سریع ترین و ساده ترین راه برای شناخت بهترین دی وی دی شیمی کنکور

کم کم به زمانی نزدیک می شویم که دیگر فرصت کافی برای مطالعه کل کتاب ها نخواهد بود چون که تا کنکور فقط 3 ماه و 2 هفته باقی مانده است و در واقع این زمان بیشتر برای جمع بندی مناسب خواهد بود. اما در این میان افرادی هستند که هنوز آنطور که باید برای کنکور شروع نکرده اند و یا بهم ریخته و پراکنده خوانده اند و دنبال یک منبع مناسب برای این دوران هستند.
شیمی از جمله دروسی می باشد که هم برای رشته تجربی و هم برای رشته ریاضی حائز اهمیت است و دارای حجم بالایی نیز می باشد که در این دوران اگر هوشمندانه عمل نکنید نمی توانید به خوبی این درس را بخوانید. یکی از بهترین منابع برای شیمی دی وی دی می باشد ولی بهترین دی وی دی شیمی کنکور کدام است؟

امروز در موسسه حرف آخر می خواهم به معرفی بهترین دی وی دی شیمی کنکور بپردازم تا شما در کم ترین زمان و بدون انجام آزمون و خطا منبع خود را پیدا کنید چون که فرصتی برای آزمون و خطا نخواهد بود. اما دی وی دی شیمی باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا به عنوان بهترین شناخته شود؟

صحبت های حدیث قمری در مورد سریع ترین و ساده ترین راه برای شناخت بهترین دی وی دی شیمی کنکور

دوستان برای اینکه به موفقیت برسید باید تمامی تلاش خود را به کار بگیرید هیچ فرد موفقی به راحتی به جایگاه موفقیت دست پیدا نکرده پس هر طور که شده برای هدفتان بجنگید.

ویژگی های بهترین دی وی دی شیمی کنکور

خب بیاید کامل بررسی کنیم تا بهتر با ویژگی های منبعی که بهترین است آشنا شویم:

1.یادگیری در کوتاه ترین زمان ممکن

زمان برای داوطلب کنکوری حکم طلا را دارد و باید بداند که چطور از زمان خود برای یادگیری مطالب و تست زنی استفاده کند. منبعی بهترین خواهد بود که در کوتاه ترین زمان تمامی مطالب را به گونه ای تدریس کند تا به خوبی در ذهن داوطلب ثبت شود. یعنی مدرس باید روش تدریس منحصر به فردی داشته باشد.

یادگیری در کوتاه ترین زمان

2. تدریس هوشمندانه باشد

تدریس باید به گونه ای باشد که یک بار برای همیشه در ذهن داوطلب بماند و به خوبی درس را یاد بگیرد. در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را به داوطلب بدهد و حتی الامکان از روش هایی استفاده شود تا داوطلب کمتر دچار فراموشی شود. این روش ها باید به گونه ای باشد که کمتر نیاز به حفظ کردن داشته باشد و یا اصلا نیاز نباشد تا داوطلب مطلبی را حفظ کند تا بعد از مدتی دچار فراموشی شود که این نوع تدریس می شود یک تدریس هوشمندانه!!

3. استفاده از روش های منحصر به فرد برای تدریس

استفاده از روش های شهودی و استفاده از انیمیشن برای یادگیری مطالب سبب می شود تا مطالب تصویری به دانش آموزان تدریس شود در این صورت مطالب به نیمکره راست مغز منتقل شده که همان حافظه تصویری انسان نیز می باشد و درصد فراموشی مطالب به صفر نزدیک می شود. هم چنین تصاویر باعث می شوند تا در زمان کنکور هم داوطلب با به یادآوری آن ها سریع تر به پاسخ دست پیدا کنند.

به طور مثال در مورد شیمی دیگر نیازی به حفظ فرمول ها نباشد و یا برای مفاهیم آن نیاز نباشد مطالب را حفظ کنید در عوض از الگو و انیمیشن استفاده شود تا در مدت زمانی کوتاه تمامی مطالب را آموزش ببینید و تا مدت ها آن را به خاطر داشته باشید.

نیمکره راست مغز یا حافظه تصویری

4. کم حجم باشد.

با توجه به این که حجم درس شیمی بالا است و تنها درسی نیست که برای کنکور قرار است مطالعه شود و هر کدام از سایر دروس هم نیاز به مطالعه به حد کافی دارند پس بهتر است منبعی داشته باشید که در کم ترین زمان و کم حجم ترین حالت، کل این درس را آموزش دهد.

بررسی سریع ترین و ساده ترین راه برای شناخت بهترین دی وی دی شیمی کنکور توسط دانشجوی دکترای فیزیولوژی

بررسی بهترین دی وی دی شیمی کنکور به صورت ویدیویی، اگر مایل بودید می توانید از طریق ویدیو بالا کل این مطلب را به صورت تخصصی تر دنبال کنید.

آماری جالب و شنیدنی از درصدهای به دست آمده در درس شیمی در کنکور سال 98

دوستان تا به حال به آمار انقدر جزئی نگاه کرده بودید؟ اینکه چه درصدی توانستند به درصد بالای 70 برسند یا چه درصدی به سوال ها پاسخ غلط داده اند و بهتر است بگویم به درصد منفی رسیده اند؟ اما باید به آمار دقت کافی داشته باشید تا بدانید کسانی که قرار است رقبای شما باشند در چه حد خواهند بود و چه درصدهایی کسب خواهند کرد؟

آمار در مورد درس شیمی

درصد افرادی که در درس شیمی توانستند به درصد زیر 50 برسند 66.56 درصد می باشد در حالی که درصد افرادی که به بالای 70 درصد رسیدند در این درس 1.21 درصد می باشد!!! یعنی افرادی که واقعا برای این درس وقت می گذارند بسیار بسیار اندک هستند. از آنجا که ضریب این درس به خصوص در رشته تجربی 9 می باشد پس باید واقعا برای آن وقت گذاشت. اما با وجود تمام توضیحات داده شده در مورد این درس و ویژگی های بهترین منبع، کدام منبع بهترین دی وی دی شیمی کنکور می باشد؟

معرفی بهترین دی وی دی شیمی کنکور

شیمی حرف آخر بعترین منبعی می باشد که می توان با توجه به ویژگی های بالا خدمت شما دوستان معرفی کرد. چون که در آن استاد ****** با استفاده از الگو و نقشه راه تمامی مسائل شیمی سه پایه را در کم تر از 30 ساعت آموزش داده اند. الگو یک شاهکلید است که با آن شاه کلید می توانید تمامی قفل های بسته را باز کنید. با الگو هم می توانید به همه سوال ها از هر تیپ تستی پاسخ بدهید و فرق ندارد برای سوال های سال های بعد باشد و یا سوال های سال های گذشته.

سه الگوی مسائل شیمی

شما می توانید با پکیج صفر تا صد شیمی حرف آخر در کمتر از دو ماه و نیم به تمامی مطالب آن مسلط شوید و با توجه به اینکه استاد ****** تعداد بسیار زیادی تست با روش های خاص خودشان حل کرده اند می توانید نسبت به پاسخ دادن تمامی سوالات نیز مسلط شوید و به یک تست زن ماهر در این درس تبدیل شوید.

یک نمونه تدریس از شیمی حرف آخر در زیر ببینید:

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفتیم؛ بسته 5 روز با حرف آخر که کاری از اساتید حرف آخر هست و با داشتن آن می توانید به 40 تست قطعی کنکور مسلط شوید. این بسته رایگان است و شما فقط 35 هزار تومان هزینه بسته بندی و ارسال را پرداخت می کنید. فرم زیر را پر کنید. 

[gravityform id=”19″ title=”false” description=”true”]

کم حجم ترین منبع شیمی کنکور

در مورد مطالعه شیمی در این روزها هم می توانید با استفاده از پکیج شیمی 6040 حرف آخر که توسط استاد غلامحسین ****** تدریس شده است طی دو ماه آموزش ببینید و طی 40 روز باقی مانده با 20 آزمون شبیه ساز کنکور خودتان را محک بزنید و با تمامی سوال ها آشنا شوید و به بهترین نتیجه در کم ترین زمان دست پیدا کنید. البته این کم شدن تایم به معنای ناقص بودن مطلب نیست. بلکه تمامی مطالب در آن جای گرفته اند و فقط استاد با روش های منحصر به فرد خود به شما بینظیرترین تدریس را ارائه می دهند.

یک نمونه تدریس هم از پروژه 6040 حرف آخر مشاهده بفرمایید:

نظرات رتبه برترهای حرف آخر در مورد شیمی حرف آخر

بهتر است که نظرات رتبه های حرف آخر را به طور شهودی ببینید تا بدانید نحوه تدریس استاد ****** در درس شیمی به چه صورت بوده است:

اما در این میان از جمله افرادی که با استاد ****** توانسته بود شیمی خود را به درصد 90 برساند می توان به آقای سروین سلیمان پور که به رتبه 41 دست پیدا کرده اند اشاره کرد.

[vc_row css=”.vc_custom_1576670702033{margin: 10px !important;}” animation_type=””][vc_column][ult_sticky_section stick_behaviour=”stick_permanent” sticky_position=”bottom” btn_mobile=”enable” permanent_lr=”10″ sticky_gutter=”13″][vc_single_image image=”15992″ img_size=”167×56″ alignment=”right” onclick=”custom_link” link=”tel:+982166576371″ label=”” animation_type=”” css=”.vc_custom_1576670814029{margin-bottom: 10px !important;}”][/ult_sticky_section][/vc_column][/vc_row]

امتیاز بدهید.
guest
4 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!