بهترین دی وی دی فیزیک کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بهترین دی وی دی فیزیک کنکور
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته اخبار کنکور, بررسی محصولات حرف آخر, روش های مطالعه دروس کنکور, مشاوره حرف آخر برچسب ها: بدون دیدگاه 7 1

بهترین دی وی دی فیزیک کنکور

با توجه به مدت زمان باقی مانده تا کنکور همه به دنبال بهترین منبع کنکور برای هر درس هستند و امروز در سایت حرف اخر به شما بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی و ریاضی را معرفی خواهیم کرد که تحولی در نحوه مطالعه و تست زنی فیزیک کنکور شما در کنکور ایفا خواهد کرد. اما چگونه و بر اسا چه ملاک هایی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی و ریاضی  را انتخاب کنیم؟؟ ملاک های فراوانی را باید مورد توجه قرار دهید چون تعداد منابع کنکور برای هر درس گسترده است و باید بهترین آن ها را مطابق با سلیقه شخصی خودتان انتخاب کنید و ادامه مسیر تان را به کمک آن طی کنید.

امروز قرار است بهترین منبع فیزیک برای کنکور را به شما معرفی کنیم که دارای ویژگی های زیر می‌باشد:

 • فرمول را کنار بگذارید؛ زیرا در این منبع فقط با الگو مطالب را یاد خواهید گرفت
 • آموزش شهودی: مطالب را به جای حفظ کردن، درک خواهید کرد.
 • کم حجم ترین منبع آموزش فیزیک کنکور: فقط در ۵۳ ساعت پرونده آموزش و تست زنی فیزیک را خواهید بست.
 • با افرادی اشنا خواهید شد که فیزیک را به کمک بهترین منبع فیزیک کنکور ۱۰۰ زده اند
 • قسمتی از تدریس فیزیک کنکور و سایر دروس را هم به صورت کاملا رایگان از ما دریافت خواهید کرد که به کمک آن به ۴۰ تست کنکور می‌توانید پاسخ دهید.

ویژگی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور:

بهترین دی وی دی فیزیک کنکور

ویژگی بهترین دی وی دی های کنکور را در مقاله های قبلی نیز برای شما نوشته ایم و می‌توانید یکی از آن ها مانند بهترین دی وی دی ریاضی کنکور را از همین سایت بخوانید. اما امروز به صورت گذرا ویژگی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور که در بالا اشاره کردیم را به شما نشان خواهیم داد.

اولا منابعی که الان برای فیزیک کنکور ارائه می‌شود با توجه به اینکه فیزیک ماهیت فرمولی دارد تماما به آموزش فرمولی روی آورده اند و همین امر باعث شده که داوطلبان از آموزش مفهومی فاصله بگیرند و به سراغ آموزش فرمولی بروند. فرمول ها را یاد می‌گیرند اما فقط کافی است سوالات تغیر کند تا داوطلب نتواند به آن جواب دهد. اما چاره چیست؟ به عنوان یک رتبه برتر پیشنهاد می‌کنم که به جای آموزش فرمول به آموزش مفهومی فیزیک روی بیاورید که برگ برنده شما در درس فیزیک خواهد شد.

آثار مخرب یادگیری و استفاده از فرمول را برای شما اثبات خواهم کرد.

نحوه عملکرد داوطلبان کنکور تجربی در درس فیزیک کنکور ۹۸:

در کنکور سال ۹۸ رشته تجربی از بین ۵۷۵۴۸۴ نفر شرکت کننده در این رشته، تعداد ۱۱۷۳۷۴ نفر درس فیزیک را منفی زدند!!! یعنی ۲۰ درصد کل داوطلبین فیزیک کنکور را منفی زدند. جالب است بدانید در رشته علوم تجربی فقط ۲۰ هزار نفر توانستند به درصد بالای ۵۰ در این درس دست پیدا کنند یعنی فقط ۳ درصد از کل شرکت کنندگان به توانستند به بیشتر از نصف سوالات فیزیک کنکور جواب بدهند یعنی از هر ۱۰۰۰ نفر فقط ۳۰ نفر.

به آمار افرادی که منفی زدند دقت کنید!! تعدادشان حدودا ۶ برابر افرادی است که به درصد بالای ۵۰ رسیده اند و به یاد داشته باشید این دسته از افراد برای منفی زدن فیزیک در سر جلسه حاضر نشده بودند اما به این نتیجه رسیدند حتی ممکن است برای یکی از شما هم این اتفاق رخ دهد.

سازمان سنجش در ویدیویی که منتشر کرد از یک جمله کلیدی استفاده کرد؛ ” کسی که به درسی پاسخ نمی‌دهد نشان می‌دهد که آن درس را نخوانده اما کسی که اشتباه پاسخ می‌دهد نشان می‌دهد که آن را اشتباه آموزش دیده است”.

تمامی این قضایا به علاوه سطح تست های کنکور باعث می‌شود که به چنین آماری برسیم. برای همین باید از منعبی استفاده کنید که تا کنون افراد زیادی با استفاده از آن به نتیجه رسیده اند.

پکیج فیزیک حرف آخر بهترین منبع فیزیک کنکور ایران:

پکیج فیزیک حرف آخر

شاید در تلویزیون و رسانه های اجتماعی نام فیزیک حرف آخر یا استاد پیمان کامیار که به برترین مدرس فیزیک کنکور معروف است را شنیده باشید. با پکیج فیزیک استاد کامیار که بهترین منبع فیزیک کنکور در ایران محسوب می‌شود شما با خیال راحت فیزیک را یاد خواهید گرفت و به بهترین درصد ممکن در این درس خواهید رسید. این پکیج ویژگی هایی دارد که به برترین منبع فیزیک کنکور ایران تبدیل شده است و آن را از سایر منابع آموزشی برای فیزیک متمایز می‌کند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. یک سورپرایز یوژه هم برای شما داریم که در ادامه متوجه خواهید شد.

آموزش فیزیک بدون حفظ کردن:

شیوه آموزش در فیزیک استاد پیمان کامیار به صورت شهودی است یعنی داوطلب دیگر هیچ چیزی حفظ نمی کند. منظور از حفظیات بخش مفاهیم فیزیک است که هر سال از آن ها سوال طرح می‌شود مثلا مفهوم قوانین نیوتون.  اما این آموزش چگونه به داوطلب کمک می‌کند؟ با یک مثال به پاسخ این سوال خواهیم رسید. در فصل فشار و خواص فیزیک مواد فیزیک سال دهم و لوله های u شکل. داوطلب فقط به این مبحث دید کمی داردو سعی می‌کند با فرمول به پاسخ سوالات برسد. اما در ویدیو بالا شما این مبحث را به صورت کیفی و مفهومی با تصویر خواهید دید و مشاهده خواهید کرد یادگیری با تصویر چقدر ساده تر و سریع تر است.

آموزش فیزیک بدون فرمول:

باید بدانید که در فصل سینماتیک یا فصل ۱ فیزیک دوازدهم است در فیزیک حرف اخر دیگر نه خبری از فرمول است نه تکنیک بلکه فقط با یک الگو کل این فصل را بدون فرمول یاد خواهید گرفت. حال ممکن است برایتان سوال شود که امکان ندارد کل این فصل را بدون فرمول و با یک الگو حل کرد. اما بدانید که در داخل پکیج سینماتیک استاد کامیار ۱ ساعت صرف آموزش الگو می‌شود و در ۷ ساعت کل تست های ۱۰ سال اخیر کنکور برای شما حل خواهد شد. وقتی بتوان این حجم از تست ها را فقط با ۱ الگو حل کرد پس تست های سال های بع‌د را نیز با این روش می‌توان حل کرد.

اما یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان. موسسه حرف اخر یک پکیج کاملا رایگان با نام ۵ روز با حرف آخر آماده کرده است که شامل تدریس بخش هایی از کل دروس کنکور از جمله شیمی به همراه یک عدد کتاب و آزمونک است که به کمک آن می‌توانید بهترین تدریس های آموزشی در ایران را در اختیارتان قرار دهید و از طرفی با تدریس حرف آخر آشنا شوید و در پایان روز پنجم قدرتی به دست خواهید آورد که به ۴۰ تست قطعی کنکور به کمک این پکیج پاسخ دهید. این پکیج به صورت رایگان است و شما می‌توانید با پرداخت ۳۵/۰۰۰ تومان بابت تولید و هزینه پست این پکیج را دریافت کنید. فقط کافی است فرم زیر را پر کنید.

کم حجم ترین منبع آموزش فیزیک کنکور:

تا کنون می‌دانستید در ۵۸ ساعت می‌توانید کل فیزیک کنکور را با حل تست یاد بگیرید؟ اما این اتفاق در موسسه استاد عبدالرضا منتظری یعنی حرف آخر و پکیج استاد پیمان کامیار رخ داده است. داوطلب با استفاده از پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر فقط در ۵۸ ساعت صفر تا صد فیزیک کنکور همراه با حل تست را خواهد بست. از این نظر پکیج فیزیک کامیار از نظر کم حجم بودن و کامل بودن رتبه اول بهترین منبع فیزیک کنکور را به خود اختصاص می‌دهد و از نظر اکثر داوطلبان بهترین دی وی دی فیزیک کنکور به شمار می‌رود.

تطابق فیزیک حرف اخر با کنکور:

تطابق یعنی یک مدرس سوالی را در منبع آموزشی خود (تفاوتی ندارد که کلاس باشد، جزوه باشد یا دی وی دی) بررسی کند و سال بعد مشابه یا عین همان سوال در کنکور سراسری طرح شود. جالب است بدانید فیزیک استاد کامیار در سال ۹۸ با کنکور تطابق ۹۲ درصدی داشت یعنی مشابه یا عین ۹۲ درصد سوالات  کنکور ۹۸ قبلا توسط استاد پیمان کامیار در بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی تحلیلو بررسی شده بود که در ادامه باز خورد آن را نیز خواهید دید.

رتبه برتر هایی که با فیزیک کامیار به نتیجه رسیدند:

تطابق فیزیک حرف آخر با کنکور یک ویژگی جالب نیز داشت که آن هم افرادی بودند که به درصد ۱۰۰ در فیزیک کنکور ۹۸ رسیدند و افراد زیادی هم به درصد بالای ۹۰ دست یافتند و در شبکه های صدا و سیما مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند. از جمله این افراد که با بهترین دی وی دی فیزیک برای کنکور به درصد های بالا رسیدند می‌توان به سجاد نوری با درصد فیزیک ۱۰۰ ، علی عباس زاده با درصد فیزیک ۱۰۰ ، مهدی رسولی با درصد ۱۰۰ ، سعید ضیایی با درصد ۹۵ ، امیر جهان دیده با درصد ۸۷، امیرحسین محمودی با درصد ۸۶، علیرضا مردانی با درصد فیزیک ۸۵، علی انعامی با درصد ۸۰ و … افرادی بودند که به کمک بهترین منبع برای فیزیک کنکور این درصد ها را کسب کردند.

جالب است بدانید فقط ۰/۴ درصد از شرکت کنندگان توانستند فیزیک را بالای ۸۰ درصد بزنند یعنی از هر ۱۰۰۰ نفر فقط ۴ نفر…

در ویدیو بالا نظر رتبه های برتر در رابطه با استاد کامیار و سبک تدریس ایشان می‌توانید مشاهده کنید.

 

تماس-با-مامندی

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (7)

 • سمیرا حیدری پاسخ

  سلام روزتون بخیر ، من باورم نمیشد که کله فیزیک رو بدون فرمول یاد گرفت ولی دست استاد درد نکنه واقعا با دیدن آموزش هاشون فقط میخوام فیزیک بخونم عالی هستن

  6 مارس 2020 در 03:32
 • مهلا افشار پاسخ

  سلام
  از تلویزیون تدریس اساتید رو دیدم واقعا خیلی عالی بود الان تصمیم گرفتم برای پسرم که دهم رو میخونه پک کامل رو تهیه کنم میشه بیشتر راهنماییم کنید ممنون

  6 مارس 2020 در 03:38
  • شایان مامندی پاسخ

   اصلا و ابدا با این وضعیت پک سه سال رو نگیرید چون کتاب درسی احتمال تغیر داده شدنش هست. حتما با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

   18 مارس 2020 در 13:09
 • عطیه غزالی پاسخ

  سلام آقای مامندی
  واقعیتش تعریف اساتیدتون رو خیلی شنیدم ولی اگه امکان داره نمونه تدریس هاشون رو هم ببینم ممنون

  6 مارس 2020 در 04:07
 • آرمان عزیزی پاسخ

  مقاله خیلی خوبی بود منو از شک درآورد که کدوم دی وی رو بخرم دستتون درد نکنه

  6 مارس 2020 در 04:09
 • معصومه ولی زاده پاسخ

  سلام
  استاد کامیار که یه استاد تمام عیار تو درس فیزیک هستن…برای تهیه پکیج ها از چه راه هایی میتونیم اقدام کنیم؟

  6 مارس 2020 در 04:11
 • هانیه غلامی پاسخ

  سلام خدا قوت و خسته نباشید
  بی زحمت میتونید چند تا نمونه از رتبه برتر هایی که از پکیج ها استفاده کردند و درصد های بالایی رو کسب کردند معرفی کنید زحمت شد مرسی

  6 مارس 2020 در 04:14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!