بهترین مدرس ریاضی کنکور لو رفت!! اگر به دنبال 100 ریاضی هستید کلیک کنید

امروز قصد داریم بهترین دبیر ریاضی کنکور رو خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. مدرسی که در این چند سال سر و صدای فراوانی ایجاد کرده و افراد زیادی را با روش‌های بی‌نظیر خودشان در ریاضی به درصد بالا رساندن و باعث شدن که آموزش ریاضی بسیار بسیار راحت بشه و خلاصه آموزشی را ایجاد کردند که هر داوطلبی آرزوی استفاده از این سبک را دارد.

اما قبل از هر چیز یک سؤال بپرسم! دیدگاه شما در مورد بهترین مدرس ریاضی چیست؟ یک فرد چگونه از نظر شما می‌تواند بهترین مدرس ریاضی باشد ؟ شاید اولین چیزی که به آن فکر می‌کنید این است که آموزش عالی داشته باشد یا نه دانش آموزان او به درصد های بالا رسیده باشند و …

اما بهترین مدرس اینگونه مشخص نمی‌شود و دارای یک سری معیار هاست که اول آن ها را در سایت حرف اخر معرفی می‌کنیم. مطمئن باشید با خواندن این مقاله نکات خوبی یاد خواهید گرفت و در آخر هم یک خبر خوب برای شما داریم…

بهترین مدرس ریاضی کنکور باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

وارد بحث ملاک‌های بهترین استاد ریاضی کنکور خواهیم شد و ویژگی‌های آن را تک به تک بررسی می‌کنیم با این توضیحات شما دید بهتری نسبت به بهترین مدرس ریاضی خواهید داشت.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می‌شود و برای بهره‌مند شدن از آن کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

1- تدریس جامع و متفاوت :

خدا رحمت کند تدریس با استفاده از ماژیک و وایت برد را. الان وارد عصر جدیدی از آموزش شده ایم و هر مدرس باید جزوه تایپ شده خود را داشته باشد و دارای روش‌های منحصر به فرد برای تدریس باشد، روش‌هایی که با استفاده از آن ها بتوان کل تست ها را جواب داد نه فقط یک تست خاص.

از طرفی باید تدریس او کامل باشد یعنی فقط درسنامه نداشته باشد و شامل تست هم باشد و به عبارت دیگر داوطلب را از بابت آموزش و تست ساپورت کند و لازم نباشد که کنار جزوه مدرس، سراغ منابع دیگر هم برود تا آن را کامل کند. اگر اینگونه نباشد که نمی‌توان وی را بهترین مدرس نامید.

2- فن بیان قوی و هماهنگ شدن مدرس با دانش آموز نه دانش آموز با مدرس :

عده ی فراوانی انتظار دارند که دانش آموز باید با معلم سازگار شود ولی این یک اشتباه است چرا که مدرس یا استاد ریاضی باید به نحوی تدریس کند که داوطلب بتواند در هر سطحی که باشد پیشرفت کند.

یکی از عوامل ناکامی داوطلبان در کنکور 97 همین موضوع بود. در کنکور 97 از تعداد 569984 نفر داوطلب رشته ی تجربی 219 هزار نفر یعنی حدود 40 درصد داوطلبان ریاضی را منفی زدند. و اما نتیجه در کنکور 98

نحوه پاسخگویی به سوالات ریاضی کنکور

3- قدرت طرح سؤالات احتمالی و متشابه با کنکور و همچنین تطابق با سؤالات کنکور :

بی شک فردی که چنین ویژگی داشته باشد چشم بسته می‌توان او را به عنوان بهترین مدرس معرفی کرد و استادی که قرار است در ادامه به عنوان بهترین مدرس ریاضی معرفی شود شاهکاری در زمینه پیش بینی سؤالات و تطابق 100 درصد با سؤالات کنکور است.

4- فقط ادعا کافی نیست باید در سال های قبل افرادی باشند که به کمک بهترین استاد ریاضی به درصد بالای 90 رسیده باشند!

برای ما نتیجه هم مهم است و لازم است فردی که به عنوان بهترین معلم ریاضی معرفی شود سال های قبل نتایجی داشته باشد که ادعا کند بهترین استاد ریاضی است. پس نتیجه هم یکی از ملاک های ما می‌باشد.

خب دوستان ملاک های خودمون و انتظاراتی که از یک فرد به عنوان بهترین مدرس باید داشته باشیم را خواندیم الان وارد اصل موضوع می‌شویم و بهترین مدرس ریاضی کنکور را معرفی می‌کنیم.

معرفی بهترین مدرس ریاضی کنکور :

بهترین استاد آموزش ریاضی در کنکور ایران کسی نیست جز استاد عبدالرضا منتظری که در دو سال اخیر واقعا به بالاترین درصد رضایت داوطلبان دست پیدا کرده است. این استاد بی‌نظیر سبک آموزش جدیدی را برای ریاضی کنکور ارائه داده است و بخاطر ویژگی هایی که داشته است به عنوان بهترین مدرس ریاضی در کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین شناخته می‌شود. استاد منتظری دبیر ریاضی حرف آخر می‌باشند.

چرا استاد عبدالرضا منتظری بهترین مدرس ریاضی کنکور است ؟

ملاک هایی که در قسمت قبلی برای بهترین مدرس ریاضی کنکور دادیم را خواندید و عبدالرضا منتظری فردی است که تمام این ویژگی ها را دارد.

اولین بحث در مورد روش تدریس عبدالرضا منتظری است که برای اولین بار در ایران ریاضی را به سبک شهودی و با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن تدریس می‌کند چنین روشی باعث می‌شود تا درک مفاهیم ریاضی آسان تر شود و بتوانید سنگین ترین مطالب را هم بدون حفظ کردن یاد بگیرید.

شاید شما هم از دست افرادی که برای هر سؤال یک فرمول طرح می‌کنند خسته شده باشید اما یکی از ویژگی های استاد منتظری دوری از فرمول و تکنیک است. استاد منتظری در تدریس خود از الگوسازی استفاده می‌کنند و منظور از الگو همان شاه کلید است که با استفاده از الگو می‌توان تمامی سؤالات یک مبحث را به سرعت حل کرد و استفاده از یک روش جامع و سریع بهتر از استفاده از صدها فرمول است. با استفاده از ریاضی حرف اخر، روش مطالعه ریاضی خود را تغییر دهید.

حتی در بعضی مطالب استاد منتظری  که به عنوان بهترین دبیر ریاضی کنکور شناخته شده اند فرمول های کتاب را هم حذف کرده اند. مثلا در بخش معادلات مثلثاتی هیچ فرمولی وجود ندارد و فقط با الگوی دایره ی مثلثاتی می‌توانید کل سؤالات را حل کنید یا در الگوی “کاربرد مشتق بدون مشتق” شما حتی دیگر برای سؤالات کاربرد مشتق لازم نیست که از مشتق گیری استفاده کنید. انجام این کارها فقط از عهده بهترین معلم ریاضی کنکور ساخته است.

نا گفته نماند هر دانش‌آموزی برای کسب تراز مناسب در کنکور اگر اطلاعات دقیقی از بودجه بندی ریاضی داشته باشد، از تسلط بیشتری بر حل سوالات برخوردار است، ما این امکان رابرای شما فراهم کرده‌ایم کافیست بر روی بودجه بندی ریاضی کنکور کلیک کنید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

یک خبر ویژه؛ در هر سطحی که هستید و هر پایه علمی که دارید دیگر نگران نباشید. به شما برنامه 4 ماهه حرف آخر را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن تنها در 4 ماه پرونده آموزش و حل تست صفر تا صد کنکور را به اتمام برسانید و فرصت بسیار زیادی برای مرور و تمرین و تکرار داشته باشید. برای دانلود این برنامه کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید

مامندی-4-ماهه-2

4 ماه بخون، 7000 تا تست بزن، 7 بار دوره کن!

 از کجا بدانیم این روش بهترین دبیر ریاضی کنکور برای کل سؤالات ریاضی کنکور پاسخگو می‌باشد؟

از روی تست ها ! استاد منتظری در منبع خود تمامی تست های ده سال اخیر کنکور و همچنین تست های تالیفی را فقط و فقط با استفاده از همان الگو ها حل می‌کنند و وقتی که بتوان تمام این تست‌ها را حل کرد می‌توان نتیجه گرفت که پاسخگو هستند. آشنایی بیشتر شما با مهم‌ترین مباحث ریاضی برای حل تست‌های مربوط به آن مباحث، کمک شایانی برای رسیدن به تراز مناسب شما برای دستیابی به رشته دلخواه‌تان ذ دارد. بر روی لینک کلیک بفرمایید.

اما خبر خوبی که مسیر کنکور شما را تغیر می‌دهد پروژه 6040 حرف آخر است.

پروژه 6040 حرف آخر:

اگر از آن دسته افرادی هستید که تاکنون نتوانسته اید آنگونه که باید برای کنکور خود را آماده کنید پیشنهاد ما به شما پروژه 6040 حرف آخر است که در کمتر از 2 ماه پرونده صفر تا صد کنکور را با استفاده از آن خواهید بست. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پروژه 6040 حرف آخر از طریق شماره تماس 02166576182 اقدام کنید تا کاملا رایگان مشاوره دریافت کنید. در این پکیج با بهره گیری از تدریس بهترین مدرس دینی شما می‌توانید در مدت زمان کوتاه درصد دینی خود را به 100 برسانید.

پیشنهادی فوق‌العاده، دوستانی که در مورد پکیج‌های حرف آخر هیچ گونه اطلاعاتی ندارند، توصیه من به شما تهیه و استفاده از پکیج رایگان حرف اخر است،کافیست فرم زیر را پر کنید تا مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند و هر آنچه لازم است را در اختیارتان قرار دهند.

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

رتبه های برتر کنکور در مورد استاد منتظری چه می گویند؟

از جمله داوطلبانی که با استفاده از منبع ریاضی حرف آخر استاد منتظری به نتیجه رسیدند می‌توان به مهراد زارع رتبه 31 کنکور سال 97 اشاره کرد که می‌گوید :

مهرداد زارع: سر جلسه ی کنکور وقتی به سؤالات ریاضی رسیدم هر سؤالی را که می‌دیدم استاد منتظری و آزمون ها را به یاد می‌آوردم که مشابه سؤالات در بهترین دی وی دی‌های ریاضی آن جا حل شده بود و توانستم به جای 47 دقیقه فقط در 30 دقیقه کل سؤالات را جواب دهم و به درصد 92/7 در ریاضی برسم. فقط دو سؤال را اشتباه جواب دادم که مربوط به هندسه بود در یکی از سؤال ها قطر را خواسته بود ولی من شعاع را قرار دادم و سؤال دیگر هم به همین شکل.

تدریس استاد عبدالرضا منتظری چگونه است ؟

در قسمت زیر شما بخشی از تدریس استاد عبدالرضا منتظری را از مبحث ریشه و راس تابع درجه 2 از مباحث سنگین را خواهید. با تدریس شیرین استاد منتطری ناممکن‌ها را برای خود ممکن کنید.

چگونه از منابع استاد عبدالرضا منتظری استفاده کنیم ؟

برای دریافت منابع استاد منتظری می‌توانید از طریق شماره تماس 02166576182 بفرمایید تا نحوه ی تهیه محصولات را در اختیارتان قرار دهیم. همچنین شما می توانید به فروشگاه حرف آخر مراجعه کرده و تمام محصولات را به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک خریداری نمایید.

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/3KZvpq

 

https://b2n.ir/422656

 

https://bit.ly/3ezxjWv

 

https://tinyurl.com/y2h6vnzn

 

امتیاز بدهید.
guest
16 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!