بهترین دی وی دی ریاضی کنکور

در این مقاله می‌خوانید:

و اما بازگشتیم به معرفی بعترین دی وی دی آموزشی کنکور.در قسمت قبلی بهترین دی وی دی شیمی کنکور را به شما معرفی کردم و اینکه چگونه با این منبع می‌توانید فقط با 3 الگو بدون هیچ فرمولی در 3 ساعت کل مسائل شیمی را یاد بگیرید و در 27 ساعت 2000 تست برای شیمی و مبحث مسائل با همان 3 الگو حل کنید. اما امروز به سراغ بهترین دی وی دی ریاضی کنکور خواهیم رفت و به شما منبعی را معرفی خواهیم کرد که دیگر با فرمول خداحافظی خواهید کرد در درس ریاضی.

در بهترین دی وی دی ریاضی کنکور همه چیز شهودی آموزش داده می‌شود. به عنوان مثال دیگر داوطلب برای مبحث کاربرد مشتق دیگر حتی به عمل مشتق گیری نیز نیاز ندارد و در ادامه به قدرتی خواهد رسید که کل سوالات ریاضی کنکور را مانند مهراد زارع که از بهترین منبع ریاضی کنکور استفاده کرده بود به جای 47 دقیقه در 30 دقیقه جواب خواهد داد.

اما امروز شما یک دید جدید نسبت به درس ریاضی پیدا خواهید کرد و به مباحث زیر به صورت کامل خواهیم پرداخت.

  • بین بهترین دی وی دی ریاضی کنکور ، بهترین کلاس آموزشی ریاضی کنکور و بهترین کتاب آموزش ریاضی کنکور کدام را انتخاب کنیم؟
  • کم حجم ترین منبع آموزش ریاضی کنکور! در کمتر از 90 ساعت پرونده ریاضی کنکور را با حل تست ببندید.
  • رتبه برترهایی که با استفاده از این منبع به نتیجه رسیده اند.

دی وی دی برای کنکور خوبه؟

دی وی دی برای کنکور خوبه؟

شاید برایتان عجیب باشد! دی وی دی برای کنکور خوبه چه ارتباطی با بهترین دی وی دی ریاضی کنکور دارد؟ این سوال را برای این طرح کردیم زیرا افراد زیادی نسبت به دی وی دی های کنکور بد بین هستند و حق هم دارند. اما این سوال که دی وی دی برای کنکور خوب است را با دلیل برای شما توضیح خواهیم داد. بین منابع کنکور، کتاب و کلاس و دی وی دی منابع بولد هستند. در مورد کتاب های آموزشی خودتان را جای یک مولف قرار دهید که قرار است کتابی برای کنکور بنویسید و یا حتی بهترین کتاب کمک درسی را نیز تالیف کنید. اگر هر آنچه که بلد هستید در داخل آن کتاب بیاورید آیا به بازار کلاس خصوصی خود لطمه نخواهید زد؟؟ پس ناچارید فقط نکات تشریحی را داخل کتاب بنویسید و مطالب اصلی را برای کلاس های خود نگه دارید.

دنبال بهترین منبع برای ریاضی کنکور هستید؟ از هزینه های بالا هراسان شدید؟ نگران نباشید امروز یک هدیه ویژه برای شما داریم و 15 درصد از کل کنکور را به صورت رایگان می توانید در اختیار داشته باشید و در طی 5 روز با همراه با مشاوره و پشتیبان به صورت کامل توانایی پاسخگویی به 40 تست قطعی کنکور را کسب کنید. برای دریافت این هدیه ویژه همین الان فرم زیر را پر کنید و برای کل دروس خود بهترین منبع آموزشی ممکن را داشته باشید.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

این موضوع برای همه ثابت شده است. هنگام حل تست مشاهده کرده اید که روش های کتاب های کمک آموزشی چقدر وقت گیر هستند! اما در مورد کلاس حرف بزنیم. فرض کنید امروز ساعت 4 تا 5 کلاس داشته اید. باید از ساعت 3 آماده شوید و راه بیفتید. یک ساعت سر کلاس بمانید و نیم ساعت هم در راه برگشت. یعنی حدود 3 ساعت از وقت شما برای بودن در یک کلاس یک ساعته هدر رفت. حال بماند که در مسیر برگشت یک دور هم بزنید.

اما مزیت دی وی دی های آموزشی کنکور به دلیل صرفه جویی در زمان شماست. در مقاله بهترین منابع کنکور برای شما این موضوعات را کاملا توضیح داده ایم و بازهم به تشریح آن ها خواهیم پرداخت.

مزیت دی وی دی های آموزشی کنکور:

مزیت دی وی دی های آموزشی کنکور در دسترس بودن آن هاست؛ یعنی شما در هر زمان از شبانه روز می‌توانید از آن ها استفاده کنید. در واقع در سال های قبل عدم کارایی دی وی دی های آموزشی سبب شد که والدین و دانش آموزان دید بسیار بدی نسبت به دی وی دی های آموزشی کنکور پیدا کنند. اما یک مثل قدیمی و زیبا است که می‌گوید “هر حسنی کچل نیست و هر کچلی حسن نیست ” و همانگونه که در بالا نیز اشاره شد دی وی دی های آموزشی کنکور می‌توانند بسیار مفید و ارزشمند نیز باشند و مهم فقط این است که بهترین آن ها انتخاب شود.

امیدوارم این توصیها برای شما مفید باشد و به صورت کاملا صادقانه تمامی موارد بالا گفته شد و تجربه ای بود که در رابطه با تاثیری که دی وی دی های آموزشی کنکور در نتیجه کنکور من داشت خلاصه برایتان گفتم. اما بهترین دی وی دی ریاضی را تا ثانیه هایی بعد خواهید شناخت. بهترین دی وی دی ریاضی کنکور که به جرائت می‌توان آن را بهترین منبع آموزش ریاضی کنکور نیز لقب داد.

پکیج ریاضی حرف آخر با تدریس جذاب استاد منتظری بهترین مدرس ریاضی کنکور:

بهترین منبع ریاضی کنکور

استاد عبدالرضا منتظری را ممکن است بار ها در شبکه های صدا و سیما دیده باشید. فردی که به عنوان بهترین مدرس ریاضی کنکور شناخته می‌شود و در سال های اخیر به محبوب ترین مدرس ریاضی کنکور تبدیل شده است و نتیجه های درخشانی نیز با تدریس بی نظیر استاد علبدالرضا منتظری کسب شده است.

پکیجی که استاد عبدالرضا منتظری به تدریس آن پرداخته اند را با نام ریاضی حرف آخر می‌شناسید. کم حجم ترین و در عین حال کامل ترین منبع آموزش ریاضی کنکور که مشابه آن را هیچ وقت ندیده اید.

در داخل راین پکیج همه چیز شهودی است و قرار نیست نه فرمول حفظ کنید نه تکنیک بلکه به صورت کاملا مفهومی ریاضی را یاد خواهید گرفت اما به سبک استاد منتظری بهترین مدرس ریاضی کنکور.

چرا پکیج ریاضی حرف آخر بهترین منبع آموزش ریاضی کنکور شناخته می‌شود؟

پکیج ریاضی حرف آخر ویژگی های خاص خود را دارد. در بالا نیز به روش تدریس در این درس اشاره شد که کاملا شهودی است و داوطلب دیگر با گنگی مفاهیم مواجه نخواهد شد و این بار ریاضی کنکور را حس خواهد کرد و آن را درک می‌کند. یکی از دلایلی که ممکن است ریاضی کنکور برای تعداد زیادی از افراد نا مفهوم و گنگ باشد، آموزَش نادرست آن است به طوری که در سال 97 از 569984 نفر شرکت کننده در کنکور تجربی حدود 219000 نفر از داوطلبان ریاضی را منفی زدند و این آمار وحشتناک ترین آمار کنکور است و در سال 98 نیز این اتفاق تکرار شد.

هدف از گفته های بالا توصیف درس ریاضی است. در صورتی که مفهومی یاد نگیرید بزرگترین وحشت شما خواهد بود ولی با آموزش درست می‌تواند به نقطه قوت شما تبدیل شود. این نوع آموزش در حال حاضر با پکیج ریاضی حرف آخر امکان پذیر شده است چرا که به زبانی بسیار ساده و کاملا مفهومی ریاضی را به شما آموزش می‌دهد. بدون حتی یک فرمول! شاید باور نکنید ولی در مبحث کاربرد مشتق برای حل سوالات از مشتق گیری استفاده نمی‌شود و با یک الگو کل سوالات را سریع حل خواهید کرد.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

 کم حجم ترین منبع آموزش ریاضی کنکور:

پکیج ریاضی حرف آخر کم حجم ترین منبع آموزش ریاضی کنکور نیز می‌باشد. به طوری که زمان کل آموزش در ریاضی حرف آخر حدود 80 ساعت است. آموزضش صفر تا صد به صورت کامل 80 ساعت!!! یعنی فقط در 80 ساعت می‌توانید با کم حجم ترین دی وی دی آموزشی کنکور پرونده ریاضی کنکور خود را یک بار برای همیشه ببندید و خیال خود را از بابت درس ریاضی برای همیشه راحت کنید.

نظر رتبه های برتر در رابطه با ریاضی حرف اخر:

در  ویدیو بالا هم می‌توانید نظر رتبه های برتر کنکور 98 در رابطه با ریاضی حرف آخر و ریاضی استاد منتظری را مشاهده کنید. همچنین این نظر افرادی است که درصد های بسیار بالایی در درس ریاضی کسب کرده اند و همچنین مقاله مربوط به رتبه برتر های کنکور حرف آخر را از همین سایت و توسط لینکی که گذاشته شده است مطالعه کنید.

خرید ریاضی استاد منتظری:

برای خرید ریاضی استاد منتظری و یا پرسش سوالات خود و آشنایی کامل با این مجموعه کنار مشاوره رایگان محصولات حرف آخر می‌توانید به فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید یا از طریق شماره حرف آخر 02166576182 با مشاورین رتبه برتر مشاوره رایگان داشته باشید. فقط یک تماس تا تغیر سرنوشت ریاضی کنکور خود فاصله دارید.

0 0 رای
امتیاز این نوشته
guest
13 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!