بهترین مدرس ادبیات کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین+ نمونه تدریس

وقتی صحبت از ادبیات می شود همه  یاد قرابت های معنایی مشکل و تک واژ، واج های بی نهایت سخت زبان فارسی می افتند که هیچ جوره نمی توان بدون توضیح استاد یا معلم آن ها را آموزش ببیند و اگر داوطلبی خودش بخواهد درس را یاد بگیرد و یا تست آن را حل کند باز یک جای کار می لنگد و نیاز به یک فرد راهنما دارد تا بتواند او را به سمت پاسخ صحیح راهنمایی کند. پس حضور استاد و یا معلم ضروری است و در مورد کنکور بهتر است بهترین را بشناسید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید. اما بهترین مدرس ادبیات کنکور چه کسی است و اصلا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ تا انتها با ما همراه باشید. همچنین قبلا در سری مقالات بهترین مدرس کنکور شیوه انتخاب بهترین مدرس را کامل توضیح داده‌ایم، می‌توانید با کلیک بر روی مطلب مورد نظر که در زیر می‌بینید مطلب را مطالعه بفرمایید.

بهترین مدرس زیست کنکور

بهترین مدرس ریاضی کنکور

بهترین مدرس فیزیک کنکور 

بهترین مدرس شیمی کنکور

بهترین مدرس دینی کنکور

از آن جا که همه شما می دانید و کاملا واضح است مهم ترین درس عمومی ادبیات می باشد با توجه به ضریبی که دارد. مطالعه مقاله روش مطالعه ادبیات شما را چند قدم به هدفتان نزدیک خواهد کرد. پس اگر قرار است رتبه برتر باشید و درصدهای خوبی کسب کنید در مورد ادبیات نباید کوتاهی کنید چون خیلی تو رتبه آوری شما تاثیر خواهد گذاشت. اما در این راه ممکن است نیاز به کسی داشته باشید تا بتواند این درس را به خوبی به شما آموزش دهد و شما را نسبت به تست های مختلف چه آسان چه سخت مسلط سازد. اما این مدرس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در ضمن بعد از این مقاله توصیه می‌کنم حتما حتما مقاله مربوط به بودجه بندی ادبیات کنکور که یک مقاله کامل درباره تمامی مباحث ادبیات و تیپ های تستی این درس است را هم مطالعه کنید.

صحبت های حدیث قمری در مورد بهترین مدرس ادبیات کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین

اگر میخواهید به بهترین ها دست پیدا کنید باید تلاش و زحمت بسیاربی بکشید و خودتان بهترین باشید تا دست یافتن به آن ها بسیار راحت باشد.

ویژگی های بهترین دبیر ادبیات کنکور

بهترین دبیر ادبیات کنکور

در این قسمت ویژگی‌های بهترین استاد ادبیات کنکور را بررسی می‌کنیم، پس اگر به دنبال کسب درصد بالا در درس ادبیات هستید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

1.مسلط بودن

اطلاعات کامل در مورد این درس داشته باشد و کاملا نسبت به تمامی نکات ریز آن تسلط داشته باشد تا اگر داوطلب دچار مشکل شد و نمی دانست از چه روش هایی برای رسیدن به پاسخ استفاده کند مدرس بتواند بهترین راهنمای او در این راه باشد و حتی کوتاه ترین راه را به او معرفی کند. در نهایت فردی بهترین مدرس خواهد بود که سوالی نباشد تا نتواند به آن پاسخ دهد.

2. داشتن فن بیان قوی

بیان در تدریس بسیار مهم است طوری که اگر مدرس خیلی آرام و یا بی حوصله صحبت کند داوطلب نه تنها چیزی یاد نمی گیرد بلکه ممکن است هم از درس و هم از مدرس زده شود. یا صحبت کردن به صورت خیلی تند و نامفهوم نیز باعث زدگی داوطلب از درس می شود بنابراین مدرس باید بیانی شیوا و رسا داشته باشد و با هیجان و صدای بلند تدریس کند و با بیان خاص خود داوطلب را برای خواندن بیشتر مطالب به هیجان بیاورد و سبب شود تا داوطلب با علاقه درس خود را دبنال کند.

3. هوشمندانه عمل کردن

ادبیات هر سه پایه دارای پنج بخش مختلف می باشد و این یعنی این که شما باید زمان بسیاری را برای مطالعه ادبیات صرف کنید بدون آن که زمان کافی برای مرور داشته باشید پس آن طور که باید نمی توان نتیجه دلخواهی را کسب کرد اما اگر مدرس هوشمندانه عمل کند نه تنها شما تایم کم نخواهید آورد بلکه زمان به حد کافی برای تمرین و تکرار خواهید داشت.

اما منظور از هوشمندانه عمل کردن چیست؟ یعنی در کوتاه ترین زمان تمامی مطالب را بدون حفظ کردن یاد بگیرید و زمان بیشتری برای مرور و تست زنی اختصاص دهید. یعنی مدرس ادبیات بتواند از روش های منحصر به فردی استفاده کند که در کم ترین زمان کل ادبیات سه پایه را تدریس کند بدون آن که مطلبی جا افتاده باشد.

بهترین مدرس از نظر مشاورین و رتبه های برتر

از نظر رتبه های برتر و مشاورین، مدرسی بهترین خواهد بود که طوری ادبیات را تدریس کند که این درس هیچ جای سختی نداشته باشد یعنی شما هرجوری که یک درس برای تان سخت باشد با مراجعه به تدریس این مدرس تمامی مطالب را به خوبی آموزش ببینید و به نتیجه برسید یعنی بتوانید به راحتی تست مربوط به آن مبحث را بزنید. مشاورین معتقدند که مرور در درس بسیار اهمیت دارد چون سبب می شود مطالب تا مدت ها در ذهن شما بماند بنابراین اگر شما در کم ترین زمان مطالب را آموزش ببینید دیگر جای نگرانی ای نخواهد بود و می توانید مطالب را به خوبی چند بار دوره کنید.

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم، یک هدیه ویژه برای شما داوطلبان عزیز دارم، بسته 5 روز با حرف آخر؛ 30 ساعت آموزش کل دروس به هماره 40 تست قطعی کنکور در این بسته قرار دارد و کلی آزمون هم از خودتون میگیرید. هزینه این بسته رایگان هستش و فقط هزینه بسته بندی و ارسال 35 هزار تومن می باشد. در صورتی که مایل به تهیه این محصول هستید کافی است در این فرم ثبت نام کنید:

رایگان قمری min

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

استاد محسن منتظری، بهترین مدرس ادبیات کنکور

استاد محسن منتظری از جمله مدرسینی می باشند که دارای تمام ویژگی های گفته شده در بالا می باشد. ایشون برای یادگیری بهتر ادبیات از الگوها و همچنین انیمیشن و تصویر سازی استفاده کرده اند که سبب می شود مطالب به نیم‌کره راست شما منتقل شده و تا مدت ها در ذهن شما بمانند و هم چنین در کنکور با به یادآوری تصاویر مدنظر به راحتی به پاسخ دست پیدا کنید. برای کسب موفقیت و درصد بالا در درس ادبیات باید از بودجه بندی ادبیات درس ادبیات اطلاع داشته باشید. یکی دیگر از مزایایی که تدریس استاد منتظری دارد این است که  شما زمان تان را برای رسیدن به پاسخ صحیح از دست نمی دهید و تازه زمان هم اضافی می آورید. اما چطور؟

وقتی شما صورت سوال را می خوانید تنها 10 الی 15 ثانیه سپری شده که بقیه آن می ماند برای پاسخ، با به یاد آوردن تصویر شما به راحتی جواب را پیدا کرده و به سراغ تست بعدی می روید و یا با الگوهای مخصوص ایشان گزینه های اشتباه را حذف کرده و پاسخ صحیح را در کم‌ترین زمان پیدا می کنید. اما بهتر است یک نمونه تدریس از ایشان را مشاهده کنید تا این توضیحات برای تان ملموس تر شود.

نمونه تدریس ادبیات استاد منتظری

موسسه حرف آخر این امکان را به کمک اساتید بی‌نظیرش برای داوطلبین فراهم کرده که با دیدن هر مبحثی بتوانید با روش های منحصر به فرد تدریس اساتید به راحتی تست بزنید .

نظر رتبه های برتر در مورد استاد منتظری

در مورد نظر رتبه های حرف آخر بهتر است چیزی نگویم و شما با دیدن این ویدیو به راحتی نظر آن ها را در مورد این استاد گرامی به خوبی ببینید و بشنوید.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد معرفی بهترین مدرس داشتید و مایل هستید که پیشرفت اساسی در مورد این درس و سایر دروس داشه باشید کافیه با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید: 09120047025-02166576371

مشاوره-قمری

مشاوره رایگان تحصیلی با دانشجوی دکترای حرفه ای

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

امتیاز بدهید.
guest
20 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!