چندین ملاک اساسی برای انتخاب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور !!!

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بهترین دی وی دی آموزشی

چندین ملاک اساسی برای انتخاب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور !!!

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته مشاوره حرف آخر, مشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها: , بدون دیدگاه 15

بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور چه ویژگی هایی دارند و چگونه بفهمیم که کدام دی وی دی آموزشی مشکلات درسی ما را حل می کند؟دوران کنکور خودم یکی از جنجال برانگیزترین مطالب انتخاب بهترین منبع برای مطالعه بود.

کلی منابع آموزشی هست برای کنکور و با توجه به اینکه از تک تک این منابع استفاده کردم دوران کنکور ، تصمیم گرفتم یکسری اطلاعات در مورد دی وی دی های آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار بدم. قبل از خوندن این متن تاکید می‌کنم که این تجربیات مربوط به دوران کنکور خودم و سایر رتبه برتر هاست که در سایت مؤسسه حرف آخر در اختیارتون قرار می‌دم.

خب به طور کلی ما سه منبع برای آموزش در اختیار داریم.

منبع اول : کتاب های کمک آموزشی:

کتاب های کمک آموزشی رایج ترین منابع برای کنکور هستن و کسی نمیتونه از این امر چشم پوشی کنه اما من به عنوان یک رتبه برتر فقط و فقط برای تست زنی از کتاب های آموزشی استفاده کردم و دلیل اصلیش هم پاسخنامه این نوع کتاب هاست. توصیه می کنم مقاله همکارم خانم قمری رو راجع به بهترین منابع کنکور ۹۹ حتما بخونید.

در کتاب های کمک آموزشی سعی شده کلیه ی سؤالات فقط با استفاده از روش های تشریحی حل بشه این امر شاید نشون دهنده ی  این باشه که با روش تشریحی میشه کلیۀ سؤالات کنکور رو حل کرد ولی ایا با روش ضریب تبدیل در استوکیومتری واقعا امکانش هست یک تست استوکیومتری رو فقط در یک دقیقه جواب داد؟

یادتون باشه برای موفقیت در کنکور فقط سواد لازم نیست. از دیدگاه مشاورین یک کنکوری به سه مؤلفه ی زیر برای موفقیت سر جلسه نیازمنده:

۱- سواد :

که میشه گفت ۵۰ درصد از موفقیت به این عامل بستگی داره

۲- سرعت عمل :

۳۰ درصد از موفقیت به سرعت بستگی داره. فقط داوطلبانی که به رتبه ی زیر ۵۰۰۰ می‌رسند می‌توانند اهمیت سرعت در کنکور را احساس و درک کنند.

۳- آشنایی با انواع تیپ تست:

هر چقدر هم یک نفر سوا بالایی داشته باشه ولی وقتی یک نوع تست جدید ببینه به سختی میتونه حلش کنه. پس ۲۰ درصد از موفقیت رو به آشنایی با انواع تسپ تست اختصاص می‌دیم.

برگردیم به بحث اصلی و کتاب های کمک آموزشی. پس اط نظر درسنامه کتاب های کمک آموزشی به راحتی داوطلب را ساپورت نمی‌کنند  نیازمند زمان طولانی برای تسلط کامل می‌باشند.

مثلا برای درس دین و زندگی اگه از روی کتاب مطالب خونده بشه چیزی نزدیک به ۵ ماه اونم با کلی دوره و مرور لازمه تا داوطلب بتونه به تسلط برسه. اما روش های دیگه ای هم هست که میشه کل دین و زندگی رو با حل کل تست ها در کمتر از ۲ هفته خوند و یاد گرفت….

منبع دوم : کلاس فوق برنامه :

در کلاس های فوق برنامه نکات تستی کامل بررسی می‌شود و می‌توان برای کنکور طبق آن ها پیش رفت. اما اینجا دو مشکل اساسی وجود دارد؛

مشکل اول : هزینه ی بالای کلاس های کمک آموزشی .

مشکل دوم : فرض کنید میخواید به یک کلاس برید. از یک ساعت قبل باید آماده بشید و حرکت کنید. یک ساعت سر کلاس بمونید و نیم ساعت هم با خستگی برگردید.

عملا برای یک ساعت حضور در کلاس ، سه ساعت از وقت تلف میشه و کلی تایم پرت داریم.

پارازیت:

در سال کنکور سال اول از کتاب استفاده کردم ، سال دوم کلاس رفتم و سال آخر هم از دی وی دی های آموزشی کنکور استفاده کردم و در آخر دی وی دی های آموزشی کنکور رو برای ادامه ی کار انتخاب کردم. ولی انتخاب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور خودش نیازمند چند قاعده ی مهمه که کامل براتون توضیح می‌دم. در ضمن در همین سایت بهترین دی وی دی های آموزشی رو می‌تونید در فروشگاه حرف اخر مشاهده کنید. فروشگاهی که با استفاده از منابع اون می‌تونید فقط در ۴ ماه صفر تا صد دروس کنکور رو با ۱۰ بار مرور و جمع بندی و مشاوره تخصصی ببندید.

هدیه حرف آخر:

اگر به دنبال بهترین منبع آموزشی هستید اما در انتخاب کردن دو دل هستید دیگر نگران نباشید. موسسه حرف آخر ۱۵ درصد از کل کنکور را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد منبعی که فقط با پرداخت هزینه پستی با استفاده از آن در ۶ روز ۱۵ درصد از کنکور خود را می‌توانید مطالعه کنید. برای اطلاعات بیشتر ویدیو بالا را نگاه کنید و برای دریافت این مجموعه بی‌نظیر فقط کافی است فرم زیر را پر کنید. این پکیج همان پکیج ۵ روز با حرف آخر است.

با استفاده از پکیج ۵ روز با حرف آخر علاوه بر اینکه بر ۱۵ درصد از کنکور خود فقط در ۵ روز مسلط خواهید شد به صورت کامل با نحوه آموزش در حرف آخر نیز آشنا خواهید شد به با دید بهتری منبع آموزشی خود را انتخاب خواهید کرد. برای دریافت فقط کافی است فرم زیر را پر کنید و با پرداخت هزینه پست و تولید این محصول را دریافت کنید. 

منبع سوم : دی وی دی های آموزشی کنکور :

دی وی دی های آموزشی کنکور از هر لحاظ مشکلات دو منبع قبلی را ندارد و هم از لحاظ محتوا هم از لحاظ زمان و هم از لحاظ هزینه بسیار به صرفه تر می‌باشند.

اما در بالا نیز اشاره شد که هر دی وی دی نباید مورد استفاده قرار گیرد و بر اساس یک سری ملاک ها می‌توان بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور را متناسب با سلیقۀ خود انتخاب کرد و با استفاده از ان ها مسیر کنکور را ادامه داد.

افسردگی کنکور

ویژگی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور : از چند لحاظ ویژگی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور را باید مورد بررسی قرار داد

۱- از لحاظ محتوا : 

بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور اولین ویژگی که باید داشته باشند محتوای خوب و بی‌نظیر و با کیفیت است.

در داخل ایران موسسات بزرگ و کوچک زیادی مشغول فعالیت می‌باشند اما نباید به راحتی اعتماد کرد. از محتوای خوب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور  می توان به این تدریس مطالب اشاره کرد. عده ای از دی وی دی های کنکوری برای هر سؤال یک نکته می‌گویند و عده ای دیگر نیز برای کل سؤالات یک نکته می‌گویند و در این دو جمله تفوت زیادی وجود دارد و داوطلبان با استفاده از شناختی که از خود و سلایقشان دارند می‌توانند بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور خود را طبق همین اصل انتخاب کنند.

۲- زمان ، دومین ویژگی بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور :

خب یک منبع آموزشی هرچقدر هم خوب باشد نباید زمان زیادی از ما بگیرد. از مشکلات کلاس های آموزشی وقت گیر بودن بودن بود. پس بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور  باید از لحاظ زمان بندی کاملا متناسب با شرایط داوطلب باشند.

۳- قیمت دی وی دی های آموزشی کنکور :

برای انتخاب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور صد در صد باید به قیمت آن نیز توجه داشت و کاملا قیمت آن طبق محتوای موجود در دی وی دی تعیین شده باشد.

۴- رتبه برتر هایی که از این دی وی دی استفاده کرده باشند :

بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور

صد در صد باید افرادی وجود داشته باشند که واقعا از این دی وی دی ها استفاده کرده باشند و به نتیجه رسیده باشند تا بتوان به این نوع دی وی دی اعتماد کرد.

سؤالی که اکثر اوقات پرسیده می‌شود: افراد زیادی از دی وی دی های آموزشی استفاده می‌کنند و شعار تمامی موسسات کسب رتبه با دی وی دی فلان موسسه است با این حساب همه ی داوطلبان باید رتبه برتر شوند ولی چرا اینگونه نیست؟

در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که افراد زیادی از دی وی دی های آموزشی کنکور استفاده می‌کنند ولی ایا همگی آن ها به یک اندازه تلاش می‌کنند؟

خب دوستان خوبم ۴ تا از ویژگی های بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور  رو خدمتتون عرض کردم . امیدوارم که براتون مفید بوده باشه و الان قدرت اینو داشته باشید که بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور  رو انتخاب کنید.

هر سؤالی که داشته می‌تونید اینجا کامنت بزارید و یا از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با من در ارتباط باشید. راهنمایی شما باعث خوشحالیه منه.

درضمن میتونید مقاله ی قبلی در مورد نحوه جمع بندی کنکور رو از همین سایت بخونید.

اما یک سورپرایز ویژه برای شما. اگر سردرگم هستید و کلی سوال بدون پاسخ در رابطه با کنکور دارید کافی است فرم زیر را پر کنید تا از یک جلسه مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (15)

 • تبسم عاطفی پاسخ

  دستتون درد نکنه به نکته های خیلی خوبیاشاره کردید واقعیتش خیلی از مشکل های منم تو قسمت چون خیلی موسسه هست و آدم نمیدونه چیرو برای انتخاب ملاک بذاره ولی با دیدن ویدیو ها بر این ملاک موسسه شما خیلی خوب واقعا حرف نداره نحوه تدریس که معرکس و اساتیده عالی خیلی ممنون

  12 آوریل 2020 در 22:32
  • شایان مامندی پاسخ

   سلاکم و عرض ادب. باعث خوشحالیه اگه تونسته باشیم شمارو راهنمایی کنیم

   26 آوریل 2020 در 18:44
 • حمید جمالی پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  چجوری میتونم برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر رو تهیه کنم؟
  سال یازدهمی هستم میخاستم منظم و مرتب طبق این برنامه پیش برم ممنون

  12 آوریل 2020 در 23:19
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و درود. دوست عزیز اگه سال ۱۴۰۰ کنکور دارید همین الان با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید یا از طریق راه های ارتباطی صفحه اسامی تمام مشاوران حرف آخر اقدام کنید. یه طرح خوب براتون داریم با تخفیف ویژه

   26 آوریل 2020 در 18:46
 • فریبا پاسخ

  به نظره من اصلا به سواد معلم مربوط مربوط نیست به انتقال مطلبه
  و انتقال مطلب اساتید حرف آخر خدایی یدونس…نشده تا حالا چیزی رو متوجه نشم

  12 آوریل 2020 در 23:22
  • شهناز پاسخ

   آره واقعا به نقطه خیلی خوبی اشاره کردید
   من سال یازدهم اون همه واسه کلاس های کنکوری خرج کردم هیچی یاد نگرفتم اصلا بلد نبودن مطلب رو خوب به ما انتقال بدن یعنی حیف پولم
   ولی از وقتی dvd های حرف آخر رو خریدم تازه متوجه شدم که درس چیه دستتون درد نکنه

   29 آوریل 2020 در 00:29
 • فائزه ناصری پاسخ

  بی زحمت میشه لیست قیمت پکیج هاتون رو بفرستید تا از هزینه هاش اطلاع داشته باشم میخواستم بعضی از پکیج هارو تهیه کنم دستتون درد نکنه

  12 آوریل 2020 در 23:29
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و درود. از طریق صفحه لیست قیمت حرف آخر که لینکشو گذاشتم به لیست قیمت محصولات می‌تونید دسترسی پیدا کنید.

   26 آوریل 2020 در 18:50
  • کیوان پاسخ

   سلام
   من خودم خیلی تو پول خرج کردن حساسم که هدر ندم به خاطر اون کل کلاس های کنکوری رو گشتم قیمتشون وحشتناک زیاده و اون هم با تدریس هاشون
   ولی واقعا هزینه های پکیج خیلی مقرون به صرفه تر هست و تدریسشون هم خوبه هر وقت خواستی نگاه بکن
   فقط تجربم رو باهاتون به اشتراک بذارم

   29 آوریل 2020 در 00:38
 • نرگس پاسخ

  سلام من سال دهمی هستم از امسال میخوام پکیج های جامع رو تهیه بکنم
  ولی بموندم که اگه تا اون موقع کتاب های درسی تغییراتی داشته باشن چیکار کنم!!!!

  29 آوریل 2020 در 00:26
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام. این کار به هیچ وجه درست نیست. دوستانی که سال دهم یا یازدهم هستن برای تهیه پکیج از طریق شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با من در ارتباط باشید تا کامل راهنماییتون کنم کدوم پکیج ها مناسب شماست.

   29 آوریل 2020 در 02:00
 • عرفان پاسخ

  یه سوال داشتم میشه راهنماییم بکنید
  واقعیتش من تا الان درس هارو از سرم کردم یعنی هیچی درس حسابی نخوندم ولی الان میخوام بشینم بخونم وقتم کمه
  از اون طرف میخواستم از پکیج هاتون تهیه بکنم ولی اونم موندم که پک کامل رو بخرم یا ۶۰۴۰؟؟؟
  ولی خواسته خودم اینه بمونم ساله بعد بهتر بخونم

  29 آوریل 2020 در 00:33
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام. در این زمینه بهتره تلفنی صحبت کنیم. برای ارتباط با من با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید مفصل صحبت کنیم و این مشکل رو حل کنیم یا اینکه از طریق صفحه مشاور ارشد حرف آخر اقدام کنید.

   29 آوریل 2020 در 01:58
 • ساحل پاسخ

  پکیج ۵ روز رو که نوشتین هدیه یعنی به صورت رایگان میشه دریافتش کرد؟
  و یه سوال دیگه نوشتین تو ۵ روز ۱۵ درصد کنکور مگه میشه؟ از همه درس ها هست یا فقط یکی؟

  29 آوریل 2020 در 00:42

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!