس و تست زنی ریاضی آشنا خواهید شد. برای دریافت این پکیج کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید یا با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ و با پرداخت هزینه پستی ۵ روز با حرف آخر را رایگان به همراه کتاب دریافت کنید.

 کم حجم ترین منبع آموزش ریاضی کنکور:

پکیج ریاضی حرف آخر کم حجم ترین منبع آموزش ریاضی کنکور نیز می‌باشد. به طوری که زمان کل آموزش در ریاضی حرف آخر حدود ۸۰ ساعت است. آموزضش صفر تا صد به صورت کامل ۸۰ ساعت!!! یعنی فقط در ۸۰ ساعت می‌توانید با کم حجم ترین دی وی دی آموزشی کنکور پرونده ریاضی کنکور خود را یک بار برای همیشه ببندید و خیال خود را از بابت درس ریاضی برای همیشه راحت کنید.

نظر رتبه های برتر در رابطه با ریاضی حرف اخر:

در  ویدیو بالا هم می‌توانید نظر رتبه های برتر کنکور ۹۸ در رابطه با ریاضی حرف آخر و ریاضی استاد منتظری را مشاهده کنید. همچنین این نظر افرادی است که درصد های بسیار بالایی در درس ریاضی کسب کرده اند و همچنین مقاله مربوط به رتبه برتر های کنکور حرف آخر را از همین سایت و توسط لینکی که گذاشته شده است مطالعه کنید.

خرید ریاضی استاد منتظری:

برای خرید ریاضی استاد منتظری و یا پرسش سوالات خود و آشنایی کامل با این مجموعه کنار مشاوره رایگان محصولات حرف آخر می‌توانید به فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید یا از طریق شماره حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با مشاورین رتبه برتر مشاوره رایگان داشته باشید. فقط یک تماس تا تغیر سرنوشت ریاضی کنکور خود فاصله دارید.

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (8)

 • حدیث میری پاسخ

  سلام خسته نباشید…واقعیتش من خودم سال آخری هستم کلاس ریاضی نمونده که نرفته باشم ولی وقتی تدریس استاد منتظری رو دیدم اون موقع گفتم اون نحوه تدریسی رو که مدنظرم بود رو پیدا کردم😍

  7 مارس 2020 در 04:07
 • تبسم قلی پور پاسخ

  سلام
  وقت بخیر برای تهیه محصول ریاضی دو دل موندم که کدوم پک رو تهیه کنم جامع یا ۶۰۴۰؟؟؟

  7 مارس 2020 در 04:09
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام.برای این موضوع مشاورین مجموعه کامل راهنماییتون می‌کنن و با بررسی شرایط بهترین محصول رو پیشنهاد می‌دن کافیه با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید.

   18 مارس 2020 در 13:07
 • سامان رحیم پور پاسخ

  روزتون بخیر
  واقعیتش تازه با موسسه حرف آخر آشنا شدم میشه نمونه تدریس هایی از اساتید رو ببینم؟؟؟

  7 مارس 2020 در 04:12
 • حسن غفاری پاسخ

  به همراه پک های موسسه جزوات مخصوص ویدیو ها هستن؟؟

  7 مارس 2020 در 04:14
 • عسل محمدیان پاسخ

  سلام
  استاد منتظری شاهکاره تو درس ریاضی یعنی ریاضی رو با این عشق میشه تدریس کرد👌

  7 مارس 2020 در 04:17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!