بهترین مدرس زیست کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین+ نمونه تدریس

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته اخبار کنکور برچسب ها: بدون دیدگاه 22 0

بهترین مدرس زیست کنکور از نظر رتبه های برتر و مشاورین+ نمونه تدریس

همیشه وقتی حرف از زیست می شود داوطلب با یک نوع حس دلشوره همراه است و فکر می کند نمی رسد تا زیست را به طور کامل بخواند و یا به خوبی اجرا کند چون حیاتی ترین درس تجربی ها محسوب می شود و نقش مهمی در رتبه آوری داوطلبان دارد. پس باید داوطلب به فکر بهترین منابع و بهترین مدرس برای خود باشد تا بتواند در این ماراتن نفس گیر کشور سربلند بیرون درآید، بخصوص اگر قرار است که یکی از رشته های تاپ را قبول شود. اما بهترین مدرس زیست کنکور چه کسی است و باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان این عنوان را به ایشون اختصاص داد؟ تا انتها با ما همراه باشید.

دوستان برای موفقیت در درس زیست باید به حد کافی این درس را خوب بخوانید و خوب یاد بگیرید تا بتوانید به سوال های سخت آن در کنکور به راحتی پاسخ دهید. اما فقط خواندن و یادگیری به تنهایی نمی تواند شما را به هدف برساند شما اگر به حد کافی مرور نداشته باشید نمی توانید مطالب را در ذهنتان ثبت کنید و تست های بسیاری را حل کنید و تمرین و تکرار بسیاری داشته باشید.

ویژگی های بهترین مدرس زیست کنکور

۱.داشتن اطلاعات کافی

در مورد درس بسیار مهمی نظیر زیست که ضریب بالایی هم دارد و حجم بسیار زیادی از مطالب را نیز شامل می شود باید مدرس اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشد به طوری که هیچ گونه سوالی نباشد که ایشون نتواند پاسخ گو باشد و هم چنین در زمینه های مختلف زیست از جمله جانوری، انسانی، گیاهی، ژنتیک تبحر کافی داشه باشد و بتواند داوطلب را برای رسیدن به پاسخ کامل راهنمایی کند.

مسلط بر مطالب

۲. داشتن بهترین بیان

بیان در یادگیری مطالب نقش خیلی خیلی مهمی دارد به طوری که اگر مدرس کمی بی حوصله عمل کند و یا خیلی سریع تدریس کند نه تنها به داوطلب کمکی نکرده است بلکه او را دچار سردرگمی کرده است و ممکن است حتی دانش آموز وقتی چیزی را یاد نگرفت آن درس را کنار بگذارد و به سراغ آن نرود. اما حالا در نظر بگیرید که استاد با بیانی شیوا و رسا و با هیجانی مضاعف به داوطلب تمامی مطالب را تک به تک و سر حوصله آموزش دهد. این کار باعث می شود حتی اگر داوطلب ضعیف هم باشد و یا از درس متنفر باشد به آن علاقه پیدا کرده و با انگیزه آن درس را مطالعه خواهد کرد.

قدرت بیان عالی

۳. انتقال مطالب به بهترین صورت ممکن

خیلی از مدرسان عزیز ما چون که اطلاعات بسیاری در مورد یک مبحث دارند کاری که انجام می دهند این است که بسیار دست بالا تدریس می کنند که این کار باعث می شود بسیاری از داوطلبان ضعیف و یا حتی متوسط متوجه منظور مدرس نشده و از یاد گرفتن آن درس ناامید شوند و درس را حذف کرده و دیگر به مطالعه آن نپردازند. مدرسی بهترین خواهد بود که تمامی سطوح را در نظر بگیرد و با توجه به تمامی سطوح درس را تدریس کند و مطالب را طوری به آن ها آموزش دهد که کامل در ذهن شان ماندگار شود به طوری که هیچ سوالی در ذهن شان نقش نبندد چون که هیچ جای ابهامی وجود نداشته است.

۴. هوشمندانه عمل کردن

در مورد هوشمندانه عمل کردن باید این گونه بگویم که مدرس باید طوری مطالب را به داوطلب آموزش دهد که به هیچ وجه مطالب از ذهن او خارج نشود و تا مدت ها آن ها را به خاطر داشته باشد. همانطور که در بالا نیز اشاره شد و شما هم واقف هستید زیست دارای حجم بسیار بالایی می باشد پس باید طوری تدریس شود که داوطلب آن را سریع تر آموزش ببیند و بیشتر به فکر مرور این حجم از مطالب باشد.

در اصل هوشمندانه عمل کردن به این معنا است که در طی کم ترین زمان ممکن آموزش صورت گرفته و مابقی زمان باقی مانده صرف مرور و تمرین و تکرار شود. چون که هرچقدر مورد بیشتر باشد مسلما تسلط داوطلب نسبت به درس افزایش پیدا می کند و نتیجه بهتری نیز کسب می کند.

قبل از این که به ادامه مقاله بپردازم یک هدیه ویژه برای شما داوطلبان عزیز دارم، محاسبات حرف آخر، در این پکیج شما تمامی محاسبات سخت و زمان بر را می توانید در کم تر از ۲۰ ثانیه پاسخ بدهید و زمان را برای پاسخ به سوالات سخت ذخیره کنید، قیمت این پکیج ۲۰ هزار تومن می باشد. در صورتی که مایل به تهیه این بسته هستید فرم زیر را پر کنید:

برترین اساتید زیست کنکور را بشناسید

استاد رضا شعبانی، استاد محمد شاکری و استاد هومن روان از جمله مدرسینی می باشند که یک روش منحصر به فرد برای آموزش زیست به کار برده اند که بسیار داوطلب را به مطالعه زیست علاقه مند می کند. این اساتید گرامی از الگو، انیمیشن و تصویر سازی برای یادگیری بهتر زیست استفاده می کنند و یکبار برای همیشه مطالب را به داوطلب آموزش می دهند. با این کار دیگر لازم نیست تا شما مطالب را حفظ کنید و کاملا یاد می گیرید و همچنین با وجود تصاویر و انیمیشنی که مشاهده کرده اید در حین پاسخ گویی به سوالات در کنکور هم خیلی راحت و سریع تر به جواب می رسید و تایم تان برای پاسخ به سوالات یا دروس سخت تر ذخیره می شود.

بهترین مدرس زیست

در واقع این اساتید مطالب را به نیمکره راست شما یا همان حافظه تصویری تان منتقل می کنند که مطالب تا مدت های مدیدی در ذهن تان ماندگار می شوند و دیگر جای هیچ نگرانی ای در مورد فراموشی مطالب نخواهید داشت. اما بهتر است یک نمونه از تدریس اساتید را ببینید تا بهتر به این موضوع واقف شوید.

نمونه تدریس زیست حرف آخر

هم چنین استاد محمد شاکری یک کتابی را تولید کرده اند که در آن تعداد بسیار زیادی تست وجود دارد و شما با زدن تست های آن به روش حرف آخر می توانید به تسلط بالایی از زیست دست پیدا کنید.

نظر رتبه های برتر در مورد اساتید زیست حرف آخر

۱.صحبت های علیرضا راعی از رتبه های حرف آخر

وقتی اسم آقای شاکری یا آقای شعبانی میشنوی چه حسی بهت دست میده؟
-متخصص چگونه زیست خوندن.
+آقای دکتر شیروانی چی؟
–خیلی سختگیر. سخت می گیره واسه رسیدن به جاهای فوق العاده که شما با دیدن سؤال کنکور میگید خوب اینه!!
+جناب آقای واعظی دبیر عربی؟
— بمب انگیزه
+آقای منتظری دبیر ادبیات؟
–حرفه ای تو طرح سؤالات
+جناب آقای یوسفیان پور دبیر دین و زندگی؟
–دقیق و نکته سنج
+جناب آقای منتظری؟
— کسی که دیدگاه آدمهارو چه اونی که صفر چه اونی که ۵۰ و چه اونی که ۱۰۰ هست نسبت به ریاضی عوض میکنه.
-یه توصیه دارم به داوطلبان کنکوری. امسال راه درستو انتخاب بکنن تا سال بعد اینموقع تجربه تلخ پشت کنکور نشستنو نداشته باشن.

۲.مهدی حسینی از رتبه برترهای حرف آخر 

روشی که در دی وی دی های حرف آخر استفاده شده نمونه ی آن را من در هیچ کتابی و منبع آموزشی دیگری ندیده ام. با استفاده از هفت الگوی زیست شناسی حرف آخر دیگر نیازی نیست که کل سؤال خوانده شود با خواندن نصف سؤال و در بعضی از سؤالات حتی کمتر از نصف به جواب خواهید رسید. مهدی حسینی نیز از رتبه برترهای حرف اخر در کنکور ۹۷ بود و با استفاده از منابع به رتبه ی ۳۳ دست پیدا کرد.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد بهترین مدرس زیست کنکور داشتید می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و سوال های خود را با ما در جریان بگذارید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

تماس-با-قمری

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (22)

 • مسعود پاسخ

  سلام
  وقتتون بخیر…پکیج زیست نظام قدیم امسال آپدیت شده؟

  7 فوریه 2020 در 00:22
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقت شما بخیر باشه زیست نظام قدیم چون کتابش تغییر پیدا نکرده و آپدیت محصول ها هم بر اساس تغییرات هستش. آپدیت نشده

   13 مارس 2020 در 22:47
 • نرمین غلامی پاسخ

  سلام خدا قوت
  یه سوال داشتم..هزینه پکیج زیست سال دهم چقدره؟

  7 فوریه 2020 در 00:54
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام متشکرم. زیست سال دهم قیمتش ۳۴۰ هزار تومن هستش

   13 مارس 2020 در 22:49
 • شیوا پاسخ

  نظر شخصی بنده این هست که استادی میتونه زیست رو تدریس بکن که واقعا درک کرده باشه و استاد شعبانی و استاد شاکری میتونم بگم به طور عالی تدریس میکنن

  7 فوریه 2020 در 00:57
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام. خداروشکر که از نحوه تدریس اساتید راضی هستید. امیدوارم به هدفتون دست پیدا کنید.

   13 مارس 2020 در 22:50
 • فرشاد پاسخ

  سلام خسته نباشید… واقعا تدریس استاد شعبانی و استاد شاکری حرف نداره…الان زیست قابل درک شده واسم ممنون از زحمات شما

  7 فوریه 2020 در 01:00
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام دوست خوبم. این رضایتی رو که دارید باعث خوشحالی ماست و اما اگه در رابطه با مشاوره هم پیشنهادی دارید باعث افتخاره که نظرتون رو بشنویم

   7 فوریه 2020 در 15:49
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام متشکرم. خداروشکر امیدوارم به نتیجه عالی ای در این درس و سایر دروستون دست پیدا کنید.

   13 مارس 2020 در 22:51
 • faeze gorbani پاسخ

  سلام
  جزوات زیست استاد شعبانی رو از چه طریقی میشه تهیه کرد؟؟؟

  7 فوریه 2020 در 01:05
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر باشه برای تهیه جزوات استاد شعبانی می تونید از طریق شماره های زیر اقدام کنید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

   13 فوریه 2020 در 18:31
 • وحید نوایی پاسخ

  سلام وقتتون بخیر خانوم قمری
  مقاله ای در مورد بودجه بندی دروس رو دارید بی زحمت بفرستید ممنون میشم

  7 فوریه 2020 در 01:10
 • میلاد رسولی پاسخ

  میشه نحوه خواندن درس زیست رو هم بگید،من برای هر آزمون روش مطالعم رو عوض میکنم ولی نتیجه نمیگیرم؟

  7 فوریه 2020 در 01:17
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام وقتتون بخیر باشه. برای خوندن زیست اول اینکه باید مطلب رو خیلی با دقت بخونید تا به خوبی مبحث تو ذهنتون بمونه چون که باید یه خلاصه از اون چیزی که دریافت کردید بنویسید و زمان مرور از خلاصه ای که نوشتید استفاده کنید و اون رو مطالعه کنید چون تایم کمتری ازتون خواهد گرفت. هم چنین یک الی دو روز بعد از مطالعه دروس به تست زنی بپردازید.

   13 مارس 2020 در 23:07
 • بابک پاسخ

  تدریس زیست دایره ای فقط در نظام جدید هست یا نظام قدیم هم زیست رو به صورت دایره ای تدریس کردند؟؟

  7 فوریه 2020 در 01:24
  • حدیثه قمری پاسخ

   سلام. زیست دایره ای فقط مربوط به نظام جدید هستش

   13 مارس 2020 در 23:11
 • مریم ایزدی پاسخ

  مقالتون حرف نداشت هر وژگی که یک استاد خوب باید داشته باشه رو گفتید

  7 فوریه 2020 در 01:26
 • بابک پاسخ

  تدریس استاد شعبانی و هومن روان و سوالات استاد شاکری وقعا عالیه من سال قبل دیر با موسسه اسنا شدم اما این سال با توکل به خدا و با تدریس استادان عزیز انشالله رتبه دو رقمی میارم ممنون از زحماتتان

  18 فوریه 2020 در 20:22
 • .... پاسخ

  سلام پکیج زیست خیلی عالیه
  من تا قبل اون زیاد نمیتونستم عمقی بخونم ولی الان بیشتر سوالا برام جواب دادنش راحته
  خداخیرشون بده بهترین اساتید زیست رو دارین

  31 مارس 2020 در 07:04
  • شایان مامندی پاسخ

   سلام و درود. خیلی ممنونم از نظرتون و انرژی مثبتی که انتقال میدید آرزوی موفقیت داریم براتون

   26 آوریل 2020 در 18:33

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!