بهترین مدرس ریاضی کنکور لو رفت!! اگر به دنبال ۱۰۰ ریاضی هستید کلیک کنید

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
ارسال شده توسط : شایان مامندی دسته بندی: اخبار کنکور, بررسی محصولات حرف آخر دیدگاه ها: 0 0 تاریخ ارسال:۲۲ مرداد ۱۳۹۸

بهترین مدرس ریاضی کنکور لو رفت!! اگر به دنبال ۱۰۰ ریاضی هستید کلیک کنید

معرفی بهترین مدرس ریاضی از نظر مشاورین و رتبه های برتر کنکور.

عرض سلام و ادب خدمت همه ی شما دوستان خوبم ! امروز حالتون چطوره ؟ اگه خوبه که انشالله همیشه تو این وضعیت باشید ، اگر هم خدایی نکرده خسته و کسلید یا از چیزی ناراحتید بهترین روش برای اینکه حالتون خوب بشه و روشی که خودم همیشه استفاده می‌کنم ، فکر کردن به هدف بزرگیه که دارم ، مهم نیست والدین هستید یا داوطلب کنکور یا مدرس ، مطمئنا تو زندگیتون اهدافی دارید؛ چشماتون رو ببندید، به این اهداف فکر کنید و فرض کنید بهش رسیدید…

امروز قصد داریم بهترین دبیر آموزش ریاضی رو خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. مدرسی که در این چند سال سر و صدای فراوانی ایجاد کرده و افراد زیادی رو با روش های بینظیر خودشون تو ریاضی به درصد بالا رسوندن و باعث شدن که آموزش ریاضی بسیار بسیار راحت بشه و خلاصه آموزشی رو ایجاد کردند که هر داوطلبی آرزوی استفاده از این سبک را دارد.

اما اول یک سؤال بپرسم! دیدگاه شما در مورد بهترین مدرس ریاضی چیست؟ یک فرد چگونه از نظر شما می‌تواند بهترین مدرس ریاضی باشد ؟ شاید اولین چیزی که به آن فکر می‌کنید این است که آموزش عالی داشته باشد یا نه دانش آموزان او به درصد های بالا رسیده باشند و …

اما بهترین مدرس اینگونه مشخص نمی‌شود و دارای یک سری معیار هاست که اول آن ها را معرفی می‌کنیم. مطمئن باشید با خواندن این مقاله نکات خوبی یاد خواهید گرفت و در آخر هم یک خبر خوب برای شما داریم…و اما هر جایی که سؤالی براتون ایجاد شد یا به مشاوره نیاز داشتید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با ما در ارتباط باشید تا کامل شما را راهنمایی کنیم.

بهترین مدرس ریاضی کنکور باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

الان وارد بحث ملاک های بهترین استاد ریاضی کنکور خواهیم شد و وِزگی های آن را تک به تک بررسی می‌کنیم با این توضیحات شما دید بهتری نسبت به بهترین مدرس ریاضی خواهید داشت.

۱- تدریس جامع و متفاوت :

خدا رحمت کند تدریس با استفاده از ماژیک و وایت برد را. الا وارد عصر جدیدی از آموزش شده ایم و هر مدرس باید جزوه ی تایپ شده ی خود را داشته باشد و اما دارای روش های منحصر به فرد برای تدریس باشد ، روش هایی که با استفاده از آن ها بتوان کل تست ها را جواب داد نه فقط یک تست خاص.

از طرفی باید تدریس او کامل باشد یعنی فقط درسنامه نداشته باشد و شامل تست هم باشد و به عبارت دیگر داوطلب را از بابت آموزش و تست ساپورت کند و لازم نباشد که کنار جزوه ی مدرس ، سراغ منابع دیگر هم برود تا آن را کامل کند. اگر اینگونه نباشد که نمی‌توان وی را بهترین مدرس نامید…

کلیک کنید و بخوانید!  نقد و بررسی تخصصی پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر استاد کامیار

۲- فن بیان قوی و هماهنگ شدن مدرس با دانش آموز نه دانش آموز با مدرس :

عده ی فراوانی انتظار دارند که دانش آموز باید با معلم سازگار شود ولی این یک اشتباه است چرا که مدرس یا استاد ریاضی باید به نحوی تدریس کند که داوطلب بتواند در هر سطحی که باشد پیشرفت کند.

یکی از عوامل ناکامی داوطلبان در کنکور ۹۷ همین موضوع بود. در کنکور ۹۷ از تعداد ۵۶۹۹۸۴ نفر داوطلب رشته ی تجربی ۲۱۹ هزار نفر یعنی حدود ۴۰ درصد داوطلبان ریاضی را منفی زدند.

۳- قدرت طرح سؤالات احتمالی و متشابه با کنکور و همچنین تطابق با سؤالات کنکور :

بی شک فردی که چنین ویژگی داشته باشد چشم بسته می‌توان او را به عنوان بهترین مدرس معرفی کرد و استادی که قرار است در ادامه به عنوان بهترین مدرس ریاضی معرفی شود شاهکاری در زمینه پیش بینی سؤالات و تطابق ۱۰۰ درصد با سؤالات کنکور است.

۴- فقط ادعا کافی نیست باید در سال های قبل اقرادی باشند که به کمک بهترین استاد ریاضی به درصد بالای ۹۰ رسیده باشند!

برای ما نتیجه هم مهم است و لازم است فردی که به عنوان بهترین معلم ریاضی معرفی شود سال های قبل نتایجی داشته باشد که ادعا کند بهترین استاد ریاضی است. پس نتیجه هم یکی از ملاک های ما می‌باشد.

خب دوستان ملاک های خودمون و انتظاراتی که از یک فرد به عنوان بهترین مدرس باید داشته باشیم را خواندیم الان وارد اصل موضوع می‌شویم و بهترین مدرس ریاضی کنکور را معرفی می‌کنیم.

معرفی بهترین مدرس ریاضی کنکور :

بهترین استاد آموزش ریاضی در کنکور ایران کسی نیست جز استاد عبدالرضا منتظری که در دو سال اخیر واقعا به بالاترین درصد رضایت داوطلبان دست پیدا کرده است. این استاد بی‌نظیر سبک آموزش جدیدی را برای ریاضی کنکور ارائه داده است و بخاطر ویژگی هایی که داشته است به عنوان برترین مدرس ریاضی در کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین شناخته می‌شود.

چرا استاد عبدالرضا منتظری بهترین مدرس ریاضی کنکور است ؟

ملاک هایی که در قسمت قبلی برای بهترین مدرس ریاضی کنکور دادیم را خواندید و استاد عبدالرضا منتظری فردی است که تمام این ویژگی ها را دارد.

اولین بحث در مورد روش تدریس عبدالرضا منتظری است که برای اولین بار در ایران ریاضی را به سبک شهودی و با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن تدریس می‌کند چنین روشی باعث می‌شود تا درک مفاهیم ریاضی آسان تر شود و بتوانید سنگین ترین مطالب را هم بدون حفظ کردن یاد بگیرید.

شاید شما هم از دست افرادی که برای هر سؤال یک فرمول طرح می‌کنند خسته شده باشید اما یکی از ویژگی های استاد منتظری دوری از فرمول و تکنیک است. استاد منتظری در تدریس خود از الگوسازی استفاده می‌کنند و منظور از الگو همان شاهکلید است که با استفاده از الگو می‌توان تمامی سؤالات یک مبحث را به سرعت حل کرد و استفاده از یک روش جامع و سریع بهتر از استفاده از صدها فرمول است.

کلیک کنید و بخوانید!  چندین ملاک اساسی برای انتخاب بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور !!!

حتی در بعضی مطالب استاد منتظری فرمول های کتاب را هم حذف کرده اند. مثلا در بخش معادلات مثلثاتی هیچ فرمولی وجود ندارد و فقط با الگوی دایره ی مثلثاتی می‌توانید کل سؤالات را حل کنید یا در الگوی “کاربرد مشتق بدون مشتق” شما حتی دیگر برای سؤالات کاربرد مشتق لازم نیست که از مشتق گیری استفاده کنید.

اما از کجا بدانیم این روش ها برای کل سؤالات پاسخگو می‌باشد؟

بهترین مدرس ریاضی کنکور

از روی تست ها ! استاد منتظری در منبع خود تمامی تست های ده سال اخیر کنکور و همچنین تست های تالیفی را فقط و فقط با استفاده از همان الگو ها حل می‌کنند و وقتی که بشود تامیم این تست ها را حل کرد می‌توان نتیجه گرفت که پاسخگو هستند.

تطابق با سؤالات کنکور و نتایجی که داوطلبان دریافت کردند؟

در مورد تطابق که سال ۹۶ و ۹۷ و ۹۸ سؤالات کنکور در درس ریاضی با سؤالاتی که استاد منتظری حل کرده بودند تطابق ۱۰۰ درصدی داشت و در مورد نتایج هم افراد زیادی حدود ۱۵ نفر از شاگردان استاد منتظری توانستند به درصد بالای ۹۰ در ریاضی دست پیدا کنند . آمار سال ۹۸ را هم می‌توانید از طریق تلگرام شماره ی ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۲ دریافت کنید.

از جمله داوطلبانی که با استفاده از منبع ریاضی استاد منتظری به نتیجه رسیدند می‌توان به مهراد زارع رتبه ۳۱ کنکور سال ۹۷ اشاره کرد که می‌گوید :

سر جلسه ی کنکور وقتی به سؤالات ریاضی رسیدم هر سؤالی را که می‌دیدم استاد منتظری و آزمون ها را به یاد می‌آوردم که مشابه سؤالات در آن جا حل شده بود و توانستم به جای ۴۷ دقیقه فقط در ۳۰ دقیقه کل سؤالات را جواب دهم و به درصد ۹۲/۷ در ریاضی برسم. فقط دو سؤال را اشتباه جواب دادم که مربوط به هندسه بود در یکی از سؤال ها قطر را خواسته بود و لی من شعاع را قرار دادم و سؤال دیگر هم به همین شکل.

تدریس استاد عبدالرضا منتظری چگونه است ؟

در قسمت زیر شما بخشی از تدریس استاد عبدالرضا منتظری را خواهید دید که و در حدود ۷دقیقه به یکی از وقت گیر ترین مباحث ریاضی به نحوی مسلط خواهید شد که می‌توانید در کمتر از ۱ دقیقه تمامی تست های آن را حل کنید.این الگو را ببینید و با روش های کتاب درسی و سایر منابع حتما مقایسه کنید.

چگونه از منابع استاد عبدالرضا منتظری استفاده کنیم ؟

برای دریافت منابع استاد منتظری می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ با دفتر مرکزی استاد منتظری در ارتباط باشید تا نحوه ی تهیه محصولات را در اختیارتان قرار دهیم.

اشتراک این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر