مشاوران موسسه حرف آخر را بشناسید + دریافت مشاوره رایگان

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
ارسال شده توسط : حدیثه قمری دسته بندی: اخبار کنکور دیدگاه ها: 0 0 تاریخ ارسال:۱۸ خرداد ۱۳۹۸

مشاوران موسسه حرف آخر را بشناسید + دریافت مشاوره رایگان

یکی از مهم ترین کارهایی که یک داوطلب می تواند برای کنکور خود انجام دهد انتخاب یک مشاور برای خود است تا با راهنمایی های مشاور بتواند راه درست مطالعه را در پیش بگیرد و دچار لغزش نشود. مشاوری که تمامی شرایط داوطلب را برای مطالعه در کنکور می سنجد و بهترین راهنمایی را در اختیار داوطلب قرار می دهد. اما در این میان دوستانی که با موسسه حرف اخر پیش می روند دوست دارند تا بدانند مشاوران موسسه حرف آخر چه خدماتی ارائه می دهند؟

بهترین مشاوران موسسه حرف آخر کسانی هستند که مسلما داوطلبان موفق بسیاری داشته و با استفاده از تجربه های بینظیرشان آن ها را به اوج قله یا هدفشان می رسانند. مثل افرادی که به عنوان تور لیدر عمل کرده و نه تنها نمی گذارند که افراد جهانگرد مسیر را گم کنند بلکه بهترین مسیرها را برای آن ها انتخاب کرده تا از سفر خود لذت برده و خاطره خوشی از آن در ذهن داشته باشند.

یک مشاور چطور می تواند بهترین باشد؟

یک مشاور عالی در ابتدا سعی می کند علم خود را در حد اعلی بالا ببرد و دانش کافی از مشاوره برای درس و کنکور را داشته باشد تا بتواند روشنایی راه برای داوطلبانش باشد. مشاوری که دائما علم خود را به روز کرده و با توجه به اخبار و اتفاقاتی که هر آن ممکن است برای کنکور پیش بیاید اطلاع دارد و داوطلبان خود را از آن ها با خبر می کند و تمامی تلاش خود را دارد تا دانش آموزان هم آپدیت یا همان به روز باشند.

مشاوری بهترین خواهد بود که بتواند بهترین و منحصر به فرد ترین برنامه ها را مطابق شرایط داوطلب تدارک ببیند و در اختیارش قرار دهد، روش های تست زنی را به راحتی به داوطلب بیاموزد و حتی داوطلب را به نحوه صحیح تحلیل تست سوق دهد و به او گوشزد کند تا اگر می خواد موفق باشد حتما باید تحلیل تست زنی داشته باشد.

اما یکی از مشکلاتی که داوطلبان عزیز دارند این است که فکر می کنند مشاوری بهترین خواهد بود که خود نیز رتبه برتر باشد. دوستان این طرز فکر اشتباه است برای اینکه علمی که برای مشاوره مورد نیاز است را همه رتبه برترها ندارند پس لزوما نمیتوانند یک مشاور خوب باشند. بیاید به چند مثال اشاره کنیم: آیا به نظر شما همه استادان دانشگاه ها که خود نخبه عالی رتبه محسوب می شوند رتبه برتر بودند؟

کلیک کنید و بخوانید!  گرامر و لغات دوازدهم حرف آخر/ بررسی تخصصی محصول

یا یک مثال فوتبالی تا به حال به این فکر کردید که خوزه مورینیو معروف که سه بار میلان رو به قهرمانی رسوند و البته که افتخارات بسیاری هم داشته اصلا فوتبالیست نبوده؟!! جالبه نه؟! پس وقتی به یک مشاور مراجعه می کنید مهم داشتن علم ایشون هستش نه رتبه برتر بودن شان.

ویژگی های مشاوران موسسه حرف آخر:

مشاوران موسسه حرف آخر افرادی هستند که علاوه بر ویژگی های بالا باید دارای ویژگی های زیر نیز باشند:

۱- برنامه ای را برای داوطلب تهیه کند که در نظر گرفته باشد دانش آموز چه ساعت هایی را در مدرسه به سر می برد و زمان برای مطالعه ندارد و چه ساعت هایی بهترین بازدهی را دارد و در نهایت چه ساعت هایی بازدهی داوطلب خیلی کم شده و در نهایت به صفر می رسد.

۲- همیشه به داوطلب خود انگیزه داده و او را از لحاظ اعتماد به نفس در سطح بالا نگهدارد.

۳- در ابتدا به داوطلب خود بگوید که خلاصه نویسی چه تاثیر به سزایی روی مطالعه فرد دارد چرا که زمان مرور می تواند جای استفاده از کتاب از خلاصه های خود استفاده کند و سپس به داوطلب نحوه خلاصه نویسی را بیاموزد تا حتما از این روش استفاده کند.

۴-راه صحیح افزایش ساعت مطالعه را به داوطلب بیاموزد و به او یاد بدهد چطوری به تدریج به ساعت مطالعه خود اضافه کند تا هم بازدهی دانش آموز کاهش پیدا نکند و هم دچار کم خوابی نشود که باز روی بازدهی می تواند اثرگذار باشد.

۵- داوطلب را به هدفش نزدیک کند و بهترین منابع را به داوطلب معرفی کند تا داوطلب با وجود یک منبع عالی و یک مشاور و برنامه ریز فوق العاده فقط با داشتن سعی و تلاش فراوان موفقیت خود را حتمی سازد.

بهترین مشاوران موسسه حرف آخر

چه زمانی باید از مشاوران انتظار بالایی داشت؟

دوستان عزیزم برای این که هم شما بتوانید از خدمات مشاوره ای استفاده کنید و از این خدمات راضی باشید هم مشاوران از عملکرد شما راضی باشند باید بین شما یک رابطه متقابل وجود داشته باشد اما چطور؟ خب خیلی از شما دوستان عزیزم انتظار بسیار بالایی از مشاور دارید اما باید این را بدانید که در صورتی می توانیداین انتظار را داشته باشید که تمامی انتظارات مشاور خود را برآورده کنید چرا که وقتی مشاور به داوطلب برنامه را می دهد تا درسش را بخواند یا از او پیشرفت حتی در حد بسیار کمی می خواهد باید داوطلب به خوبی آن ها را اجرا کند.

کلیک کنید و بخوانید!  باید ها و نباید های کنکور از نظر دانشجوی دندانپزشکی

وقتی داوطلب به جای هفت ساعت مطالعه ای که مشاور گفته فقط سه ساعت مطالعه دارد و همچنین درصدهای پایین را کسب می کند در حالی که می تواند از تحلیل تست زنی ای که مشاورش به او یاد داده استفاد کند و این کار را انجام نمی دهد و باز هم همان غلط ها را تکرار می کند به نظرتان واقعا می شود از مشاور انتظار معجزه داشت.

حالا برعکس اش را هم اشاره کنم داوطلبی به موقع کار خود را انجام می دهد ولی مشاور میل و رغبتی از خود نشان نمی دهد مسلما داوطلب دچار افت انگیزه میشود. پس به قول معروف نه رومی رومی نه زنگی زنگی. پس هر دو طرف باید برای رسیدن به یک هدف که آن هم موفقیت داوطلب است باید تلاش کنند. اما در این میان تلاش داوطلب باید مضاعف باشد چرا که این درس برای اوست و آینده هم از آن اوست پس تمام هم و غم خود را در این راه می گذارد.

مشاوره-با-خانم-قمری

از این شاخه به آن شاخه نپرید!!!!

مشاوران موسسه حرف آخر در همه حال در خدمت شما عزیزان هستند تا شما را به هدفتان نزدیک تر کرده و از هیچ تلاشی برای شما عزیزان فروگذار نمی کنند پس فقط کافی ست خود را به آن ها واگذار کرده و فقط کوشش کنید. اما در این میان هرگز این را فراموش نکنید که هیچوقت از این شاخه به اون شاخه نپرید منظورم این است که هر روز یک مشاور را برای کار خود انتخاب نکنید.

کسی که این وسط متضرر می شود خود شما هستید چرا که دچار سردرگمی شده و از بقیه عقب خواهید ماند چون روش هر فردی برای راهنمایی داوطلب مختص خودش است و در این صورت شما دچار استرس و تشویش شده و به مشکل برمیخورید.

در صورتی که تمایل دارید با مشاوران موسسه حرف آخر بیشتر آشنا شوید با شماره تلفن های زیر در تماس باشید: ۰۹۱۲۰۰۴۷۰۲۵-۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

اگر می خواهید با خانم قمری مشاور موسسه حرف آخر مشاوره داشته باشید لطفا فرم زیر را پر کنید :

اشتراک این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر