بهترین مدرس شیمی کنکور که شما را به آرزوهایتان می‌رساند !!!

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
بهترین مدرس شیمی کنکور
ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته اخبار کنکور, بررسی محصولات حرف آخر, مشاوره حرف آخر بدون دیدگاه 17 0

بهترین مدرس شیمی کنکور که شما را به آرزوهایتان می‌رساند !!!

سلام دوستان خوبم. امیدوارم که حالتون خوب خوب و اوضاع بر وفق مرادتون باشه. قبل از اینکه این مقاله رو بنویسم توی گوگل بهترین اساتید رو سرچ کردم و متاسفانه سایت هایی رو دیدم که آمار های واقعا اشتباهی داده بودن و افرادی رو فقط به خاطر اینکه در زمینه ی کنکور به اسم و شهرت رسیدند به عنوان بهترین مدرس نوشته بودند. ولی دوستان یادتون باشه هر کسی که نام داشته باشه نمیتونیم به عنوان ” بهترین ” در نظر بگیریم.

شهرت و معروفیت رو با استفاده از تبلیغ می‌تونیم بدست بیاریم اما برای اینکه به عنوان “بهترین” شناخته بشیم باید دارای یک سری معیار ها باشیم که به ترتیب این معیار ها رو  در انتشارات حرف آخر امروز معرفی می‌کنیم و در آخر هم فردی که واقعا بهترین مدرس شیمی کنکور ایران هست رو معرفی می‌کنیم و این لقب رو مشاورین و رتبه های برتر به او داده اند و هیچ اغراقی به کار برده نشده.

بدون حاشیه وارد معرفی بهترین مدرس شیمی کنکور می‌شویم.

بهترین مدرس شیمی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

 

در حالت کلی و منطقی ما فردی را به عنوان بهترین مدرس شیمی انتخاب می‌کنیم که دارای ۳ معیار باشد و این چهار معیار را به طور همزمان داشته باشد. تک تک به معرفی ۳ معیار برترین مدرس شیمی خواهیم پرداخت.

۱- تدریس جامع و منحصر به فرد :

اولین ویژگی بهترین استاد شیمی تدریس جامع می‌باشد. منظور از تدریس جامع یعنی تدریسی به داوطلب ارائه دهد که او را از هر منبعی بی‌نیاز کند و لازم نباشد دانش آموز کنار تدریس او به سراغ منابع دیگری از جمله کتاب های کمک آموزشی برود تا آموخته های خود را تکمیل کند. همچنین تدریس او باید کم حجم باشد و داوطلب را فقط درگیر درس شیمی نکند. سومین عامل این بحث هم روش های منحصر به فرد است ؛ روش هایی که مختص خود او باشد و بتوان با استفاده از آن ها در سریع ترین زمان ممکن هر نوع تستی را حل کرد.

حتما شما هم تجربه ی فرمول های فراوان را دارید به خصوص در بحث مسائل شیمی ، شاید الان بتوانید خوب آن ها را یاد بگیرید ولی با توجه به تجربه ی خود من به عنوان رتبه برتر کنکور ، سر جلسه ی کنکور حتی اسم خود را هم بخاطر استرس فراموش می‌کنید چه برسد به آن که حجم زیادی از فرمول ها را هم به یاد بیاورید و هرچقدر حجم فرمول ها کمتر باشد بیشتر به نفع شماست.

۲- قدرت پیش بینی سؤالات کنکور و تطابق جزوه با کنکور :

خب هر مدرسی تست های مربوط به خود را دارد اما مشکل اینجاست که حتی در کتاب های کمک آموزشی هم مشاهده می‌کنید بعضی از مدرسین محترم تست هایی را طرح می‌کنند که کاملا از چارچوب کنکور خارج شده است و هیچ ربطی به کنکور ندارد.

خب اینجاست که باید گفت برادر یا خواهر من آخرش که چی؟ تستی طرح کردید که دانش آموز یا حتی معلم هم نتونست اون رو حل کنه ! به جز اینکه وقت داوطلب که از هرچیزی با ارزش تر است گرفته شود این تست چه کاربردی داشت؟ پس باید بهترین مدرس شیمی در جزوه یا منبع خود تست های کاملا استاندارد داشته باشد که منطبق با تست های کنکور باشد و حتی این تست ها با سؤالات کنکور تطابق هم داشته باشد.

۳- نتیجه ی داوطلبان در سال های قبل :

خب دو مرود بالا هم اوکی شد ، آخرین مورد نتیجه است و فردی می‌تواند ادعای بهترین بهترین مدرس شیمی را داشته باشد که سال های قبل افرادی توانسته باشند با استفاده از تدریس او به نتایجی دست یافته باشند. این مورد دیگر تیر آخر است و سختترین مرحله برای تبدیل شدن به برترین مدرس شیمی کنکور ایران است. قطعا کسی که این سه مورد ملاک را داشته باشد چشم بسته باید به عنوان بهترین مدرس شیمی کنکور او را قبول کرد و مدرسی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم دقیقا هر سه مورد را دارا می‌باشد.

اصلا چرا ما به برترین استاد شیمی ایران نیاز داریم ؟

به این فکر کنید که قرار است به یک سفر چند روزه بروید. دو ماشین هم دارید ! یک ماشین خارجی و یک پیکان؛ برای اینکه راحت تر به مقصد برسید و همچنین از مسیر لذت ببرید و در عین حال در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسید کدام ماشین را انتخاب می‌کنید ؟ پیکان یا ماشین خارجی ؟

دقیقا بهترین مدرس شیمی چنین نقشی ایفا می‌کند. اگر با استفاده از روش های او پیش بروید در بهترین و ایده آل ترین شرایط و کوتاه ترین زمان به هدف خود دست پیدا می‌کنید. دقت کنید که تبدیل شدن به بهترین مدرس شیمی ایران کار راحتی نیست ولی همین که به این نقطه دست یابند می‌توانید کاملا از تجربه ی آن ها استفاده کنید و با خیال راحت به تدریس آن ها اعتماد کنید بدون هیچ آزمون و خطایی .

بهترین مدرس شیمی ایران از دید رتبه های برتر و مشاورین چه کسی است ؟

استاد غلامحسین شیروانی در سال های اخیر به عنوان برترین مدرس و استاد شیمی کنکور در ایران شناخته می‌شود و به محبوب ترین مدرس کشور تبدیل شده است.

در ادامه دلیل تبدیل استاد شیروانی به بهترین مدرس شیمی و نمونه ای از تدریس ایشان و راه های ارتباطی برای تهیه ی منابع استاد شیروانی را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین مدرس شیمی

اما یک خبر عالی برای شما داریم!!! اگر می‌خواهید بخش هایی از تدریس استاد شیروانی را به صورت رایگان دریافت کنید موسسه حرف آخر این امکان را برای شما فراهم کرده است که در پکیج ۵ روز با حرف آخر بخش هایی از تدریس کل دروس کنکور را دریافت کنید و در ۵ روز توانایی بدست آورید که ۴۰ تست قطعی کنکور را می‌توانید برای کل دروس حل کنید. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید یا به تلگرام موسسه حرف آخر پیام دهید و با پرداخت مبلغ ۳۵/۰۰۰ بابت پست و تولید این پکیج را دریافت کنید.

چرا استاد شیروانی به عنوان برترین مدرس شیمی شناخته می‌شود؟

پاسخ این سؤال همان ۳ معیار بالاست که توضیح دادیم. اول از همه استاد شیروانی سبکی را وارد آموزش شیمی کرده اند که برای اولین بار در ایران آن را مشاهده می‌کنیم و صفر تا صد شیمی کنکور را به وسیله ی شهودی سازی و با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی تدریس می‌کنند . اما این روش به چه دردی می‎‌خورد؟

به وسیله ی تصویر سازی سخت ترین و گنگ ترین مطالب برای شما مانند آب خوردن می‌شود چرا که از اصل مفهوم سر در می‌آورید مثلا در مبحث ساختار اتم و آرایش الکترونی شما در قالب یک انیمیشن به درون اتم سفر خواهید کرد و همه چیز را لمس خواهید کرد در نتیجه دیگر نیازی به حفظ کردن ندارید.

برترین مدرس شیمی کنکوراما شاهکار استاد شیروانی در بحث مسائل شیمی است که حتدود ۵۰ درصد تست های شیمی را به خود اختصاص می‌دهد و در تمامی منابع برای مسائل فرمول باران  می‌شوید.

اما استاد شیروانی مسائل شیمی را فقط و فقط در یک اسلاید و با سه الگو در ۳ ساعت تمام این مبحث را تدریس می‌کنند. خودتان فکر کنید در سه ساعت بر ۵۰ درصد شیمی کنکور مسلط شوید و در ۱۹ ساعت هم تمامی تست هارا زیر ذره بین قرار می‌دهند.

به قول استاد شیروانی تا وقتی که مسائل شیمی کنکور وجود داشته باشد روش ایشان هم وجود دارد و جوابگو می‌باشد.

در قسمت بالا کل مسائل شیمی حرف آخر که در یک اسلاید آموزش داده می‌شود را می‌بینید و بعد از آن تدریس استاد شیروانی را می‌توانید در یک ویدیو ببینید

نحوه اتباط با استاد شیروانی و تهیه منابع شیمی استاد شیروانی :

برای تهیه منابع استاد شیروانی از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ میتوانید با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم یا اینکه به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید..

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

نظرات (17)

 • هدیه قربانی پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من تازه با تدریس استاد آشنا شدم، تعریفشون رو خیلی شنیده بودم ولی آدم زیاد باور نمیکرد، وقتی یدونه از نمونه تدریس هاشون رو دیدم واقعا خیلی عالی تدریس میکنن ایشالله امسال میترکونم😍👌💪

  18 آوریل 2020 در 01:59
 • کوثر مانی پاسخ

  میشه نمونه تدریس های بیشتری از استاد رو هم بذارید به خصوص نمونه هایی از قسمت محلول ها ممنون🌹😊

  18 آوریل 2020 در 02:00
 • مجید چمنی پاسخ

  پکیج استاد شیروانی برای کنکور ۱۴۰۰ آپدیت میشه؟چون من سال قبل خریدم میخواستم برای کنکور ۱۴۰۰ استفاده بکنم

  18 آوریل 2020 در 02:02
 • اعظم حسین پور پاسخ

  سلام،استاد شیروانی عالی هستن واقعا من خیلی مدیونشون هستم چون یه جور خاصی تدریس میکنن که آدم نمیتونه عاشق شیمی نشه ممنون استاد عزیز

  18 آوریل 2020 در 02:06
 • عاطفه کریمی پاسخ

  پکیج جامع شیمی نظام جدید رو روزی چند ساعت وقت بذارم به نظرتون تموم میکنم؟
  چون اکثره درس هارو تموم کردم ولی کل شیمی مونده😣😑

  18 آوریل 2020 در 02:09
  • شایان مامندی پاسخ

   زمان خاصی رو نباید بزارید. برنامه چهار ماهه حرف آخر رو رایگان دانلود کنید و طبق جلساتی که تعین کرده هرروز یک جلسه بخونید.

   19 آوریل 2020 در 15:32
  • عرفان پاسخ

   آره این سوال منم هست ولی من حدود ۴۰ درصد شیمی رو تموم کردم الان روزی چند ساعت وقت بذارم به نظرتون میتونم تو ۲ ماه تموم کنم؟؟؟؟

   2 می 2020 در 00:37
 • سولماز پاسخ

  مقاله ای در مورد بودجه بندی شیمی کنکور رو تو لیست مقاله هاتون دارید؟
  اگه بشه بی زحمت میفرستین ممنون

  2 می 2020 در 00:40
 • المیرا پاسخ

  فقط تو یک جمله میگم بهترین استاد دنیا هستید تمام❤️
  تا حالا نشده بود من اینقدر برای درس خوندن شوق داشته باشم😍

  2 می 2020 در 00:43
 • amir پاسخ

  میشه مثلا یک پکیجی رو که تهیه کردیم تو دستگاه پخش خانگی هم ببینیم؟
  یا باید فقط لب تاپ باشه؟

  2 می 2020 در 00:45
 • parisa پاسخ

  واقعا دستتون درد نکنه بعد نگاه کردن به نمونه تدریس هایی که فرستادید
  نظرم در مورد موسستون خیلی عوض شد واقعا تدریس تک تک اساتیدتون عالیه ممنون
  الان هم ایشالله خدا قسمت بکنه تصمیم گرفتم از پکیج هاتون تهیه بکنم😍😍

  2 می 2020 در 00:47

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!