بهترین دی وی دی فیزیک کنکور

در این مقاله می‌خوانید:

با توجه به مدت زمان باقی مانده تا کنکور همه به دنبال بهترین منبع کنکور برای هر درس هستند و امروز در سایت حرف اخر به شما بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی و ریاضی را معرفی خواهیم کرد که تحولی در نحوه مطالعه و تست زنی فیزیک کنکور شما در کنکور ایفا خواهد کرد. اما چگونه و بر اسا چه ملاک هایی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی و ریاضی  را انتخاب کنیم؟؟ ملاک های فراوانی را باید مورد توجه قرار دهید چون تعداد منابع کنکور برای هر درس گسترده است و باید بهترین آن ها را مطابق با سلیقه شخصی خودتان انتخاب کنید و ادامه مسیر تان را به کمک آن طی کنید.

امروز قرار است بهترین منبع فیزیک برای کنکور را به شما معرفی کنیم که دارای ویژگی های زیر می‌باشد:

  • فرمول را کنار بگذارید؛ زیرا در این منبع فقط با الگو مطالب را یاد خواهید گرفت
  • آموزش شهودی: مطالب را به جای حفظ کردن، درک خواهید کرد.
  • کم حجم ترین منبع آموزش فیزیک کنکور: فقط در 53 ساعت پرونده آموزش و تست زنی فیزیک را خواهید بست.
  • با افرادی اشنا خواهید شد که فیزیک را به کمک بهترین منبع فیزیک کنکور 100 زده اند
  • قسمتی از تدریس فیزیک کنکور و سایر دروس را هم به صورت کاملا رایگان از ما دریافت خواهید کرد که به کمک آن به 40 تست کنکور می‌توانید پاسخ دهید.

ویژگی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور:

بهترین دی وی دی فیزیک کنکور

ویژگی بهترین دی وی دی های کنکور را در مقاله های قبلی نیز برای شما نوشته ایم و می‌توانید یکی از آن ها مانند بهترین دی وی دی ریاضی کنکور را از همین سایت بخوانید. اما امروز به صورت گذرا ویژگی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور که در بالا اشاره کردیم را به شما نشان خواهیم داد.

اولا منابعی که الان برای فیزیک کنکور ارائه می‌شود با توجه به اینکه فیزیک ماهیت فرمولی دارد تماما به آموزش فرمولی روی آورده اند و همین امر باعث شده که داوطلبان از آموزش مفهومی فاصله بگیرند و به سراغ آموزش فرمولی بروند. فرمول ها را یاد می‌گیرند اما فقط کافی است سوالات تغیر کند تا داوطلب نتواند به آن جواب دهد. اما چاره چیست؟ به عنوان یک رتبه برتر پیشنهاد می‌کنم که به جای آموزش فرمول به آموزش مفهومی فیزیک روی بیاورید که برگ برنده شما در درس فیزیک خواهد شد.

آثار مخرب یادگیری و استفاده از فرمول را برای شما اثبات خواهم کرد.

اما دوستانی که به دنبال موفقیت و کسب رتبه دلخواه خود هستید و به دنبال بهترین منبع و برنامه ریزی ممکن هستید ما به شما برنامه 4 ماهه حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که در سال 99 ، 34 نفر با کمک آن توانستند رتبه زیر 100 کسب کنند و با استفاده از آن به هیچ منبع دیگری اعم از کتاب، آزمون، مشاور یا هر چیز دیگری نیاز پیدا نخواهید کرد. برای ثبت نام در این طرح بی نظیر با تخفیف ویژه همین الان فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان مجرب آموزشی ما با شما تماس بگیرند یا از طریق شماره تماس 02166576182 برای ارتباط اقدام کنید.

مامندی-4-ماهه-2

4 ماه بخون، 7000 تا تست بزن، 7 بار دوره کن!

نحوه عملکرد داوطلبان کنکور تجربی در درس فیزیک کنکور 98:

در کنکور سال 98 رشته تجربی از بین 575484 نفر شرکت کننده در این رشته، تعداد 117374 نفر درس فیزیک را منفی زدند!!! یعنی 20 درصد کل داوطلبین فیزیک کنکور را منفی زدند. جالب است بدانید در رشته علوم تجربی فقط 20 هزار نفر توانستند به درصد بالای 50 در این درس دست پیدا کنند یعنی فقط 3 درصد از کل شرکت کنندگان به توانستند به بیشتر از نصف سوالات فیزیک کنکور جواب بدهند یعنی از هر 1000 نفر فقط 30 نفر.

به آمار افرادی که منفی زدند دقت کنید!! تعدادشان حدودا 6 برابر افرادی است که به درصد بالای 50 رسیده اند و به یاد داشته باشید این دسته از افراد برای منفی زدن فیزیک در سر جلسه حاضر نشده بودند اما به این نتیجه رسیدند حتی ممکن است برای یکی از شما هم این اتفاق رخ دهد.

سازمان سنجش در ویدیویی که منتشر کرد از یک جمله کلیدی استفاده کرد؛ ” کسی که به درسی پاسخ نمی‌دهد نشان می‌دهد که آن درس را نخوانده اما کسی که اشتباه پاسخ می‌دهد نشان می‌دهد که آن را اشتباه آموزش دیده است”.

تمامی این قضایا به علاوه سطح تست های کنکور باعث می‌شود که به چنین آماری برسیم. برای همین باید از منعبی استفاده کنید که تا کنون افراد زیادی با استفاده از آن به نتیجه رسیده اند.

پکیج فیزیک حرف آخر بهترین منبع فیزیک کنکور ایران:

پکیج فیزیک حرف آخر

شاید در تلویزیون و رسانه های اجتماعی نام فیزیک حرف آخر یا استاد پیمان کامیار که به برترین مدرس فیزیک کنکور معروف است را شنیده باشید. با پکیج فیزیک استاد کامیار که بهترین منبع فیزیک کنکور در ایران محسوب می‌شود شما با خیال راحت فیزیک را یاد خواهید گرفت و به بهترین درصد ممکن در این درس خواهید رسید. این پکیج ویژگی هایی دارد که به برترین منبع فیزیک کنکور ایران تبدیل شده است و آن را از سایر منابع آموزشی برای فیزیک متمایز می‌کند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. یک سورپرایز یوژه هم برای شما داریم که در ادامه متوجه خواهید شد.

آموزش فیزیک بدون حفظ کردن:

شیوه آموزش در فیزیک استاد پیمان کامیار به صورت شهودی است یعنی داوطلب دیگر هیچ چیزی حفظ نمی کند. منظور از حفظیات بخش مفاهیم فیزیک است که هر سال از آن ها سوال طرح می‌شود مثلا مفهوم قوانین نیوتون.  اما این آموزش چگونه به داوطلب کمک می‌کند؟ با یک مثال به پاسخ این سوال خواهیم رسید. در فصل فشار و خواص فیزیک مواد فیزیک سال دهم و لوله های u شکل. داوطلب فقط به این مبحث دید کمی داردو سعی می‌کند با فرمول به پاسخ سوالات برسد. اما در ویدیو بالا شما این مبحث را به صورت کیفی و مفهومی با تصویر خواهید دید و مشاهده خواهید کرد یادگیری با تصویر چقدر ساده تر و سریع تر است.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است همین الان عبارت “مشاوره مامندی” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

آموزش فیزیک بدون فرمول:

باید بدانید که در فصل سینماتیک یا فصل 1 فیزیک دوازدهم است در فیزیک حرف اخر دیگر نه خبری از فرمول است نه تکنیک بلکه فقط با یک الگو کل این فصل را بدون فرمول یاد خواهید گرفت. حال ممکن است برایتان سوال شود که امکان ندارد کل این فصل را بدون فرمول و با یک الگو حل کرد. اما بدانید که در داخل پکیج سینماتیک استاد کامیار 1 ساعت صرف آموزش الگو می‌شود و در 7 ساعت کل تست های 10 سال اخیر کنکور برای شما حل خواهد شد. وقتی بتوان این حجم از تست ها را فقط با 1 الگو حل کرد پس تست های سال های بع‌د را نیز با این روش می‌توان حل کرد.

کم حجم ترین منبع آموزش فیزیک کنکور:

تا کنون می‌دانستید در 58 ساعت می‌توانید کل فیزیک کنکور را با حل تست یاد بگیرید؟ اما این اتفاق در موسسه استاد عبدالرضا منتظری یعنی حرف آخر و پکیج استاد پیمان کامیار رخ داده است. داوطلب با استفاده از پروژه 6040 حرف آخر فقط در 58 ساعت صفر تا صد فیزیک کنکور همراه با حل تست را خواهد بست. از این نظر پکیج فیزیک کامیار از نظر کم حجم بودن و کامل بودن رتبه اول بهترین منبع فیزیک کنکور را به خود اختصاص می‌دهد و از نظر اکثر داوطلبان بهترین دی وی دی فیزیک کنکور به شمار می‌رود.

تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور:

تطابق یعنی یک مدرس سوالی را در منبع آموزشی خود (تفاوتی ندارد که کلاس باشد، جزوه باشد یا دی وی دی) بررسی کند و سال بعد مشابه یا عین همان سوال در کنکور سراسری طرح شود. جالب است بدانید فیزیک استاد کامیار در سال 98 با کنکور تطابق 92 درصدی داشت یعنی مشابه یا عین 92 درصد سوالات  کنکور 98 قبلا توسط استاد پیمان کامیار در بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی تحلیلو بررسی شده بود که در ادامه باز خورد آن را نیز خواهید دید.

رتبه برتر هایی که با فیزیک کامیار به نتیجه رسیدند:

تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور یک ویژگی جالب نیز داشت که آن هم افرادی بودند که به درصد 100 در فیزیک کنکور 98 رسیدند و افراد زیادی هم به درصد بالای 90 دست یافتند و در شبکه های صدا و سیما مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند. از جمله این افراد که با بهترین دی وی دی فیزیک برای کنکور به درصد های بالا رسیدند می‌توان به سجاد نوری با درصد فیزیک 100 ، علی عباس زاده با درصد فیزیک 100 ، مهدی رسولی با درصد 100 ، سعید ضیایی با درصد 95 ، امیر جهان دیده با درصد 87، امیرحسین محمودی با درصد 86، علیرضا مردانی با درصد فیزیک 85، علی انعامی با درصد 80 و … افرادی بودند که به کمک بهترین منبع برای فیزیک کنکور این درصد ها را کسب کردند.

جالب است بدانید فقط 0/4 درصد از شرکت کنندگان توانستند فیزیک را بالای 80 درصد بزنند یعنی از هر 1000 نفر فقط 4 نفر…

در ویدیو بالا نظر رتبه های برتر در رابطه با استاد کامیار و سبک تدریس ایشان می‌توانید مشاهده کنید.

0 0 رای
امتیاز این نوشته
guest
12 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!