بهترین دی وی دی شیمی کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بهرین دی وی دی شیمی کنکور
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته بررسی محصولات حرف آخر, روش های مطالعه دروس کنکور, مشاوره حرف آخر بدون دیدگاه 10 0

بهترین دی وی دی شیمی کنکور

کمتر خانواده ای است تا کنون جزو کنکور را به خود نگرفته باشد. کنکوری که یکی از  سرنوشت سازترین آزمون های زندگی هر فرد محسوب می‌شود و می‌تواند سرنوشت او را در کمتر از چند ساعت زیر و رو کند. اما برای کسب موفقیت در این زمینه نیاز به استفاده از بهترین منابع و ابزار های کنکور است که امروز در سایت حرف اخر به شما بهترین دی وی دی شیمی کنکور را با توجه به ویژگی هایی که می‌تواند داشته باشد معرفی خواهیم کرد.

بهترین دی وی دی شیمی کنکور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که یادگیری شیمی را برای شما به شدت آسان خواهد کرد. اما به یک نکته دقت داشته باشید!!!

درست است که در سایت حرف آخر اقدام به معرفی بهترین دی وی دی شیمی کنکور خواهیم کرد اما مطمئن باشید که هدف اصلا تبلیغ نیست بلکه معرفی است. این پکیج به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد به عنوان بهترین دی وی دی شیمی کنکور شناحته می‌شود. پس چند دقیقه وقت بگذارید در عوض سرنوشت شیمی کنکور خود را تغیر دهید.

بهترین دی وی دی شیمی کنکور:

بهترین دی وی دی شیمی کنکور یا در حالت کلی بهترین منابع کنکور باید ویژگی هایی داشته باشند که آن ها را از سایر منابع آموزشی بتواند مجزا کند و از طرفی مهمتر از ویژگی های آن، افرادی است که با استفاده از آن توانسته اند به درصد و رتبه های خوبی برسند که به صورت کامل در مورد این موارد امرو باهمدیگر بحث خواهیم داشت که با مطالعه این موارد در انتها می‌توانید بهترین تصمیم را برای انتخاب بهترین دی وی دی شیمی کنکور بگیرید.

پس به صورت کامل به سراغ معرفی ویژگی های بهترین منبع شیمی کنکور در ایران برویم. من شایان مامندی سعی می‌کنم اطلاعات دوران کنکور به عنوان یک رتبه برتر و اطلاعات چندین سال فعالیت در بخش تدریس و مشاوره را در اختیار شما عزیزان قرار دهم که به شدت برایتان چاره ساز خواهد بود. کنار این مقاله، پیشنهاد می‌کنم نحوه تحلیل آزمون را بخوانید که با اجرای صحیح آن در هر آزمون حداقل ۵۰۰ واحد افزایش تراز خواهید داشت.

ویژگی بهترین منبع شیمی کنکور:

بهترین منبع شیمی کنکور

ویژگی بهترین منبع شیمی کنکور از استاد شروع می‌شود و به نتیجه هایی که با استفاده از آن کسب شده است ختم می‌شود. اما در بازار کنکور با توجه به تعدد منابع اعم از کتاب و کلاس و دی وی دی پیدا کردن بهترین منبع آموزش شیمی کنکور اندکی سخت است. از طرفی من به عنوان مشاور مخالف کلاس های آموزشی هستم. به عنوان مثال فرض کنید ساعت ۴ تا ۵ قرار است کلاسی برای شما برگزار شود. شما باید از ساعت ۳ آماده شوید و ۱۵ دقیقه قبل در محل برگزاری حاضر شوید. زمانی هم صرف برگشتن از کلاس کنید. یعنی برای یک ساعت کلاس حدودا ۳ ساعت از زمان شما تلف شد و دلیل مخالفت من با کلاس های آموزشی همین است.

بهترین مدرس شیمی کنکور در ایران:

بهترین مدرس شیمی کنکور

بهترین مدرس شیمی کنکور همواره باید نکاتی در آموزش وی پیدا باشد که اول از همه باید بروی کل مفاهیم و مباحث مسلط باشد و بتواند پاسخ هر سوالی را بدهد که متاسفانه تعداد این مدرسین روز به روز در حال کاهش است. ویژگی بعدی او تنظیم شیوه آموزش و آموزش به ساده ترین زبان ممکن است که هر داوطلبی با هر سطح بتواند تدریس او را متوجه شود و تست بزند.

اما سومین ویژگی بهترین مدرس شیمی ایران عدم پراکنده گویی و همچنین آموزش در چارچوب مطالبی است که برای کنکور اهمیت دارد و متاسفانه در سال های اخیر به خصوص در کتاب های کمک آموزشی شاهد مطالبی برای هر درس بوده ایم که اصلا در کنکور طرح نخواهد شد و مطالعه آن موجب هدر رفتن وقت خواهد شد. پس به شدت حواستان باشد به چنین مواردی و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله بهترین مدرس شیمی کنکور را نیز بخوانید.

پکیج شیمی حرف آخر بهترین منبع شیمی کنکور ایران:

اما رسیدیم به اصل کاری!!! پکیج شیمی حرف آخر که به عنوان بهترین منبع شیمی کنکور ایران شناخته می‌شود. اما دلیل این انتخاب چیست؟ چرا شیمی حرف آخر؟ این پکیج توسط استاد غلامحسین شیروانی دارای مدرک دکتری شیمی آلی و دارای ده ها مقاله بین المللی تدریس شده است. پکیج استاد شیروانی کم حجم ترین منبع کنکور است و برای اولین بار سبکی از آموزش را ارائه می‌دهد که شما را از حفظ کردن بی نیاز می‌کند و اینبار مفاهیم را درک و لمس خواهید کرد. بدون فراموشی . و از طرفی سال های قبل افراد زیادی با استفاده از این تدریس به درصد بالای ۹۰ در شیمی دست پیدا کرده اند که در ادامه کاملا این پکیج را برای شما تشریح خواهیم کرد.

۱- کم حجم ترین منبع شیمی کنکور و در عین حال کاملترین:

پکیج شیمی استاد شیروانی کم حجم ترین منبع شیمی ایران است و در پروژه جدید این موسسه یعنی پروژه ۶۰۴۰ حرف اخر کل شیمی را فقط در ۵۳ ساعت شما یاد خواهید گرفت و در عین حال کامل ترین منبع آموزش شیمی کنکور نیز می‌باشد. اما شاید برایتان سوال باشد که مگر امکان دارد با وجود این حجم کم همه نکات در شیمی حرف آخر پوشش داده شده باشد. بله امکان دارد. برای درک این موضوع ادامه مطلب را بخوانید.

اما یک سورپرایز ویژه برای شما: موسسه حرف آخر مدتی است که یک پکیج با نام ۵ روز با حرف اخر ارسال می‌کند که بیست درصد از پکیج ۶۰۴۰ را تشکیل می‌دهد. در این پکیج داوطلب تدریس کل دروس را در قالب ۳۰ ساعت آموزش دریافت کرده و در ۵ روز با همین تدریس قادر خواهد بود به ۴۰ تست قطعی از کنکور پاسخ دهد. در پکیج ۵ روز تدریس مسائل شیمی حرف آخر نیز وجود دارد و حدود ۲۰ درصد از مسائل را پوشش می‌دهد. پکیج ۵ روز در حال حاضر رایگان است و فقط با پرداخت ۳۵/۰۰۰ تومان هزینه پست و تولید؛ این پکیج را در کنار آزمون کتاب مخصوص دریافت کنید. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید.

۲- یادگیری شیمی بدون حفظ کردن:

حفظ کردن مطالب برای عده زیاد از جمله خود من یک دردسر بزرگ بود! اصلا چرا ما باید مطلبی را حفظ کنیم؟ پاسخ معلوم است زمانی که یک مطلب را متوجه نشویم ناچار می‌شویم برای پاسخگویی به سوالات آن را حفظ کنیم که بسیار زودگذر است و سریع هم فراموش خواهد شد؛ اما در بهترین منبع شیمی کنکور و با کمک بهترین مدرس شما لذت یادگیری شیمی بدون حفظ کردن را تجربه خواهید کرد.

اما شاید برای شما سوال باشد که یادگیری شیمی بدون حفظ کردن چگونه است؟ به دلیل اینکه تدریس در شیمی حرف آخر بر پایه شهودی سازی است دیگر نیازی به حفظ کردن ندارید. همه مطالب شیمی کنکور از مسائل گرفته تا مفاهیم به صورت شهودی تدریس می‌شود و با انیمیشن. به عنوان مثال در مبحث ساختار اتم شما با یک انیمیشن به درون اتم سفر خواهید کرد و همه چیز را اعم از زیر لایه، لایه، اعداد کوانتومی به صورت شهودی می‌بینید و به جای حفظ کردن، آن ها را درک خواهید کرد بدون فراموشی.

یادگیری شیمی بدون فرمول:

در مبحث مسائل با فرمول های فراوانی مواجه خواهید شد اما جالب است بدانید که در شیمی حرف آخر دیگر خبری از فرمول نیست. شاید تعجب کنید بگویید پس چگونه مسائل را حل می‌کنند؟ فقط و فقط با ۳ الگو تمامی مسائل شیمی را برای شما حل خواهند کرد. آموزش این ۳ الگو ۳ ساعت طول می‌کشد و در ۲۷ ساعت حدود ۲۰۰۰ تست و تمرین با همین الگو ها برای شما حل خواهد شد. در بین این ۲۰۰۰ تست تمامی تست های ۱۰ سال اخیر از کنکور سراسری نیز حل شده است و وقتی با همین الگوها بتوان کل این سوالات را حل کرد نشان دهنده این است که الگو ها جامع و کاربردی هستند.

بهترین منبع شیمی کنکور از دید رتبه های برتر:

در اول ماجرا در رابطه با بازدهی گفتم که منبع خوب منبعی است که بازدهی و نتیجه های خوبی به کمک آن کسب شده باشدو در ویدیو بالا می‌توانید نظر رتبه های برتری که از بهترین منبع شیمی استفاده کرده اند را مشاهده کنید.

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (10)

 • الهام پور زارعی پاسخ

  سلام
  میخواستم یه تشکر ویژه بکنم از استاد بابت این همه تلاشی که برای ما کنکوری ها میکنن خیلی ممنون

  9 مارس 2020 در 04:24
  • شایان مامندی پاسخ

   زنده باشید. بی صبرانه منتظر نتیجه خوبی که قراره با این پکیج دریافت کنید هستیم و ممنون که نظرات خودتون رو با ما د راشتراک می‌زارید

   18 مارس 2020 در 12:17
 • behzad پاسخ

  سلام وقتتون بخیر برای تهیه پکیج ۶۰۴۰ استاد از چه طریقی باید اقدام کنیم؟؟

  9 مارس 2020 در 04:25
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و عرض ادب. براتون یه مقاله نوشتم با نام نحوه تهیه محصولات حرف آخر. نحوه تهیه به سه روش تلفنی و اینترنتی و حضوری رو براتون گذاشتم و برای خرید اینترنتی فیلم هم ضبط کردم. از طریق شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ هم می‌تونید تهیه کنید.

   18 مارس 2020 در 12:16
 • رویا پاسخ

  میشه بی زحمت نمونه تدریس های بیشتری از استاد بذارید خیلی ممنون💥

  9 مارس 2020 در 04:27
 • دانیال خدایی پاسخ

  سلام روز بخیر
  برای تهیه جزوه محصولاتی که دارمشون میشه جزواهاشون رو ارسال کرد؟؟

  9 مارس 2020 در 04:31
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و درود. بله به صورت جداگانه هم می‌تونید جزوات رو دریافت کنید کافیه با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید. تعدادی از جزوات رو رایگان در بخش جزوه های حرف آخر براتون قرار دادیم.

   18 مارس 2020 در 12:13
 • نفیسه مولودی پاسخ

  واقعا استاد بینظیری هستند چون با تدریسشون میشه شیمی رو ترکوند

  9 مارس 2020 در 04:36
  • شایان مامندی پاسخ

   زنده باشید. آرزوی کسب بهترین نتیجه در کنکور سراسری رو براتون داریم دوست خوبم

   17 مارس 2020 در 10:57

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!