چندین ملاک اساسی برای انتخاب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور !!!

بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور چه ویژگی هایی دارند و چگونه بفهمیم که کدام دی وی دی آموزشی مشکلات درسی ما را حل می کند؟دوران کنکور خودم یکی از جنجال برانگیزترین مطالب انتخاب بهترین منبع برای مطالعه بود.

کلی منابع آموزشی هست برای کنکور و با توجه به اینکه از تک تک این منابع استفاده کردم دوران کنکور ، تصمیم گرفتم یکسری اطلاعات در مورد دی وی دی های آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار بدم. قبل از خوندن این متن تاکید می‌کنم که این تجربیات مربوط به دوران کنکور خودم و سایر رتبه برتر هاست که در سایت مؤسسه حرف آخر در اختیارتون قرار می‌دم.

خب به طور کلی ما سه منبع برای آموزش در اختیار داریم.

منبع اول : کتاب های کمک آموزشی:

IMG00033595

کتاب های کمک آموزشی رایج ترین منابع برای کنکور هستن و کسی نمیتونه از این امر چشم پوشی کنه اما من به عنوان یک رتبه برتر فقط و فقط برای تست زنی از کتاب های آموزشی استفاده کردم و دلیل اصلیش هم پاسخنامه این نوع کتاب هاست. توصیه می کنم مقاله همکارم خانم قمری رو راجع به بهترین منابع کنکور 99 حتما بخونید.

در کتاب های کمک آموزشی سعی شده کلیه ی سؤالات فقط با استفاده از روش های تشریحی حل بشه این امر شاید نشون دهنده ی  این باشه که با روش تشریحی میشه کلیۀ سؤالات کنکور رو حل کرد ولی ایا با روش ضریب تبدیل در استوکیومتری واقعا امکانش هست یک تست استوکیومتری رو فقط در یک دقیقه جواب داد؟

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای استفاده از این فرصت بی نظیر همین الان فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

یادتون باشه برای موفقیت در کنکور فقط سواد لازم نیست. از دیدگاه مشاورین یک کنکوری به سه مؤلفه ی زیر برای موفقیت سر جلسه نیازمنده:

1- سواد :

که میشه گفت 50 درصد از موفقیت به این عامل بستگی داره

2- سرعت عمل :

30 درصد از موفقیت به سرعت بستگی داره. فقط داوطلبانی که به رتبه ی زیر 5000 می‌رسند می‌توانند اهمیت سرعت در کنکور را احساس و درک کنند.

3- آشنایی با انواع تیپ تست:

هر چقدر هم یک نفر سوا بالایی داشته باشه ولی وقتی یک نوع تست جدید ببینه به سختی میتونه حلش کنه. پس 20 درصد از موفقیت رو به آشنایی با انواع تسپ تست اختصاص می‌دیم.

برگردیم به بحث اصلی و کتاب های کمک آموزشی. پس اط نظر درسنامه کتاب های کمک آموزشی به راحتی داوطلب را ساپورت نمی‌کنند  نیازمند زمان طولانی برای تسلط کامل می‌باشند.

مثلا برای درس دین و زندگی اگه از روی کتاب مطالب خونده بشه چیزی نزدیک به 5 ماه اونم با کلی دوره و مرور لازمه تا داوطلب بتونه به تسلط برسه. اما روش های دیگه ای هم هست که میشه کل دین و زندگی رو با حل کل تست ها در کمتر از 2 هفته خوند و یاد گرفت….

منبع دوم : کلاس فوق برنامه :

121240176176521567910325416522720818263

در کلاس های فوق برنامه نکات تستی کامل بررسی می‌شود و می‌توان برای کنکور طبق آن ها پیش رفت. اما اینجا دو مشکل اساسی وجود دارد؛

مشکل اول : هزینه ی بالای کلاس های کمک آموزشی .

مشکل دوم : فرض کنید میخواید به یک کلاس برید. از یک ساعت قبل باید آماده بشید و حرکت کنید. یک ساعت سر کلاس بمونید و نیم ساعت هم با خستگی برگردید.

عملا برای یک ساعت حضور در کلاس ، سه ساعت از وقت تلف میشه و کلی تایم پرت داریم.

پارازیت:

در سال کنکور سال اول از کتاب استفاده کردم ، سال دوم کلاس رفتم و سال آخر هم از دی وی دی های آموزشی کنکور استفاده کردم و در آخر دی وی دی های آموزشی کنکور رو برای ادامه ی کار انتخاب کردم. ولی انتخاب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور خودش نیازمند چند قاعده ی مهمه که کامل براتون توضیح می‌دم. در ضمن در همین سایت بهترین دی وی دی های آموزشی رو می‌تونید در فروشگاه حرف اخر مشاهده کنید. فروشگاهی که با استفاده از منابع اون می‌تونید فقط در 4 ماه صفر تا صد دروس کنکور رو با 10 بار مرور و جمع بندی و مشاوره تخصصی ببندید.

هدیه حرف آخر:

اگر به دنبال بهترین منبع آموزشی هستید اما در انتخاب کردن دو دل هستید دیگر نگران نباشید. موسسه حرف آخر 15 درصد از کل کنکور را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد منبعی که فقط با پرداخت هزینه پستی با استفاده از آن در 6 روز 15 درصد از کنکور خود را می‌توانید مطالعه کنید. برای اطلاعات بیشتر ویدیو بالا را نگاه کنید و برای دریافت این مجموعه بی‌نظیر فقط کافی است فرم زیر را پر کنید. این پکیج همان پکیج 5 روز با حرف آخر است.

با استفاده از پکیج 5 روز با حرف آخر علاوه بر اینکه بر 15 درصد از کنکور خود فقط در 5 روز مسلط خواهید شد به صورت کامل با نحوه آموزش در حرف آخر نیز آشنا خواهید شد به با دید بهتری منبع آموزشی خود را انتخاب خواهید کرد. برای دریافت فقط کافی است فرم زیر را پر کنید تا سریع با شما تماس بگیریم

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

منبع سوم : دی وی دی های آموزشی کنکور :

دی وی دی های آموزشی کنکور از هر لحاظ مشکلات دو منبع قبلی را ندارد و هم از لحاظ محتوا هم از لحاظ زمان و هم از لحاظ هزینه بسیار به صرفه تر می‌باشند.

اما در بالا نیز اشاره شد که هر دی وی دی نباید مورد استفاده قرار گیرد و بر اساس یک سری ملاک ها می‌توان بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور را متناسب با سلیقۀ خود انتخاب کرد و با استفاده از ان ها مسیر کنکور را ادامه داد.

افسردگی کنکور

ویژگی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور : از چند لحاظ ویژگی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور را باید مورد بررسی قرار داد

1- از لحاظ محتوا : 

بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور اولین ویژگی که باید داشته باشند محتوای خوب و بی‌نظیر و با کیفیت است.

در داخل ایران موسسات بزرگ و کوچک زیادی مشغول فعالیت می‌باشند اما نباید به راحتی اعتماد کرد. از محتوای خوب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور  می توان به این تدریس مطالب اشاره کرد. عده ای از دی وی دی های کنکوری برای هر سؤال یک نکته می‌گویند و عده ای دیگر نیز برای کل سؤالات یک نکته می‌گویند و در این دو جمله تفوت زیادی وجود دارد و داوطلبان با استفاده از شناختی که از خود و سلایقشان دارند می‌توانند بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور خود را طبق همین اصل انتخاب کنند.

2- زمان ، دومین ویژگی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور :

خب یک منبع آموزشی هرچقدر هم خوب باشد نباید زمان زیادی از ما بگیرد. از مشکلات کلاس های آموزشی وقت گیر بودن بودن بود. پس بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور  باید از لحاظ زمان بندی کاملا متناسب با شرایط داوطلب باشند.

3- قیمت دی وی دی های آموزشی کنکور :

برای انتخاب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور صد در صد باید به قیمت آن نیز توجه داشت و کاملا قیمت آن طبق محتوای موجود در دی وی دی تعیین شده باشد.

4- رتبه برتر هایی که از این دی وی دی استفاده کرده باشند :

بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور

صد در صد باید افرادی وجود داشته باشند که واقعا از این دی وی دی ها استفاده کرده باشند و به نتیجه رسیده باشند تا بتوان به این نوع دی وی دی اعتماد کرد.

سؤالی که اکثر اوقات پرسیده می‌شود: افراد زیادی از دی وی دی های آموزشی استفاده می‌کنند و شعار تمامی موسسات کسب رتبه با دی وی دی فلان موسسه است با این حساب همه ی داوطلبان باید رتبه برتر شوند ولی چرا اینگونه نیست؟

در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که افراد زیادی از دی وی دی های آموزشی کنکور استفاده می‌کنند ولی ایا همگی آن ها به یک اندازه تلاش می‌کنند؟

خب دوستان خوبم 4 تا از ویژگی های بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور  رو خدمتتون عرض کردم . امیدوارم که براتون مفید بوده باشه و الان قدرت اینو داشته باشید که بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور  رو انتخاب کنید.

هر سؤالی که داشته می‌تونید اینجا کامنت بزارید و یا از طریق شماره تماس 02166576182 با من در ارتباط باشید. راهنمایی شما باعث خوشحالیه منه.

درضمن میتونید مقاله ی قبلی در مورد نحوه جمع بندی کنکور رو از همین سایت بخونید.

اما یک سورپرایز ویژه برای شما. اگر سردرگم هستید و کلی سوال بدون پاسخ در رابطه با کنکور دارید کافی است فرم زیر را پر کنید تا از یک جلسه مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

[gravityform id=”2″ title=”false” description=”true”]

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/Z21bUp

https://b2n.ir/646842

https://tinyurl.com/y5hwtk4d
https://bit.ly/3l2Er07
guest
16 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
دریافت 20% محصولات

20 درصد از محصولات حرف آخر را به صورت رایگان و فقط با پرداخت هزینه ارسال دریافت کنید.

ارسال پایه و رشته تحصیلی به:

پیشنهادات ویژه
آخرین مقالات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن

عقب نمانید! ثبت نام طرح ویژه حرف آخر برای موفقیت در کنکور 1400

تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!