مشاوران موسسه حرف آخر را بشناسید + دریافت مشاوره رایگان

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
مشاورین حرف آخر
ارسال شده توسط: حدیثه قمری دسته بررسی محصولات حرف آخر, مشاوره حرف آخر برچسب ها: بدون دیدگاه یک نظر 0

مشاوران موسسه حرف آخر را بشناسید + دریافت مشاوره رایگان

همگی موسسه حرف اخر را به خاطر منابع بی‌نظیر آن می‌شناسند اما امروز مشاوران موسسه حرف آخر را خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم و نحوه مشاوره و برنامه ریزی برای داوطلبان در موسسه حرف آخر را به صورت کامل توضیح خواهیم داد که می‌توانید با استفاده از سبک برنامه در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین بازدهی دست پیدا کنید. ۵ دقیقه وقت بزارید و مطلب را تا انتها مطالعه کنید(البته اگر خواهان ایجاد معجزه ای در مسیر کنکور خود هستید)

در آخر یک خبر فوق العاده برای شما داریم که سرنوشت کنکور شما را تغیر خواهد داد. اما ابتدا متن را تا آخر بخوانید و سپس وویس آخر مقاله که مکمل آن است را گوش دهید.

یک مشاور چطور می تواند بهترین باشد؟

یک مشاور عالی در ابتدا سعی می کند علم خود را در حد اعلی بالا ببرد و دانش کافی از مشاوره برای درس و کنکور را داشته باشد تا بتواند روشنایی راه برای داوطلبانش باشد. مشاوری که دائما علم خود را به روز کرده و با توجه به اخبار و اتفاقاتی که هر آن ممکن است برای کنکور پیش بیاید اطلاع دارد و داوطلبان خود را از آن ها با خبر می کند و تمامی تلاش خود را دارد تا دانش آموزان هم آپدیت یا همان به روز باشند.

مشاوری بهترین خواهد بود که بتواند بهترین و منحصر به فرد ترین برنامه ها را مطابق شرایط داوطلب تدارک ببیند و در اختیارش قرار دهد، روش های تست زنی را به راحتی به داوطلب بیاموزد و حتی داوطلب را به نحوه صحیح تحلیل تست سوق دهد و به او گوشزد کند تا اگر می خواد موفق باشد حتما باید تحلیل تست زنی داشته باشد.

اما یکی از مشکلاتی که داوطلبان عزیز دارند این است که فکر می کنند مشاوری بهترین خواهد بود که خود نیز رتبه برتر باشد. دوستان این طرز فکر اشتباه است برای اینکه علمی که برای مشاوره مورد نیاز است را همه رتبه برترها ندارند پس لزوما نمیتوانند یک مشاور خوب باشند. بیاید به چند مثال اشاره کنیم: آیا به نظر شما همه استادان دانشگاه ها که خود نخبه عالی رتبه محسوب می شوند رتبه برتر بودند؟

یا یک مثال فوتبالی تا به حال به این فکر کردید که خوزه مورینیو معروف که سه بار میلان رو به قهرمانی رسوند و البته که افتخارات بسیاری هم داشته اصلا فوتبالیست نبوده؟!! جالبه نه؟! پس وقتی به یک مشاور مراجعه می کنید مهم داشتن علم ایشون هستش نه رتبه برتر بودن شان.

ویژگی های مشاوران موسسه حرف آخر:

مشاوران موسسه حرف آخر افرادی هستند که علاوه بر ویژگی های بالا باید دارای ویژگی های زیر نیز باشند:

۱- برنامه ای را برای داوطلب تهیه کند که در نظر گرفته باشد دانش آموز چه ساعت هایی را در مدرسه به سر می برد و زمان برای مطالعه ندارد و چه ساعت هایی بهترین بازدهی را دارد و در نهایت چه ساعت هایی بازدهی داوطلب خیلی کم شده و در نهایت به صفر می رسد.

۲- همیشه به داوطلب خود انگیزه داده و او را از لحاظ اعتماد به نفس در سطح بالا نگهدارد.

۳- در ابتدا به داوطلب خود بگوید که خلاصه نویسی چه تاثیر به سزایی روی مطالعه فرد دارد چرا که زمان مرور می تواند جای استفاده از کتاب از خلاصه های خود استفاده کند و سپس به داوطلب نحوه خلاصه نویسی را بیاموزد تا حتما از این روش استفاده کند.

۴-راه صحیح افزایش ساعت مطالعه را به داوطلب بیاموزد و به او یاد بدهد چطوری به تدریج به ساعت مطالعه خود اضافه کند تا هم بازدهی دانش آموز کاهش پیدا نکند و هم دچار کم خوابی نشود که باز روی بازدهی می تواند اثرگذار باشد.

۵- داوطلب را به هدفش نزدیک کند و بهترین منابع را به داوطلب معرفی کند تا داوطلب با وجود یک منبع عالی و یک مشاور و برنامه ریز فوق العاده فقط با داشتن سعی و تلاش فراوان موفقیت خود را حتمی سازد.

بهترین مشاوران موسسه حرف آخر

شاید تااینجای کار عادی باشد اما نکته قابل توجه در رابطه با مشاوران حرف آخر توانایی آن ها در برنامه ریزی است. به طوریکه در قسمت مشاوره ما توانایی آن را دارید که در کمتر از ۴ ماه صفر تا صد دروس را برای شما کاملا ببندیم و بیشتر از ۷ هزار تست حل کنید و علاوه بر آن با توجه به زمانی که تا کنکور در اختیار دارید می‌توانید حدود ۷ بار کل دروس را مرور کنید. برای آشنایی بیشتر مقاله برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر را از همین سایت مطالعه کنید.

چه زمانی باید از مشاوران انتظار بالایی داشت؟

دوستان عزیزم برای این که هم شما بتوانید از خدمات مشاوره ای استفاده کنید و از این خدمات راضی باشید هم مشاوران از عملکرد شما راضی باشند باید بین شما یک رابطه متقابل وجود داشته باشد اما چطور؟ خب خیلی از شما دوستان عزیزم انتظار بسیار بالایی از مشاور دارید اما باید این را بدانید که در صورتی می توانیداین انتظار را داشته باشید که تمامی انتظارات مشاور خود را برآورده کنید چرا که وقتی مشاور به داوطلب برنامه را می دهد تا درسش را بخواند یا از او پیشرفت حتی در حد بسیار کمی می خواهد باید داوطلب به خوبی آن ها را اجرا کند.

وقتی داوطلب به جای هفت ساعت مطالعه ای که مشاور گفته فقط سه ساعت مطالعه دارد و همچنین درصدهای پایین را کسب می کند در حالی که می تواند از تحلیل تست زنی ای که مشاورش به او یاد داده استفاد کند و این کار را انجام نمی دهد و باز هم همان غلط ها را تکرار می کند به نظرتان واقعا می شود از مشاور انتظار معجزه داشت.

حالا برعکس اش را هم اشاره کنم داوطلبی به موقع کار خود را انجام می دهد ولی مشاور میل و رغبتی از خود نشان نمی دهد مسلما داوطلب دچار افت انگیزه میشود. پس به قول معروف نه رومی رومی نه زنگی زنگی. پس هر دو طرف باید برای رسیدن به یک هدف که آن هم موفقیت داوطلب است باید تلاش کنند. اما در این میان تلاش داوطلب باید مضاعف باشد چرا که این درس برای اوست و آینده هم از آن اوست پس تمام هم و غم خود را در این راه می گذارد.

از این شاخه به آن شاخه نپرید!!!!

مشاوران موسسه حرف آخر در همه حال در خدمت شما عزیزان هستند تا شما را به هدفتان نزدیک تر کرده و از هیچ تلاشی برای شما عزیزان فروگذار نمی کنند پس فقط کافی ست خود را به آن ها واگذار کرده و فقط کوشش کنید. اما در این میان هرگز این را فراموش نکنید که هیچوقت از این شاخه به اون شاخه نپرید منظورم این است که هر روز یک مشاور را برای کار خود انتخاب نکنید.

کسی که این وسط متضرر می شود خود شما هستید چرا که دچار سردرگمی شده و از بقیه عقب خواهید ماند چون روش هر فردی برای راهنمایی داوطلب مختص خودش است و در این صورت شما دچار استرس و تشویش شده و به مشکل برمیخورید.

در صورتی که تمایل دارید با مشاوران موسسه حرف آخر بیشتر آشنا شوید با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ در ارتباط باشید یا در کانال تلگرام اساتید حرف آخر عضو شوید.

لیست مشاورین موسسه حرف آخر:

موسسه حرف آخر مشاورین فراوانی وجود دارد که در این جا نمی‌گنجد که نام تک تک آن ها را بیاوریم. اما ۳ مشاور محبوب حرف آخر از نظر دانش آموزان را به شما معرفی می‌کنیم که در سال هایی که به عنوان مشاور حرف آخر کار کرده اند محبوبیت فراوانی پیش داوطلبان کنکوری کسب کرده اند. پیشنهاد می‌کنم حتما صفحه لیست مشاوران موسسه حرف آخر را به صورت تخصصی در رابطه با شایان مامندی حتما بخوانید تا با فعالیت های این مشاور ارشد و همچنین نظر داوطلبان در مورد وی آشنا شوید.

شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر :

آقای شایان مامندی جزو بهترین مشاور حرف آخر و خود نیز مشاور رتبه پرور و همچنین رتبه برتر و دارای رتبه ۹۵۸ کنکور سراسری می‌باشد. ۳ سال است که آقای شایان مامندی به عنوان مشاور حرف آخر در کنار داوطلبان کنکوری فعالیت می‌کنند و محبوبیت فراوانی در بین آن ها کسب کرده اند. تجربیات مهندس شایان مامندی همواره کار را برای داوطلبان آسان نموده است و عکس های زیر نمونه هایی از نظر داوطلبان در رابطه با کار مشاور مامندی است.برای ارتباط با آقای مامندی کلیک کنید.

برای دریافت یک جلسه مشاوره رایگان و آشنایی با سبک برنامه ریزی در حرف آخر کافی است که فرم زیر را پر کنید تا سریع با شما تماس بگیریم

 

لیست مشاوران حرف آخر

نظرات درمورد حرف آخر

بهترین مشاور حرف آخر

مشاورین رتبه برتر حرف آخر

اسامی مشاوران حرف آخر

 

مشاوران ارشد حرف آخر

مشاوران حرف آخر

 

 

خانم حدیث قمری مشاور ارشد حرف آخر

خانم حدیث قمری دانشجوی دکتری فیزیولوژی و جزو مشاورین ارشد موسسه حرف آخر هستند که داوطلبان رضایت زیادی از ایشان داشته اند و به برنامه ریزی و مشاوره منحصر به فردی به داوطلبان ارائه نموده اند. برای ارتباط با خانم قمری کلیک کنید.عکس های زیر نمونه هایی از نظرات داوطلبان در مورد کار مشاور قمری است.

برای ارتباط با خانم قمری کافی است فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.

 

حدیث قمری

مشاوره کنکور

خانم مریم فرزی مشاور ارشد حرف آخر

خانم مریم فرزی روانشناس و جزو با سابقه ترین مشاورین مجموعه به شمار می‌آیند و سابقه درخشانی در زمینه کنکور نیز دارند. برای ارتباط با خانم مریم فرزی کلیک کنید. عکس های زیر نمونه هایی از پیام داوطلبان در رابطه با مشاوره خانم مریم فرزی است.

برای ارتباط با خانم فرزی کافی است فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.

مشاوره خانم فرزی

مشاوره کنکور

اماااااا خبررر خووووب

وویس زیر رو گوش کنید که یک خبر فوق العاده برای شماست و میتونید سرنوشت کنکورتون رو از این رو به اون رو تغییر بدید.

 

ارتباط با حرف اخر و مشاورین مجموعه از طریق :

۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲

۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳

 

تماس-با-مامندی

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

کنکور 1400 رو تو 4 ماه تموم کن و 7 بار دوره کن!