بهترین مدرس شیمی کنکور که شما را به آرزوهایتان می‌رساند !!!

سلام دوستان خوبم. امیدوارم که حالتون خوب خوب و اوضاع بر وفق مرادتون باشه. قبل از اینکه این مقاله رو بنویسم توی گوگل بهترین اساتید رو سرچ کردم و متاسفانه سایت هایی رو دیدم که آمار های واقعا اشتباهی داده بودن و افرادی رو فقط به خاطر اینکه در زمینه ی کنکور به اسم و شهرت رسیدند به عنوان بهترین مدرس نوشته بودند. ولی دوستان یادتون باشه هر کسی که نام داشته باشه نمیتونیم به عنوان ” بهترین ” در نظر بگیریم.

شهرت و معروفیت رو با استفاده از تبلیغ می‌تونیم بدست بیاریم اما برای اینکه به عنوان “بهترین” شناخته بشیم باید دارای یک سری معیار ها باشیم که به ترتیب این معیار ها رو  در انتشارات حرف آخر امروز معرفی می‌کنیم و در آخر هم فردی که واقعا بهترین مدرس شیمی کنکور ایران هست رو معرفی می‌کنیم و این لقب رو مشاورین و رتبه های برتر به او داده اند و هیچ اغراقی به کار برده نشده.

بدون حاشیه وارد معرفی بهترین مدرس شیمی کنکور می‌شویم.

بهترین مدرس شیمی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

 

در حالت کلی و منطقی ما فردی را به عنوان بهترین مدرس شیمی انتخاب می‌کنیم که دارای 3 معیار باشد و این چهار معیار را به طور همزمان داشته باشد. تک تک به معرفی 3 معیار برترین مدرس شیمی خواهیم پرداخت.

1- تدریس جامع و منحصر به فرد :

اولین ویژگی بهترین استاد شیمی تدریس جامع می‌باشد. منظور از تدریس جامع یعنی تدریسی به داوطلب ارائه دهد که او را از هر منبعی بی‌نیاز کند و لازم نباشد دانش آموز کنار تدریس او به سراغ منابع دیگری از جمله کتاب های کمک آموزشی برود تا آموخته های خود را تکمیل کند. همچنین تدریس او باید کم حجم باشد و داوطلب را فقط درگیر درس شیمی نکند. سومین عامل این بحث هم روش های منحصر به فرد است ؛ روش هایی که مختص خود او باشد و بتوان با استفاده از آن ها در سریع ترین زمان ممکن هر نوع تستی را حل کرد.

حتما شما هم تجربه ی فرمول های فراوان را دارید به خصوص در بحث مسائل شیمی ، شاید الان بتوانید خوب آن ها را یاد بگیرید ولی با توجه به تجربه ی خود من به عنوان رتبه برتر کنکور ، سر جلسه ی کنکور حتی اسم خود را هم بخاطر استرس فراموش می‌کنید چه برسد به آن که حجم زیادی از فرمول ها را هم به یاد بیاورید و هرچقدر حجم فرمول ها کمتر باشد بیشتر به نفع شماست.

اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است همین الان عبارت فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

2- قدرت پیش بینی سؤالات کنکور و تطابق جزوه با کنکور :

depositphotos 126441958 stock illustration nerd geek thinking

خب هر مدرسی تست های مربوط به خود را دارد اما مشکل اینجاست که حتی در کتاب های کمک آموزشی هم مشاهده می‌کنید بعضی از مدرسین محترم تست هایی را طرح می‌کنند که کاملا از چارچوب کنکور خارج شده است و هیچ ربطی به کنکور ندارد.

خب اینجاست که باید گفت برادر یا خواهر من آخرش که چی؟ تستی طرح کردید که دانش آموز یا حتی معلم هم نتونست اون رو حل کنه ! به جز اینکه وقت داوطلب که از هرچیزی با ارزش تر است گرفته شود این تست چه کاربردی داشت؟ پس باید بهترین مدرس شیمی در جزوه یا منبع خود تست های کاملا استاندارد داشته باشد که منطبق با تست های کنکور باشد و حتی این تست ها با سؤالات کنکور تطابق هم داشته باشد.

3- نتیجه ی داوطلبان در سال های قبل :

خب دو مرود بالا هم اوکی شد ، آخرین مورد نتیجه است و فردی می‌تواند ادعای بهترین بهترین مدرس شیمی را داشته باشد که سال های قبل افرادی توانسته باشند با استفاده از تدریس او به نتایجی دست یافته باشند. این مورد دیگر تیر آخر است و سختترین مرحله برای تبدیل شدن به برترین مدرس شیمی کنکور ایران است. قطعا کسی که این سه مورد ملاک را داشته باشد چشم بسته باید به عنوان بهترین مدرس شیمی کنکور او را قبول کرد و مدرسی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم دقیقا هر سه مورد را دارا می‌باشد.

اصلا چرا ما به برترین استاد شیمی ایران نیاز داریم ؟

به این فکر کنید که قرار است به یک سفر چند روزه بروید. دو ماشین هم دارید ! یک ماشین خارجی و یک پیکان؛ برای اینکه راحت تر به مقصد برسید و همچنین از مسیر لذت ببرید و در عین حال در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسید کدام ماشین را انتخاب می‌کنید ؟ پیکان یا ماشین خارجی ؟

دقیقا بهترین مدرس شیمی چنین نقشی ایفا می‌کند. اگر با استفاده از روش های او پیش بروید در بهترین و ایده آل ترین شرایط و کوتاه ترین زمان به هدف خود دست پیدا می‌کنید. دقت کنید که تبدیل شدن به بهترین مدرس شیمی ایران کار راحتی نیست ولی همین که به این نقطه دست یابند می‌توانید کاملا از تجربه ی آن ها استفاده کنید و با خیال راحت به تدریس آن ها اعتماد کنید بدون هیچ آزمون و خطایی .

هدیه ویژه ما را از دست ندهید! اگر به دنبال بهترین منابع کنکور هستید ولی از هزینه های سنگین هراسان شده اید دیگر نیازی به نگرانی نیست. موسسه حرف آخر یک هدیه ویژه و رایگان برای شما دارد با نام پکیج 5 روز با حرف آخر که شامل 20 درصد از کل محتوای آموزشی این مجموعه می باشد. در طی 5 روز با برنامه ریزی دقیق به یادگیری مطالب خواهید پرداخت و در پایان روز پنجم توانایی پاسخگویی به 40 تست قطعی کنکور را خواهید داشت. برای دریافت این بسته کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید

مامندی-کنکور-رایگان

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

بهترین مدرس شیمی ایران از دید رتبه های برتر و مشاورین چه کسی است ؟

استاد غلامحسین ****** در سال های اخیر به عنوان برترین مدرس و استاد شیمی کنکور در ایران شناخته می‌شود و به محبوب ترین مدرس کشور تبدیل شده است.

در ادامه دلیل تبدیل استاد ****** به بهترین مدرس شیمی و نمونه ای از تدریس ایشان و راه های ارتباطی برای تهیه ی منابع استاد ****** را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین مدرس شیمی

 

چرا استاد ****** به عنوان برترین مدرس شیمی شناخته می‌شود؟

پاسخ این سؤال همان 3 معیار بالاست که توضیح دادیم. اول از همه استاد ****** سبکی را وارد آموزش شیمی کرده اند که برای اولین بار در ایران آن را مشاهده می‌کنیم و صفر تا صد شیمی کنکور را به وسیله ی شهودی سازی و با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی تدریس می‌کنند . اما این روش به چه دردی می‎‌خورد؟

به وسیله ی تصویر سازی سخت ترین و گنگ ترین مطالب برای شما مانند آب خوردن می‌شود چرا که از اصل مفهوم سر در می‌آورید مثلا در مبحث ساختار اتم و آرایش الکترونی شما در قالب یک انیمیشن به درون اتم سفر خواهید کرد و همه چیز را لمس خواهید کرد در نتیجه دیگر نیازی به حفظ کردن ندارید.

برترین مدرس شیمی کنکوراما شاهکار استاد ****** در بحث مسائل شیمی است که حتدود 50 درصد تست های شیمی را به خود اختصاص می‌دهد و در تمامی منابع برای مسائل فرمول باران  می‌شوید.

اما استاد ****** مسائل شیمی را فقط و فقط در یک اسلاید و با سه الگو در 3 ساعت تمام این مبحث را تدریس می‌کنند. خودتان فکر کنید در سه ساعت بر 50 درصد شیمی کنکور مسلط شوید و در 19 ساعت هم تمامی تست هارا زیر ذره بین قرار می‌دهند.

به قول استاد ****** تا وقتی که مسائل شیمی کنکور وجود داشته باشد روش ایشان هم وجود دارد و جوابگو می‌باشد.

در قسمت بالا کل مسائل شیمی حرف آخر که در یک اسلاید آموزش داده می‌شود را می‌بینید و بعد از آن تدریس استاد ****** را می‌توانید در یک ویدیو ببینید

نحوه اتباط با استاد ****** و تهیه منابع شیمی استاد ****** :

برای تهیه منابع استاد ****** از طریق شماره تماس 02166576182 میتوانید با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم یا اینکه به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید..

 

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/ZBUoJ3

https://b2n.ir/371910

https://tinyurl.com/y43bqo6e
https://bit.ly/32jZ6FH
امتیاز بدهید.
guest
19 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!