بهترین مدرس ادبیات کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین+ نمونه تدریس

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
معرفی بهترین مدرس ادبیات کنکور
ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته مشاوره و برنامه ریزی کنکور بدون دیدگاه 20 0

بهترین مدرس ادبیات کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین+ نمونه تدریس

وقتی صحبت از ادبیات می شود همه  یاد قرابت های معنایی مشکل و تک واژ، واج های بی نهایت سخت زبان فارسی می افتند که هیچ جوره نمی توان بدون توضیح استاد یا معلم آن ها را آموزش ببیند و اگر داوطلبی خودش بخواهد درس را یاد بگیرد و یا تست آن را حل کند باز یک جای کار می لنگد و نیاز به یک فرد راهنما دارد تا بتواند او را به سمت پاسخ صحیح راهنمایی کند. پس حضور استاد و یا معلم ضروری است و در مورد کنکور بهتر است بهترین را بشناسید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید. اما بهترین مدرس ادبیات کنکور چه کسی است و اصلا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ تا انتها با ما همراه باشید.

از آن جا که همه شما می دانید و کاملا واضح است مهم ترین درس عمومی ادبیات می باشد با توجه به ضریبی که دارد. پس اگر قرار است رتبه برتر باشید و درصدهای خوبی کسب کنید در مورد ادبیات نباید کوتاهی کنید چون خیلی تو رتبه آوری شما تاثیر خواهد گذاشت. اما در این راه ممکن است نیاز به کسی داشته باشید تا بتواند این درس را به خوبی به شما آموزش دهد و شما را نسبت به تست های مختلف چه آسان چه سخت مسلط سازد. اما این مدرس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

صحبت های حدیث قمری در مورد بهترین مدرس ادبیات کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین

اگر میخواهید به بهترین ها دست پیدا کنید باید تلاش و زحمت بسیاربی بکشید و خودتان بهترین باشید تا دست یافتن به آن ها بسیار راحت باشد.

ویژگی های بهترین مدرس ادبیات کنکور

۱.مسلط بودن

اطلاعات کامل در مورد این درس داشته باشد و کاملا نسبت به تمامی نکات ریز آن تسلط داشته باشد تا اگر داوطلب دچار مشکل شد و نمی دانست از چه روش هایی برای رسیدن به پاسخ استفاده کند مدرس بتواند بهترین راهنمای او در این راه باشد و حتی کوتاه ترین راه را به او معرفی کند. در نهایت فردی بهترین مدرس خواهد بود که سوالی نباشد تا نتواند به آن پاسخ دهد.

مسلط بودن در درس

۲. داشتن بهترین بیان

بیان در تدریس بسیار مهم است طوری که اگر مدرس خیلی آرام و یا بی حوصله صحبت کند داوطلب نه تنها چیزی یاد نمی گیرد بلکه ممکن است هم از درس و هم از مدرس زده شود. یا صحبت کردن به صورت خیلی تند و نامفهوم نیز باعث زدگی داوطلب از درس می شود بنابراین مدرس باید بیانی شیوا و رسا داشته باشد و با هیجان و صدای بلند تدریس کند و با بیان خاص خود داوطلب را برای خواندن بیشتر مطالب به هیجان بیاورد و سبب شود تا داوطلب با علاقه درس خود را دبنال کند.

بیان عالی در تدریس

۳. هوشمندانه عمل کردن

ادبیات هر سه پایه دارای پنج بخش مختلف می باشد و این یعنی این که شما باید زمان بسیاری را برای مطالعه ادبیات صرف کنید بدون آن که زمان کافی برای مرور داشته باشید پس آن طور که باید نمی توان نتیجه دلخواهی را کسب کرد اما اگر مدرس هوشمندانه عمل کند نه تنها شما تایم کم نخواهید آورد بلکه زمان به حد کافی برای تمرین و تکرار خواهید داشت.

اما منظور از هوشمندانه عمل کردن چیست؟ یعنی در کوتاه ترین زمان تمامی مطالب را بدون حفظ کردن یاد بگیرید و زمان بیشتری برای مرور و تست زنی اختصاص دهید. یعنی مدرس ادبیات بتواند از روش های منحصر به فردی استفاده کند که در کم ترین زمان کل ادبیات سه پایه را تدریس کند بدون آن که مطلبی جا افتاده باشد.

هوشمندانه عمل کردن

بهترین مدرس از نظر مشاورین و رتبه های برتر

از نظر رتبه های برتر و مشاورین، مدرسی بهترین خواهد بود که طوری ادبیات را تدریس کند که این درس هیچ جای سختی نداشته باشد یعنی شما هرجوری که یک درس برای تان سخت باشد با مراجعه به تدریس این مدرس تمامی مطالب را به خوبی آموزش ببینید و به نتیجه برسید یعنی بتوانید به راحتی تست مربوط به آن مبحث را بزنید. مشاورین معتقدند که مرور در درس بسیار اهمیت دارد چون سبب می شود مطالب تا مدت ها در ذهن شما بماند بنابراین اگر شما در کم ترین زمان مطالب را آموزش ببینید دیگر جای نگرانی ای نخواهد بود و می توانید مطالب را به خوبی چند بار دوره کنید.

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم، یک هدیه ویژه برای شما داوطلبان عزیز دارم، بسته ۵ روز با حرف آخر؛ ۳۰ ساعت آموزش کل دروس به هماره ۴۰ تست قطعی کنکور در این بسته قرار دارد و کلی آزمون هم از خودتون میگیرید. هزینه این بسته رایگان هستش و فقط هزینه بسته بندی و ارسال ۳۵ هزار تومن می باشد. در صورتی که مایل به تهیه این محصول هستید کافی است در این فرم ثبت نام کنید:

استاد محسن منتظری، بهترین مدرس ادبیات کنکور

استاد محسن منتظری از جمله مدرسینی می باشند که دارای تمام ویژگی های گفته شده در بالا می باشد. ایشون برای یادگیری بهتر ادبیات از الگوها و همچنین انیمیشن و تصویر سازی استفاده کرده اند که سبب می شود مطالب به نیمکره راست شما منتقل شده و تا مدت ها در ذهن شما بمانند و هم چنین در کنکور با به یادآوری تصاویر مدنظر به راحتی به پاسخ دست پیدا کنید. یکی دیگر از مزایایی که تدریس استاد منتظری دارد این است که  شما زمان تان را برای رسیدن به پاسخ صحیح از دست نمی دهید و تازه زمان هم اضافی می آورید. اما چطور؟

وقتی شما صورت سوال را می خوانید تنها ۱۰ الی ۱۵ ثانیه سپری شده که بقیه آن می ماند برای پاسخ، با به یاد آوردن تصویر شما به راحتی جواب را پیدا کرده و به سراغ تست بعدی می روید و یا با الگوهای مخصوص ایشان گزینه های اشتباه را حذف کرده و پاسخ صحیح را در کم ترین زمان پیدا می کنید. اما بهتر است یک نمونه تدریس از ایشان را مشاهده کنید تا این توضیحات برای تان ملموس تر شود.

نمونه تدریس ادبیات استاد منتظری

موسسه حرف آخر این امکان را به کمک اساتید بینظیرش برای داوطلبین فراهم کرده که با دیدن هر مبحثی بتوانید با روش های منحصر به فرد تدریس اساتید به راحتی تست بزنید . این هم از همان نمونه هاست که می تواند شما را در قرابت بسیار راهنمایی کند.

نظر رتبه های برتر در مورد استاد منتظری

در مورد نظر رتبه های حرف آخر بهتر است چیزی نگویم و شما با دیدن این ویدیو به راحتی نظر آن ها را در مورد این استاد گرامی به خوبی ببینید و بشنوید.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد معرفی بهترین مدرس داشتید و مایل هستید که پیشرفت اساسی ای  در مورد این درس و سایر دروس داشه باشید کافیه با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

تماس-با-قمری

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (20)

 • سارا مرادی پاسخ

  وقتتون بخیر میشه نمونه تدریس های بیشتری از استاد رو ببینم؟

  3 فوریه 2020 در 22:30
 • رضا رضایی پاسخ

  جزوات مربوط به این استاد رو از چه طریقی میتونم دانلود کنم؟؟

  3 فوریه 2020 در 22:35
 • کیمیا اسدی پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم که هزینه پکیج های ادبیاتتون به چه صورت هست؟

  3 فوریه 2020 در 22:46
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام شما هم خسته نباشید ببینید برای در حال حاضر ما پک های ادبیات ۶۰۴۰ رو داریم که ۲۰ درصد هم تخفیف دارند. ادبیات نظام قدیم ۷۶۰ هزار تومن و ادبیات نظام جدید ۶۱۰ هزار تومن هستش. این قیمت ها بدون تخفیف گفته شدن

   5 فوریه 2020 در 15:40
 • محدثه باباپور پاسخ

  دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشید مطلبتون حرف نداشت

  3 فوریه 2020 در 22:50
 • صبا لطفی پاسخ

  سلام…من راهنمایی میخواستم ازتون…۶ ماه به کلاس های کنکور میرم ولی کامل درس نمیدن تو DVD ها به این شکل نیست چون آخرین راهم خریدن پکیج های آموزشی هست میشه توضیح بدین مرسی

  3 فوریه 2020 در 22:54
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر باشه. ببینید دی وی دی ها به صورت انیمیشن و تصویر سازی و الگو تدریس می کنند و اتفاقی که میفته اینه که دیگه شما دچار فراموشی نمی شید و تا مدت ها مطالب رو در ذهن خواهید داشت و مسلما که یادگیری شون هم راحت تر خواهد بود و تایم کمتری برای آموزش نیاز خواهید داشت. بذارید یک مثال بزنم خدمتتون مثل این میمونه که شما بخواید یک کتاب رمان رو بخونید که ۱۰۰۰ صفحست اگه روزی ده صفحه هم بخونید ۱۰۰ روزه تموم میشه ولی وقتی شما فیلم همون رمان رو می بینید فقط دو ساعت تایم شما رو میگیره در حالی که تمام جزئیات هم گفته شده. موسسه حرف آخر هم به همین صورت هستش

   5 فوریه 2020 در 15:45
 • الهام پاسخ

  نحوه فعالسازی پکیج ادبیات به چه صورت هست؟

  3 فوریه 2020 در 23:01
  • حدیثه قمری پاسخ

   برای فعالسازی محصول باید کدی که روی محصول درج شده رو داخل کامپیوتر بزنید تا اجرا بشه ولی اگه مشکل باز کردن داشت می تونید از شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ کمک بگیرید.

   5 فوریه 2020 در 15:46
 • احسان مهری پاسخ

  نظر شخصی بنده اینه که استادی که علم کمتری داره ولی مطلب رو بتونه کامل برسونه از مدرسی که علم زیاد داره ولی نمیتونه مطلب رو ارائه بده خیلی بهتره

  3 فوریه 2020 در 23:05
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام. خود مطلب رو رسوندن خیلی مهمه درسته. ولی کافیه ازش سوالی رو بپرسید که ایشون بلد نیست اونموقع چیکار می کنید باز معتقدید که اون فرد خوبه؟

   5 فوریه 2020 در 15:47
 • نازیلا فروغی پاسخ

  استاد منتظری واقعا کارشون حرف نداره نحوه تدریسشون بینظیره

  3 فوریه 2020 در 23:28
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام خداروشکر که راضی هستید امیدوارم به هدفتون برسید

   5 فوریه 2020 در 15:48
 • خسرو نظیری پاسخ

  مشاوره هایی که ارائه میشه فقط بعد خریدن پکیج ها تعلق میگیره؟؟

  3 فوریه 2020 در 23:41
  • حدیثه قمری پاسخ

   مشاوره به صورت یک جلسه رایگان خواهد بود و فقط به بعد خرید تعلق نمیگیره

   5 فوریه 2020 در 15:47
 • مهشید زارعی پاسخ

  از چه طریقی میتونیم پکیج جامع ادبیات رو تهیه بکنیم؟؟

  4 فوریه 2020 در 00:00
  • حدیثه قمری پاسخ

   از طریق شماره های زیر می تونید اقدام به تهیه محصول کنید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

   5 فوریه 2020 در 15:50

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!