بهترین مدرس ریاضی کنکور لو رفت!! اگر به دنبال ۱۰۰ ریاضی هستید کلیک کنید

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بهترین مدرس ریاضی کنکور

بهترین مدرس ریاضی کنکور لو رفت!! اگر به دنبال ۱۰۰ ریاضی هستید کلیک کنید

 

امروز قصد داریم بهترین دبیر آموزش ریاضی کنکور رو خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. مدرسی که در این چند سال سر و صدای فراوانی ایجاد کرده و افراد زیادی رو با روش های بینظیر خودشون تو ریاضی به درصد بالا رسوندن و باعث شدن که آموزش ریاضی بسیار بسیار راحت بشه و خلاصه آموزشی رو ایجاد کردند که هر داوطلبی آرزوی استفاده از این سبک را دارد.

اما اول یک سؤال بپرسم! دیدگاه شما در مورد بهترین مدرس ریاضی چیست؟ یک فرد چگونه از نظر شما می‌تواند بهترین مدرس ریاضی باشد ؟ شاید اولین چیزی که به آن فکر می‌کنید این است که آموزش عالی داشته باشد یا نه دانش آموزان او به درصد های بالا رسیده باشند و …

اما بهترین مدرس اینگونه مشخص نمی‌شود و دارای یک سری معیار هاست که اول آن ها را در سایت حرف اخر معرفی می‌کنیم. مطمئن باشید با خواندن این مقاله نکات خوبی یاد خواهید گرفت و در آخر هم یک خبر خوب برای شما داریم…

بهترین مدرس ریاضی کنکور باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

الان وارد بحث ملاک های بهترین استاد ریاضی کنکور خواهیم شد و وِزگی های آن را تک به تک بررسی می‌کنیم با این توضیحات شما دید بهتری نسبت به بهترین مدرس ریاضی خواهید داشت.

۱- تدریس جامع و متفاوت :

خدا رحمت کند تدریس با استفاده از ماژیک و وایت برد را. الان وارد عصر جدیدی از آموزش شده ایم و هر مدرس باید جزوه ی تایپ شده ی خود را داشته باشد و اما دارای روش های منحصر به فرد برای تدریس باشد ، روش هایی که با استفاده از آن ها بتوان کل تست ها را جواب داد نه فقط یک تست خاص.

از طرفی باید تدریس او کامل باشد یعنی فقط درسنامه نداشته باشد و شامل تست هم باشد و به عبارت دیگر داوطلب را از بابت آموزش و تست ساپورت کند و لازم نباشد که کنار جزوه ی مدرس ، سراغ منابع دیگر هم برود تا آن را کامل کند. اگر اینگونه نباشد که نمی‌توان وی را بهترین مدرس نامید…

۲- فن بیان قوی و هماهنگ شدن مدرس با دانش آموز نه دانش آموز با مدرس :

عده ی فراوانی انتظار دارند که دانش آموز باید با معلم سازگار شود ولی این یک اشتباه است چرا که مدرس یا استاد ریاضی باید به نحوی تدریس کند که داوطلب بتواند در هر سطحی که باشد پیشرفت کند.

یکی از عوامل ناکامی داوطلبان در کنکور ۹۷ همین موضوع بود. در کنکور ۹۷ از تعداد ۵۶۹۹۸۴ نفر داوطلب رشته ی تجربی ۲۱۹ هزار نفر یعنی حدود ۴۰ درصد داوطلبان ریاضی را منفی زدند.

۳- قدرت طرح سؤالات احتمالی و متشابه با کنکور و همچنین تطابق با سؤالات کنکور :

بی شک فردی که چنین ویژگی داشته باشد چشم بسته می‌توان او را به عنوان بهترین مدرس معرفی کرد و استادی که قرار است در ادامه به عنوان بهترین مدرس ریاضی معرفی شود شاهکاری در زمینه پیش بینی سؤالات و تطابق ۱۰۰ درصد با سؤالات کنکور است.

۴- فقط ادعا کافی نیست باید در سال های قبل اقرادی باشند که به کمک بهترین استاد ریاضی به درصد بالای ۹۰ رسیده باشند!

برای ما نتیجه هم مهم است و لازم است فردی که به عنوان بهترین معلم ریاضی معرفی شود سال های قبل نتایجی داشته باشد که ادعا کند بهترین استاد ریاضی است. پس نتیجه هم یکی از ملاک های ما می‌باشد.

خب دوستان ملاک های خودمون و انتظاراتی که از یک فرد به عنوان بهترین مدرس باید داشته باشیم را خواندیم الان وارد اصل موضوع می‌شویم و بهترین مدرس ریاضی کنکور را معرفی می‌کنیم.

معرفی بهترین مدرس ریاضی کنکور :

بهترین استاد آموزش ریاضی در کنکور ایران کسی نیست جز استاد عبدالرضا منتظری که در دو سال اخیر واقعا به بالاترین درصد رضایت داوطلبان دست پیدا کرده است. این استاد بی‌نظیر سبک آموزش جدیدی را برای ریاضی کنکور ارائه داده است و بخاطر ویژگی هایی که داشته است به عنوان برترین مدرس ریاضی در کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین شناخته می‌شود. استاد منتظری دبیر ریاضی حرف آخر می باشند.

چرا استاد عبدالرضا منتظری بهترین مدرس ریاضی کنکور است ؟

بهترین مدرس ریاضی کنکور

ملاک هایی که در قسمت قبلی برای بهترین مدرس ریاضی کنکور دادیم را خواندید و عبدالرضا منتظری فردی است که تمام این ویژگی ها را دارد.

اولین بحث در مورد روش تدریس عبدالرضا منتظری است که برای اولین بار در ایران ریاضی را به سبک شهودی و با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن تدریس می‌کند چنین روشی باعث می‌شود تا درک مفاهیم ریاضی آسان تر شود و بتوانید سنگین ترین مطالب را هم بدون حفظ کردن یاد بگیرید.

شاید شما هم از دست افرادی که برای هر سؤال یک فرمول طرح می‌کنند خسته شده باشید اما یکی از ویژگی های استاد منتظری دوری از فرمول و تکنیک است. استاد منتظری در تدریس خود از الگوسازی استفاده می‌کنند و منظور از الگو همان شاه کلید است که با استفاده از الگو می‌توان تمامی سؤالات یک مبحث را به سرعت حل کرد و استفاده از یک روش جامع و سریع بهتر از استفاده از صدها فرمول است.

حتی در بعضی مطالب استاد منتظری فرمول های کتاب را هم حذف کرده اند. مثلا در بخش معادلات مثلثاتی هیچ فرمولی وجود ندارد و فقط با الگوی دایره ی مثلثاتی می‌توانید کل سؤالات را حل کنید یا در الگوی “کاربرد مشتق بدون مشتق” شما حتی دیگر برای سؤالات کاربرد مشتق لازم نیست که از مشتق گیری استفاده کنید.

یک سورپرایز ویژه هم برای شما داریم. اگر در انجام محاسبات به خصوص در مسائل شیمی مشکل دارید و بدون استفاده از ماشین حساب نمی‌توانید محاسبات را انجام دهید استاد منتظری یک پکیج فوق العاده برای محاسبات اختراع کرده اند که هر تیپ تست از محاسبات را بدون ماشین حساب در کمتر از ۱۰ ثانیه حل خواهید کرد. ارزش این محصول ۱۰۰/۰۰۰ تومان است اما در حال حاضر فقط هزینه پست و تولید از داوطلب گرفته می‌شود و شما می‌توانید با مبلغ ۲۰/۰۰۰ تومان این پکیج بی نظیر را دریافت کنیدو. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید.

اما از کجا بدانیم این روش ها برای کل سؤالات ریاضی کنکور پاسخگو می‌باشد؟

بهترین مدرس ریاضی کنکور

از روی تست ها ! استاد منتظری در منبع خود تمامی تست های ده سال اخیر کنکور و همچنین تست های تالیفی را فقط و فقط با استفاده از همان الگو ها حل می‌کنند و وقتی که بشود تامیم این تست ها را حل کرد می‌توان نتیجه گرفت که پاسخگو هستند.

اما خبر خوبی که مسیر کنکور شما را تغیر می‌دهد پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر است.

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر:

اگر از آن دسته افرادی هستید که تاکنون نتوانسته اید آنگونه که باید برای کنکور خود را آماده کنید پیشنهاد ما به شماپروژه ۶۰۴۰ حرف آخر است که در کمتر از ۲ ماه پرونده صفر تا صد کنکور را با استفاده از آن خواهید بست. برای آشنایی با این پروژه ویدیو بالا را نگاه کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید تا کاملا رایگان مشاوره دریافت کنید.

تطابق ریاضی حرف آخر با سؤالات کنکور و نتایجی که داوطلبان دریافت کردند؟

در مورد تطابق که سال ۹۶ و ۹۷ و ۹۸ سؤالات کنکور در درس ریاضی با سؤالاتی که استاد منتظری حل کرده بودند تطابق ۹۷ درصدی داشت و در مورد نتایج هم افراد زیادی حدود ۱۵ نفر از شاگردان استاد منتظری توانستند به درصد بالای ۹۰ در ریاضی دست پیدا کنند.

رتبه های برتر کنکور در مورد استاد منتظری چه می گویند؟


در این ویدیو شما می بینید که رتبه های برتر حرف آخر در مورد استاد منتظری چه نظری دارند. حتما ویدیو را تا انتها ببینید. از جمله داوطلبانی که با استفاده از منبع ریاضی حرف آخر استاد منتظری به نتیجه رسیدند می‌توان به مهراد زارع رتبه ۳۱ کنکور سال ۹۷ اشاره کرد که می‌گوید :

رتبه های برتر حرف آخر

مهرداد زارع: سر جلسه ی کنکور وقتی به سؤالات ریاضی رسیدم هر سؤالی را که می‌دیدم استاد منتظری و آزمون ها را به یاد می‌آوردم که مشابه سؤالات در آن جا حل شده بود و توانستم به جای ۴۷ دقیقه فقط در ۳۰ دقیقه کل سؤالات را جواب دهم و به درصد ۹۲/۷ در ریاضی برسم. فقط دو سؤال را اشتباه جواب دادم که مربوط به هندسه بود در یکی از سؤال ها قطر را خواسته بود و لی من شعاع را قرار دادم و سؤال دیگر هم به همین شکل.

تدریس استاد عبدالرضا منتظری چگونه است ؟

در قسمت زیر شما بخشی از تدریس استاد عبدالرضا منتظری را خواهید دید که و در حدود ۷دقیقه به یکی از وقت گیر ترین مباحث ریاضی به نحوی مسلط خواهید شد که می‌توانید در کمتر از ۱ دقیقه تمامی تست های آن را حل کنید.این الگو را ببینید و با روش های کتاب درسی و سایر منابع حتما مقایسه کنید.

چگونه از منابع استاد عبدالرضا منتظری استفاده کنیم ؟

برای دریافت منابع استاد منتظری می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با سایت مرکزی استاد منتظری در ارتباط باشید تا نحوه ی تهیه محصولات را در اختیارتان قرار دهیم. همچنین شما می توانید به فروشگاه حرف آخر مراجعه کرده و تمام محصولات را به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک خریداری نمایید.

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (14)

 • فرانک مدنی پاسخ

  فقط یه چیز میتونم بگم واقعا یدونه هستن مگه میشه ریاضی رو اینقدر راحت یاد گرفت😍

  15 آوریل 2020 در 04:56
  • Fati.mbr پاسخ

   آره واقعا راست میگید من که از ریاضی هیچی نمیفهمیدم و از دوستام اشکالامو میپرسیدم الان برعکس شده اونا میان از من میپرسن😎😊

   27 آوریل 2020 در 02:59
 • هدیه قربانی پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  دنبال نمونه تدریس های استاد بودم چون تدریسشون رو شنیده بودم که خیلی خوبه الان خودم دیدم باور کردم معرکس😊
  از چه طریقی میتونیم پکیج های استاد رو تهیه کنیم؟

  15 آوریل 2020 در 04:58
  • هادی پاسخ

   سلام بی زحمت اون نمونه ویدیو هارو به منم بفرستید چون دیگه هیچی از ریاضی تجربی نمیدونم😑😑اصلا نمیتونم تست اینا بزنم اگه بشه راهنماییم کنید ممنون

   27 آوریل 2020 در 03:02
 • نازیلا پاسخ

  از استاد منتظری واقعا ممنونم که یه کاری کردن کارستون
  با تشکیل موسسه عالی و همچنین خودشون بهترین مدرس ریاضی هستند خدا حفظتون بکنه❤

  15 آوریل 2020 در 05:00
  • شایان مامندی پاسخ

   ممنونم عزیز لطف شماست. قبل از استفاده حتما با مشاورین ارشد حرف آخر مشورت کنید در مورد نحوه استفاده.

   20 آوریل 2020 در 17:10
   • فرید پاسخ

    برای ارتباط با مشاورین از چه طریقی باید اقدام بکنیم؟؟

    27 آوریل 2020 در 03:04
    • شایان مامندی پاسخ

     برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف اخر از لینکی که گذاشتم می‌تونید اقدام کنید یا با ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید

     27 آوریل 2020 در 20:07
 • یلدا نجاری پاسخ

  استاد منتظریییی😍😍😍
  استادی که باعث شدن عاشق ریاضی بشم خیلی ممنون استاد🙏🌹❤

  15 آوریل 2020 در 05:02
  • شایان مامندی پاسخ

   لطف شماست دوست عزیز. انشالله امسال به عنوان رتبه برتر حرف آخر دعوتتون کنیم

   20 آوریل 2020 در 17:09
 • مهشید پاسخ

  سلام خسته نباشید
  تو این مدت کم باقی مونده به نظرتون کدوم پکیج ریاضی رو تهیه کنم؟
  جامع یا ۶۰۴۰ میشه راهنماییم بکنید ممنون

  15 آوریل 2020 در 05:05
 • سهیل پاسخ

  سلام
  من چند مدت بود از کپی پکیج ها استفاده میکردم ولی دیدم نمیتونم جواب بگیرم
  الان میخوام اصل پکیج هارو تهیه بکنم از چه راهی میتونم؟؟؟؟

  27 آوریل 2020 در 03:07
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و درود. حتما مقاله دانلود رایگان دی وی دی کنکور و توضیحات اساتید رو بخونید. برای تهیه دی وی دی های ارجینال هم از طریق مشاوران حرف اخر یا شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ می‎‌تونید اقدام کنید.

   27 آوریل 2020 در 20:01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!