بهترین موسسه آموزشی برای کنکور کدام است؟

دانش آموزانی که وارد سال دوازدهم می شوند یا کسانی که پشت کنکور هستند همه مشغله شان این است که چطور خود را برای کنکور آماده کنند؟ آیا بهتر است خودشان بخوانند یا با موسسه خاصی پیش بروند؟ اصلا بهترین موسسه آموزشی کنکور کدام است؟ بهترین موسسه باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا کنکوری ها بتوانند به نتیجه دلخواه برسند؟ با ما همراه باشید تا بتوانید به جواب تک تک سوالات خود دست پیدا کنید. من شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر امروز کامل ترین اطلاعات در مورد بهترین موسسه آموزشی کنکور را در اختیار شما قرار خواهم داد.

موسسات کنکور خوب است یا نه؟

کنکوری های عزیز همه شما می دانید که با توجه به سوال های مطرح شده توسط طراحان، هر ساله کنکور سخت تر و سوالاتش پیچیده تر و مفهمومی تر می شود. متاسفانه این شرایط کار را برای داوطلبان بسیار سخت تر کرده است. به طوری که شاید قبلا خودتان می توانستید با خواندن کتاب های درسی و حل تست های مربوط به هر درس به سوالات پاسخ دهید و به درصد تقریبا خوبی هم دست پیدا کنید ولی به مرور زمان با تغییر سبک سوالات، داوطلبان به تنهایی نمی توانند فقط با خواندن کنب درسی به نتیجه مطلوب برسد. در کنار این مقاله خواندن مقاله بهترین منابع کنکور را نیز به شما پیشنهاد می‌کنم.

تفاوت کنکور نظام قدیم با نظام جدید

اگر سوالات کنکور نظام قدیم را با نظام جدید مقایسه کنید متوجه این موضوع می شوید که هم مطالب درسی سخت تر شده است و هم سوالات کنکوری. به طور مثال در درس دین و زندگی که یک درس عمومی است و راحت به نظر می رسد داوطلب باید هم متون کتاب را حفظ باشد و هم تفسیر و معانی آیات را. در اسن درس مفهوم آیات و روایت ها مهم بوده و شاید یک دانش آموز نتواند به تنهایی به آن مفاهیم مورد نظر دست پیدا کند.

با توجه به توضیحات داده شده متوجه شدید که این کار سخت است ولی شدنی است. اما باز هم نیاز به زمان بسیاری دارد که در این صورت زمان کلی یک دانش آموز برای درس های دیگر کم می شود. این فقط یک طرف قضیه است چرا که همه دروس مانند دین و زندگی ترکیبی و مفهمومی شده اند بنابراین باید برای تک تک آن ها زمان بسیاری گذاشت که کاری ناممکن به حساب می آید. قبل از اینکه بحث بهترین موسسه آموزشی کنکور را ادامه دهیم،یک هدیه ویژه برای دانش آموزان عزیز دارم.

مشاوره قمری

حرف آخر یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان هدیه می دهد. برترین کارشناسان تحصیلی و مشاورین ارشد حرف آخر به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش داده و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهند داد. کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان مشاوره و برنامه ریزی کنکور حرف آخر با شما تماس بکیرند. تمام آنچه را که برای درست درس خواندن نیاز دارید در این مشاوره به شما گفته می شود.

مشاوره-قمری

مشاوره رایگان تحصیلی با دانشجوی دکترای حرفه ای

تعیین سطح علمی + انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما

مزیت موسسه های کنکوری

اولویت دروس در کنکور، دروس تخصصی است و در نهایت دروس عمومی. همچنین این که اولویت در عمومی ها هم می تواند بر اساس دروس با ضریب بالا یا دروس با انحراف معیار بالا باشد. با توجه به اهمیت دروس شما باید بتوانید وقت خود را برای خواندن هر درس تنظیم کنید. در کنار همه این مشکلات آیا شما می توانید به صورت صحیح تست زنی کنید؟ می دانید با چه تکنیکی و با چه روشی در کم ترین زمان به جواب تست برسید؟ پس می بینید که در این میان به یک موسسه ای نیاز است که  هم آموزش دروس را یه شما بدهد و هم روش های  تست زنی را به شما بیاموزد. همچنین نحوه تحلیل تست را نیز می توانید یاد بگیرید. همه شما می دانید که اگر مرور نباشد امکان موفقیت شما کم می شود. چرا که اگر شما دروس را فقط برای ده روز مرور نکنید و وقتی به آن ها مراجعه می کنید می بینید که برخی از مطالب را فراموش کرده اید چه برسد به این که تا زمان کنکور برای مرور اقدامی هم نکرده باشید. با دانستن این مطالب کدام موسسه را می خواهید انتخاب کنید.

بهترین موسسه آموزشی کنکور کدام است؟

معنای بهترین از نظر تک به تک افراد متفاوت است اما همه در مورد این که باید یک موسسه خوب داوطلبش را به موفقیت برساند موافق هستند. موسسه ای که بتواند تعداد زیادی از داوطلبانش را به نتیجه دلخواه رسانده و همه آن ها را به آنچه که آرزویشان است نزدیک کند.البته یک موسسه اگر خیلی عالی هم باشد در نهایت این تلاش داوطلب است که موفقیت را برایش حتمی می سازد. پس یادتان باشد باید در کنار بهترین امکانات، بهترین عملکرد را نیز داشته باشید. توصیه می کنم مقاله جمع بندی کنکور را از دست ندهید.

ویژگی های بهترین موسسه آموزشی کنکور

بهترین موسسه آموزشی کنکور موسسه ای خواهد بود که اساتیدی با ویژگی های زیر داشته باشد:

1- اساتید دارای بهترین روش تدریس باشند و داوطلبان تدریس آن ها را به راحتی بیاموزند و بتوانند در تست ها به جواب برسند.
2- اساتید باید از روشی برای تدریس استفاده کنند تا زمان آموزش بهینه باشد و فقط در چهارچوب کنکور آموزش داده شود یعنی در کم ترین زمان بهترین آموزش صورت بگیرد.
3- اساتید باید از روشی برای تدریس استفاده کنند تا مطالب به خوبی در ذهن داوطلب بماند و  آن متون را فراموش نکند.
4- اساتید باید برای یاددادن بهتر مطالب و آموختن نحوه تست زدن به داوطلب از تعداد زیادی تست برای نمونه استفاده کنند و با استفاده از روش تدریس خودشان، در کم ترین زمان به جواب برسند.
5- اساتید باید در کنار تدریس شان دارای یک جزوه یا یک کتاب مناسب باشند  که بیشتر قسمت هایی را که قرار است تدریس کنند در این جزوه یا کتاب وجود داشته باشد تا داوطلب جای نوشتن مطالبی که استاد می گوید فقط به حرف استاد گوش داده تا مطالب را تمام و کمال بیاموزد.
6- اساتید باید دارای بیانی شیوا باشند و برخوردی مناسب با مخاطبان خود که همان داوطلبان عزیز کنکوری هستند داشته باشند.
7- اساتید نباید برای هر تست یک تکنیک بگویند در این صورت برای رسیدن به جواب همه کنکورها و همه تست ها به اندازه موهای سرمان تکنیک وجود خواهد داشت. باید از روشی استفاده کنند که فقط با یک تکنیک به همه سوال ها بتوان پاسخ داد.
8- موسسه باید دارای مشاورانی با سطح علمی بالا برای کنکور باشد تا با دادن برنامه ریزی منحصر به فردشان داوطلب را به سمت هدفشان سوق دهند.

همه این ویژگی ها حق داوطلبانی است که تمامی تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند از ماراتن کنکور پیروز و سربلند بیرون بیایند و به آرزوی خود دست یابند. شاید دقت کرده باشید که در این مقاله تاکید دارم بر روی تلاش شما داوطلبان عزیز تا به یکی از اهداف اصلی خود در زندگی برسید. موسسه ای ک انتخاب می کنید در این امر نیز مهم می باشد ولی تلاش و پشتکار شما مهم تر از هر چیزی است. به طور مثال چند دانش آموز، از محصولات یک موسسه تهیه کرده اند و با یک برنامه طبق شرایط خودشان پیش می روند این در حالی است که چارچوب این برنامه برای همه یکی است ولی در انتها فقط یک الی دو نفر آن ها به درصد های بالا می رسند. اما این چطور ممکن است در حالی که همه آن ها از یک محصول تهیه کرده اند و با هم پیش رفته اند ولی فقط تعداد کمی به موفقیت رسیده اند؟ جواب واضح است چرا که این تعداد معدود از تلاش خود به بهترین وجه استفاده کرده اند و در نهایت به هدف خود دست یافته اند در حالی که بقیه فقط آن محصول را تهیه کرده و تلاشی نکرده اند.

حرف آخر بهترین موسسه آموزشی کنکور

موسسه حرف آخر  دارای تمامی ویژگی های گفته شده در بالا می باشد. اما در این میان یک چیزی که شاید فوق العاده حائز اهمیت باشد، اساتید حرف آخر می باشد. تدریس اساتید موسسه حرف آخر با الگو و انیمیشن و تصویر و شهودی سازی است. کاری که باعث می شود مطالب جای حفظ شدن، در حافظه تصویری شما ماندگار شوند. اساتید موسسه حرف آخر با استفاده از الگو و شهودی سازی، تمامی دروس محاسباتی را طوری تدریس کرده اند که به راحتی می توانید به سوالات تستی پاسخ دهید. برای آشنایی با آموزش های این موسسه هدیه ی ارزشمند زیر را دریافت کنید.

20 درصد کنکور قمری

موسسه حرف آخر 20 درصد از کل آموزش های کنکور را به رایگان به شما دانش آموزان عزیز هدیه می دهد. کافی است همین الان فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان موسسه با شما تماس بگیرند و پس ار دریافت اطلاعات این بسته را در اسرع وقت درب منزل خود تحویل یگیرید. آموزش های جذاب به همراه انیمیشن ها و فیلم های آموزشی رایگان که دانش آموزان را مجذوب درس خواندن می کند، این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

رایگان قمری min

%20 محصولات حرف آخر به صورت رایگان

چرا باید دی وی دی های حرف آخر را انتخاب کنید؟

با دی وی دی های این موسسه دیگر به منابع دیگر نیاز ندارید و هم آزمون و مشاوره نیز دریافت خواهید کرد. کم حجم بودن منابع هم به نوبه خود بی نظیر است. به نحوی که داوطلب در کوتاه ترین زمان ممکن می‌تواند مطالب مربوط به کنکور خود را تمام کند. برای آشنایی کامل تر با موسسه حرف آخر حتما از تدریس های حرف آخر در همین سایت دیدن کنید یا از طریق 0216657618 با مشاورین حرف آخر به صورت مستقیم و رایگان می‌‎توانید در ارتباط باشید.

3/5 - (2 امتیاز)
guest
10 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
به بالای صفحه بردن
تخفیف-حرف-آخر

همین الان شماره تماستو وارد کن!