بهترین مدرس دین و زندگی کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین

در این مقاله می‌خوانید:

سلام دوستان خوبم وقتتون بخیر امیدوارم که بهترین شرایط رو داشته باشید و به دنبال کسب بهترین ها باشید. شایان مامندی هستم مشاور و برنامه ریز تحصیلی در سایت مرکزی حرف آخر در خدمت شما عزیزان هستم با معرفی بهترین مدرس دین و زندگی کنکور از نگاه رتبه های برتر و مشاورین که سال های قبل بهترین نتیجه و بالاترین بازدهی رو داشتن و در میان سایر مدرسین بهترین نتیجه رو گرفتند. با من همراه باشید؛ اولا یه توضیح مختصر در رابطه با دین و زندگی میدیم و بعد به سراغ معرفی بهترین مدرس دین و زندگی کنکور میرویم ؛ میتونید از طریق شماره تماس انتهای مطلب برای دریافت مشاوره تخصصی  با ما در ارتباط باشید

 

دین و زندگی کنکور:

دین و زندگی کنکور

دین و زندگی سومین درس از دفترچه عمومی کنکوره که در نظام قدیم بین پنج رشته ی زبان ، هنر ، انسانی ، ریاضی و تجربی مشترک بود و برای نظام جدید هم بین رشته های زبان ، هنر ، ریاضی و تجربی مشترک و در رشته ی انسانی متفاوته. تو چند سال اخیر دین و زندگی به سخت ترین درس کنکور تبدیل شده به طوری که سال 97 از بین داوطلبان سه گروه ریاضی و تجربی و انسانی که حدودا 1 میلیون نفر بودند فقط 3 نفر تونست دینی رو 100 بزنه!!!  در حالی که تو فقط توی رشته ی تجربی 34 نفر فیزیک رو 100 زدن! یعنی دین و زندگی میتونه از فیزیک هم سخت تر باشه!!

به یاد داشته باشید چنین وضعیتی در پاسخگویی باعث ایجاد انحراف معیار میشه و تاثیر و اهمیت دین و زندگی رو چند برابر می‌کنه.

هدیه ویژه ما را از دست ندهید! اگر به دنبال بهترین منابع کنکور هستید ولی از هزینه های سنگین هراسان شده اید دیگر نیازی به نگرانی نیست. موسسه حرف آخر یک هدیه ویژه و رایگان برای شما دارد با نام پکیج 5 روز با حرف آخر که شامل 20 درصد از کل محتوای آموزشی این مجموعه می باشد. در طی 5 روز با برنامه ریزی دقیق به یادگیری مطالب خواهید پرداخت و در پایان روز پنجم توانایی پاسخگویی به 40 تست قطعی کنکور را خواهید داشت. برای دریافت این بسته کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

چرا داوطلبان در دین و زندگی به نتیجه نمی‌رسند؟

start with why

دلایل فراوانی برای این سؤال وجود دارد که تک تک بررسی می‌کنیم و به دقت مطالعه کنید چون ممکنه شما هم با این مشکلات سر و کار داشته باشید و بعد از همه ی این ها به سراغ بهترین مدرس دین و زندگی کنکور می‌رویم.

1- حجم زیاد :

دین و زندگی برای داوطلبان نظام قدیم از 500 صفحه کتاب درسی ؛ 42 درس ، حدودا 320 آیه تشکیل شده است و هر آیه به طور میانگین سه پیام دارد که واقعا یادگیری چنین حجمی کار سختی است با توجه به این که دین و زندگی هم درس فراری می‌باشد.

2- سبک سؤالات دین و زندگی :

تا قبل از سال 95 می‌توانستیم از تکنیک ها استفاده کنیم به صورتی که برای آیات از رمزگردانی استفاده کنیم ولی سبک سؤالات کنکور به سمتی رفته است که دیگر یک آیه را کامل نمی‌دهند و فقط قسمتی از آن را در صورت سؤال می‌آورند و داوطلب باید کل آیه را حفظ باشد تا بتواند به سؤال پاسخ دهد.

از طرفی توجه به آیات هم زیاد شده است و حدود 18 سؤال از بخش آیات طرح می‌شود.

3- تصور اشتباه داوطلبان کنکور :

متاسفانه همگی فکر می‌کنند که دین و زندگی یک درس حفظی است و می‌توان با حفظ کردن آن به نتیجه رسید به طوری که مشاهده هم کرده ایم افرادی پیدا می‌شوند که دین و زندگی را کنار می‌گذارند و می‌خواهند بعد از عید آن را بخوانند و احساس می‌کنند این روش جواب می‌دهد! اما برادر یا خواهر من” این روش برای سال 90 به قبل بود ، الان دیگر جواب نمی‍دهد”.

بهترین مدرس دین و زندگی کنکور ایران چه کسی است ؟

بهترین مدرس دین و زندگی کنکور

خب دوستان خوبم وارد بحث اصلی خودمون شدیم رفته رفته ویژگی های بهترین استاد دین و زندگی در ایران رو معرفی می‌کنیم اما اول باید با ویژگی های بهترین استاد و یا بهترین مدرس دین و زندگی کنکور آشنا شویم؛ اصلا ملاک شما برای انتخاب یک نفر به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی چیست؟ ادامه ی متن را بخوانید تا پاسخ خود را دریافت کنید.

ویژگی های بهترین مدرس دین و زندگی در کشور :

 

قرار نیست اینجا سخنرانی کنیم و حرف هایی را بزنیم که همه می‌گویند؛ بلکه با منطق به معرفی بهترین استاد دین و زندگی خواهیم پرداخت؛

اول از همه ملاک انتخاب یک شخص به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی نحوه ی تدریس او می‌باشد ؛ قطعا فردی می‌تواند بهترین یا اولین  یا کلا تک باشد که روشش با همه متفاوت باشد ؛

دومین ویژگی نحوه ی بیان او است ؛ قطعا همه ی داوطلبان کنکور در یک سطح نیستند و متاسفانه یک سری افراد وجود دارند در که خود را بهترین دبیر دین و زندگی نامیده اند اما انتظار دارند که دانش آموز خودش را با تدریس آن ها وفق بدهد در حالی که بهترین معلم دین و زندگی فردی است که خودش را با دانش آموز وفق دهد یعنی به شیوه ای تدریس کند که داوطلب کاملا متوجه او شود در هر سطحی که باشد.

سومین ویژگی بهترین استاد دینی کنکور رضایت داوطلبان است؛ هر کسی می‌تواند خودش را به عنوان ” بهترین ” معرفی کند اما مهم این است که که بقیه هم او را قبول داشته باشند پس فردی می‌تواند بهترین مدرس دین و زندگی باشد که داوطلبان هم از او راضی باشند.

چهارمین ویژگی برترین استاد دین و زندگی ایران ، بازدهی او است، شرایطی که در بالا به آن ها اشاره کردیم شرایط لازم هستند ولی کافی نیستند، بهترین مدرس دینی کنکور شخصی است که تا کنون افراد زیادی با کار او نتیجه گرفته باشند ؛ اما نتیجه ی واقعی.

برترین استاد دین و زندگی کنکور در ایران را بشناسید :

الان به اصل مطلب رسیدیم. در این قسمت می‌خواهیم برترین مدرس دین و زندگی کنکور را به شما معرفی کنیم. اما این معرفی همین گونه ساده نیست و برای انتخاب این فرد به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی دلایل قانع کننده ای خواهیم گفت .

در سال 94 برای اولین بار در شبکه های اجتماعی با شعار عجیبی مواجه شدیم ؛ ” دین و زندگی در 4 روز بالای 90 درصد ” اولین بار که این جمله را دیدم خودم هم باورم نشد.

مگر امکان دارد دین و زندگی فقط 4 روز؟؟؟ گذشت و گذشت تا با یکی از مباحث تدریس این دبیر آشنا شدم ؛ مبحث قضا و قدر الهی که حدود 15 صفحه از کتاب درسی را تشکیل می‌داد و واقعا هم سنگین بود ؛ در این ویدیو کل این مبحث را فقط در 5 دقیقه آموزش دادند و آن جا بود که موقع تست زدن توانستم تمامی تست ها را درست بزنم بخصوص برای من که از حفظیات بیزار بودم.

ریسک کردم و تهیه کردم و در کنکور من به عنوان شخصی که نمی‌توانستم دین و زندگی را حفظ کنم به درصد 80 رسیدم.

اما این فقط سرگذشت من بود که دلیل قانع کننده ای نیست و فقط یک مقدمه بود برای معرفی بهترین مدرس دینی کشور…

علیرضا یوسفیان پور بهترین مدرس دین و زندگی کنکور در ایران :

بهترین مدرس دین و زندگی کنکور

استاد علیرضا یوسفیان پور استاد جوان به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی کنکور ایران لقب گرفته است . و در سال های اخیر به محبوب ترین مدرس هم لقب گرفته است. از ویژگی هایی که باعث شد استاد یوسفیان پور را به عنوان برترین استاد دینی بشناسیم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد .

1- ارائه ی جدیدترین سبک آموزش دین و زندگی :

بهترین مدرس دینی کنکور

استاد یوسفیانپور برای نخستین بار در کشور دین و زندگی را به صورت شهودی آموزش می‌دهند یعنی تمامی مطالب به صورت تصویر سازی و انیمیشن آموزش داده می‌َشود و علاوه بر این با استفاده از آموزش استاد یوسفیانپور شما دیگر نیازی به حفظ کردن حتی یک کلمه ندارید.چرا که صفر تا صد مطالب یعنی 42 درس و 500 صفحه کتاب درسی و تمامی آیات در نظام جدید و قدیم با استفاده از 14 الگو در دینی حرف آخر به شما آموزش داده می‌شود.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

2- جامع بودن تدریس و تنها مدرس دین و زندگی به صورت کاملا ترکیبی :

بهترین مدرس دینی ایران

شاید برای شما سؤال باشد که چگونه ممکن است دین و زندگی با آن همه کتاب درسی را قرار نیست حفظ کنیم ؟ در پاسخ همانطور که در بالا هم اشاره شد کسی میتواند بهترین یا تک باشد که روش منحصر به فردی داشته باشد و در دین و زندگی استاد یوسفیان پور هم همینطور است. با استفاده از روش های استاد یوسفیان پور شما حتی به مطالعه ی کتاب درسی هم نیاز نخواهید داشت و فقط در حدود 60 ساعت یعنی 3 شبانه روز می‌تونید کل دینی را یاد بگیرید.

اما باز هم شاید برایتان سؤال باشد که ممکن است روش های تدریس برای هر تستی پاسخگو نباشد ! در پاسخ به این سؤال باید گفت که استاد علیرضا یوسفیان پور هنگام تدریس تمامی تست های 10 سال اخیر را بدون کم و کاست و فقط با همان روش ها حل می‌کنند و وقتی بشود این حجم از تست ها را حل کرد نشان می‌دهد که روش ها جامع هستند. در فروشگاه حرف آخر می‌توانید محصولات این استاد را مشاهده کنید.

3- بالاترین تطابق با سؤالات کنکور :

این موضوع خود یک شاهکار محسوب می‌شود بعد از کنکور 98 حتی عده ای مشکوک شدند که استاد یوسفیان پور نه تنها بهترین مدرس دین و زندگی ایران است بلکه طراح سؤالات دین و زندگی هم است اما خیالتان راحت استاد یوسفیان پور طراح سؤالات نیست …

می‌خواهید یک لذت را تجربه کنید؟ ویدیو زیر را ببینید تا بدانید چرا استاد یوسفیان پور به بهترین مدرس دین و زندگی در ایران تبدیل شده است! در بخش نمونه تدریس دینی حرف آخر می‌توانید بخش هایی از تدریس استاد یوسفیان پور را مشاهده کنید.

4- نتیجه هایی که با استفاده از دینی استاد یوسفیان پور به دست آمده است !

علیرضا یوسفیان پور

می‌توان گفت مهم ترین دلیلی که باعث ‌می‌شود استاد یوسفیان پور را به عنوان برترین مدرس دین و زندگی کنکور بشناسیم نتیجه های درخشان اوست.

در سال 97 فقط 13 نفر توانستند دین و زندگی را بالای 90 درصد بزنند که حدود 8 نفر از شاگردان استاد یوسفیان پور بودند از جمله علی و نهال بابائیان ، مینا صالحی ، رضا عباسی فر  و … اما در سال 98 واقعا استاد یوسفیان پور به عنوان شاهکار دین و زندگی کنکور شناخته شد به وطری که 15 نفر از شاگردان ایشان توانستند در درس دین و زندگی در کنکور 98 به 100 برسند و همچنین ده ها نفر به درصد بالای 90 رسیدند و تک تک کارنامه ها هم موجود است و برای دریافت می‌توانید از طریق شماره ی زیر با ما در ارتباط باشید :

تمامی این دلایل باعث شد تا علیرضا یوسفیان پور به بهترین مدرس دین و زندگی در ایران مشهور شود. برای دریافت منابع و راه های ارتباطی با استاد یوسفیان پور با شماره ی 02166576182 تماس بگیرید تا به بهترین شکل به شما کمک کنیم.

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/5Oziqm

https://b2n.ir/726323

https://tinyurl.com/yym82wsr
https://bit.ly/3667eKU
4.5 2 رای
امتیاز این نوشته
guest
9 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات

این مقاله ها را هم بخوانید:

به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!