معرفی مشاوران موسسه حرف اخر

موسسه حرف آخر از تولید کنندگان محبوب منابع آموزشی کشور می باشد و در حال حاضر نیز محتواهای آموزشی خود را از مقطع ابتدایی تا متوسطه دوم و کنکور آماده کرده است و دانش آموزان زیادی ا این محتواهای آموزشی در حال استفاده کردن می باشند و صد البته که نتابج بسیار درخشانی نیز با استفاده از این منابع کسب شده است. از ویژگی های محبوبی که در کنار محصولات حرف آخر ارائه می شود مشاوره و پشتیبانی است که توسط دپارتمان مشاوران موسسه حرف آخر این خدمات در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود. نکته حائز اهمیت این است که مشاوران موسسه حرف آخر به صورت رایگان این خدمات را ارائه می دهند و دانش آموزان دیگر با سردرگمی مواجه نخواهند و در صورتی که سوالی برایشان پیش بیاید مشاوران حرف اخر به داوطلب را راهنمایی خواهند کرد.

یکی از سوالات رایج دانش آموزان اسامی مشاوران حرف آخر است و در پاسخ باید گفت که تعداد مشاورین حرف اخر بالغ بر 2000 نفر است و نمی توان لیست دقیقی از اسامی مشاوران حرف اخر را ارائه داد اما امروز به شما بخشی از مشاوران موسسه حرف اخر را معرفی خواهیم کرد و از طرفی پیام های رضایت دانش آموزانی که با این دسته از مشاوران حرف اخر کار کرده اند را نیز در اختیارتان قرار خواهیم داد تا شما نیز بتوانید از شرایط مشاوره رایگان حرف آخر استفاده کنید.

ارتباط با مشاوران موسسه حرف اخر

مشاوران موسسه حرف اخر چه افرادی هستند؟ چگونه می توان با مشاوران حرف اخر در ارتباط بود؟ اسامی تمام مشاوران حرف آخر را کجا می توان یافت؟ عکس مشاوران حرف آخر را می توان مشاهده کرد؟ صفحه مشاوران حرف آخر چیست؟ مشاور ارشد حرف اخر فقط یک نفر است؟ مشاوران ارشد موسسه حرف آخر چه افرادی هستند؟ سوالاتی که خواندید جزو رایج ترین سوالات دانش آموزان درباره مشاوران حرف اخر می باشد و اینجا تک تک این سوالات را پاسخ خواهیم داد و در ادامه رزومه مشاوران ارشد خرف آخر را نیز می توانید مطالعه کنید. مشاوران موسسه حرف اخر حدود 2 هزار نفر هستند که پشتیبانی را کنار منابع آموزشی حرف آخر ارائه می دهند.

برای ارتباط با بخشی از دپارتمان مشاوران حرف آخر که در ادامه معرفی خواهند شد می توانید از طریق شماره تماس های آن ها که نوشته شده است اقدام کنید. صفحه مشاوران حرف آخر یک صفحه است که اسامی دانش آموزان هر مشاور در آن ثبت خواهد شد. در مورد مشاور ارشد حرف اخر یا مشاوران ارشد حرف آخر نیز در ادامه می توانید اسامی تعدادی از آن ها را مشاهده کنید. در مورد اسامی تمام مشاوران حرف آخر هم با توجه به تعدد آن ها نمی توان اسامی تک تک مشاوران حرف آخر را یکجا نوشت اما با بررسی رزومه مشاوران ارشد حرف آخر که در ادامه بررسی می شود می توانید با آن ها در ارتباط باشید

شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر :

شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر

آقای شایان مامندی جزو بهترین مشاورین حرف آخر و به نوعی یکی از مشاورین رتبه برتر حرف اخر بوده و دارای رتبه 958 کنکور سراسری می‌باشد. 3 سال است که آقای شایان مامندی به عنوان مشاور حرف آخر در کنار داوطلبان کنکوری فعالیت می‌کنند و محبوبیت فراوانی در بین آن ها کسب کرده اند. تجربیات مهندس مامندی همواره کار را برای داوطلبان آسان نموده است و عکس های زیر نمونه هایی از نظر داوطلبان در رابطه با کار مشاور مامندی است. در ضمن باید بدانید که در کنکور 99 اقای مامندی بازدهی خوبی نیز داشته اند و در میان شاگردان ایشان کسب رتبه 14 کنکور تجربی 99 از نتایج درخشان ایشان می باشد. برای ارتباط با آقای مامندی کلیک کنید. در ادامه نیز می توانید نظر داوطلبانی که با آقای مامندی کار کرده اند و نظراتی که باعث شده یکی از اعضای لیست بهترین مشاور حرف آخر باشند را مشاهده کنید. همچنین برای مطالعه مقالات آموزشی مهندس مامندی از طریق لینک روبرو به بخش مقالات شایان مامندی نیز مراجعه کنید و از اطلاعاتی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده اند نهایت استفاده را داشته باشید.

نحوه  ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف اخر و تیم آقای شایان مامندی

در ضمن شما می توانید یک جلسه مشاوره رایگان نیز از تیم مشاوره مهندس مامندی دریافت کنید برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف اخر کافیست فرم زیر را پر کنید یا با شماره 66576182-021 و 09120067692 تماس بگیرید. همچنین به صورت مستقیم از طریق واتس آپ نیز می‌توانید با آقای مامندی ارتباط برقرار کنید.

مامندی-مشاوره

مشاوره رایگان تحصیلی با مشاور ارشد موسسه حرف آخر

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر

قسمت اول از نظر داوطلبان درباره مشاور ارشد حرف آخر

 

بهترین مشاور حرف آخر

قسمت دوم نظرات درباره مشاوران حرف آخر و مهندس شایان مامندی

 

مشاوران موسسه حرف اخر

قسمت سوم نظرات درباره شایان مامندی از مشاوران ارشد حرف آخر

 

مشاوران ارشد حرف اخر

قسمت چهارم نظرات درباره شایان مامندی از لیست مشاوران حرف آخر

 

خانم حدیث قمری مشاور ارشد حرف آخر

حدیث قمری مشاور حرف آخر

خانم حدیث قمری دانشجوی دکتری فیزیولوژی و جزو مشاورین ارشد موسسه حرف آخر هستند که داوطلبان رضایت زیادی از ایشان داشته اند  و مشاوره منحصر به فردی به داوطلبان ارائه نموده اند. برای ارتباط با خانم قمری کلیک کنید. همچنین درمورد خانم حدیث قمری مشاور ارشد حرف آخر لازم به ذکر است که بدانید ایشال بیشتر از 3 سال است در موسسه آموزشی حرف آخر به عنوان مشاور تحصیلی و یکی از مشاور های حرف آخر در حال فعالیت هستند و دانش آموزان زیادی از کار کردن با ایشان رضایت داشته اند.

برای ارتباط با خانم قمری یکی از مشاورین ارشد حرف آخر کافی است فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم یا با شماره 02166576371 تماس بگیرید.

مشاوره-قمری

مشاوره رایگان تحصیلی با دانشجوی دکترای حرفه ای

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

 

خانم مریم فرزی مشاور ارشد حرف آخر

مریم فرزی مشاور حرف آخر

خانم مریم فرزی روانشناس و جزو با سابقه ترین مشاورین مجموعه به شمار می‌آیند و سابقه درخشانی در زمینه کنکور و همچنین حرف آخر مشاوره  نیز دارند. برای ارتباط با خانم مریم فرزی کلیک کنید.  نکته مهم در مورد خانم مریم فرزی سابقه طولانی ایشان در بحث مشاوره می باشد و بیشتر از 10 سال است که به عنوان مشاور تحصیلی در حال فعالیت هستند و از طرفی نتایج درخشانی نیز توانسته اند کسب کنند و یکی از با سابقه ترین و در عین حال پر بازده ترین مشاوران موسسه حرف آخر می باشند.

برای ارتباط با خانم فرزی یکی از اعضای لیست مشاورین حرف آخر  کافی است با شماره 02166566623 تماس بگیرید.

 

خانم شیدا کبیرعبادی مشاور ارشد حرف آخر :

شیدا کبیر عبادی مشاور ارشد حرف آخر

خانم شیدا کبیرعبادی رتبه ۱۵ کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه، لیسانس و فوق لیسانس زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه تبریز، 2 سال سابقه فعالیت در انجمن علمی همین رشته و کسب رتبه 2 کشوری در مسابقات جهانی را در کارنامه درخشان خودشان به ثبت رساندند و همچنین مشاور ارشد موسسه حرف آخر هم هستند.

برای ارتباط با خانم کبیرعبادی کلیک کنی یا با شماره 09120067691 تماس بگیرید.

شیدا کبیر عبادی مشاور ارشد حرف آخر

در تصویر بالا نیز می توانید نظر داوطلبان درباره خانم شیدا کبیر عبادی از مشاوران حرف آخر را مشاهده کنید.

میلاد خدایی مشاور ارشد حرف آخر

میلاد خدایی مشاور ارشد حرف آخر

آقای میلاد خدایی مشاور ارشد حرف آخر هم سابقه درخشانی در کار مشاوره در مجموعه حرف آخر دارند و در حال حاضر حدود 5 سال است که مشغول به مشاوره تحصیلی در مجموعه آموزشی حرف آخر هستند. دانش آموزانی زیادی برای مشاوره با ایشان در ارتباط بوده اند و بازخورد مثبت فراوانی را نیز کسب کرده اند. آقای میلاد خدایی مشاور ارشد حرف اخر هم دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیولوژی می باشند. برای ارتباط با آقای میلاد خدایی از مشاورین ارشد حرف اخر می توانید از طریق تلگرام آقای خدایی یا تماس با شماره 02166572148 اقدام کنید. همچنین می توانید واژه “مشاور خدایی” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا یک جلسه مشاوره رایگان نیز از ایشان دریافت کنید.

خانم تانیا عزیزی مشاور ارشد حرف آخر

تانیا عزیزی مشاور ارشد حرف آخر

خانم تانیا عزیزی نیز جزو مشاورین ارشد مجموعه حرف آخر می باشد و فعالیت خود را از سال 98 در این مجموعه آموزشی شروع کرده اند. خانم عزیزی مشاور ارشد حرف اخر دارای مدرک کارشناسی رشته میکروبیولوژی هستند و در طی فعالیت های خود در این مجموعه آموزشی بازخورد مثبتی را در میان دانش آموزان کسب کرده اند و برای ارتباط با مشاور عزیزی از طریق تلگرام  خانم عزیزی یا تماس با شماره 09389664282 می توانید اقدام کنید. همچنین می توانید واژه “مشاور تانیا عزیزی” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا یک جلسه مشاوره رایگان نیز از ایشان دریافت کنید.

سالار احمدی مشاور ارشد حرف آخر

سالار احمدی مشاور ارشد حرف آخر

سالار احمدی مشاور ارشد حرف آخر هم از مشاوران محبوب این مجموعه هستند که خود نیز با کمک محصولات آموزشی این موسسه پیش رفته اند و به صورت کامل برروی منابع آموزشی حرف آخر تسلط دارند و از این رو کمک شایانی به دانش آموزان می کنند. برای ارتباط با سالار احمدی می توانید از طریق تلگرام مشاور احمدی اقدام کنید یا با شماره تماس 09931929544 تماس بگیرید تا کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند. همچنین می توانید واژه “مشاور سالار احمدی” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا یک جلسه مشاوره رایگان نیز از ایشان دریافت کنید.

سالار احمدی مشاور ارشد حرف آخر

تصویر بالا نیز از رضایت های دانش آموزانی است که با آقای سالار احمدی از مشاورین حرف آخر کار کرده اند.

محسن احمدی آذر مشاور ارشد حرف آخر

محسن احمدی آذر مشاور ارشد حرف آخر

اما اینجا نوبت به معرفی محسن احمدی آذر مشاور ارشد حرف آخر و یا مشاور کنکور حرف آخر می رسد. آقای محسن احمدی آذر مشاور با سابقه و محبوب حرف آخر هستند و همچنین از مشاوران رتبه برتر حرف آخر نیز محسوب می شوند که در حال حاضر در رشته فیزیوتراپی در حال تحصیل هستند. در موسسه حرف آخر هم به عنوان یکی از مشاورین رتبه برتر حرف اخر حدود یک سال است که فعالیت دارند و رضایت مطلوبی نیز از طریق دانش آموزان دریافت کرده اند. برای ارتباط با محسن احمدی آذر مشاور ارشد حرف اخر می توانید از طریق تلگرام آقای احمدی آذر اقدام کنید یا با شماره 09147982252 تماس بگیرید تا به صورت مستقیم با ایشان در ارتباط باشید. همچنین می توانید واژه “مشاور احمدی آذر” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا یک جلسه مشاوره رایگان نیز از ایشان دریافت کنید.

محسن احمدی آذر مشاور ارشد حرف آخر

پیام های بالا نیز نمونه ای از رضایت دانش آموزان از اقای محسن احمدی اذر مشاور ارشد حرف آخر می باشد

خانم بی نظیر عزیزی مشاور ارشد حرف آخر

بینظیر عزیزی مشاور ارشد حرف آخر

خانم بی نظیر عزیزی مشاور ارشد حرف آخر و یکی از اعضای خوش نام مشاوران حرف اخر هم مدتی است که به جمع مشاورین ارشد موسسه حرف اخر پیوسته اند و در حال فعالیت می باشند. بینظیر عزیزی مشاور ارشد حرف اخر خود نیز از مشاوران با تجربه بوده و در حال حاضر دانشجوی رشته  دامپزشکی نیز می باشد و در مدتی که فعالیت خود را به عنوان مشاور حرف اخر شروع کرده است بازخورد مثبت زیادی را از میان دانش آموزان دریافت کرده است. برای ارتباط با بی نظیر عزیزی مشاور ارشد حرف اخر می توانید از طریق تلگرام بینظیر عزیزی اقدام کنید یا با شماره 09911826528 تماس بگیرید و همچنین می توانید واژه “مشاور بینظیر عزیزی” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا یک جلسه مشاوره رایگان نیز از ایشان دریافت کنید.

بی نظیر عزیزی مشاور ارشد حرف آخر

در این قسمت نیز می توانید نظرات دانش آموزان درباره خانم بی نظیر عزیزی از مشاوران ارشد موسسه حرف آخر را مشاهده کنید.

دنیا مرادی مشاور ارشد حرف آخر

دنیا مرادی مشاور ارشد حرف آخر

خانم دنیا مرادی مشاور ارشد حرف آخر هم مانند خانم بینظیر عزیزی جزو  مشاورین ارشد حرف اخر می باشند که در حال تحصیل در رشته دامپزشکی نیز می باشند و در مدت فعالیت خود تا کنون رضایت دانش آموزان خود را کسب کرده اند و تجربیات بسیار عالی خود در زمینه مشاوره را در اختیار دانش آموزان قرار داده اند. برای ارتباط با خانم دنیا مرادی مشاور ارشد حرف اخر می توانید از طریق تلگرام خانم مرادی اقدام کنید یا با شماره  09918590982 تماس بگیرید همچنین می توانید واژه “مشاور مرادی” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا یک جلسه مشاوره رایگان نیز از ایشان دریافت کنید.

دنیا مرادی مشاور ارشد حرف آخر

پیام های بالا نیز رضایت دانش آموزانی است که با خانم دنیا مرادی از اعضای صفحه مشاوران حرف آخر کار کرده اند

اسامی مشاوران حرف آخر

توجه کنید که اسامی مشاوران حرف آخر را به صورت کامل نمی توان در این جا ذکر کرد زیرا تعداد مشاوران حرف اخر بالغ بر 2000 نفر است اما اسامی مشاوران حرف اخر که در این جا می توانید مشاهده کنید به صورت بخشی از مشاورین حرف آخر که در کنار محصولات حرف آخر شما را پشتیبانی خواهند کرد و از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند خواهید شد شامل آقایان شایان مامندی، میلاد خدایی، سالار احمدی، محسن احمدی آذر و خانم ها حدیث قمری، مریم فرزی، شیدا کبیر عبادی، فرناز الطافی، تانیا عزیزی، بی نظیر عزیزی و دنیا مرادی هستند که شامل بخشی از اسامی تمام مشاوران موسسه حرف آخر می باشد. عکس مشاوران حرف اخر را در صورتی که موجود باشد می توانید مشاهده کنید. برای مشاهده عکس مشاوران حرف اخر کافی است به صورت ” شایان مامندی مشاور حرف آخر” نام مشاور  ارشد حرف اخر را سرچ کنید تا در صورت وجود عکس مشاوران حرف آخر را مشاهده کنید. همچنین اسامی بهترین مشاوران حرف آخر را نیز این گونه می توانید پیدا کنید هرچند اسامی بهترین مشاوران حرف آخر شامل تمامی اعضای لیست مشاورین حرف آخر می باشد که در مجموعه در حال فعالیت هستند و به نوعی همه این اعضا بهترین مشاور حرف آخر می باشند.

صفحه مشاوران حرف آخر چیست؟

در موسسه حرف آخر یک پورتال جامع با نام صفحه مشاوران حرف آخر وجود دارد و هر مشاور لیست دانش آموزان و محصولاتی که آن ها تهیه می‌کنند را در صفحه مشاوران حرف اخر ذخیره می‌کنند و اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان برای تهیه محصولات و همچنین مشاوره رایگان حرف آخر در آن جا ذخیره می‌شود.

سوالات مربوط به لیست کامل مشاوران حرف اخر

بارها مشاهده شده است که عده زیادی به دنبال لیست کامل مشاوران حرف اخر هستند اما در پاسخ باید گفت که با توجه به تعداد زیاد مشاوران موسسه حرف آخر دسترسی کامل به لیست کامل مشاوران حرف اخر امری ممکن نیست و درصورت نیاز برای پاسخ به سوالاتتان می‌توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر ارتباط برقرار کنید. اما در ادامه به بررسی یک سوال مهم خواهیم پرداخت.

آیا مشاوره حرف اخر رایگان است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بله مشاوره حرف اخر کاملا رایگان است و هیچ مشاوری حق دریافت هزینه برای مشاوره را ندارد و با توجه به این توضیحات با خیال راحت می‌توانید از مشاوره حرف آخر به صورت رایگان بهره مند شوید.

اماااااا خبررر خووووب

وویس زیر رو گوش کنید که یک خبر فوق العاده برای شماست و میتونید سرنوشت کنکورتون رو از این رو به اون رو تغییر بدید.

ارتباط با حرف آخر و مشاورین مجموعه از طریق :

02166576182

02166572148

02166576371

02166566623

سوالات متداول مشاوران ارشد حرف آخر

چگونه به افرادی که با ما تماس می گیرند و خود را مشاور حرف آخر معرفی می کنند اعتماد کنیم؟ در صورتی که برای پرداخت مبلغ شماره کارت معتبر ارائه دهند می توانید اعتماد کنید و همچنین می توانید با شماره های 02166576182 – 02166576371 – 02166572148 – 02166566623 نیز در ارتباط باشید

اسامی کامل مشاوران حرف آخر را چکونه می توانم پیدا کنم؟ با توجه به تعدد مشاورین که بالغ بر 2 هزار نفر می باشد اسامی تک تک مشاوران حرف آخر را نمی توانید پیدا کنید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 02166576182 – 02166576371 – 02166572148 – 02166566623 تماس بگیرید

راه های ارتباط با مشاور ارشد حرف آخر  شایان مامندی؟ می توانید با شماره های 09120067692 و 02166576182 تماس بگیرید

راه های ارتباط با میلاد خدایی مشاور ارشد حرف آخر؟ می توانید با شماره های 02166572148 تماس بگیرید

راه های ارتباط با خانم قمری مشاور ارشد حرف آخر؟ می توانید با شماره های 02166576371 تماس بگیرید

راه های ارتباط با مریم فرزی مشاور ارشد حرف آخر؟ می توانید با شماره های 02166566623 تماس بگیرید

 

لینک های کوتاه این مطلب

https://is.gd/7tMy8m

https://b2n.ir/687218

https://tinyurl.com/yytqe7vc
https://bit.ly/2I97CjD
امتیاز بدهید.
guest
32 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!