بهترین مدرس دین و زندگی کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین

شایان مامندی هستم مشاور و برنامه ریز تحصیلی در سایت مرکزی حرف آخر در خدمت شما عزیزان هستم با معرفی بهترین مدرس دین و زندگی کنکور از نگاه رتبه های برتر و مشاورین که سال های قبل بهترین نتیجه و بالاترین بازدهی رو داشتند و در میان سایر مدرسین بهترین نتیجه را گرفتند. با من همراه باشید؛ اول یه توضیح مختصر در رابطه با دین و زندگی می دهم و بعد به سراغ معرفی بهترین مدرس دین و زندگی کنکور می‌رویم؛ می‌توانید از طریق شماره تماس انتهای مطلب برای دریافت مشاوره تخصصی با ما در ارتباط باشید.

دین و زندگی کنکور

دین و زندگی سومین درس از دفترچه عمومی کنکور است که در نظام قدیم بین پنج رشته ی زبان، هنر، انسانی، ریاضی و تجربی مشترک بود و برای نظام جدید هم بین رشته های زبان، هنر، ریاضی و تجربی مشترک و در رشته ی انسانی متفاوت است. در چند سال اخیر دین و زندگی به سخت ترین درس کنکور تبدیل شده است. به طوری که سال 97 از بین داوطلبان سه گروه ریاضی و تجربی و انسانی که حدودا 1 میلیون نفر بودند فقط 3 نفر توانست دینی را 100 بزند!!! در حالی که فقط در رشته ی تجربی 34 نفر فیزیک را 100 زدند! یعنی دین و زندگی میتواند از فیزیک هم سخت تر باشد!! این آمار در سال 98 متفاوت بوده است . اگر دوست دارید به کل دیتاهای مرتبط با دینی کنکور به صورت آپدیت و رایگان دسترسی داشته باشید همین الان می‌توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

نحوه پاسخگویی داوطلبان به سوالات دینی کنکور

به یاد داشته باشید چنین وضعیتی در پاسخگویی باعث ایجاد انحراف معیار می‌شود و تاثیر و اهمیت دین و زندگی را چند برابر می‌کند.

چرا داوطلبان در دین و زندگی به نتیجه نمی‌رسند؟

چرا داوطلبان در دین و زندگی به نتیجه نمی‌رسند؟

دلایل فراوانی برای این سؤال وجود دارد که تک تک بررسی می‌کنیم و به دقت مطالعه کنید چون ممکن است شما هم با این مشکلات سر و کار داشته باشید و بعد از همه ی این ها به سراغ بهترین دبیر دین و زندگی کنکور می‌رویم.

1- حجم زیاد

قسمت سخت دین و زندگی برای داوطلبان آیه های آن است که بیش از 100 آیه در این مجموعه کتاب وجود دارد و هر آیه به طور میانگین سه پیام دارد که واقعا یادگیری چنین حجمی کار سختی است با توجه به این که دین و زندگی هم درس فراری می‌باشد.

2- سبک سؤالات دین و زندگی

تا قبل از سال 95 می‌توانستیم از تکنیک ها استفاده کنیم به صورتی که برای آیات از رمزگردانی استفاده می‌کردیم ولی سبک سؤالات کنکور به سمتی رفته است که دیگر یک آیه را کامل نمی‌دهند و فقط قسمتی از آن را در صورت سؤال می‌آورند و داوطلب باید کل آیه را حفظ باشد تا بتواند به سؤال پاسخ دهد. از طرفی توجه به آیات هم زیاد شده است و حدود 18 سؤال از بخش آیات طرح می‌شود.

3- تصور اشتباه داوطلبان کنکور

متاسفانه همگی فکر می‌کنند که دین و زندگی یک درس حفظی است و می‌توان با حفظ کردن آن به نتیجه رسید به طوری که مشاهده هم کرده ایم افرادی پیدا می‌شوند که دین و زندگی را کنار می‌گذارند و می‌خواهند بعد از عید آن را بخوانند و احساس می‌کنند این روش جواب می‌دهد! اما برادر یا خواهر من” این روش برای سال 90 به قبل بود، الان دیگر جواب نمی دهد”.

بهترین دبیر دین و زندگی کنکور

خب دوستان خوبم وارد بحث اصلی خود شدیم. رفته رفته ویژگی‌های بهترین استاد دین و زندگی در ایران رو معرفی می‌کنیم اما اول باید با ویژگی های بهترین استاد دین و زندگی کنکور و یا بهترین مدرس دین و زندگی کنکور آشنا شویم؛ اصلا ملاک شما برای انتخاب یک نفر به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی چیست؟ ادامه ی متن را بخوانید تا پاسخ خود را دریافت کنید.

اگر درباره کنکور و برنامه ریزی و بودجه بندی دچار سردرگمی شده اید و دقیقا نمی دانید هدف شما در کنکور چه رشته ای است همین حالا فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس تیم مشاورین ارشد آقای مامندی باشید. در این مشاوره رایگان نقاط قوت و ضعف شما شناسایی خواهد شد و بر اساس استعدادهایتان راهنمایی خواهید شد. به این ترتیب شما برای رسیدن به سرنوشت تحصیلی مطلوب خود یک نقشه راه خواهید داشت.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

ویژگی های بهترین استاد دین و زندگی کنکور کشور

قرار نیست اینجا سخنرانی کنیم و حرف هایی را بزنیم که همه می‌گویند؛ بلکه با منطق به معرفی بهترین استاد دین و زندگی خواهیم پرداخت.

  • اول از همه ملاک انتخاب یک شخص به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی نحوه ی تدریس او می‌باشد؛ قطعا فردی می‌تواند بهترین یا اولین یا کلا تک باشد که روشش با همه متفاوت باشد.
  • دومین ویژگی نحوه ی بیان او است؛ قطعا همه ی داوطلبان کنکور در یک سطح نیستند و متاسفانه یک سری افراد وجود دارند که خود را بهترین دبیر دین و زندگی نامیده اند اما انتظار دارند که دانش آموز خودش را با تدریس آن ها وفق بدهد در حالی که بهترین معلم دین و زندگی فردی است که خودش را با دانش آموز وفق دهد یعنی به شیوه ای تدریس کند که داوطلب کاملا متوجه او شود در هر سطحی که باشد.
  • سومین ویژگی بهترین استاد دینی کنکور رضایت داوطلبان است؛ هر کسی می‌تواند خودش را به عنوان “بهترین” معرفی کند اما مهم این است که بقیه هم او را قبول داشته باشند پس فردی می‌تواند بهترین مدرس دین و زندگی باشد که داوطلبان هم از او راضی باشند.
  • چهارمین ویژگی برترین استاد دین و زندگی ایران، بازدهی او است. شرایطی که در بالا به آن ها اشاره کردیم شرایط لازم هستند ولی کافی نیستند، بهترین مدرس دینی کنکور شخصی است که تا کنون افراد زیادی با کار او نتیجه گرفته باشند؛ اما نتیجه ی واقعی.

شما می‌توانید مقاله مربوط به بهترین مدرس شیمی را با کلیک بر روی لینک آن از همین جا مطالعه بفرمایید. دیدنش خالی از لطف نیست.

بهترین معلم دینی کنکور ایران را بشناسید

الان به اصل مطلب رسیدیم. در این قسمت می‌خواهیم برترین مدرس دین و زندگی کنکور را به شما معرفی کنیم. اما این معرفی همین گونه ساده نیست و برای انتخاب این فرد به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی دلایل قانع کننده ای خواهیم گفت.

در سال 94 برای اولین بار در شبکه های اجتماعی با شعار عجیبی مواجه شدیم؛ ” دین و زندگی در 4 روز بالای 90 درصد ” اولین بار که این جمله را دیدم خودم هم باورم نشد.

مگر امکان دارد دین و زندگی فقط 4 روز؟؟؟ گذشت و گذشت تا با یکی از مباحث تدریس این دبیر آشنا شدم؛ مبحث قضا و قدر الهی که چند صفحه از کتاب درسی را تشکیل می‌داد و واقعا هم سنگین بود؛ در این ویدیو کل این مبحث را فقط در 5 دقیقه آموزش دادند و آن جا بود که موقع تست زدن توانستم تمامی تست ها را درست بزنم بخصوص برای من که از حفظیات بیزار بودم.

ریسک کردم و تهیه کردم و در کنکور، من به عنوان شخصی که نمی‌توانستم دین و زندگی را حفظ کنم به درصد 80 رسیدم. اما این فقط سرگذشت من بود که دلیل قانع کننده ای نیست و فقط یک مقدمه بود برای معرفی بهترین مدرس دینی کشور…

نمونه تدریس دینی کنکور حرف آخر استاد یوسفیان‌پور

مبحث قضا و قدر الهی که چند صفحه از کتاب درسی را تشکیل می‌داد و واقعا هم سنگین بود؛ در این ویدیو کل این مبحث را فقط در 5 دقیقه آموزش دادند.

علیرضا یوسفیان پور بهترین مدرس دینی کنکور در ایران

استاد علیرضا یوسفیان پور استاد جوان به عنوان بهترین مدرس دینی کنکور ایران لقب گرفته است. و در سال های اخیر به عنوان محبوب ترین مدرس هم لقب گرفته است. از ویژگی هایی که باعث شد استاد یوسفیان پور را به عنوان برترین استاد دینی بشناسیم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد .

1- ارائه ی جدیدترین سبک آموزش دین و زندگی

علیرضا یوسفیان پور بهترین مدرس دینی کنکور در ایران

استاد یوسفیان پور برای نخستین بار در کشور دین و زندگی را به صورت شهودی آموزش می‌دهند یعنی تمامی مطالب به صورت تصویر سازی و انیمیشن آموزش داده می‌ شود و علاوه بر این با استفاده از آموزش استاد یوسفیان‌پور شما دیگر نیازی به حفظ کردن حتی یک کلمه ندارید. چرا که صفر تا صد مطالب کتاب درسی و تمامی آیات در نظام جدید و قدیم با استفاده از 14 الگو در دینی حرف آخر به شما آموزش داده می‌شود.

2- تدریس دین و زندگی به صورت کاملا ترکیبی، بهترین روش تدریس دین و زندگی

علیرضا یوسفیان پور بهترین مدرس دین و زندگی کنکور در ایران

شاید برای شما سؤال باشد که چگونه ممکن است دین و زندگی را قرار نیست حفظ کنیم؟ در پاسخ همان طور که در بالا هم اشاره شد کسی می‌تواند بهترین یا تک باشد که روش منحصر به فردی داشته باشد و در دین و زندگی استاد یوسفیان پور هم همینطور است. با استفاده از روش های استاد یوسفیان پور شما حتی به مطالعه ی کتاب درسی هم نیاز نخواهید داشت و فقط در حدود 60 ساعت یعنی 3 شبانه روز می‌تونید کل دینی را یاد بگیرید. دوستان شما می‌توانید مقاله مربوط به بهترین مدرس ریاضی را هم از همین جا با کلیک بر روی لینک آن مشاهده بفرمایید.

اما باز هم شاید برایتان سؤال باشد که ممکن است روش های تدریس برای هر تستی پاسخگو نباشد! در پاسخ به این سؤال باید گفت که استاد علیرضا یوسفیان پور هنگام تدریس تمامی تست های 10 سال اخیر را بدون کم و کاست و فقط با همان روش ها حل می‌کنند و وقتی بشود این حجم از تست ها را حل کرد نشان می‌دهد که روش ها جامع هستند. در فروشگاه حرف آخر می‌توانید محصولات این استاد را مشاهده کنید.

اگر شما نیز شیفته تدریس درجه یک استاد یوسفیان پور بهترین دبیر دینی کنکور شدید و می خواهید در تمام دروس خود از این نحوه تدریس که با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن است استفاده کنید، همین حالا این فرم را پر کنید و از این فرصت استثنائی بهره ببرید. چون حرف آخر 20 درصد از محتوای آموزشی هر پایه را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. برای دریافت این بسته فقط لازم است فرم زیر را پر کرده و 20 هزار تومان هزینه پست آن را بپردازید. پس همین حالا دست به کار شوید.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

3- بالاترین تطابق با سؤالات کنکور

این موضوع خود یک شاهکار محسوب می‌شود بعد از کنکور 98 حتی عده ای مشکوک شدند که استاد یوسفیان پور نه تنها بهترین مدرس دین و زندگی ایران است بلکه طراح سؤالات دین و زندگی هم است. اما خیالتان راحت استاد یوسفیان پور طراح سؤالات نیست …

می‌خواهید یک لذت واقعی را تجربه کنید؟ ویدیو زیر را ببینید تا بدانید چرا استاد یوسفیان پور به بهترین مدرس دین و زندگی در ایران تبدیل شده است! در بخش نمونه تدریس دینی حرف آخر می‌توانید بخش هایی از تدریس استاد یوسفیان پور را مشاهده کنید. در این تدریس ها تمرکز بیشتری بر روی مهمترین درس های دینی کنکور می‌شود که برای اطلاع از لیست این دروس و آشنایی با روش مطالعه آن ها بر روی آن کلیک کنید.

4- نتایج استفاده از دینی استاد یوسفیان پور

می‌توان گفت مهم ترین دلیلی که باعث ‌می‌شود استاد یوسفیان پور را به عنوان برترین مدرس دین و زندگی کنکور بشناسیم نتیجه های درخشان اوست. در سال 97 فقط 13 نفر توانستند دین و زندگی را بالای 90 درصد بزنند که حدود 8 نفر از شاگردان استاد یوسفیان پور بودند از جمله علی و نهال بابائیان ، مینا صالحی، رضا عباسی فر و…

اما در سال 98 واقعا استاد یوسفیان پور به عنوان شاهکار دین و زندگی کنکور شناخته شد به طوری که 15 نفر از شاگردان ایشان توانستند در درس دین و زندگی در کنکور 98 به 100 برسند و همچنین ده ها نفر به درصد بالای 90 رسیدند و تک تک کارنامه ها هم موجود است و برای دریافت می‌توانید از طریق شماره ی زیر با ما در ارتباط باشید.

برای پیدا کردن جواب سوال چگونه دینی را صد بزنیم حتما بر روی آن کلیک کنید و همه تکنیک های آن را یاد بگیرید چون دینی درسی است که درصد بالا در آن باعث جهش تراز کل شما می شود و بهتر است زمان و انرژی زیادی بر روی آن بگذارید. نا گفته نماند مطلع بودن دانش‌اموزان از بودجه بندی دینی کنکور کمک شایانی در کسب تراز مناسب به آن‌ها می‌کند، از همین جا می‌توانید بر روی لینک آن کلیک بفرمایید و اطلاعات خود را بالا ببرید.

تمامی این دلایل باعث شد تا علیرضا یوسفیان پور به بهترین مدرس دین و زندگی در ایران مشهور شود. برای دریافت منابع و راه های ارتباطی با استاد یوسفیان پور با شماره ی 02166576182 تماس بگیرید تا به بهترین شکل به شما کمک کنیم.

سوالات متداول

روش کار استاد یوسفیان پور چطور است که دانش آموزانش درصدهای خیلی خوبی کسب می‌کنند؟

استاد یوسفیان پور در تمام تدریس های خود از انیمیشن و تصویر سازی استفاده می کند تا کسانی که به صورت تصویری یاد می گیرند هم بتوانند استفاده کنند. علاوه بر این، وجود این تصاویر باعث می شود مبحث وارد حافظ طولانی مدت شما شود و هیچ گاه چیزی فراموش نکنید.

چرا در سال 98 همه به استاد یوسفیان پور مشکوک شدند که طراح کنکور است؟

چون بالاترین تطابق با سوالات کنکور را داشتند و همه بهشان شک کردند.

چطور می توانم در زمان کم دینی کنکور را یاد بگیرم و درصد خوبی بزنم؟

شما با آموزش های استاد یوسفیان پور می توانید کل دینی کنکور را در 60 ساعت یاد بگیرید. پس همین حالا بسته ایشان را بخرید.

چرا هرچه می خوانم نمی‌توانم درصد خوبی بزنم؟

دینی درس حجیمی است و سبک سوالاتش گول زننده هستند و اکثر دانش آموزان فکر می کنند با خواندن و حفظ کردن می توانند آن را یاد بگیرند.

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/5Oziqm

https://b2n.ir/726323

https://tinyurl.com/yym82wsr
https://bit.ly/3667eKU
امتیاز بدهید.
guest
9 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!